vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

190 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #195 στις: Απριλίου 27, 2012, 10:15 »
και μην ξεχνάς...

Εάν σε κοιτάει καπνιστής, όσο μεγαλύτερη τζούρα μπορείς, και ντουμάνιασε τον τόπο με υφος άκρατης ευχαρίστησης.
Γιατι ενώ αυτός απλά καπνίζει απο συνήθεια, εσυ τώρα ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ!
:)) το 'χω υπόψιν μου! Ειδικά έναν που στο διάλλειμα αποκάλεσε το μπιζουδάκι μου φακό που βγάζει ατμό....Τον περιμένω στη γωνία... :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #196 στις: Απριλίου 28, 2012, 01:52 »
Έλα και συνεχίζουμε με πάθος!!!!!!!!!!!
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #197 στις: Απριλίου 28, 2012, 01:57 »
Μαράκι, βλέπω ότι το πήρες ζεστά το θέμα και αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα.
Δώσε ευκαιρίες στο η.τ. και αυτό θα σε ανταμείψει με τον τρόπο που μόνο αυτό ξέρει. ;)

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #198 στις: Απριλίου 28, 2012, 02:00 »
για dripping μπορεί να κάνει ο 306 για τις μπαταρίες σου

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #199 στις: Απριλίου 28, 2012, 02:39 »
Μαράκι, βλέπω ότι το πήρες ζεστά το θέμα και αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα.
Δώσε ευκαιρίες στο η.τ. και αυτό θα σε ανταμείψει με τον τρόπο που μόνο αυτό ξέρει. ;)
Καλέ τι να λέμε τώρα? Έχω και κάτι συνταγούλες στο μυαλό μου.... Θα γλείφετε τα δακτυλάκια σας!!!!
για dripping μπορεί να κάνει ο 306 για τις μπαταρίες σου
Έλεγα για κάτι τέτοιο:
ΜΠΑΤΑΡΙΑ eGo-T 650mah
BRIDGELESS 510 ATOMIZER ( ΧΩΡΙΣ ΓΕΦΥΡΑ )
DRIP TIPS (αυτά ειδικά, μη σου πω ότι θα τα πάρω όλα!!!!)
NEW CE 4 PLUS CLEAROMISER

Αυτά έχω αποφασίσει να πάρω. Ελπίζω να ταιριάζουν μεταξύ τους. Μην τα πάρω και μετά μπω και αρχίσω πάλι τις γκρίνιες!!!
Όχι τίποτα άλλο γιατί στο τέλος θα αρχίσετε να μου πετάτε παπούτσια! ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #200 στις: Απριλίου 28, 2012, 02:44 »
ολα οκ.
να θυμασαι οτι η ego μπαταρια εχει σπειρωμα 510
και αυτο θα κοιτας στους ατμοποιητες που επιλεγεις.
μην ανησυχεις ομως γιατι οι περισσοτεροι ειναι με
αυτο το σπειρωμα.

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #201 στις: Απριλίου 28, 2012, 03:02 »
ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΛΑΓΩΝΩ ΕΤΣΙ? ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΩΝ ΑΤΜΙΣΤΩΝ? ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΤ? ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ?????

 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #202 στις: Απριλίου 28, 2012, 03:08 »
 :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #203 στις: Απριλίου 28, 2012, 03:08 »
Μαράκι, σε όλους τους νέους ατμιστές λέω τα ίδια.
Ελάτε σε μια συνάντηση να δείτε, να γευθείτε και να μάθετε.
Οι περισσότεροι από εμάς, για να μην πω όλοι, βλέποντας και περιεργάζοντας τα η.τ. των άλλων ατμιστών, αποκτούν εμπειρία.
Έλα λοιπόν και εσύ σε μια συνάντηση να δεις από κοντά κάτι πριν το αγοράσεις!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #204 στις: Απριλίου 28, 2012, 03:15 »
ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΛΑΓΩΝΩ ΕΤΣΙ? ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΩΝ ΑΤΜΙΣΤΩΝ? ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΤ? ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ?????

 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

χαχαχα πιστεψε με ολοι το ιδιο ακριβως νιωθαμε στην αρχη..απλα υπαρχει μεγαλη ποικιλια
και ανησυχεις μηπως και δεν παρεις το καταλληλο.
μην στεναχωριεσαι ομως..αναλωσιμα ειναι..αν δεν σου αρεσει καποιος ατμοποιητης απλα την επομενη
φορα διαλεγεις καποιον αλλο.

οσο για τις τυψεις..εγω τις εχω ακομα  ;D

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #205 στις: Απριλίου 28, 2012, 03:21 »
Μαράκι, σε όλους τους νέους ατμιστές λέω τα ίδια.
Ελάτε σε μια συνάντηση να δείτε, να γευθείτε και να μάθετε.
Οι περισσότεροι από εμάς, για να μην πω όλοι, βλέποντας και περιεργάζοντας τα η.τ. των άλλων ατμιστών, αποκτούν εμπειρία.
Έλα λοιπόν και εσύ σε μια συνάντηση να δεις από κοντά κάτι πριν το αγοράσεις!!!! ;)
Δεν έχω και άλλη λύση η γυναίκα!!!! Πρέπει να το κάνω! Να πούμε δλδ κάτι σαν βάπτισμα του πυρός ή σωστότερα βάπτισμα του ατμός? 8) 8)
Βρε καλά μου παιδιά,  μια συνάντηση κλείστε μου που θα μπορώ να δω από το πιο μικρό ΗΤ μέχρι το πιο εξιδικευμένο ΗΤ. Να υπάρχουν όλων των ειδών σπειρώματα, ατμο και καρτο, αρώματα και βάσεις, φορτιστές και καλώδια!!!

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #206 στις: Απριλίου 28, 2012, 03:29 »
Διάβασε τι έχω γράψει και θα καταλάβεις :laugh1:

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9542.msg351497.html#msg351497

Καληνύχτα

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #207 στις: Απριλίου 28, 2012, 03:54 »
Διάβασε τι έχω γράψει και θα καταλάβεις :laugh1:

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9542.msg351497.html#msg351497

Καληνύχτα

Εγώ ποτέ δεν πίστεψα στους εξωγήινους αλλά τελικά κυκλοφορούν ανάμεσά μας...
Πήγα για καφέ στο Olympico προχθές και είδα κάτι μορφές σε μια γωνία, που ξεφυσάγανε μέσα απο κάτι μεγάλους σωλήνες..άλλοι γυαλιστεροί και άλλοι μαύροι.Στο ξεφύσημα βγάζανε ατμούς!
Παρατήρησα ότι κάποιοι απο αυτούς πρέπει να είχαν προβλήματα αναπνοής..πατάγανε συνέχεια κάτι κουμπάκια στους αναπνευστήρες τους!
Και όλο γύρω-γύρω μπουκαλάκια με χημικά!Δεν φτάνει που μας ψεκάζουν από ψηλά,μας ψεκάζουν και απο κοντά
Σκιάχτηκα πολύ,και έφυγα...
Συνιστώ μέγα προσοχή
χαχαχαχα!!! δεν παιζόσαστε εδώ μέσα! σκέτη ψυχοθεραπεία είσαστε!!! χαχαχαχα!!!

Καληνυχτίζω και εγώ γιατί θα με πάρει το ξημέρωμα μαζί σας! χαχαχα! Άκου χημικά !!! Καλόοοοοο!!!!!!!

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #208 στις: Απριλίου 28, 2012, 07:19 »
Καλέ τι να λέμε τώρα? Έχω και κάτι συνταγούλες στο μυαλό μου.... Θα γλείφετε τα δακτυλάκια σας!!!!Έλεγα για κάτι τέτοιο:
ΜΠΑΤΑΡΙΑ eGo-T 650mah
BRIDGELESS 510 ATOMIZER ( ΧΩΡΙΣ ΓΕΦΥΡΑ )
DRIP TIPS (αυτά ειδικά, μη σου πω ότι θα τα πάρω όλα!!!!)
NEW CE 4 PLUS CLEAROMISER

Αυτά έχω αποφασίσει να πάρω. Ελπίζω να ταιριάζουν μεταξύ τους. Μην τα πάρω και μετά μπω και αρχίσω πάλι τις γκρίνιες!!!
Όχι τίποτα άλλο γιατί στο τέλος θα αρχίσετε να μου πετάτε παπούτσια! ;D ;D ;D ;D
Πολύ καλή επιλογή αλλά άκουσε λίγο και τον jeke04 τι λέει  ;)

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #209 στις: Απριλίου 28, 2012, 11:44 »
Η αλήθεια είναι ότι έχω ένα ψιλοκόλλημα! Αν βρω παρεούλα να έρθω θα το κάνω. Μόνη μου χλωμό το κόβω...Είμαι και λίγο  :-[....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115830 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824335 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507321 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8927 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154746 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568752 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243850 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294159 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1748 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762742 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1114 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4008 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem