vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

176 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, bloodlessz, camber

Twitter

Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #210 στις: Απριλίου 29, 2012, 01:40 »
Σήμερα είχα μια πολύ αλλά πολυυυυυυυυυυυυύ δύσκολη μέρα στη δουλειά... :thumpdown:
Ήθελα να σκοτώσω όλους τους πελάτες... >:( >:(Να τους στρίψω το λαρύγγι και μετά να ανέβω επάνω στην κοιλιά τους και να αρχίσω να χορεύω το χορό του θριαμβευτή νικητή....... :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:
Όχιιιιιιιι!!!!!!!! Μην πάει το μυαλό σας στο κακό! Κακά παιδάκια! Ούτε που σκέφτηκα το φτου!!! κακά!!! έξω από εδώ!!!!
Πιστή στο μίνι μου!!!!!
Μόνο μια μικρή πικρή σκέψη έκανα....Μήπως να παραγγείλω κάτι τέτοιο?
e-Liquid Valerian Root Natural Relaxant and Sleep Aid 30ml bottle - New!

Αποσυνδεδεμένος dreamymoments

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #211 στις: Απριλίου 29, 2012, 03:16 »
Σήμερα είχα μια πολύ αλλά πολυυυυυυυυυυυυύ δύσκολη μέρα στη δουλειά... :thumpdown:
Ήθελα να σκοτώσω όλους τους πελάτες... >:( >:(Να τους στρίψω το λαρύγγι και μετά να ανέβω επάνω στην κοιλιά τους και να αρχίσω να χορεύω το χορό του θριαμβευτή νικητή....... :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:
Όχιιιιιιιι!!!!!!!! Μην πάει το μυαλό σας στο κακό! Κακά παιδάκια! Ούτε που σκέφτηκα το φτου!!! κακά!!! έξω από εδώ!!!!
Πιστή στο μίνι μου!!!!!
Μόνο μια μικρή πικρή σκέψη έκανα....

 :fight_shot_bandana: :happy_roll_01: :fight_shot_thickgun: χαχαχαχαχα

Μήπως να παραγγείλω κάτι τέτοιο?
e-Liquid Valerian Root Natural Relaxant and Sleep Aid 30ml bottle - New!

Δεν κατάλαβα αν το ρωτάς στα σοβαρά, εάν ναι, θα ήταν χρήσιμο να διαβάσεις και τα σχόλια που ακολουθούν στην ιστοσελίδα
http://www.e-cigarette-forum.com/forum/health-safety-e-smoking/14415-valerian-root-natural-relaxant-sleep-aid-e-liquid.html

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #212 στις: Απριλίου 29, 2012, 04:01 »
Σήμερα είχα μια πολύ αλλά πολυυυυυυυυυυυυύ δύσκολη μέρα στη δουλειά... :thumpdown:
Ήθελα να σκοτώσω όλους τους πελάτες... >:( >:(Να τους στρίψω το λαρύγγι και μετά να ανέβω επάνω στην κοιλιά τους και να αρχίσω να χορεύω το χορό του θριαμβευτή νικητή....... :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:
Όχιιιιιιιι!!!!!!!! Μην πάει το μυαλό σας στο κακό! Κακά παιδάκια! Ούτε που σκέφτηκα το φτου!!! κακά!!! έξω από εδώ!!!!
Πιστή στο μίνι μου!!!!!
Μόνο μια μικρή πικρή σκέψη έκανα....Μήπως να παραγγείλω κάτι τέτοιο?
e-Liquid Valerian Root Natural Relaxant and Sleep Aid 30ml bottle - New!

rescue remedy... :yes:

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #213 στις: Απριλίου 29, 2012, 12:29 »
οκ! τότε θα τους το προτείνω σαν ενναλακτική λύση, μπας και το ατμίσουν και ηρεμήσω εγώ....
Πέραν της πλάκας όμως είμαι πολύ περίεργη να δω τι παίζει με όλα αυτά. Όπως και με αυτό.
http://novocig.com/store/marijuana-flavor
Τα έχει δοκιμάσει κάποιος από εδώ μέσα?
Ωρέ έτσι και μπει κάποιος αντιηλεκτροκαπνιστής τώρα εδώ... Πάει θα μας την κολλήσουν την ρετσινιά...
"Τα παιδιά των λουλουδιών εν έτη 2012, εθεάθησαν με ΗΤ στα χέρια!!!"
Την καλημέρα μου!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #214 στις: Απριλίου 29, 2012, 12:34 »
Θα μυρίζει μαριχουάνα, θα το ατμίζεις, θα σε κοιτάνε όλοι, αλλα ΔΕΝ θα φτιάχνεις κεφάλι για να μη σε ενδιαφέρει!!!!!!!
Οπότε ειναι θνησιγενής η χρησιμότητά του.!  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #215 στις: Απριλίου 29, 2012, 12:40 »
Θα μυρίζει μαριχουάνα, θα το ατμίζεις, θα σε κοιτάνε όλοι, αλλα ΔΕΝ θα φτιάχνεις κεφάλι για να μη σε ενδιαφέρει!!!!!!!
Οπότε ειναι θνησιγενής η χρησιμότητά του.!  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:
  :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος eGo-W

  • **
  • 122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • (πάντα ήθελα να της μοιάζω - έστω στο τσιγάρο! :))
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #216 στις: Απριλίου 29, 2012, 20:58 »
Αν είναι όπως τα λέει ο Alex, αναρωτιέμαι ποιο τζιμάνι επιχειρηματικό το σκέφτηκε! Φαντάζομαι απευθύνονται στις φαντασιώσεις του νομοταγούς κοινού... Μαράκι, ύπνος και πάλι ύπνος!! Είναι το μόνο που με ηρεμεί -αντίθετα, τις μέρες που έχω κοιμηθεί ελάχιστα μπορώ να σκοτώσω άνθρωπο και πάντως μεταβάλλομαι σε ωρυόμενο τέρας!! (άσε που με πιάνουν τα καταθλιπτικά μου!)

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #217 στις: Απριλίου 29, 2012, 21:35 »
Θα μυρίζει μαριχουάνα, θα το ατμίζεις, θα σε κοιτάνε όλοι, αλλα ΔΕΝ θα φτιάχνεις κεφάλι για να μη σε ενδιαφέρει!!!!!!!
Οπότε ειναι θνησιγενής η χρησιμότητά του.!  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:
  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #218 στις: Απριλίου 30, 2012, 00:36 »
Οκ βρε παιδιά! Κάντε ότι μπορείτε για να με κατεβάσετε από τα ροζ συννεφάκια μου! Ούφ πια! Κακά παιντιά το ατμιστές σε αυτό το χώρα!  :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #219 στις: Απριλίου 30, 2012, 00:39 »
Αν είναι όπως τα λέει ο Alex, αναρωτιέμαι ποιο τζιμάνι επιχειρηματικό το σκέφτηκε! Φαντάζομαι απευθύνονται στις φαντασιώσεις του νομοταγούς κοινού... Μαράκι, ύπνος και πάλι ύπνος!! Είναι το μόνο που με ηρεμεί -αντίθετα, τις μέρες που έχω κοιμηθεί ελάχιστα μπορώ να σκοτώσω άνθρωπο και πάντως μεταβάλλομαι σε ωρυόμενο τέρας!! (άσε που με πιάνουν τα καταθλιπτικά μου!)
Ααααααχχχχχχχ! Αν ήξερες τι δουλειά κάνω, δεν θα το έλεγες..... Δεν παλεύονται σου λέω! ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ!!!! Όχι απλώς πρέπει να κοιμάμαι πολύ, αλλά να πέσω σε χειμερία νάρκη! Σαν τις αρκούδες ένα πράγμα!!!

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #221 στις: Απριλίου 30, 2012, 00:48 »

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #222 στις: Απριλίου 30, 2012, 00:50 »
ααα μη το λες... δεν ξέρεις τι χάνεις!  :yes:
 :sign_trelaaa:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #223 στις: Απριλίου 30, 2012, 01:04 »
Μαράκι το θέμα σου, είναι πάρα πολύ απλό. ::)
Γυρνάς σπίτι, τρως κάτι ελαφρύ, ένα γουρουνόπουλο ας πούμε, είναι καλά. :))
Μπαίνεις στο φόρουμ, διαβάζεις μερικά πράγματα μέχρι να ηρεμήσεις. Περνάς πρώτα από τα Άσχετα. :thumpup:
Κάνεις ένα χαλαρωτικό μπανάκι. Μπαίνεις πάλι στο φόρουμ για να βαρύνουν τα βλέφαρα. :yes:
Αυτό είναι, τι μετράς προβατάκια και μ@#&κίες, έτσι έχεις κοιμηθεί σε χρόνο ντε τε!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #224 στις: Απριλίου 30, 2012, 01:20 »
Μαράκι το θέμα σου, είναι πάρα πολύ απλό. ::)
Γυρνάς σπίτι, τρως κάτι ελαφρύ, ένα γουρουνόπουλο ας πούμε, είναι καλά. :))
Μπαίνεις στο φόρουμ, διαβάζεις μερικά πράγματα μέχρι να ηρεμήσεις. Περνάς πρώτα από τα Άσχετα. :thumpup:
Κάνεις ένα χαλαρωτικό μπανάκι. Μπαίνεις πάλι στο φόρουμ για να βαρύνουν τα βλέφαρα. :yes:
Αυτό είναι, τι μετράς προβατάκια και μ@#&κίες, έτσι έχεις κοιμηθεί σε χρόνο ντε τε!!!! ;)
Όχι βρε παιδιά! Μια χαρά είμαι η γυναίκα! Με τον ύπνο δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Το αντίθετο! Όταν πέσω να κοιμηθώ δεν θέλω να σηκωθώ. Ας μην είχα τόσες υποχρεώσεις και θα κοιμόμουν τώρα και θα ξυπνούσα μεθαύριο! Όλα οκ!
Τώρα περί βαλεριάνα και μαριχουανίτσας μου έκαναν εντύπωση και τα ανέφερα. Ε! Δεν είναι δα και κάτι που το συναντάς καθημερινά! ;D ;D ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115878 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824357 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507353 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8934 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154764 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568770 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243866 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294174 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1756 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762757 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1122 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4012 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem