vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

125 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, nXtLs, Doubt

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος pontmarley

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #360 στις: Ιουνίου 16, 2011, 14:29 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #361 στις: Ιουνίου 16, 2011, 14:40 »
Κάποιος στο αμερικάνικο forum είχε πάρει το ruyan disposable cigar

και ντυμένος μοτοσικλετιστής σε στυλ hell's angels



έκανε ότι το έσβηνε στο μπράτσο του σε κάθε φανάρι και μετά το έβαζε στην τσέπη του!


Οσοι τον είδαν (τότε δεν πρέπει ακόμη να ήταν πολύ γνωστό το η.τ.) μάλλον θα το θυμούνται για πολύ καιρό!!

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #362 στις: Ιουνίου 16, 2011, 20:49 »
axaxaxaxaxaxax

Αποσυνδεδεμένος nickcompact

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #363 στις: Ιουλίου 05, 2011, 16:58 »
Εγώ θα σας πω απο αυριο πως με αντιμετωπιζουν...

Αποσυνδεδεμένος giannis77

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #364 στις: Ιουλίου 08, 2011, 08:55 »
τι να πω ρε παιδια εγω ειμαι οικοδομος και εσκασα στην οικοδομη και  κοιταζαν ολοι σαν χανοι.Δεν καταλαβαινω τιποτα ατμιζω και σε οποιον αρεση.

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #365 στις: Ιουλίου 08, 2011, 18:53 »
τι να πω ρε παιδια εγω ειμαι οικοδομος και εσκασα στην οικοδομη και  κοιταζαν ολοι σαν χανοι.Δεν καταλαβαινω τιποτα ατμιζω και σε οποιον αρεση.
Φίλε, ξεκίνα από http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1888.0.html για να συστηθείς..
Σίγουρα πέφτει πολύ χαβαλές, αλλά ένας συνάδελφος που με έκανε χαβαλέ, το πήρε και έκανε 3 τσιγάρα σε 2 ημέρες !!!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #366 στις: Ιουλίου 08, 2011, 19:17 »
.....oλο κεφι και αιsιοδοξια - βλεπειs κανα φιλο και λεs....δεν καπνιζω !!!!!!!
...απανtηsη: << Α η.t. ειναι αυtο ????? ωραια - μπραβο-επιtελουs......κα..........και μεtα ???....θα κοψειs και tο αtμιsμα ????? >>
......εεεεεεεεεεεεεε  δεν tρωγονtαι με tιποtα - ρωtαν ποsο επικινδυνο ειναι...ακομα και οι καπνιstεs.....αμα δεν tο πει η tv - οι δημοsιογραφει - αμα δεν tο προtεινει ο μπεκαμ,η μανtονα-η λαιδη gaga,....και αλλα sυναφη tρωκtικα και δεν γινει μοδα sε ολο tον πλανηtη,
δεν προκειtαι να κανει tο sωstο εναs απλοs-ποtαποs πρωην καπνιstηs,
επειδη εtsι tου tην αtμιsε !!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #367 στις: Ιουλίου 11, 2011, 00:44 »
Πριν καμιά εβδομάδα με βλέπει ενας γνωστός με το ητ στο δρόμο. Τι είναι αυτό ρε Στεφ μου λέει? Ητ του λέω. Μ@λ@κίες μου λέει,έχω ακούσει οτι μαζεύουν υγρό οι πνεύμονες με αυτό. Και εγώ έχω ακούσει οτι αυτό που κρατάς (κάπνιζε camel) προκαλεί καρκίνο στους πνεύμονες του λέω  :laugh1:. Ε! αν είναι να πας θα πας μου λέει  :idiot1:

Τι να πώ, το τσιγάρο σε μερικούς έχει γίνει τόσο φυσιολογική συνήθεια σαν να παίρνουν βιταμίνες ένα πράγμα!!!

Αλλά ακόμα και αν ισχύει αυτό (υγρό στους πνεύμονες) με μια απλή παρακέντηση στο αφαιρούν πολύ εύκολα και ανώδυνα. Μάλλον ο Μανωλάκης φοβάται τις βελόνες :))

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #368 στις: Ιουλίου 11, 2011, 01:04 »


Από την Στεφανίδου ενημερώνεται ο φίλος ή από την Δρούζα;
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 22, 2012, 02:13 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος LeonGR

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #369 στις: Ιουλίου 11, 2011, 01:36 »
Εγώ έχω βρει τον "μπελά" μου με το ητ κι εξηγούμε, όπως έγραψα και στη αυτοπαρουσίαση μου δουλεύω σε καντίνα, και συγκεκριμένα στο λιμάνι του Πειραιά.
Αρκετοί πελάτες είναι φορτηγατζήδες οπού οι περισσότεροι από αυτούς είναι θεριακλήδες καπνιστές κλπ κλπ με αποτέλεσμα να μη προλαβαίνω να εξηγώ πως και τι είναι αυτό.
Έχω ακούσει ότι μπορεί να βάλει ο νους σας, από τα καλύτερα εως τα χειρότερα.
Οι περισσότεροι είναι επιφυλακτικοί κι αρχίζουν τα περί χημικών καρκινογόνων ουσιών κλπ.
Άλλοι λένε ή το κόβεις εντελώς ή καπνίζεις και διάφορα τέτοια.
Σε όσους έχω θάρρος και θέλω να κόψω την κουβέντα απλά τους λέω να συνεχίσουν να καπνίζουν τον καρκίνο τους κι ας αφήσουν εμένα με τον δικό μου και σε όσους δε πολυγνωρίζω ή δεν έχω θάρρος τους λέω απλά οτι θα δείξει ο χρόνος και πάπαλα η κουβέντα.
Βέβαια υπάρχουν και κάποιοι που δείχνουν ενδιαφέρον και ρωτάνε λεπτομέρειες αν έχω δει διαφορές κλπ οπότε τους εξηγώ πέντε πράγματα και μετά αρχίζει το πανηγύρι, που θα το πάρω, πόσο κάνει, τι υγρά παίρνει, τι μάρκα είναι, πόσο καπνίζω/ατμίζω (εδώ είναι για τρελά γέλια γιατί οι περισσότεροι θέλουν μια αναλογία σε σχέση με το κτ) και τέλος το κερασάκι έρχεται όταν μου ζητάνε να τους αγοράσω ένα.
Κι εντάξει, για κάποιους που είναι συχνοί πελάτες και τους γνωρίζω καλά να μπω στην διαδικασία, οι υπόλοιποι τι περιμένουν, ότι θα βάλω κι άλλο μπελά στο κεφάλι μου?
Η υπόθεση είναι πάντως οτι δε περνάει απαρατήρητο και πολλοί με κοιτάνε καλά καλά λες και είμαι εξωγήινος, που να πάρω και κανέναν τρελό mod και με δουν να βγάζω απο την τσέπη κανένα πολυβόλο απορώ τι θα γίνει...

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #370 στις: Ιουλίου 11, 2011, 02:09 »
Μην μπλέξεις με αγορές, διότι μετά θα σου λένε "δείξε μου", "αυτό χάλασε". "δεν μου κάνει, δώσε μου τα λεφτά","το υγρό δεν μου αρέσει" ¨πάρε μου κ'εκείνο" και άλλα διάφορα. Δώσε Δνση/τηλέφωνο και άσε τους να βγάλουν άκρη....

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #371 στις: Ιουλίου 11, 2011, 06:13 »
Συμφωνώ απολύτως.
Εμένα μια φορά που έτυχε να παραγγείλω για άλλον, κάποια στιγμή μάλλον του έβγαλε καμένο ή του πήγε υγρό στη γλώσσα και τι μου είπε;
"Τι ήταν αυτό που μου 'δωσες. Παραλίγο να με δηλητηριάσεις!"
Από τότε κομμένη η μεσολάβηση.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #372 στις: Ιουλίου 11, 2011, 19:23 »
Ο κόσμος είναι εξ αρχής συνήθως τόσο ανίδεος που πολύ σωστά δεν εμπιστευόμαστε να αγοράσουμε σε κανέναν διότι πολύ απλά όλα τα μικρά ή μεγάλα προβλήματα θα τα χρεωθούμε, εκτός αν πρόκειται για ανοιχτόμυαλο και έξυπνο άτομο που θα καταλάβει τι παίζει...

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #373 στις: Ιουλίου 11, 2011, 19:30 »
Αυτά είναι βλακείες...λένε...εγώ ξέρω ότι έχω να καπνίσω κτ 1 εβδομάδα!

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #374 στις: Αυγούστου 02, 2011, 02:45 »
Πριν από λίγο καιρό βρέθηκα να ταξιδεύω με κτελ (μη γελάτε!)... Στη στάση για ξεμούδιασμα στο άθλιο μαγαζί όπου έχουν ρυθμιστεί οι απαραίτητες μίζες για τους κτελίτες, κάθομαι σε ένα τραπέζι και βγάζω το εξής μαραφέτι...

GGTS v2 carbon kevlar look με 2x16340 με ρυθμιστή βολτ σε μορφη ατμοποιητή και από πάνω του καρτομάιζερ με drip tip... Χοντρικά υπολογιζόμενο στα 22+ εκατοστά... Εν ολίγοις φανταστείτε μια φλογέρα που βγάζει - πολύ - ατμο...

Ένας 60άρης απέναντί μου μιλούσε στο κινητο εκείνη την ώρα και κάποια στιγμή γύρισε και με κοίταξε μεσα σε ένα σύννεφο ατμού. Το στόμα του εμεινε ανοιχτό και δεν ξέρω ποιος περίμενε στο τηλέφωνο να του μιλήσει αλλα μάλλον δεν τα κατάφερε...

Τι να πεις, παράξενοι άνθρωποι...  ;D ;D ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499134 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 120 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20832 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194498 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4728 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108993 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1981 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25290 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy