vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

166 επισκέπτες, 3 χρήστες
sakissalonika, bloodlessz, Sergios

Twitter

Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #120 στις: Απριλίου 21, 2012, 23:11 »
Καλημέρα από Καματερό!
Παιδιά έχω πάλι πρόβλημα. Αυτή τη φορά το πρόβλημα το έχω με την επαναφορτιζόμενη ταμπακιέρα. Έβαλα εχθές βράδυ να φορτίσω την μπαταρία γιατί αναβόσβηνε και σήμερα δεν είχε γεμίσει. Όταν συνδέω το usb στο pc και συνδέω την ταμπακιέρα τα 5 led είναι πράσινα και σύμφωνα με τις οδηγίες είναι πλήρως φορτισμένη.
Πήρα στην εταιρεία αλλά δεν δουλεύουν σήμερα. Οπότε τζίφος η δουλειά. Και η δεύτερη που έχω σε λίγο θα αποφορτιστεί.... :( :( :( :(
Μήπως έχει κάποιος αυτό το μοντέλο να μου πει μήπως κάνω κάτι στραβά εγώ και δεν φορτίζει η μπαταρία?
Επίσης να σας πω ότι παρήγγειλα ecopure υγρά. Το tobacco rich , menthol, και virginia για αρχή απο την εταιρεία. Τα περιμένω την τρίτη το πρωί.
Αλλά με την φόρτιση τι να κάνω εγώ τώρα?
Φεύγω για δουλειά και θα μπω αργότερα να δω αν μπορείτε να με βοηθήσετε στη φόρτιση.  :bye: :bye: :bye:
Καλησπέρα απο Βύρωνα,
Το πρόβλημα σου είναι γνωστό ανεξαρτήτως μοντέλου μπαταρίας
το πιθανότερο είναι να έχεις προβληματικό φορτιστή, γι αυτό πάντα πρέπει να υπάρχει και 2ος
αλλά ενδέχεται να συμβαίνουν και τα εξής
- η μπαταρία ή ο φορτιστής ή και στα δυο οι επαφές τους είναι πασαλειμένες με υγρά . Δοκίμασε να σκουπίσεις και τα 2 κάνοντας μύτη με μια χαρτοπετσέτα
- Η επαφή της μπαταρίας (σπανιότερα του φορτιστή)  έχει υποχωρήσει. Πάρε ένα ψαλιδάκι νυχιών και δοκίμασε με τη μια του μύτη χρησιμοποιόντας το ως μοχλό να σπρώξεις ευγενικά έξω τον στρογγυλό κεντρικό πόλο της μπαταρίας.
- Η μπαταρία έχει φοτρίσει αλλά η επαφή με τον ατμοποιητή δεν επιτυγχάνεται , δηλ πατάω το κουμπί, ανάβει το λαμπάκι αλλά δεν δουλευει ο ατμοποιητής. Δοκίμασε με το ψαλιδάκι ή με την άκρη ενος συνδετήρα (αν ο ατμοποιητής έχει τρύπα στη μεση , εδω παιζει ρολο ο τυπος του ατμο) να βγάλεις ευγεγνικά πιο έξω τον κεντρικό πόλο του ατμο.
Και στις 2 παραπάνω επεμβάσεις μπορεί να καταστρέψεις τον ατμοποιητή ή την μπαταρία αντίστοιχα αν δεν φερθείς ευγενικά. Μιλάμε για 10τα του χιλιοστού εξαγωγή.
Αν τιποτα απ τα παραπάνω δεν δουλέψει , τρέχεις για φορτιστή!
Ελπίζω να βοήθησα


Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #121 στις: Απριλίου 22, 2012, 09:33 »
Καλησπέρα απο Βύρωνα,
Το πρόβλημα σου είναι γνωστό ανεξαρτήτως μοντέλου μπαταρίας
το πιθανότερο είναι να έχεις προβληματικό φορτιστή, γι αυτό πάντα πρέπει να υπάρχει και 2ος
αλλά ενδέχεται να συμβαίνουν και τα εξής
- η μπαταρία ή ο φορτιστής ή και στα δυο οι επαφές τους είναι πασαλειμένες με υγρά . Δοκίμασε να σκουπίσεις και τα 2 κάνοντας μύτη με μια χαρτοπετσέτα
- Η επαφή της μπαταρίας (σπανιότερα του φορτιστή)  έχει υποχωρήσει. Πάρε ένα ψαλιδάκι νυχιών και δοκίμασε με τη μια του μύτη χρησιμοποιόντας το ως μοχλό να σπρώξεις ευγενικά έξω τον στρογγυλό κεντρικό πόλο της μπαταρίας.
- Η μπαταρία έχει φοτρίσει αλλά η επαφή με τον ατμοποιητή δεν επιτυγχάνεται , δηλ πατάω το κουμπί, ανάβει το λαμπάκι αλλά δεν δουλευει ο ατμοποιητής. Δοκίμασε με το ψαλιδάκι ή με την άκρη ενος συνδετήρα (αν ο ατμοποιητής έχει τρύπα στη μεση , εδω παιζει ρολο ο τυπος του ατμο) να βγάλεις ευγεγνικά πιο έξω τον κεντρικό πόλο του ατμο.
Και στις 2 παραπάνω επεμβάσεις μπορεί να καταστρέψεις τον ατμοποιητή ή την μπαταρία αντίστοιχα αν δεν φερθείς ευγενικά. Μιλάμε για 10τα του χιλιοστού εξαγωγή.
Αν τιποτα απ τα παραπάνω δεν δουλέψει , τρέχεις για φορτιστή!
Ελπίζω να βοήθησα
Καλημέρα φίλε μου από το Βύρωνα.
Πρώτα πρώτα να σε ευχαριστήσω για την βοήθεια σου, αλλά.....
Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή και για ν' ακριβολογώ παράγραφο την παράγραφο.
"Το πρόβλημα σου είναι γνωστό ανεξαρτήτως μοντέλου μπαταρίας
το πιθανότερο είναι να έχεις προβληματικό φορτιστή, γι αυτό πάντα πρέπει να υπάρχει και 2ος
αλλά ενδέχεται να συμβαίνουν και τα εξής"
Τι εννοείς το πρόβλημα είναι γνωστό? Δλδ λίγο πολύ όλοι σας έχετε ένα δεύτερο φορτιστή ή ενδεχομένως και έναν τρίτο ή έναν τέταρτο γιατί δεν ήσασταν τυχεροί στην αγορά που κάνατε και φάγατε το τζακποτ των προβληματικών συσκευών πακετάκι?
Ενδιαφέρον θα έλεγα ότι έχει! Με την λογική αυτή το λοιπόν, θα πρέπει να έχω 2 ψυγεία 2 κουζίνες 3 πλυντήρια γιατί βάζω συχνά μπουγάδες κλπ κλπ για κάθε ενδεχόμενο μήπως μου βγουν προβληματικά.
Χωρίς παρεξήγηση βέβαια....Συ είπες....
Και καλά το δέχομαι να έχω 2 και 3 και 4 και 5 μπαταρίες. Αλλά να μπω στην διαδικασία να αγοράζω και μια ντουζίνα φορτιστές μάλλον θα πρέπει να ψάξουν να βρουν αλλού κορόιδα και εμένα να με ξεχάσουν!
Θα πάω σε κέντρο διακοπής καπνίσματος! Ή πολύ απλά θα συνεχίσω το ΚΤ πράγμα που δεν τους ενδιαφέρει αλλά ούτε και εμένα η τσέπη τους και οι επιχειρήσεις τους με τα κέρδη τους.
Δεύτερη παράγραφος.
"- η μπαταρία ή ο φορτιστής ή και στα δυο οι επαφές τους είναι πασαλειμένες με υγρά . Δοκίμασε να σκουπίσεις και τα 2 κάνοντας μύτη με μια χαρτοπετσέτα"
Φίλε μου δεν είμαι και ο αινσταιν των ΗΤ τσιγάρων ή ο σούπερ ηλεκτροτεχνικός αλλά όπως και να 'χει γνωρίζω ότι οτιδήποτε παράγει ρεύμα πρέπει να έρχεται σε επαφή με καθαρή κα στεγνή επιφάνεια, αλλιώς "κελαηδίστε ωραία μου πουλάκια κελαηδίστε!!!".
Τρίτη και τέταρτη παράγραφος.
"- Η επαφή της μπαταρίας (σπανιότερα του φορτιστή)  έχει υποχωρήσει. Πάρε ένα ψαλιδάκι νυχιών και δοκίμασε με τη μια του μύτη χρησιμοποιόντας το ως μοχλό να σπρώξεις ευγενικά έξω τον στρογγυλό κεντρικό πόλο της μπαταρίας.
- Η μπαταρία έχει φοτρίσει αλλά η επαφή με τον ατμοποιητή δεν επιτυγχάνεται , δηλ πατάω το κουμπί, ανάβει το λαμπάκι αλλά δεν δουλευει ο ατμοποιητής. Δοκίμασε με το ψαλιδάκι ή με την άκρη ενος συνδετήρα (αν ο ατμοποιητής έχει τρύπα στη μεση , εδω παιζει ρολο ο τυπος του ατμο) να βγάλεις ευγεγνικά πιο έξω τον κεντρικό πόλο του ατμο."
Αν το ΗΤ το οποίο παρέλαβα την Παρασκευή 20/4/12 θα πρέπει να αρχίζω να εφαρμόζω τεχνικές μικροχειρουργικής για να λειτουργήσει πολύ κακώς η εταιρεία δεν δίνει έξτρα μαζί με τα υπόλοιπα και
1. Μικρό κατσαβιδάκι
2.Ψαλιδάκι νυχιών
3.Τσιμπιδάκι φρυδιών
Μα τώρα σοβαρολογείς? Έσκασα ένα μάτσο ευρουλάκια που για να τα βγάλω θα πρέπει να δουλεύω 3 μέρες και θα πρέπει να κάθομαι να κάνω όλα αυτά? Και με την λογική ότι αν το πειράξω λιγάκι παραπάνω να κλαίω τα λεφτά μου?
Τελευταία παράγραφος.
"Και στις 2 παραπάνω επεμβάσεις μπορεί να καταστρέψεις τον ατμοποιητή ή την μπαταρία αντίστοιχα αν δεν φερθείς ευγενικά. Μιλάμε για 10τα του χιλιοστού εξαγωγή.
Αν τιποτα απ τα παραπάνω δεν δουλέψει , τρέχεις για φορτιστή!"
Όχι καλό μου παιδί. Τίποτα δεν θα πειράξω, αύριο πρωί πρωί θα πάρω τλφ στην εταιρεία, ή θα παω από εκεί και είμαι σίγουρη ότι θα βρούμε μια λύση για το πρόβλημα μου. Εγω δεν προτίθεμαι να μπω στην διαδικασία που μου προτείνεις.
Εσύ μπορεί καλό μου παιδί να τα καταφέρνεις μια χαρούλα σε αυτά. Εγώ πάλι όχι, όπως είμαι σίγουρη και δεκάδες ατμιστές εδώ μέσα.
Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, δεν σε ξέρω άλλωστε και σε υπέρ ευχαριστώ που προσπάθησες να με βοηθήσεις.
Καλή σου συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #122 στις: Απριλίου 22, 2012, 09:45 »
Μαράκι όλες αυτές οι τεχνικές επινοήθηκαν για να μη μείνει κάποιος χωρίς "φούμα" μέχρι να παέι κάποιο προίόν για αλλαγη.

Καταλαβαίνω την οργή σου... από τότε που γέμισε ο τόπος κινεζιές, η ποιότητα πήγε περίπατο. Και παρόλαυτά, τις πλερώνουμε και χρυσάφι εδώ Ελλάδα.

Πάντως για εμένα, η εταιρεία με τον καλύτερο ποιοτικό έλεγχο είναι η Ovale. Ότι έχω πάρει, δουλεύει ρολόι. Δεν μπορώ να  πω το ίδιο για τη Nobacco, αν και αυτή έχει την καλύτερη τεχνική υποστήριξη.     

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #123 στις: Απριλίου 22, 2012, 09:51 »
Stepeha καλή σου μέρα.
Η οργή μου δεν έχει να κάνει με τις τεχνικές, ούτε με τον συνατμιστή που θέλησε να με βοηθήσει.
Ειλικρινά δεν το ξέρω το παιδί και δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί του, ούτε και με τις τεχνικές.
Αλλά πως να το κάνουμε? Είμαι μια στριφνή, κακή, ξυνή, ιδιότροπη και εγωίστρια καταναλώτρια που θέλει αυτό που πληρώνει με κανονικά ευρώ να ανταπεξέρχεται και στην ποιότητα που διαφημίζουν.
Δεν θα καθίσω να εφαρμόσω τεχνικές γιατί δεν το κατέχω το άθλημα.
Σόρυ βέβαια για αυτό, αλλά στα 45 μου δεν θα γίνω ηλεκτροτεχνικός!
 :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #124 στις: Απριλίου 22, 2012, 09:56 »
Θαυμάσια!!!!!! Μόλις μου τελείωσε και η δεύτερη μπαταρία και ξέμεινα!
Σε λίγο δεν θα αντέξω, μου έρχεται να βάλω τα κλάματα από τα νεύρα μου, γιατί τόσες μέρες έχω φάει ένα χοντρό πακέτο στέρησης, και σε λίγο θα βρεθώ ξανά μανά να στρίβα ένα τσιγάρο.
Εδώ να ευχαριστήσω θερμά μα θερμότατα την NOBACCO με τις υπέροχες συσκευές και την άψογη εξυπηρέτηση πελατών!!!
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο!
Πάω να στρίψω τον καρκίνο μου! :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος scouteraki

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #125 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:03 »
Καλημέρα,
από το να χαλάσεις την καρδιά σου κυριακάτικα στίψε κανά δυο τσιγάρα απόλαυσε τον καφέ σου και αύριο μέρα είναι.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #126 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:03 »
Μπορείς να είσαι ότι είδους καταναλώτρια θες! :) Kαι σαφώς κι έχεις δίκιο.
Τους τα χώνεις αύριο!

Πιάσε όμως το ρημάδι το τσιμπιδάκι κι άσε τη ρημάδα την αρρώστια! :)


Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #127 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:08 »
Δεν πιέζω κανένα τσιμπιδάκι και δεν πειράζω τίποτα. Δεν έχω καμιά διάθεση αύριο να μου πουν ότι "κυρία μου το πειράξατε και δυστυχώς δεν μπορούμε να διορθώσουμε την ανεπανόρθωτη βλάβη που προκαλέσατε!". Όσο για το τσιγαράκι αυτό κάνω τώρα. Και πίστεψέ με καπνίζω και κλαίω από τα νεύρα μου! :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #128 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:13 »
δεν υπαρχει λογος να κανεις τσιγαρο ρε παιδια δεν υπαρχει κανεις κοντα στην περιοχη τις μαριας να τις δωσει ενα η τ να κανει δουλια τις μεχρη να τις το φτιαξουν  :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #129 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:13 »
Άντε ρε παιδιά... Κανείς κοντά Καματερό να δανείσει στη γυναίκα καμιά μπαταρία για σήμερα; :)

Εdit: Sorry ατμομηχανή μαζί γράφαμε...

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #130 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:17 »
δεν εχει σημασια το θεμα ειναι οτι γραφουμε αυτο που πρεπει καπιος θα το δει απο την περιοχη εκινη και ειμαι σηγουρος οτι πολα παιδια θα βοηθισουν εγω θα το εκανα ευχαριστος αλλα ειμαι περιστερι  αλοστε ολοι την ιδια μαχη δινουμε εμεις τελιοσαμε με το κολοτσιγαρο αλλα η γηνεκα τορα αρχηζει .... το εχουμε περασει ολοι αυτο το σταδιο  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #131 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:20 »
Ειλικρινά ευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά μάταιο...
Πάνε περίπατο όλες οι προσπάθειες μου. Και όχι μόνο αυτό. Θα πάω και στην δουλειά και θα με δουν πάλι με το ΚΤ και θα πάει η καζούρα σύννεφο! "Είδες που στα λέγαμε? π#@αριές να σου ρουφάνε λεφτά!" Έτσι θα μου πουν! Και θα έχουν και δίκιο...

Αποσυνδεδεμένος scouteraki

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #132 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:23 »
Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι η απεξάρτηση από τον καρκίνο (τσιγάρο) δεν είναι ένα σπρίντ αλλά αγώνας δρόμου με διάφορες δυσκολίες.Το βασικό είναι που έχεις δώσει μια δεύτερη ευκαιρία να το κόψεις,οπότε μην απελπίζεσαι σε τυχόν δυσκολίες.

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #133 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:25 »
προτον μην ανχονεσε και τσιγαρο να κανεις εχασες μια μαχη αλλα οχι τον πολεμο  αφου το πιρες αποφαση ειναι θεμα χρονου να το κοψης το ριμαδι 

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #134 στις: Απριλίου 22, 2012, 10:26 »
Ειλικρινά ευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά μάταιο...
Πάνε περίπατο όλες οι προσπάθειες μου. Και όχι μόνο αυτό. Θα πάω και στην δουλειά και θα με δουν πάλι με το ΚΤ και θα πάει η καζούρα σύννεφο! "Είδες που στα λέγαμε? π#@αριές να σου ρουφάνε λεφτά!" Έτσι θα μου πουν! Και θα έχουν και δίκιο...

Μαρια, ξωτικα βρισκεις παντου που παντοτε θα σου σπανε τα νευρα για να μην πετυχεις αυτο που θελεις :yes:
Το θεμα ειναι εσυ τι θελεις :) Μ.Σαββατο πηρα τσιγαρα, μου χε σπασει τα νευρα ο ατμοποιητης μου στο σεταρισμα ομως ΔΕΝ το εβαλα κατω και τον εκανα και δουλεψε  :thumpup: Οτι θελει ο νους τ αθρωπου το καταφερνει (Ν.Καζαντζακης)

Καλημερα :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115903 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824365 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507367 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8935 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154769 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568774 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243868 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294178 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1756 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762764 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1124 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4015 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem