vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 1 χρήστης
treloneritis

CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1245 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:22 »
 :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope:
microcig...μακρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1246 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:23 »
Ωμική αντίσταση  2.8-3.0  ??? ??? ???
μαρακι ετοιμασου για 18αρες νικοτινες....και βαλε...
Μέχρι 18 καλά είμαι. Να το κατεβάσω θέλω, όχι να το ανεβάσω! ;)

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1247 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:24 »
:nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope:
microcig...μακρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μη μου λες τέτοια και προπάντων μη μου γράφεις τέτοια! Γιατί? Έχει και αυτόματη μπαταρία χωρίς κουμπάκι. Που θα βρω εγώ τέτοια αν δεν πάρω από εκεί?

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1248 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:28 »
μαρακι......παρε απο health cabin 1.8-2.0 ωμ
ατμισε ενα 12αρι και θα με... θυμηθεις.... :yes: :yes: :yes:
Οκ! Δεν έχω λόγο να διαφωνήσω. Εγώ όμως τα θέλω μέχρι το σάββατο, άντε το πολύ δευτέρα. Αν το παραγγείλω από εκεί θα φάω το δεκαήμερο.
Στην επόμενη παραγγελία που θα έχω και χρόνο να περιμένω. :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1249 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:42 »
τοτε παρε ενα απο ελλαδα και κανε παραγγελια...να παρεις τα μακρυφιτιλα........ ;)
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1076_1125&products_id=8028

Αποσυνδεδεμένος carpe-noctem

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1250 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:47 »
αυτό που μου αρέσει στο ce4 είναι ότι είναι "επισκευaσιμος" και μπορώ να τον φτιάξω όπως εγώ θέλω σε χρόνο 5 λεπτών και με 0 εξαρτήματα έχω αγοράσει 2 μέχρι τώρα και αν στον πρώτο "ατμισα" 2 ml στον δεύτερο δεν "ατμισα" κανένα.όπως τον αγόρασα άμεσος τον άνοιξα και τον "σεταρα" στα δικά μου γούστα.νομίζω αυτό που κάνει το θέμα και τον ατμό να έχει τόσους οπαδούς είναι ότι τον φτιάχνεις όπως θέλεις όχι η μαμά αγορά του.

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1251 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:53 »
μαμα ce πανω απο 2.2 με ego
ειναι απλα tragik...
μου θυμιζει εποχες ego-t ..... :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος carpe-noctem

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1252 στις: Μαΐου 01, 2012, 03:59 »
ποσειδώνα νομίζεις εσύ ξέρεις καλύτερα από εμενα την λύση. τον ανοίγεις και σε 5 λεπτά τον έχεις όπως εσύ θέλεις σιγά μην με σε νιαζει  αν έχει 2.3 η 2. 4 δεν πάει να έχει και 100 εμείς απλά τα υλικά του θέλουμε. ce 44= επισκευάσιμος του φτωχού αγόρασα 2 δεν δινω λεφτά για άλλους αυτό είναι που τον κάνει μοναδικό ."επισκεaυσιμος" = απόλαυση που την ρυθμίζεις εσύ όπως θέλεις και οικονομία

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1253 στις: Μαΐου 01, 2012, 04:04 »
ετσι λοιπον εγω προτεινω να αγοραζουν κατευθειαν εκδοσεις με κατω απο 2 ωμ...πλεον υπαρχουν στην αγορα...και σε συνεργασια με μακρια φιτιλια τα οφελη ειναι πολλα...
το ποιο σημαντικο..γλιτωνεις τα ανοιξε κλεισε ..στην αρχη...και..
το βασικοτερο...κατεβαζεις νικοτινη...
και οσοι θελουν να κανουν λιγο υπομονη..συντομα ερχονται τα 1.5...οπως τα φτιαχνω εγω δηλαδη......
ισως η καλυτερη εκδοση που θα βγει ποτε σε εργοστασιακο ce...
1.5.. μακρια φιτιλια....
εκει να δεις πωλησεις....

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1254 στις: Μαΐου 01, 2012, 04:29 »
Δε διαφωνώ παιδιά σε τίποτα από αυτά, γιατί πολύ απλά δεν γνωρίζω τίποτα από την τεχνική πλευρά του θέματος.
Μου πρότεινε κάποιο μέλος το συγκεκριμένο προϊόν,και από ότι διαβάζω καλώς μου το πρότεινε το παλλικάρι, και μπήκα να πάρω απόψεις γιατί θα δώσω παραγγελία την τετάρτη που μας έρχεται.
Αυτό είναι όλο και όλο. Ιδιαίτερες απαιτήσεις για ντουμάνια δεν έχω. Μου αρκεί το σύννεφο ατμού που μοιάζει σε πυκνότητα με τον καπνό από το στριφτό που έκανα.
Είναι ένα επίπεδο που με ικανοποιεί. Το χτύπημα στο λαιμό επίσης δεν το θέλω πολύ έντονο, ίσα να το νιώθω και όλα καλά. :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1255 στις: Μαΐου 01, 2012, 04:32 »
ετσι λοιπον εγω προτεινω να αγοραζουν κατευθειαν εκδοσεις με κατω απο 2 ωμ...πλεον υπαρχουν στην αγορα...και σε συνεργασια με μακρια φιτιλια τα οφελη ειναι πολλα...
το ποιο σημαντικο..γλιτωνεις τα ανοιξε κλεισε ..στην αρχη...και..
το βασικοτερο...κατεβαζεις νικοτινη...
και οσοι θελουν να κανουν λιγο υπομονη..συντομα ερχονται τα 1.5...οπως τα φτιαχνω εγω δηλαδη......
ισως η καλυτερη εκδοση που θα βγει ποτε σε εργοστασιακο ce...
1.5.. μακρια φιτιλια....
εκει να δεις πωλησεις....
Επειδή εκείνο που με φοβίζει περισσότερο σε αυτό το είδος είναι η διαρροή υγρών, δεν το αντέχω με τίποτα αυτό το λίγδισμα στα χέρια μου και στο ΗΤ. Υπάρχει κάποιο τέτοιο πρόβλημα? Δλδ αν το έχω για κάποιο λόγο πλάγια συνέχεια ή ανάποδα δλδ με το πιπάκι προς τα κάτω, δημιουργεί τρέξιμο του υγρού?

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1256 στις: Μαΐου 01, 2012, 04:38 »
Καθόλου διαρροές ο CE4 μεινε ησυχη!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1257 στις: Μαΐου 01, 2012, 18:00 »
Όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα, δεν είναι ανάγκη να πατήσετε "Παράθεση" και να αναγκάζετε τους αναγνώστες να συναντούν το ίδιο κείμενο μπροστά τους δυο φορές συνεχόμενα. Απαντήστε κατευθείαν χωρίς παράθεση χρησιμοποιώντας το κουμπάκι "Απάντηση".

Για μηνυματα που εκφραζουν συμφωνια και επιδοκιμασια με ή χωρις κειμενο μπορειτε να επιλεξτε το κουμπι bravo.

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 483
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1258 στις: Μαΐου 02, 2012, 14:22 »
Καλησπέρα σας.

Από τη μικρή μου εμπειρία με τον CE4+ έχω να πω/ρωτήσω τα παρακάτω.
1. Διαρροές δεν έχει πέρα από υγροποιημένο ατμό (έτσι το καταλαβαίνω) εκεί που βιδώνει στην μπαταρία.
2. Ο eGo-C μετά από 2-3 (σχεδόν) συνεχόμενες τζούρες ζεσταίνεται αρκετά και θέλει να τον αφήσεις να κρυώσει. Αυτό δε συμβαίνει με τον CE4+. Μήπως όμως συμβαίνει αλλά δεν το καταλαβαίνουμε επειδή γύρω από τον carto έχει το υγρό; Μήπως η μεγάλη θερμοκρασία χαλάει το υγρό;
3. Έχω παρατηρήσει ότι όση ώρα μένει το υγρό τόσο σκουραίνει. Άμα προσθέσω υγρό το παλιό και πιο σκούρο μένει κάτω και το νέο και με το κανονικό χρώμα πάνω. Μήπως άμα μένει το υγρό μέσα αρκετές ώρες παθαίνει κάτι;
4. Η αλήθεια είναι ότι ο CE4+ είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει εκτός της γεύσης. Με αυτά που διαβάζω μάλλον πρέπει να φταίει η μεγάλη αντίσταση του. Άρα ή δοκιμάζω CE4+ με χαμηλότερη αντίσταση ή βρίσκω μπαταρία μεγέθους (περίπου) eGo με VV. Χλωμό!!

Τι λέτε;

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1259 στις: Μαΐου 02, 2012, 14:36 »
η ξεκινας βελτιωσεις η ..........

περιμενεις το high tech ce4 στα 1.5ωμ με μακρια φιτιλια...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147156 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 51 10681 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 00:37
από Tem
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8000 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2122 345399 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 02, 2024, 09:58
από noe
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208826 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 544977 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32886 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52328 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600245 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360776 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13261 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 195722 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos