vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

86 επισκέπτες, 10 χρήστες
bloodlessz, maprix, Yakinthos, Jorge, manoslykos, yorgoss, trabaman, tsiv, Doubt, infernity

Twitter

2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #60 στις: Απριλίου 05, 2019, 07:15 »
Δεν νομιζω να βγαλει πουθενα ολο αυτο,
το μονο που θα κερδισετε ειναι να χαλαστειτε.
Και μαλλον κοιτατε  το δεντρο αλλα χανετε το δασος.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #61 στις: Απριλίου 05, 2019, 08:08 »
Γιατί βρε; Δεν έχει πλάκα να επιτίθενται με την σειρά, συντονισμένα, και επί σκοπώ σε αυτόν που έχει αντίθετη άποψη; Σιγά... Ακόμα στον τρίτο ή τέταρτο είμαστε.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #62 στις: Απριλίου 05, 2019, 08:35 »
Μου θυμίζει στις αρχές της ίδρυσης του συλλόγου....είστε σταθεροί πάντως ...καλή συνέχεια να έχετε...

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #63 στις: Απριλίου 05, 2019, 10:11 »
:hmmm:χμ..............
[Κυρ Φυσικέ, καλημέρα. Συγγνώμη για το εκτός θέματος, όμως αξίζει με χίλια, αυτό που τόσο πονηρά βάζεις. Ο κυρ Μάνος είναι, όχι μόνο δικός σου, αλλά θα έπρεπε να είναι όλων μας. Απίστευτη εμπειρία η ανάγνωσή του, κάθε φορά. /  Είστε τρελοί εσείς οι Φυσικοί, είναι γνωστό]

Αποσυνδεδεμένος Jonnis1973

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #64 στις: Απριλίου 05, 2019, 10:53 »
Ποσα απο τα ατομα που απαρτιζανε την κεα στην ιδρυση της απο απλοι (αγνοι ατμιστες )Εχουνε πλεον εππαγγελματικη σχεση με το ατμισμα μαγαζια κτλ?

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #65 στις: Απριλίου 05, 2019, 10:59 »
Γιατί βρε; Δεν έχει πλάκα να επιτίθενται με την σειρά, συντονισμένα, και επί σκοπώ σε αυτόν που έχει αντίθετη άποψη; Σιγά... Ακόμα στον τρίτο ή τέταρτο είμαστε.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε Κώστα, επιτίθενται γιατί λένε την άποψη τους για τα λεγόμενα σου αλλά εσύ δεν επιτίθεσαι κάνοντας ακριβώς το ίδιο?
Δεν καταλαβαίνω πραγματικά τι σκοπό έχει όλη αυτή η συζήτηση.
Έχει κάποιος μια διαφορετική γνώμη, δικαίωμα του.
Δικαίωμα και του συλλόγου να έχει μια άλλη γνώμη.
Προσωπικά θα προτιμούσα να σταματήσω να απαντώ σε οποιονδήποτε δεν μετέχει του συλλόγου αλλά θέλει να έχει άποψη και να παίρνει απαντήσεις επί παντός επιστητού ή μη. Βεβαίως και να ρωτήσει να μάθει αν θέλει κάτι, θα απαντηθεί όταν είναι εφικτό, αλλά μέχρι εκεί. Δεν γίνεται να αφιερώνουμε χρόνο για απαντήσεις επί απαντήσεων σε μη μέλη, ή σε εχθρικά διακείμενα άτομα (δεν εννοώ εσένα) και να χάνουμε αυτό το χρόνο από τις δραστηριότητες που θέλουμε να γίνουν.
Ο σύλλογος δεν χρειάζεται να έχει 1000000 μέλη ή φίλους για να κάνει 2-3 πράγματα όπως πχ τη συμμετοχή στη συζήτηση για τη νομοθεσία. Τα κάνει και με 10-50-100. Είναι ο μόνος επίσημος σύλλογος που υπάρχει και μπορεί να παραστεί σε τέτοιες συζητήσεις. Μακάρι να υπήρχαν κι άλλοι σύλλογοι, γιατί όπως όλοι καταλαβαίνουμε δεν μπορεί να υπάρξει συνομιλητής με τους πολιτικούς πχ από ομάδα του fb, άσε που δεν ασχολούνται καν με αυτά τα θέματα οι fbάρχες. Δεν τους κατακρίνω, και το fb έχει τη χρήση του όπως το φόρουμ, απλά μέχρι τώρα η ιστορία έχει δείξει ότι ή δεν ασχολούνται ή απλά αντιτίθενται χωρίς όμως να κάνουν και κάτι θετικό σχετικά με τη νομοθεσία προς βοήθεια των ατμιστών.
Κατά τα άλλα όμως, κράζουμε την ΚΕΑ που είναι ο μόνος που επίσημα κάτι προσπαθεί να κάνει.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #66 στις: Απριλίου 05, 2019, 11:03 »
Ποσα απο τα ατομα που απαρτιζανε την κεα στην ιδρυση της απο απλοι (αγνοι ατμιστες )Εχουνε πλεον εππαγγελματικη σχεση με το ατμισμα μαγαζια κτλ?
Φίλε μου, τα ίδια και τα ίδια ερωτήματα, έχουν απαντηθεί άπειρες φορές.
Ας το πω άλλη μία, σύμφωνα με τη νομοθεσία στην Ελλάδα, οποιοσδήποτε μπορεί να συμμετέχει σε οποιονδήποτε σύλλογο, έμπορος, ιδιώτης, τραμπούκος, εγκάθετος και μάλιστα να εκλεγεί και στο ΔΣ. Και ο Παναγιωτόπουλος πχ μπορεί να γραφτεί και να βγει και πρόεδρος, έτσι λέει ο νόμος.
Οσοι αποφάσισαν να ασχοληθούνε με το εμπόριο, διέκοψαν την συμμετοχή τους στο σύλλογο μόνο από ηθική άποψη, όχι επειδή έπρεπε.
Εκτός κι αν εννοείς, οτι η ΚΕΑ έχει τόσα πολλά μέλη που την χρησιμοποίησαν ως βήμα για να κάνουν το άλμα στο εμπόριο :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Jonnis1973

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #67 στις: Απριλίου 05, 2019, 11:17 »
Ποσα? δεν μου ειπες? αυτο ρωτησα...


διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 05, 2019, 11:40 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #68 στις: Απριλίου 05, 2019, 11:24 »

2 ή 3 αν θυμάμαι καλά, αν και είμαι σίγουρος οτι εσύ το γνωρίζεις ήδη.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #69 στις: Απριλίου 05, 2019, 11:25 »
Ρε Κώστα, επιτίθενται γιατί λένε την άποψη τους για τα λεγόμενα σου αλλά εσύ δεν επιτίθεσαι κάνοντας ακριβώς το ίδιο?
Δεν καταλαβαίνω πραγματικά τι σκοπό έχει όλη αυτή η συζήτηση.
Έχει κάποιος μια διαφορετική γνώμη, δικαίωμα του.
Δικαίωμα και του συλλόγου να έχει μια άλλη γνώμη.
Προσωπικά θα προτιμούσα να σταματήσω να απαντώ σε οποιονδήποτε δεν μετέχει του συλλόγου αλλά θέλει να έχει άποψη και να παίρνει απαντήσεις επί παντός επιστητού ή μη. Βεβαίως και να ρωτήσει να μάθει αν θέλει κάτι, θα απαντηθεί όταν είναι εφικτό, αλλά μέχρι εκεί. Δεν γίνεται να αφιερώνουμε χρόνο για απαντήσεις επί απαντήσεων σε μη μέλη, ή σε εχθρικά διακείμενα άτομα (δεν εννοώ εσένα) και να χάνουμε αυτό το χρόνο από τις δραστηριότητες που θέλουμε να γίνουν.
Ο σύλλογος δεν χρειάζεται να έχει 1000000 μέλη ή φίλους για να κάνει 2-3 πράγματα όπως πχ τη συμμετοχή στη συζήτηση για τη νομοθεσία. Τα κάνει και με 10-50-100. Είναι ο μόνος επίσημος σύλλογος που υπάρχει και μπορεί να παραστεί σε τέτοιες συζητήσεις. Μακάρι να υπήρχαν κι άλλοι σύλλογοι, γιατί όπως όλοι καταλαβαίνουμε δεν μπορεί να υπάρξει συνομιλητής με τους πολιτικούς πχ από ομάδα του fb, άσε που δεν ασχολούνται καν με αυτά τα θέματα οι fbάρχες. Δεν τους κατακρίνω, και το fb έχει τη χρήση του όπως το φόρουμ, απλά μέχρι τώρα η ιστορία έχει δείξει ότι ή δεν ασχολούνται ή απλά αντιτίθενται χωρίς όμως να κάνουν και κάτι θετικό σχετικά με τη νομοθεσία προς βοήθεια των ατμιστών.
Κατά τα άλλα όμως, κράζουμε την ΚΕΑ που είναι ο μόνος που επίσημα κάτι προσπαθεί να κάνει.
Επιτέθηκα σε κάποιον; έβαλα μπροστά το αξίωμα μου απαιτώντας απαντήσεις; Γιάννη, από χθες προσπαθώ να είμαι ευγενικός. Πίστεψε με, όπως μιλάνε κάποιοι με δυσκολεύουν πολύ.

Τεσπα, σταματάω να απαντάω στο θέμα. Είναι προφανές ότι η αντίθετη άποψη δεν είναι επιθυμητή.

Αυτός που μίλησε ευγενικά και θέλησε να καταλάβει έχει ήδη στείλει πμ και θα συνεννοηθούμε. Για τούς υπόλοιπους, καλή συνέχεια.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #70 στις: Απριλίου 05, 2019, 12:27 »

Καλημέρα σε όλους.

@Κώστας Άλεξ , δεν σου επιτέθηκα.
Έγραψες ότι θα απαντήσεις σε άτομα του Δ.Σ. και τις Ε.Ε. της Κ.Ε.Α. και γιαυτό σου έγραψα ποιος είμαι.
Παράθεση από: Κώστας Άλεξ στις 04-04-2019, 10:33:51
Παράθεση
Αν ο Σύλλογος και μόνο ο Σύλλογος (ερωτήσεις από δικηγόρους, μεσάζοντες, λοιπές κατίνες ή απλώς ενδιαφερόμενους θα αγνοηθούν επιδεικτικά) επιθυμεί διευκρινίσεις για αυτά που ανέφερα αφηρημένα, δέχομαι ΠΜ ή από τον Άγι ή από τον Τρύφωνα και μόνο από αυτούς.
Δεν έκανα χρήση κάποιου αξιώματος. γιατί δεν έχω κανένα, πέρα του αξιώματος ότι είμαι άνθρωπος.
Εθελοντής είμαι, στον Ε.Ε.Σ., στην Κ.Ε.Α. και σε άλλα.
Ζητάω απαντήσεις γιατί θεωρώ ότι κατηγορούμαι αδίκως σαν μέλος του Δ.Σ. της Κ.Ε.Α.. τόσο εγώ όσο και οι υπόλοιποι εθελοντές του Δ.Σ.
Εάν θεωρείς ότι είναι επιτακτικότητα το να ζητάω να καθαρίσω το σύννεφο που αφήνεις με αυτά που με - μας κατηγορείς, τότε ναι έτσι είναι.
Κατηγόρησες δημόσια αλλά εξηγήσεις δίνεις μόνο με πμ. Τι ωραία!!!
Αυτό δεν θέλω να το χαρακτηρίσω, δεν είναι του στυλ μου.
Όταν αποφασίσεις να μιλήσεις ξεκάθαρα, θα πάρω στα σοβαρά τα γραφόμενά σου (αυτό είναι επίθεση).

Καλή συνέχεια.

Ας το πω άλλη μία, σύμφωνα με τη νομοθεσία στην Ελλάδα, οποιοσδήποτε μπορεί να συμμετέχει σε οποιονδήποτε σύλλογο, έμπορος, ιδιώτης, τραμπούκος, εγκάθετος και μάλιστα να εκλεγεί και στο ΔΣ. Και ο Παναγιωτόπουλος πχ μπορεί να γραφτεί και να βγει και πρόεδρος, έτσι λέει ο νόμος.


Συνονόματε, το καταστατικό, όχι ο νόμος.
Γιατί άμα το διαβάσουν κάποιοι θα μας κατηγορήσουν ότι φτιάξαμε και τον αντικαπνιστικό νόμο εμείς!!!! :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #71 στις: Απριλίου 05, 2019, 12:34 »
Αμοιβαία τα αισθήματα [member=3619]jeke04[/member]

Όσον αφορά το αν έκανες χρήση αξιώματος, σε κάνω quote και σε αφήνω στην κρίση των υπολοίπων:

Και επειδή βλέπω ότι δεν θες να απαντήσεις σε δικηγόρους κλπ του φόρουμ, είμαι ο Γενικός Γραμματέας  του Συλλόγου, σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις, και περιμένω μια ξεκάθαρη απάντηση.


Επιπλέον, έγραψα ότι θα απαντήσω σε συγκεκριμένα άτομα. Το έκανες quote, αλλά δεν το διάβασες. Δεν πειράζει. Οτιδήποτε προκειμένου να επιτεθείς.

Το κάνω κι αυτό quote για να το διαβάσεις έστω και αργά:

Παράθεση από: Κώστας Άλεξ στις Απρίλιος 04, 2019, 10:33
Παράθεση
Παράθεση Αν ο Σύλλογος και μόνο ο Σύλλογος (ερωτήσεις από δικηγόρους, μεσάζοντες, λοιπές κατίνες ή απλώς ενδιαφερόμενους θα αγνοηθούν επιδεικτικά) επιθυμεί διευκρινίσεις για αυτά που ανέφερα αφηρημένα, δέχομαι ΠΜ ή από τον Άγι ή από τον Τρύφωνα και μόνο από αυτούς.

Καλή συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #72 στις: Απριλίου 05, 2019, 12:59 »
Γιάννη, το ίδιο πράγμα εννοούμε.
Το καταστατικό πρέπει να είναι σύμφωνο με τη νομοθεσία, γι αυτό και δεν αναγράφει περιορισμούς που απαγορεύονται νομικά.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #73 στις: Απριλίου 05, 2019, 13:09 »
Κώστα εξαρχής τα έκανες σκατά κι όχι μόνο δεν μαζεύονται αλλά τα κάνεις και χειρότερα.

1)Σου μίλησε ως Γ.Γ. όχι για να τρομάξεις ότι θα σε κάνει ντα αλλά διότι ως μέλος του ΔΣ έχει λόγο και ψήφο για τις ενέργειες του ΔΣ και με αυτά που "κατήγγειλες" αόριστα, τον παίρνουν τα σκάγια κι αυτόν.

2)Για να ζητάς απαντήσεις αποκλειστικά από Άγι και Τρύφωνα, σημαίνει διάφορα, όπως το να μη γουστάρεις τις φάτσες των υπολοίπων μελών του ΔΣ και της ΕΕ. Αν συμβαίνει αυτό πάει στο διάολο, ωστόσο δεν έχεις δικαίωμα να αρνηθείς τον δημόσιο διάλογο, στη δημόσια "καταγγελία" σου και να πάρεις δημόσιες απαντήσεις από κάποιον που δημοσίως τοποθετείται με τον θεσμικό ρόλο του ΓΓ.
Το να θες απαντήσεις από τα δύο συγκεκριμένα άτομα, θα μπορούσε επίσης να σημαίνει ότι έκανες ιδιωτικώς τις προτάσεις σου σε αυτούς και μόνο και για κάποιο λόγο αγνοήθηκαν, χωρίς καν να συζητηθούν από το ΔΣ. Φυσικά αυτό είναι ακόμη χειρότερο για τη λειτουργία του ΔΣ και του συλλόγου εν γένει επομένως και αφορά όλα τα μέλη και πολύ περισσότερο τον ΓΓ.

ΥΓ το "τα έκανες σκατά" δεν είναι επίθεση, είναι ταυτόσημο με το "τα θαλάσσωσες" και είναι το δικό μου συμπέρασμα.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #74 στις: Απριλίου 05, 2019, 13:18 »
Δεν προσπαθώ να τα μαζέψω. Θα έπρεπε να με ενδιαφέρει το ζήτημα ή οι άνθρωποι που ρωτάνε για να "μαζέψω". Το ζήτημα έπαψε να με ενδιαφέρει. Τους ανθρώπους δεν τους γνωρίζω για να έχουν αξία να τους απαντήσω, αυτό χωρίς να υπονοώ ότι δεν έχουν αξία.

Το γεγονός ότι σε κάθε τι που κατήγγειλα υπάρχει ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ και υπονοώ την ύπαρξη και άλλων απασχόλησε κανέναν; Προφανώς και όχι. ΣΤΟΧΟΣ της μαζικής και συντονισμένης και ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ επιθέσεως που γίνεται από ομάδα ατόμων είναι να βγει συμπέρασμα "όλα καλά", "πάμε δυνατά". 

Αν αυτό το συμπέρασμα θέλετε να βγάλετε, βγάλτε το. Αδιαφορώ ΠΛΗΡΩΣ και ολοκληρωτικώς. 

Εγώ είπα κάποια πράγματα για να διορθωθούν. Αν εσείς θέλετε να εθελοτυφλείτε είναι δικαίωμά σας, αναφαίρετο.

Και για να στο κάνω λιανά: Γιατί μόνο τον Τρύφωνα και τον Άγι... Γιατί αυτούς ξέρω, σε αυτούς θέλω να μιλήσω. Εσείς οι υπόλοιποι που ούτε σας ξέρω, ούτε με ενδιαφέρει να σας γνωρίσω τι ζόρι τραβάτε; 

Και στο κάτω κάτω της γραφής είπαμε: Σε κάθε τι υπάρχει παράδειγμα. Ασχολήθηκε κανείς με το παράδειγμα; Όχι! Γιατί; Γιατί θέλετε απόλυτη σιωπή γύρω από τα πεπραγμένα. Γι' αυτό και η δική σου πρώτη απάντηση αφορούσε το "ρόμπα στο φόρουμ". 

Υ.Γ. Για να είμαι δίκαιος, με τα παραδείγματα ασχολήθηκε μόνο ο Άγις, ο οποίος ήταν και ευγενέστατος και τον ευχαριστώ. Άλλος ένας λόγος για να μην θέλω να μιλήσω με άλλους.

Αυτά και περαιτέρω απαντήσεις από μένα δεν θα υπάρξουν. Κερδίσατε αυτό που επιδιώκατε εξαρχής: Την σιωπή μου!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20666 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281284 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207895 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65806 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174467 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312813 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124776 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93532 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix