vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

316 επισκέπτες, 2 χρήστες
Milarepa, lagoudakis

Twitter

Γενικά περί αεροπλάνων-αεροδρομίων - προτεινόμενες λυσεις και συμβουλές

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι υπάρχει κάποιο πρόβλημα λόγω μετάλλου στον έλεγχο; Έχω το gg stealth και ανγχονομαι μην μου πει κανένας δ περνάει αστο εδω θα το πάρω κ θα του το σκάσω στο κεφάλι . Χαχα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Αν μιλάμε για το Ελληνικό αεροδρόμιο δεν νομίζω ότι θα έχεις κάποιο πρόβλημα γιατί είναι ενημερωμένοι για τα ητ! Αν δεν θέλεις να ρισκάρεις? βάλ΄το στην βαλίτσα σου κ δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα σίγουρα. :)

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Στην βαλίτσα δε νομίζω το θέλω συνέχεια πάνω μου θα δείξει αν δ μαφησουν θα τους πω φέρτε μου την βαλίτσα πίσω χαχα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Δεν θα έχεις πρόβλημα στο λέω σίγουρα! Εγώ είχα 10 μπαταρίες μαζί μου κ δεν είπαν τίποτα!!! Πλάκα θα έχει να ζητάς την βαλίτσα σου  :laugh1: :laugh1: Ξέχασε την από την στιγμή που θα περάσει για κάτω!  ;)

Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
Οσον αφορα τα κλασικα η.τ δεν θα εχεις προβλημα(510,ego,ego-t)γιατι εχω φιλους που ειχαν ερθει Ηρακλειο και τα κρατουσαν μαζι τους και απλα τα ειδανε.Για πτησεις εσωτερικου και για εξωτερικου.Τωρα αν δουν το GG σου αν δεν ειναι γνωστες,μπορει και να εχεις ΘΕΜΑ C:-) C:-),εκτος αν το δειξει στο τσεκαρισμα των εισητηριων(στους κισεδες)και σου πουν οτι απο την αρχη θα εχεις προβλημα,τοτε βαλτο κατευθειαν στη βαλιτσα σου........ :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:


Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 23, 2011, 03:06
Δεν θα έχεις πρόβλημα στο λέω σίγουρα! Εγώ είχα 10 μπαταρίες μαζί μου κ δεν είπαν τίποτα!!! Πλάκα θα έχει να ζητάς την βαλίτσα σου  :laugh1: :laugh1: Ξέχασε την από την στιγμή που θα περάσει για κάτω!  ;)
Οι μπαταριες οσο να ναι ειναι μπαταριες.......τις ξερουν πιστευω ολες και ολοι οι αστυνομικοι του αεροδρομιου.
Το GG του φιλου μας το ξερουν???????????? :confused1: :confused1: :confused1:
Ειδικα αν το δουν και στο ΜΕΓΑΛΟ του............ :fight_shot_bandana: :fight_shot_auto:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 23, 2011, 03:06 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: ναι έχεις δίκιο μα πιστεύω ότι δεν θα έχει πρόβλημα αν τους δείξει απλά ατμίζοντας ότι είναι απλά ένα λίγο μεγάλο ητ  ;D ;D Το πολύ -πολύ να με κηνυγάει ο φίλος μας από εδώ........... άν δεν γίνει  όπως εγώ πιστεύω  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
Θα σας πω ενα απλο παραδειγμα:Οταν γυριζα πριν δυο χρονια απο το Dubai που ειχα παει
για διακοπες,(γαμου) :) :) :)πηρα εναν αργηλε μεγαλο απο εκει.Οταν λοιπον περασα τον ελεγχο του αεροδρομιου οι τυπισες(αστυνομικινες Τουμπακιανες)
παρολο που το ειδανε μεσα απο τις αχτινες με σταματησανε για ελεγχο.
Με ρωτησαν τι ειναι αυτο???Τους λεω αργηλες.
Ανοιξτε το???Και με εβαλαν να ανοιγω το βαλιτσακι να τους τον δειξω και μετα με αφησαν και το πηρα μεσα στο
αεροπλανο.Λες και δεν ειχαν ξαναδει,οι κοτες...... :wall: :wall: :wall: :wall:
Γι'αυτο φιλε....
Φυλα τα ρουχα σου........για να εισαι σιγουρος :victory: :victory: :victory: :victory:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Φιλε μου εγω ενα mod τυπου GG θα το εβαζα μονο βαλιτσες... Σκεψουν να το δουν στον ελεγχο και να πουν καλο ειναι κατασχεται..... :))

Περα απο την πλακα με τοσες κατασκοπευτικες ταινιες που εχει δει ο καθενας θα πουν οτι πας να περασεις και πυρηνικη στο αεροπλανο. Και αν ειναι φαν του Τζακ Μπαουερ ο αλλος θα σε ξαπλωσει και χαμω... :tongue_smilie: :respect:

Καλυτερα βιομηχανοποιημενη πλαστικουρα και το mod στην βαλιτσα φιλε μου γιατι θα γεννησεις πολλες υποψιες και δεν θα ειναι ευκολο να εξηγεις. Εγω το δικο μου EGO το ειχα βαλει στην τσεπη του μπουφαν στο καλαθακι τους μαζι με 2-3 στυλους. Δεν ειπαν τιποτα στο scan και το πιθανοτερο να το περασαν για ενα ακομη στυλο. Οταν "χτυπησε" ενα ξεχασμενο σεντ στην τσεπη μου με πηραν παραπερα και μου σκαναραν καθε σπιθαμη του σωματος μου αλλα το η.τ. ειχε περασει.

Εγω την φοβαμαι την νοοτροπια των τυπων και την στενομυαλια τους. Πριν μερικα χρονια που ημουν φανταρος και επεστρεφα στην μοναδα με ειχαν σταματησει και με ειχαν οδηγησει σε ενα δωματιακι 2 τυποι οπου με εψαξαν και με ανεκριναν οπως στις ταινιες τους τρομοκρατες χωρις λογο, απλα με διαλεξαν. Μου εκαναν ανακριση και για μια μικρη μαυρη πετρα που βρηκαν στο σακιδιο μου!! πως, τι και γιατι και δεν δεχονταν οτι απλα ηθελα να την ριξω πισω μου φευγοντας απο το κ0λ0στρατοπεδο και νησι τους. Γυριζανε τις καλτες μου αναποδα και τις μυριζανε και ψαχνανε και στην μυτη μου ακομη...! Να μην μιλησω για τις απειρες ερωτησεις προσωπικες και μη... Εφαγα μετα και 2 μερες φυλακη γιατι αργησα φυσικα να επιτρεψω στο στρατοπεδο σαν κερασακι.. αστα!

 Δεν βγαζει ακρη αν σε τραβηξουν παραπερα... Και με ενα GG ή Οδυσσεα ή αλλο περιεργο φλερταρεις με την πιθανοτητα....
καλυτερα λοιπον βιομηχανοποιημενη πλαστικουρα και αθωο υφος......  :angel: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Στην πρώτη θέση Egypt air ,Royal Jordan, Saudia Airlines, Kuwait Airlines? Σε όλες αυτές σε αφήνουν κ ντουμανιάζεις κ δεν λένε κουβέντα!
ναι αλλά αυτές πετάνε αραπιά μεριά (απ όσο ξέρω)
μου έδωσες ιδέα τώρα..........δεν ψάχνεις να βρείς(εάν μπορείς βέβαια) και άλλες,να δώσουμε την λίστα στους διαχειριστές,και να το αναρτήσουν μόνιμα ?(λέω γω τώρα)
.........θα τους κάνουμε και δωρεάν διαφήμιση  :yes:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Με αυτές τις εταιρίες  πετάς απά αραβικά κράτη ναι! Όμως  η Royal Jordan φεύγει κ από Ελλάδα μα θα πω ψέματα για τους προορισμούς της. Η Egypt επίσης φεύγει από Ελλάδα.

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Όμως  η Royal Jordan φεύγει κ από Ελλάδα μα θα πω ψέματα για τους προορισμούς της.
Ινδία πάντως σίγουρα :yes:........
εντιτ...και Ιορδανία(που λέει και το όνομα της)

Για τα υγρά, δεν υπάρχει πρόβλημα - είναι 1-2 ml, τι να συζητάμε τώρα...
Δεν υπάρχει πρόβλημα με τους ανιχνευτές καπνού, διότι δεν είναι καπνός! Το πρόβλημα είναι καθαρά εμφανησιακό, δηλ. μοιάζει με καπνό....

Εγώ κάπνισα και στην θέση μου , αλλά πρόσεχα να μην φαίνεται ο καπνός που έκπνεα, διότι γενικά αυτό
είναι το πρόβλημα.Και επειδή δεν μυρίζει δεν το πήρε κανείς είδηση.


Αποσυνδεδεμένος traveller

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια δεν υπαρχει λογος να χαλιεται και να κανει φασαρια κανεις. Οταν κανω ταξιδια αν θελω πια τοσο πολυ, παω 2 λεπτα στην τουαλετα. Εννοειται δεν ισχυει αυτο με τους ανιχνευτες, σε καμια περιπτωση.

Αλλα αν το καλοσκεφτουμε, πριν ατμισουμε καπνιζαμε. Περασαμε στο ατμισμα για να απαλλαγουμε απο το καπνισμα, κ οχι για να ατμιζουμε παντου συνεχεια κ σε κλειστους χωρους επιδεικτικα. Ουτως ή αλλως κ πριν με το τσιγαρο καναμε υπομονη. Ε, υπομονη κ τωρα....

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Οχι επιδεικτικά, αλλα απο τους λόγους που το άρχισα εγω, που δεν ήθελα να το κόψω ήταν και είναι ακομα το να μπορώ να καπνίζω παντου! Αν μου το κόψουν ΚΑΙ αυτο θα το θεωρήσω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καταπατηση δικαιωμάτων. Επειδικτικά ποτέ προσωπικά, αλλα οχι και κρυφά σαν να ηταν κτ. Αυτο κανει και κακο σε ολο το επιχείρημα εντέλει! Στο αεροδρόμια μια φορά κανεις δεν μου λεει τιποτα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246385 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572276 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1946 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8080 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122111 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 711 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 422 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326898 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8650 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298080 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827696 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511877 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios