vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

98 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, manoslykos, camber

Twitter

Κουμπάκι Thank You (Bravo)

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #75 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:40 »
Εγώ μόλις έστειλα πιο πάνω στον urahara ένα ... μπράβο για αυτά που έγραψε!   :) 

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #76 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:45 »
Το 2009 και το 2010 εχουν πολλα αξιολογα θεματα και ανοιξαν τον δρομο της ενημερωσης στο ΗΤ - σχεδον ολοι απο εμας ακομα καπνιζαμε.
Αυτα τα θεματα και οι συζητησεις - αποριες - πληροφοριες ανεδειξαν το φορουμ
για να φτασει στη σημερινη μορφη του και να αναπτυξει την δυναμικη του.

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #77 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:58 »
Να δώσω ένα παράδειγμα: Bravo σε δήλωση συμμετοχής σε κλήρωση; :o :confused1: :hmmm: Που κολλάει αυτό... :dontknow:

Απ' οτι κατάλαβα τα Bravo στην κλήρωση δίνονταν σε όσους μαζί με τα "Ωπα" "Να'μαι" "Δικό μου" κλπ έμπαινε δίπλα κι ένα "ευχαριστώ"
Και γιατί όχι; Απόλυτα κατανοητό σαν αντίδραση νομίζω και σίγουρα δικαίωμα αυτού που δίνει το Bravo να θέλει να επιβραβεύσει τέτοιας μορφής δήλωσης συμμετοχής.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #78 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:03 »
και οταν φτασεις το οριο τι γινεται?
δεν θα μπορεις να ξαναδωσεις μπραβο και θα βαζεις φατσουλες? :)

Γιατί υπάρχει ανώτατο όριο bravo που μπορείς να δώσης. :dontknow: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #79 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:04 »
οχι παππου γιατι αν υπηρχε μερικοι θα ειχαν καει τωρα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #80 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:05 »
Μήπως το παρακάνουμε, ψάχνοντας να βρούμε και γιατί κάποιος δίνει πολλά ή λίγα bravo? :hmmm:








For this post, Joyeman gave a Bravo to himself!

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #81 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:10 »
Εγώ θα γράψω να μην υπάρχουν καν...Είναι πολλλλλύ προβοκατόρικο ,είδικά όταν υπάρχουν διχογνωμίες και αντιρρήσεις επι του  κειμένου (πχ όταν ενώ έδωσες Bravo, "αδυνατείς" να σχολιάσεις) ή υπάρχουν/σχολιάζονται υποκειμενικές έννοιες όπως η γεύση πχ...Το αξιόλογο του κειμένου δεν το κάνουν τα 100 μπράβο...

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #82 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:14 »
Γιατί υπάρχει ανώτατο όριο bravo που μπορείς να δώσης. :dontknow: :dontknow:

παππου απαντουσα σε αυτο..

Αν θέλουμε να ελαχιστοποιήσουμε τα bravo τότε να βάλουμε περιορισμούς στον αριθμό που θα μπορούσε να δίνει κάθε μέλος ώστε να το σκέφτεται καλύτερα που δίνει το bravo

και ανεφερα γιατι δεν μπορει να γινει. Οχι δεν υπαρχει ανωτατο οριο απο οσο ξερω...

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #83 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:16 »
αν και το νομισμα εχει δυο οψεις, νομιζω μπορει ο καθενας να αντιληφθει που αναφερεται καθε φορα το bravo. Παρολα αυτα νομιζω οτι το ψειριζουμε λιγο το πραγμα.. εχει τοση σημασια αν υπαρχουν πολλα μπραβο ή οχι? ο hemlock το εθεσε πολυ σωστα.. " το αξιολογο του κειμενου δεν το κανουν τα 100 μπραβο". Ειναι καθαρα θεμα αντιληψης.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #84 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 02:36 »
Στην εποχή που ζούμε, το θέμα του ποιος δίνει απλόχερα, έστω και μπράβο, μόνο θετικά θα μπορούσε να με απασχολήσει.
Περισσότερο μια και το συζητάμε, θα με απασχολούσε το ποιος δε δίνει καθόλου μπράβο.
Μπράβο στο φόρουμ, έστω και με καταιγιστικό ρυθμό σημαίνει αφιέρωσα χρόνο να σε διαβάσω, με ενδιαφέρουν ή μου άρεσαν αυτά που είπες, σε ενθαρρύνω να συνεχίσεις, σε επιβραβεύω για μια πληροφορία ή μια καλή σου κουβέντα.
Στον αντίποδα, κανένα ή ελάχιστα μπράβο σημαίνει ότι δε βρίσκω κανείς ή σχεδόν κανείς να έχει πει κάτι αξιόλογο, να μου έχει προσφέρει κάποια ουσιαστική πληροφορία, να αξίζει τον κόπο να του διαθέσω λίγη από την προσοχή μου.
Απόλυτα προσωπική αντίληψη που δεν είναι απαραίτητο να συμφωνεί με αρκετούς, αλλά ... έτσι το αντιλαμβάνομαι.


Μέσα στο τόσο άγχος που μας δημιούργησαν, ακόμη και να ενοχληθώ, δεν θα γκρινιάξω για ένα χαμόγελο, μια καλή κουβέντα, έστω και κωδικοποιημένη μέσα από ένα κουμπάκι μπράβο!



Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #85 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 10:29 »

 Ετσι και αλλιως σε λαθη θα οδηγηθουν οσοι θα κανουν αναζήτηση βάση της "ποσότητας" (έδωσε/έλαβε) των Bravo... ;)


διαγραφη αμεσης  παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 03, 2012, 11:26 από petra »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #86 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 10:51 »
Ξεθάβω αυτό το θέμα για να κάνω μια απλή ερώτηση :) Τι γίνεται με τα Bravo ρε παιδιά; :hmmm: :hmmm: :hmmm: Τρέχει κανένας διαγωνισμός μέσα στο φόρουμ για το ποιος θα δώσει τα περισσότερα Bravo? :hmmm: :dontknow: Κάνουμε κόντρες με τα bravo? Παντού bravo βλέπω και μάλιστα από τα ίδια και τα ίδια άτομα :eyesplash: Δεν χρειάζεται καν να αναφέρω ονόματα έτσι; ::) Μόνο εμένα ενοχλεί αυτό; :hmmm: Μέχρι και σε μήνυμα του Φεβρουαρίου του 2010 βρήκα bravo :o :o :o Και για να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν με ενοχλεί το bravo αλλά η κατάχρηση/λανθασμένη χρήση του ;)
ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ "ΚΥΝΗΓΑΝΕ" ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΙΠΟΝ!!! ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ!!!!!!!  :yes: :yes:

Κ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!   :respect: :respect: :respect: κ  :respect: :respect:
Γιατί όμως? Γιατί κ στα θέματα του 2009 θα βρω χρήσιμες πληροφορίες κ αν υπήρχαν κ θέματα του 2005 πάλι θα τα έψαχνα κ
θα έβαζα ΜΠΡΑΒΟ (υπάρχουν πολλά παλιά θέματα ναι? που δεν έχω ακόμα δώσει μπράβο γιατί δεν προλαβαίνω μα θα το κάνω κ αυτό κάποια στιγμή!)  ;D ;D ;D ;) ;) ;)

Αυτοί εκεί λοιπόν οι άνθρωποι ξεκίνησαν τότε να ψάχνουν να πειραματίζονται πάνω τους...... να προσπαθούν να δώσουν για να έχουμε σήμερα εμείς το καλλίτερο άτιμσα κ έναν δρόμο ανοιχτό χωρίς εμπόδια!!!

Υπάρχει ο Atmos πίσω κάτι χρόνια που ετοιμάζει για εμάς τόσα πόστς από τότε κ εγώ σε αυτά βάζω μπράβο όχι για να έχω  περισσότερα μπράβο στην συλλογή μου αλλά γιατί εγώ βλέπω εκείνους που χτίζουν γέφυρες κ θέλω μέσα από το πάτημα ενός κουμπιού να τους πω ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!

Θα δείτε κ άλλα μπράβο που δίνω σε αυτούς που συμμετέχουν σε κληρώσεις θα πείτε αυτά είναι άστοχα μπράβο Αγγελική ναι?

Θα πω..... το πηγάδι βγάζει νερό όσο υπάρχουν άνθρωποι να πιούν από αυτό!   :) :) :)



Στην εποχή που ζούμε, το θέμα του ποιος δίνει απλόχερα, έστω και μπράβο, μόνο θετικά θα μπορούσε να με απασχολήσει.
Περισσότερο μια και το συζητάμε, θα με απασχολούσε το ποιος δε δίνει καθόλου μπράβο.
Μπράβο στο φόρουμ, έστω και με καταιγιστικό ρυθμό σημαίνει αφιέρωσα χρόνο να σε διαβάσω, με ενδιαφέρουν ή μου άρεσαν αυτά που είπες, σε ενθαρρύνω να συνεχίσεις, σε επιβραβεύω για μια πληροφορία ή μια καλή σου κουβέντα.
Στον αντίποδα, κανένα ή ελάχιστα μπράβο σημαίνει ότι δε βρίσκω κανείς ή σχεδόν κανείς να έχει πει κάτι αξιόλογο, να μου έχει προσφέρει κάποια ουσιαστική πληροφορία, να αξίζει τον κόπο να του διαθέσω λίγη από την προσοχή μου.
Απόλυτα προσωπική αντίληψη που δεν είναι απαραίτητο να συμφωνεί με αρκετούς, αλλά ... έτσι το αντιλαμβάνομαι.


Μέσα στο τόσο άγχος που μας δημιούργησαν, ακόμη και να ενοχληθώ, δεν θα γκρινιάξω για ένα χαμόγελο, μια καλή κουβέντα, έστω και κωδικοποιημένη μέσα από ένα κουμπάκι μπράβο!
  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: Μπράβο σου κ πάλι μπράβο σου κ αν υπήρχε η δυνατότητα από το πρωί ως το βράδυ μπράβο θα σου έδινα!!!!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:


Μήπως το παρακάνουμε, ψάχνοντας να βρούμε και γιατί κάποιος δίνει πολλά ή λίγα bravo? :hmmm:








For this post, Joyeman gave a Bravo to himself!
Όταν ψάχνει κάποιος κάτι στους άλλους ναι? Τότε δεν έχει βρει απαντήσεις στα δικά του ερωτήματα.....Γιατί πχ να με νοιάξει αν με ψάχνουν που δίνω τόσα πολλά μπράβο?
Το αντίθετο!! Χαίρομαι γιατί ακολουθώντας τα μπράβο τα δικά μου θα δουν κ εκείνοι  κάτι που εγώ είδα κ έδωσα εκεί την ευχαρίστησή μου με το απλό μπράβο. 
Ειναι πολύ χρήσιμα αυτά τα "μπράβο" τελικά !!!  :yes: :yes: :yes:   ;) Δείχνουν πόσο τελικά εκτιμάμε την βοήθεια που παίρνουμε από εδώ
κ φυσικά εκφράζουν κ την ευγνωμοσύνη μας.
  :) :) :) :) :)


Μπραβο Βαγγελη :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:  να πω την αληθεια μου δεν τα κοιταζω...τωρα ομως που το λες θα τα ριχνω ενα βλεφαρο :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: οχι τιποτα αλλο περιεργεια για το ποιοι ειναι οι ιδιοι και ιδιοι ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Εγώ είμαι η πρώτη !!!! Το μόνο σίγουρο που σου λέω!!!!!!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: Οι υπόλοιποι που ακολουθούν είναι ψυχές μοναδικές που αγαπάνε
να δίνουν μπράβο!!!!!!  :respect: :respect: :respect: Δεν απαγορεύεται ναι?  ;) ;) ;) ;) ;) ;)



Το 2009 και το 2010 εχουν πολλα αξιολογα θεματα και ανοιξαν τον δρομο της ενημερωσης στο ΗΤ - σχεδον ολοι απο εμας ακομα καπνιζαμε.
Αυτα τα θεματα και οι συζητησεις - αποριες - πληροφοριες ανεδειξαν το φορουμ
για να φτασει στη σημερινη μορφη του και να αναπτυξει την δυναμικη του.

  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: Απλά Bravo!!!!!  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:


Απ' οτι κατάλαβα τα Bravo στην κλήρωση δίνονταν σε όσους μαζί με τα "Ωπα" "Να'μαι" "Δικό μου" κλπ έμπαινε δίπλα κι ένα "ευχαριστώ"
Και γιατί όχι; Απόλυτα κατανοητό σαν αντίδραση νομίζω και σίγουρα δικαίωμα αυτού που δίνει το Bravo να θέλει να επιβραβεύσει τέτοιας μορφής δήλωσης συμμετοχής.
Στην αρχή έδινα το μπράβο μόνο σε εκείνους που στις κληρώσεις έλεγαν ευχαριστώ!!!

Μετά όμως το ξανασκέφτηκα κ είπα όλοι όσοι συμμετέχουν κ τιμούν με την παρουσία τους τους δωροθέτες θα παίρνουν από εμένα μπράβο!!!!

Οι δωροθέτες  λογικά χαίρονται όταν βλέπουν κ μπράβο κ συμμετοχές!!!

Όταν μας προσφέρουν ένα δώρο δεν γυρνάμε την πλάτη ναι?
;) :) :) :) :) :)


συγχώνευση συνεχόμενων ποστ.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 03, 2012, 11:25 από petra »

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #87 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 12:05 »
Θα γίνω κακός.
Τι σημασία έχουν τα bravo σε συζήτηση για τα ίδια ?
Θεωρώντας οτι ΔΕΝ υπάρχει "καπέλωμα" ποιά η αξία τους όταν είναι θέμα θέσης ? Εγώ πχ είμαι αρνητικός και η Petra Πχ υπερ, γιατί να δεχθώ Bravo απο την ίδια ? Απο τους υπολοιπους που δεν εκφράζουν άποψη, γιατι να μπούν και στους δύο bravo ? Ποίο το συμπέρασμα ? :crazy

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #88 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 15:35 »
Ξεθάβω αυτό το θέμα για να κάνω μια απλή ερώτηση :) Τι γίνεται με τα Bravo ρε παιδιά; :hmmm: :hmmm: :hmmm: Τρέχει κανένας διαγωνισμός μέσα στο φόρουμ για το ποιος θα δώσει τα περισσότερα Bravo? :hmmm: :dontknow: Κάνουμε κόντρες με τα bravo? Παντού bravo βλέπω και μάλιστα από τα ίδια και τα ίδια άτομα :eyesplash: Δεν χρειάζεται καν να αναφέρω ονόματα έτσι; ::) Μόνο εμένα ενοχλεί αυτό; :hmmm: Μέχρι και σε μήνυμα του Φεβρουαρίου του 2010 βρήκα bravo :o :o :o Και για να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν με ενοχλεί το bravo αλλά η κατάχρηση/λανθασμένη χρήση του ;)

Επειδή πολλοί δεν με κατάλαβαν και κάποιοι μάλιστα θίχτηκαν κιόλας κάνω παράθεση στον εαυτό μου υπογραμμίζοντας αυτό που ήθελα να τονίσω :) Αν νομίζετε ότι δεν συμβαίνει αυτό τότε όλα καλά :thumpup: :)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #89 στις: Οκτωβρίου 03, 2012, 15:40 »
Κατάχρηση είναι όταν σου βάλουν όρια κ τα ξεπεράσεις! Είναι τόσο απλό ! θέλεις ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102104 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176602 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285154 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209521 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315518 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95221 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem