vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

390 επισκέπτες, 5 χρήστες
Harris, gstamatos, camber, Buliwyf, vsotos

Twitter

Κουμπάκι Thank You (Bravo)

Αποσυνδεδεμένος Μάριος

  • *****
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψάξε και διάβασε,μετά δοκίμασε και μετά γράψε..
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #105 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 19:27 »
Απολυτα σεβαστό αυτό.
Αλλα με αυτη την λογική ολοι για μπραβο ειναι μιας και ολοι προσπαθουν να μείνουν μακρια απο το κ.τ.
Επομένως www.bravo-e-kapnisma.gr.

Απλα ο καθένας το χρησιμοποιεί αλλιώς.
Αλλος γιατι γουσταρει να δινει μπραβο ετσι επειδη απλα το θελει.
Αλλος για να γινει πιο αρεστος.
Αλλος γιατι βαριεται να γραψει απαντηση.
Αλλος γιατι οντως βοηθηκε.
Αλλος γιατι του αρεσε αυτο που γραφτηκε.
Αλλος γιατι το καναν και οι αλλοι.

Ολοι το ιδιο κουμπακι πατανε αλλα για αλλο λογο.
Τωρα αν εμενα με ''πειραζει'' ή μου φαινεται αστειo ειναι αλλο θέμα. O Λαζαρος δεν νομιζω να το ειπε για να κρινει καποιον που εχει καποιο λογο να δωσει μπραβο, απλα την υπερβολη και το ασκοπο.

Bravo στα bravo

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #106 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 19:38 »
εμενα μου αρεσει παρα πολυ το κουμπακι μπραβο,που εκτος απο το μπραβο καταλαβαινεις οτι διαβασαν καποιοι αυτα τα οποια εγραψες.
και στην τελικη μην ξεχναμε οτι εφαρμοστηκε για να μην γραφουμε συνεχως και γεμιζουμε σελιδες.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #107 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 19:56 »
A μπράβο!!!!!! :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #108 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 20:00 »
 :thumpup: :thumpup:
Οποιος το σβησει να του καει το βιντεο

 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #109 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 20:01 »
Ο Αλεξης τα κανει αυτα  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #110 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 20:10 »
κρύβε λόγια κρύβε λόγια.... και μήν βγάζεις την ουρά σου απ όξω!!!!!  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #111 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 20:48 »
Ο Αλεξης τα κανει αυτα  :laugh1: :laugh1:

Μπράβο 8)

Ευχαριστούμε πολύ :idiot1: :wall: :wall: :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος ymeg

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #112 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 21:04 »
Επειδή στο ισοζύγιο bravo είμαι στα αρνητικά (έχω δώσει τα διπλά από ότι έχω πάρει, κυρίως επειδή bravίζω όποιον βρω μπροστά μου στο topic http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,672.0.html) σκέφτομαι να κάνω κάποια DMC accounts για να αυτοbravώνομαι.  :idiot1:
 
Τεσπα...
Βασικά ήθελα να ρωτήσω "αν κάνω ένα post και μου δοθεί πχ. 1 bravo και μετά το δει πχ. ο Alexmach και μου το διαγράψει (ή το συγχωνεύσει με το αμέσως προηγούμενο) θα χαθεί το bravo και από εμένα και από αυτόν που το έδωσε; Παρακαλώ να δοθεί επίσημη απάντηση για το φλέγον αυτό θέμα... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #113 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 21:06 »
Ναι, θα χαθεί το bravo ενθεν κι ένθεν.
αλλά όχι μόνο αν στο διαγράψει ο Αλέξης. Οποιος κι αν στο διαγράψει!  ;)






Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #114 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 11:01 »
Απολυτα σεβαστό αυτό.
Αλλα με αυτη την λογική ολοι για μπραβο ειναι μιας και ολοι προσπαθουν να μείνουν μακρια απο το κ.τ.
Επομένως www.bravo-e-kapnisma.gr.

Απλα ο καθένας το χρησιμοποιεί αλλιώς.
Αλλος γιατι γουσταρει να δινει μπραβο ετσι επειδη απλα το θελει.
Αλλος για να γινει πιο αρεστος.
Αλλος γιατι βαριεται να γραψει απαντηση.
Αλλος γιατι οντως βοηθηκε.
Αλλος γιατι του αρεσε αυτο που γραφτηκε.
Αλλος γιατι το καναν και οι αλλοι.

Ολοι το ιδιο κουμπακι πατανε αλλα για αλλο λογο.
Τωρα αν εμενα με ''πειραζει'' ή μου φαινεται αστειo ειναι αλλο θέμα. O Λαζαρος δεν νομιζω να το ειπε για να κρινει καποιον που εχει καποιο λογο να δωσει μπραβο, απλα την υπερβολη και το ασκοπο.

Bravo στα bravo
Γιατί όχι ? Αν εσύ βλέπεις ότι το φόρουμ πρέπει να λέγεται bravo.....  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Το να λέμε σε κάποιον συνέχισε (Bravo) μην τα παρατάς (Bravo) κ εγώ πέρασα ότι κ εσύ στις αρχές (Bravo) κάνε υπομονή γιατί έχεις την θέληση (Bravo) κτλπ
Τότε ναι είμαστε στο Μπράβο Φόρουμ που υπάρχουν άνθρωποι με ασύλληπτες δυνάμεις κ θέληση να μείνουν μακριά από το Κ.Τ.
κ Βravo σε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!!!  :yes: :yes: :yes:  :respect: :respect: :respect: :respect:

Όσα Bravo κ αν δώσει ο άνθρωπος που δεν είναι ειλικρινής πρώτα με τον εαυτό του καλέ μου Μάριε δεν πρόκειται να γίνει αρεστός πρώτα
στον εαυτό του!!!!

Τα Bravo αυτοί που τα δίνουν για να γίνουν αρεστοί όπως εσύ πιστεύεις --- Είναι το μεγαλύτερο λάθος που μπορούν να κάνουν!!!!
Αν εννοείς ότι πχ εγώ εχτές διαφώνησα σε κάτι μαζί σου κ σήμερα σου έδωσα Bravo για να είμαι αρεστή σε σένα ναι?  :) :)

Τότε εδώ δεν καταλαβαίνουμε ότι σε ένα φόρουμ δεν συμφωνούμε όλοι σε όλα,  κ η καθαρή μας καρδιά θέλει να βάλει το Bravo ακόμα κ σε αυτούς που
εχτές διαφωνήσαμε είτε νιώσαμε ότι τα λόγια τους είχαν μια δόση εμπάθειας...

Πίσω από τις καλές σκέψεις κάποιων ανθρώπων κρύβεται κ η υπερβολή !!! Δεν σου λέω όχι σε αυτό γιατί εγώ είμαι πολύ υπερβολική κ το γνωρίζω!
Όμως προτιμώ την δικιά μου υπερβολή από την απάθεια κ την ψυχρότητα !!!! Η υπερβολή θα κάνει κακό σε αυτούς που δεν συνήθισαν στην
ομορφιά της αληθινής τους καρδιάς !!!!!! Η αληθινή καρδιά αγαπάει υπερβολικά κ δίνει υπερβολικά πολύ!! (απόψεις δικές μου)  ;)

Ας μην κοιτάζουμε τους τοίχους που μας  ορθώνουν τα ερωτηματικά (μας) μα τους τοίχους που η καλοσύνη μας μπορεί να  γκρεμίσει
κ ας  αφήνει κάποιες φορές  πίσω μας ανθρώπους να αναρωτιούνται!!!!!

Δεν υπάρχει κανένας σκοπός λοιπόν πίσω από μια καλή μας σκέψη που εκδηλώνεται με το πάτημα ενός κουμπιού!  :) :) :) :) :)

Αν αυτό το καταλάβουμε τότε ναι Bravo ! Δεν δίνουμε για να λάβουμε όταν ο μόνος λόγος μας είναι να δώσουμε δύναμη είτε συμπαράσταση!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #115 στις: Οκτωβρίου 04, 2012, 11:15 »
οχι παππου γιατι αν υπηρχε μερικοι θα ειχαν καει τωρα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
   :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Bravo!!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Το σκεφτόμουν εχτές κ γελούσα με την καρδιά μου!!!! Καμένη πρώτη εγώ !!!!    :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Edit: Καμένος κ εσύ Γιάννη !!!  ;)   :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 04, 2012, 11:22 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης Νίκη

  • **
  • 116
  • Φύλο: Γυναίκα
  • e_High ατμιστής
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #116 στις: Δεκεμβρίου 03, 2012, 01:11 »
Nομίζω θα είμαι σε λίγο ανθρωπος που έδωσε τα περισσότερα μπράβο.
Τσαμπα είναι και αξιζει το  μπράβο, όποιος ελεύθερα λέει την άποψη του άσχετα αν συμφωνώ.
Υπάρχουν άνθρωποι που ενώ μπαίνουν στο φόρουν διαβάζουν,φοβούνται ή ντρέπονται να εκφράσουν δημόσια την άποψη τους.

Αποσυνδεδεμένος PLANEYTHS

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #117 στις: Μαΐου 15, 2013, 00:09 »
πολυ καλο αρκει να μην εχει οριο οπως τωρα και να το σκευτεται διπλα καποιος μην του τελειωσουν....

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #118 στις: Μαΐου 15, 2013, 00:14 »
φίλε μου μπορείς να δώσεις μόνο ένα μπράβο ανα post, αλλά κατά τα άλλα δεν υπάρχει όριο στο πόσα μπράβο μπορείς να δώσεις συνολικά...

Αποσυνδεδεμένος PLANEYTHS

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #119 στις: Μαΐου 15, 2013, 02:00 »
οταν βλεπεις το προφιλ και σου λεει εχεις τοσα μπραβο δεν ενοει αυτο?αυτο καταλαβα,γιαυτο ρωτω...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 7773 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2112 324511 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 10:33
από xristos99
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1118901 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296167 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826331 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 509798 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9324 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155957 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570282 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245125 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 2171 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 764182 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as