vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

452 επισκέπτες, 9 χρήστες
Sergios, azografos, dvelev, I.P, Buliwyf, george kotsopoulos, goran, ThioVag, Jorge

Twitter

Κουμπάκι Thank You (Bravo)

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #90 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 15:51 »
Δεκτό :) Για την λανθασμένη χρήση όμως; :hmmm: Και για να γίνω πιο κατανοητός, σε ένα μήνυμα που λέει πχ "Σήμερα μου κάηκε ο ατμοποιητής και έβαλα έναν άλλο" γιατί να πατήσεις το bravo??? Γιατί σε πολλά θέματα του φόρουμ αυτό βλέπω.

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #91 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 15:56 »
τι δεν καταλαβαίνεις? απο το να ανάψεις τσιγάρο καλύτερα να βάλεις άλλον ατμοποιητή ρε συ λάζαρε.
πωωωωωωω
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #92 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 15:57 »
Δεκτό :) Για την λανθασμένη χρήση όμως; :hmmm: Και για να γίνω πιο κατανοητός, σε ένα μήνυμα που λέει πχ "Σήμερα μου κάηκε ο ατμοποιητής και έβαλα έναν άλλο" γιατί να πατήσεις το bravo??? Γιατί σε πολλά θέματα του φόρουμ αυτό βλέπω.


Χαρά μου που με ρώτησες!!!!!  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: Γιατί χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους
που μοιράζονται μαζί μας διάφορες ατμιστικές τους στιγμές είτε ατμιστικά προβλήματά τους!

Μπράβο σε αυτούς που λένε το πρόβλημα τους κ μετά βλέπεις πολλούς μαζί να απαντάνε για να βοηθήσουν!
Όπως μπορεί ο καθένας!!!!

Βravo λοιπόν παίρνει αυτός που λέει..... "Σήμερα μου κάηκε ο ατμοποιητής μου κ έβαλα άλλον που για μένα σημαίνει κάνει προσπάθειες ο άνθρωπος
αυτός να μείνει μακριά από το κ.τ.!!!

Άλλος μπορεί να έλεγε μου κάηκε κ δεν αντέχω άλλο!!!!!!! Ναι?  ;)

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #93 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 16:07 »
Άποψη ενός ...μηδενιστή :


Κουμπί : BRAVO
Χρήση : Κατά το δοκούν
Αιτιολογία : Καμία / γιατί έτσι μου αρέσει.

-μου αρέσει να βάζω μπράβο.
--εμένα πάλι όχι
--τελικά ποιος έχει δίκιο?
-και οι δυο

-έβαλα μπράβο στο ποστ το πονεμένο καναρίνι έκλαιγε ολημερίς.
-εγω δεν έβαλα τίποτα.
-καλά έκανες αφού δεν σου άρεσε.
-και εσύ καλά έκανες από τη στιγμή που σου άρεσε.

the END !



Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #94 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 16:26 »
τι δεν καταλαβαίνεις? απο το να ανάψεις τσιγάρο καλύτερα να βάλεις άλλον ατμοποιητή ρε συ λάζαρε.
πωωωωωωω
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Γιατί χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους
που μοιράζονται μαζί μας διάφορες ατμιστικές τους στιγμές είτε ατμιστικά προβλήματά τους!


Οφείλω να ομολογήσω πως με κάλυψες και θα προσπαθήσω να πείσω τον εαυτό μου πως έτσι σκέφτονται και οι υπόλοιποι :) Κάτι μου λέει ότι θα αποτύχω όμως... :-\

Άποψη ενός ...μηδενιστή :

 :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #95 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 17:07 »
Καλησπέρα σας.
Επειδή όλες η εκδοχές που γράφονται μέχρι στιγμής έχουν όλες την δική τους λογική και μου φαίνονται όλες σωστές θα ήθελα να αναφέρω απλά την δική μου άποψη πάντα καλοπροαίρετα.
Σίγουρα τα μπράβο μπήκαν για κάπιο σκοπο, εγώ είμαι σε φόρουμ πρώτη φορά και δεν τα γνωρίζω καλά αυτά.
Μάλλον είναι για να επιβραβέυει κάποιος, κάποιον για κάτι και καλό θα ήταν να υπάρχουν για να μπορούμε κάποιοι να σχηματίζουμε πιο εύκολα αποψη για τα γραφόμενα κάποιου για το πόσο έγκυρος είναι για την πληροφόρηση που παρέχει.
Για να μην γίνεται κατάχρηση θα μπορούσαν να είναι και η επιβράβευση του φόρουμ για κάποιον να τα μαζέψει π.χ ανα 1 ώρα σύνδεσης 1 μπράβο που μετά θα υπάρχει αρκετή προσοχή για το που θα το προσφέρει(πιθανόν σε κάτι που συμφωνεί).

Αποσυνδεδεμένος lemon

  • *
  • 23
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #96 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 17:15 »
lol ρε!
ενήλικα άτομα και κάθεστε και χάνετε φαιά ουσία για ένα κουμπάκι μπράβο

 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

όλα αυτά τα κλαπατσίμπαλα πρόσθετα στις πλατφόρμες που τρέχουν τα φόρουμ έχουν δημιουργηθεί για το χαβαλέ της υπόθεσης

κουλ
χαλαράααααααααα όπως λεμε και στη σαλονίκη
πα να φτιάξω καφέ

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #97 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 17:19 »
Καλησπέρα σας.
Επειδή όλες η εκδοχές που γράφονται μέχρι στιγμής έχουν όλες την δική τους λογική και μου φαίνονται όλες σωστές θα ήθελα να αναφέρω απλά την δική μου άποψη πάντα καλοπροαίρετα.
Σίγουρα τα μπράβο μπήκαν για κάπιο σκοπο, εγώ είμαι σε φόρουμ πρώτη φορά και δεν τα γνωρίζω καλά αυτά.
Μάλλον είναι για να επιβραβέυει κάποιος, κάποιον για κάτι και καλό θα ήταν να υπάρχουν για να μπορούμε κάποιοι να σχηματίζουμε πιο εύκολα αποψη για τα γραφόμενα κάποιου για το πόσο έγκυρος είναι για την πληροφόρηση που παρέχει.
Για να μην γίνεται κατάχρηση θα μπορούσαν να είναι και η επιβράβευση του φόρουμ για κάποιον να τα μαζέψει π.χ ανα 1 ώρα σύνδεσης 1 μπράβο που μετά θα υπάρχει αρκετή προσοχή για το που θα το προσφέρει(πιθανόν σε κάτι που συμφωνεί).

αυτο απο το Thank-O-Matic νομιζω δεν γινεται καν...
αλλα και να γινονταν, καποιες μερες βγαινουν παραπανω απο ενα ποστ που αξιζουν μπραβο ανα ωρα...
εκτος και αν αρχισουμε να τα σημειωνουμε τα ποστ που θελουμε να βαλουμε μπραβο σε ενα χαρτακι και να κοιταμε συνεχεια το ρολοι, αν περασε η ωρα... :) δεν δουλευει ουτε ετσι.

κατα συνειδηση και με καλη καρδια και διαθεση, ας δινει ο καθενας μπραβο οπου πιστευει οτι αξιζει. Δεν χρειαζεται να βαλουμε σε νορμες τα παντα.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #98 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 17:21 »
lol ρε!
ενήλικα άτομα και κάθεστε και χάνετε φαιά ουσία για ένα κουμπάκι μπράβο

 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

όλα αυτά τα κλαπατσίμπαλα πρόσθετα στις πλατφόρμες που τρέχουν τα φόρουμ έχουν δημιουργηθεί για το χαβαλέ της υπόθεσης

κουλ
χαλαράααααααααα όπως λεμε και στη σαλονίκη
πα να φτιάξω καφέ

χαχααχαχ σωστη η σαλονικιά!

δεν μπορεις να βαλεις μετρο στην επιβραβευση οποιο νοημα και αν εχει.. και στην τελικη
δεν χρειαζεται να εχω πολλα μπραβο στο ποστ μου για να υποστηριζω αυτο που γραφω.
το πιστευω ετσι και αλλιως! Ακομα και αν αυτος που εχει μια διαφορετικη αποψη εχει 100 μπραβο!

μη δινετε σημασια λοιπον στην καταχρηση των μπραβο..ας επικεντρωθουμε στην καταχρηση της νικοτινης που μας αφορα ολους..

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #99 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 18:35 »
Ξεθάβω αυτό το θέμα για να κάνω μια απλή ερώτηση :) Τι γίνεται με τα Bravo ρε παιδιά; :hmmm: :hmmm: :hmmm: Τρέχει κανένας διαγωνισμός μέσα στο φόρουμ για το ποιος θα δώσει τα περισσότερα Bravo? :hmmm: :dontknow: Κάνουμε κόντρες με τα bravo? Παντού bravo βλέπω και μάλιστα από τα ίδια και τα ίδια άτομα :eyesplash: Δεν χρειάζεται καν να αναφέρω ονόματα έτσι; ::) Μόνο εμένα ενοχλεί αυτό; :hmmm: Μέχρι και σε μήνυμα του Φεβρουαρίου του 2010 βρήκα bravo :o :o :o Και για να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν με ενοχλεί το bravo αλλά η κατάχρηση/λανθασμένη χρήση του ;)

Όχι Λάζαρε δεν ενοχλεί μόνο εσένα.
Είχα εκφράσει και εγώ τις απορίες μου εδώ και καιρό (με πμ) και απάντηση που να μου λέει κάτι δεν πήρα :hmmm:

Ας ελπίζουμε ότι δεν είναι κάτι περίεργο διότι θα φανεί κάποια στιγμή :hmmm:
Και τότε το κράξιμο θα είναι ατελείωτο :sfyrigma: :sfyrigma: :sfyrigma:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #100 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 18:41 »
Ρε παιδιά, μην δίνουμε παραπάνω βάση απ όση χρειάζεται.
Και μένα προσωπικά κάπου με ενοχλεί η "κατάχρηση", αλλα θα το έβλεπα μονο ως μια καλή αιτία να κάνω χαβαλέ σε κάποιον επειδή δίνει πολλά μπράβο. Ή κανένα!!!
Θελω να πώ, οτι τα μπράβο ξεχάσατε γιατί μπήκαν.
Για να απαλλαγούμε απο τα μηνυματα με σκέτες φατσούλες κλπ! ΔΕΝ μπήκαν για να μετράνε κάπου.
Και όσο και αν προσωπικά μπορέι να με "ενοχλεί" η κατάχρηση ή και η μή χρήση του κουμπιού, εμμένω στον λόγο για τον οποίο υπάρχει. και το θέμα σταματάει εκεί.
ΔΕΝ μετράνε σε τίποτα, ΔΕν προκειται να μετρήσουν σε τίποτα, και ΔΕΝ ενδυκνείουν κάτι.
Στο κάτω κάτω, προσωπικά, προτιμώ ενα πόστ με 687,3 μπράβο απο κάτω του, παρά ένα πόστ με 687,3 άλλα πόστ απο κάτω του με " Πέστα μεγάλε" Ευγε, Εσκος, +100,3, σε θεμε για πρωθυπουργό, κλπ κλπ κλπ κλπ...

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #101 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 18:48 »
Εμενα τωρα με καλυψε επακριβως (και οριζοντιως, ή οχι καλύτερα?) ο μελιτζανολόγος απο πανω. Αντι να βγω να πω: "Εμενα τωρα με καλυψε επακριβως (και οριζοντιως, ή οχι καλύτερα?) ο μελιτζανολόγος απο πανω", του ρίχνω ενα μπραβάκι και δεν φορτωνω το νημα με ανουσια. Και να φορτωσω τουτο το νημα, ενταξει, αλλά εχω χτικιάσει πολλές φορες να ψαχνω πληροφοριες σε ενα νημα προιοντος και να πεφτω σε ατελειωτες σελιδες με εισωρεος εισαιοπατεραςμας και πεσταχρυσοστομε κλπ.
Και δεν το πιστευω κιολας οτι γινεται τοση κουβεντα...

Αποσυνδεδεμένος Μάριος

  • *****
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψάξε και διάβασε,μετά δοκίμασε και μετά γράψε..
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #102 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 18:58 »
Πέστα μεγάλε" Ευγε, Εσκος, +100,3, σε
θεμε για πρωθυπουργό :laugh1:
 

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #103 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 19:03 »
 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:  διαμαρτύρομαι εντόνως που δεν υπάρχει κουμπάκι (α) μπράβο.......το (α) στερητικό....... :sfyrigma: :sfyrigma: :sfyrigma: :sfyrigma: :sfyrigma:


Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #104 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 19:09 »

Χαρά μου που με ρώτησες!!!!!  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: Γιατί χαίρομαι όταν βλέπω ανθρώπους
που μοιράζονται μαζί μας διάφορες ατμιστικές τους στιγμές είτε ατμιστικά προβλήματά τους!

Μπράβο σε αυτούς που λένε το πρόβλημα τους κ μετά βλέπεις πολλούς μαζί να απαντάνε για να βοηθήσουν!
Όπως μπορεί ο καθένας!!!!

Βravo λοιπόν παίρνει αυτός που λέει..... "Σήμερα μου κάηκε ο ατμοποιητής μου κ έβαλα άλλον που για μένα σημαίνει κάνει προσπάθειες ο άνθρωπος
αυτός να μείνει μακριά από το κ.τ.!!!

Άλλος μπορεί να έλεγε μου κάηκε κ δεν αντέχω άλλο!!!!!!! Ναι?  ;)

Ναι, ναι, ναι...Σου έκανα ήδη ένα μπράβο στο ποστ αλλά δεν αρκεί... :respect: :respect: :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102515 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22320 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285340 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209551 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68706 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315678 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126883 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem