vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

218 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, Xxristos

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1455 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 17:51 »
Bordo2 Prohibition Blend. Αν και απο την περιγραφη που εδιναν ενθουσιαστικα το αποτελεσμα για τα δικα μου γουστα ειναι αρκετα κακο για να μην πω απαισιο.Για καποιο λογο μου δινει υπερβολικα την γευση καποιου καβουρδισμενου ξηρου καρπου λογικα αμυγδαλο.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1456 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 17:51 »
Μετά απο το "απεταξάμην" σε ότι έχει γλυκάνισο-αψέντι, ρίχνω ένα τρισάγιο, να μην ξαναδοκιμάσω τίποτα που έχει πεπόνι. Επρεπε να το περιμένω, αλλά την έκανα την δοκιμή, έτσι για την επιβεβαίωση. MonDesert-Melon Paste το όνομά του ΑΛΛΑ, αν σας αρέσει το πεπόνι, αγνοήστε με επιδεικτικά και ίσως να μην χάσετε.
Μήπως θες να αγοράσεις ένα over the rainbow αγαπητε να το δοκιμάσεις και αν δεν σου αρέσει ευχαρίστως να σε απαλαξω από αυτό

Sent from my OnePlusOne

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 31, 2017, 18:04 από pugsang »

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1457 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 21:39 »
 :) Ναι παιδιά, δεν τα πάω καλά με το άρρωμα πεπόνι στα eliquids, όπως και με τον γλυκάνισο επίσης, και είναι κρίμα γιατί λατρεύω και το πεπονάκι σαν φρούτο, και τα τσιπουράκια τα απολαμβάνω και με γλυκάνισο. Εξού και η διευκρίνιση για το ποιόν του συγκεκριμένου eliquid, που μπορεί να ξετρελάνει πολλούς. Αλλά σε όσους είναι σαν κι εμένα...go back madam Μέρκελ :D

Αποσυνδεδεμένος Dr.Feelgood

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • Μικρός Τυμπανιστής
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1458 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 21:48 »
Αυτη τη γνωμη ειχα και εγω για το συγκεκριμενο, πολύ εντονο αρωμα για μονο του.. Αλλα οταν το εβαλα μαζι με το virginia της liqua επαθα πλακα. Με 20% doubleapple περνεις ενα υπεροχο υγρό, εγινε το βασικό μου. Δυστυχώς ομως εχει καταργηθεί στη νεα σειρά της liqua. Παρειγγειλα το νεο μηλο της. Ελπιζω να εχει παρομοια γευση.
Έχεις κάποια ενημέρωση ότι το 2μηλο θα σταματήσει; Γιατί μου ήρθε σήμερα απ' έξω με ημ/νία παραγωγής 29/11.
Συνεχίζει να είναι old time favorite και στο top 3 των προτιμήσεων μου...πολύ μακριά από το απλό μήλο της ίδιας εταιρείας που δε λέει τίποτα για μένα.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1459 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 22:11 »
:) Ναι παιδιά, δεν τα πάω καλά με το άρρωμα πεπόνι στα eliquids, όπως και με τον γλυκάνισο επίσης, και είναι κρίμα γιατί λατρεύω και το πεπονάκι σαν φρούτο, και τα τσιπουράκια τα απολαμβάνω και με γλυκάνισο. Εξού και η διευκρίνιση για το ποιόν του συγκεκριμένου eliquid, που μπορεί να ξετρελάνει πολλούς. Αλλά σε όσους είναι σαν κι εμένα...go back madam Μέρκελ :D
Μυστήριο πράγμα, το ίδιο παθαίνω με το καρπούζι. Ενώ μπορώ να φάω τόνο, εξ απαλών ονύχων, δεν το αντέχω σαν άρωμα άτμισης.
Κι επειδή οι αισθητήρες γεύσης είναι ίδιοι και στις δυο διαδρομές (πνευμόνια, στομάχι), τείνω να πιστεύω ότι η αναπαράσταση των αρωμάτων άτμισης είναι αποτυχημένη.
Εκτός αν, όσοι τρώμε αυτά τα φρούτα τόσες δεκαετίες τώρα, μπορούμε να ανιχνεύσουμε και την πιο ανεπαίσθητη (για τους άλλους) χημεικίλα...

Αποσυνδεδεμένος lakgav2

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1460 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 23:34 »
Έχεις κάποια ενημέρωση ότι το 2μηλο θα σταματήσει; Γιατί μου ήρθε σήμερα απ' έξω με ημ/νία παραγωγής 29/11.
Συνεχίζει να είναι old time favorite και στο top 3 των προτιμήσεων μου...πολύ μακριά από το απλό μήλο της ίδιας εταιρείας που δε λέει τίποτα για μένα.
Αυτη τη γνωμη ειχα και εγω για το συγκεκριμενο, πολύ εντονο αρωμα για μονο του.. Αλλα οταν το εβαλα μαζι με το virginia της liqua επαθα πλακα. Με 20% doubleapple περνεις ενα υπεροχο υγρό, εγινε το βασικό μου. Δυστυχώς ομως εχει καταργηθεί στη νεα σειρά της liqua. Παρειγγειλα το νεο μηλο της. Ελπιζω να εχει παρομοια γευση.
Παιδιά, για εσάς που είστε λάτρεις του 2apples - εγώ το πέταξα στο σκουπιδοτενεκέ(ανακύκλωσης ;D) , 
μπορείτε να το βρείτε και εδώ , το έχει ακόμα ...http://www.atmokipos.gr/index.php/product/523-two-apples

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1461 στις: Φεβρουαρίου 28, 2017, 12:56 »
British Tobacco από Vaporart. Δεν υπάρχουν λόγια. Κάτι σε πράσινη πιπεριά με γκαζόν με καπνό από τη θράκα. Πραγματικά δεν ξέρω πως να το περιγράψω, είναι χειρότερο από τα παραδείγματα που έδωσα. Και δεν έλεγε να φύγει η γεύση μετά από 2 πλυσίματα.

Αποσυνδεδεμένος emere

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1462 στις: Φεβρουαρίου 28, 2017, 13:09 »
Δεν θυμάμαι από ποια εταιρία αλλά το ροδάκινο που είχα δοκιμάσει δεν το άντεχα καθόλου..αφού έπλυνα τον ατμο 2-3 φορές έκανα πάνω από μισή μέρα να ατμισω γιατί νόμιζα ότι θα μ έρθει αυτή η απαίσια γεύση...

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk


Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1463 στις: Μαρτίου 01, 2017, 08:51 »

Πήγα στο μαγαζί να δοκιμάσω κάνα καινούριο υγρό ενώ προηγουμένως είχα βουρτσισει τα δόντια μου. Παραδόξως μου φάνηκε καλό στο μαγαζί. Όταν πήγα σπίτι και το ατμισμα όμως, είχε μια γεύση χαλασμένου κρέατος.

Οπότε τι μάθαμε; μην πλένετε τα δόντια σας!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 01, 2017, 09:04 από evilsmile22 »

Αποσυνδεδεμένος filippos.xeil

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1464 στις: Μαρτίου 01, 2017, 10:30 »
Χειρότερη γεύση που έχω δοκιμάσει: Natura 7 Leaves. 
Χειρότερη για εμένα, αλλά πιστή στην ονομασία. 
ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑ ΝΑ ΑΤΜΙΖΕΙΣ ΕΦΤΑ ΦΥΛΛΑ (Όχι εφτάφυλλο  8)).

Αποσυνδεδεμένος takis_k

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1465 στις: Μαρτίου 01, 2017, 12:00 »
All Saints Five Fingers από Jwell.
Το πλασάρουν ως "Μια απαλή γεύση vanilla Custard συνδυασμένη με νότες κανέλας για πικάντικη χροιά και μελιού για να ισορροπηθεί η κανέλα, όλα αυτά μαζί με μπισκότο για μια μοναδική γεύση!".
Δίνει μια αηδιαστική γεύση ξινισμένου άψητου ζυμαριού - σαν να ατμίζεις κατευθείαν από τα σκουπίδια μπροστά σε φούρνο!

Αποσυνδεδεμένος terabest39

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1466 στις: Μαρτίου 01, 2017, 12:27 »
Ξέρω ότι σε πολλούς από εσάς αρέσει αλλά...

Ένα βροχερό μεσημέρι ο γριπωμένος πιτσιρικάς έβαζε ένα τάληρο (πεντάδραχμο για τους παλιούς είναι η ιστορία) στη σχισμή του κερματοδέκτη και γυρνούσε το χερούλι για να πέσει η αγαπημένη του τσιχλόφουσκα με γεύση μπανάνα. Με λαχτάρα την πήρε και την έβαλε στο στόμα του μαζί λίγες μυξούλες που τρέχαν ποτάμι εκείνη την ώρα. Αφού τη μάσησε για 1-2 λεπτά σκόνταψε και του έφυγε από το στόμα. Κάποιος περαστικός προσπερνώντας τον πιτσιρικά την πάτησε και εκείνη κόλλησε στο λασπωμένο πεζοδρόμιο. Ε κάπου εκεί μπαίνω εγώ σκύβω και βάζω την τσίχλα στο στόμα. Αυτό για μένα είναι το Natura Baba's Bounty

Αποσυνδεδεμένος leftk14

  • **
  • 250
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1467 στις: Μαρτίου 01, 2017, 14:13 »
Οτι και να εχω ατμισει δεν μπορει να πλησιασει το orion απο big mouth. Δημοσιες τουαλετες? Καλτσα φανταρου? Δεν ξερω. Το υγρο ειναι οτι πρεπει για να σταματησεις το ατμισμα. :))

Αποσυνδεδεμένος docnot

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1468 στις: Μαρτίου 03, 2017, 14:02 »
Οτιδήποτε από American stars ειδικά το blue magic 🤢


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nwlis

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping Junky
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1469 στις: Μαρτίου 03, 2017, 14:10 »
Δεν εχεις δοκιμασει το strawberry cheesecake απο την ιδια εταιρια μαλλον  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115740 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824223 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507250 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8911 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154699 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568691 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294114 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1732 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762676 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1101 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3998 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem