vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

57 επισκέπτες, 4 χρήστες
geonats89, Tazz, camber, Buliwyf

Twitter

CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις

Αποσυνδεδεμένος dimitraf

  • *
  • 7
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1665 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:05 »
ναι,καλύτερα να το αφήσεις στην κρίση του καθενός.. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1666 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:10 »
Επειδη ηθελα να παρω 4-5 ατμοποιητες στην τιμη του ενος,
ασχετα αν εν τω μεταξυ εγιναν πιο φτηνοι, πηρα μερος στην ομαδικη.
Ο Δημητρης που ανελαβε να τους κλεισει, να μαζεψει τα χρηματα, 
να τους παραλαβει και να μου τους παραδωσει και μαλιστα χωρις κερδος,
επρεπε να μας δωσει και εγγυηση καλης λειτουργιας. :tongue_smilie: :tongue_smilie:
Εφαγε το ελευθερο χρονο του και του την λεμε κι΄απο πανω.  >:( >:(
Εγω παντως σ΄ευχαριστω και θα σου δωσω και ζυγουρι απο Σεπτεμβρη. :laugh1: :laugh1:
Καλες διακοπες και να εισαι καλα :yes: :yes:
 

Αποσυνδεδεμένος John015

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1667 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:15 »
Αγόρασα από την ομαδική 25 κομμάτια. Από αρχές Μαΐου έχουν μείνει αλλά 9. Μερικά κράτησαν 20 μέρες, αλλά 1 ημέρα και άλλα 1 ώρα. Η επιλογή για την αγορά τους ήταν δική μου, καθώς και η ευθύνη για το εάν θα ήταν καλά, κακα η μέτρια. Δεν αντιλαμβανομαι πιο το νόημα των παραπάνω γραφομενων μυνηματων. Κάνουμε τις επιλογές μας στην ζωή από το πιο ασήμαντο μέχρι το πιο σημαντικό και από λαμβάνουμε τους καρπούς των δικών μας επιλογών. 

Sent from my GT-I9100

Αποσυνδεδεμένος efstratia

  • *
  • 93
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1668 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:18 »
Δημητρη (tornado) με συγχωρεις αλλα οταν σε μια ομαδικη βγαινουν καποιοι ατμοποιητες σκαρτοι δε σημαινει οτι αυτοι που τους εχουν δε ξερουν να τους χρησιμοποιουν η κατι τετοιο . Ισως υπαρχουν και αυτοι αλλα μετα το πρωτο ,αντε το δευτερο δε μπορει! Μαλλον κατι αλλο συμβαινει. Οσο για τα υγρα δε θα σχολιασω καν... Προσωπικα οταν πρωτοπηρα ce4 απο καταστημα εδω στη Θεσσαλονικη ενθουσιαστηκα για αυτο και συμμετειχα στην ομαδικη (ολα τα καλα των ce4 που αναφερει και ο συνατμιστης). Μετα την ομαδικη απογοητευτηκα και δε χρησιμοποιω καν το συγκεκριμενο. Δεν ειναι κακο να πουμε οτι η ποιοτητα του ηταν ισως και η τελευταια .Προς θεου μη τα ωραιοποιουμε τοσο ...ενας κινεζικος ce4 ειναι .Απο κει και περα το παθημα γινεται μαθημα κατα τη γνωμη μου.

Συγνωμη αν ειμαι off topic.

Φυσικα και ηταν επιλογη δε κατηγορουμε καποιον προσωπικα για ατμοποιητες μιλαμε οπως λεει και το νημα,μη θιγομαστε και αδικα!

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1669 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:33 »
ευστρατια δεν θα βγαλουμε ακρη και επαναλαμβανουμε....
υπαρχουν πες 10 που λενε για τα μπαζα....
και αλλοι 10 που λενε σουπερ....

Τωρα εγω που ειμαι ο περαστικος, ποιον να πιστεψω?
Μεινε στο οτι δεν εκανες δουλεια σου (και κριμα βεβαια)
και ας αφησουμε τις γενικευσεις.
Οτι δεν εκανες σε εσενα, στον παραδιπλα εκανε μια χαρα.
Και οτι κανει σε εσενα, ο πιο παραδιπλα το πεταξε αμεσως στα σκουπιδια.

Νομιζω οτι τετοια ζητηματα θα επρεπε να ειναι ληγμενα και να μην χρειαζονται δευτερης συζητησης η αναγνωσης.
Εν ολιγεις κανουμε μια ασκοπη χιλιοειπωμενη κουβεντα η οποια δεν βγαζει κανενα σοβαρο συμπερασμα και δεν καταλαβαινω ποιος ο λογος που την συνεχιζουμε στο ιδιο μοτιβο, εκτος αν θελουμε να δημιουργουμε εντυπωσεις....


Τελος επικροτω το ποστ του τζων,
καποια στιγμη θα πρεπει να μενουμε στο να εκφραζουμε την γνωμη μας σε οτι τεσταραμε και μεχρι εκει. Αυτο σημαινει συνεση και υπευθυνοτητα,
κατι που στην ελληνικη πραγματικοτητα εχει ελλειψη....
Προσωπικα ποτε μα ποτε στη ζωη μου, δεν εχω κανει γενικευσεις και εκφραζω την αποψη μου, αυστηρα σε αυτο που εγω εχω εμπειρια.
Αλλα οκ ο καθενας οπως εμαθε στη ζωη του, δεν θα κατσω να μπω στο μυαλο κανενος, αλλωστε εχει και ζεστη τωρα ουφφφφφφφφ  :o :o

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1670 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:35 »
Εγώ έχω χρησιμοποίηση έναν μόνο (διότι την έχω βρει με τα boge lr) και είναι μια χαρά και ουδέν ράγισμα και τα άλλα 15 τα έχω δώσει σε έναν φίλο μου διότι τα είχαμε παραγγείλει μισά μισά και είναι απολυτά ευχαριστημένος και όταν του είπα χαριτολογώντας αν θέλεις και τα 13 δικά μου μου είπε μέσα!!!!
Το μόνο αρνητικό είναι ότι το πλαστικό πιπάκι εχει μια παράξενη γεύση 

Αποσυνδεδεμένος efstratia

  • *
  • 93
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1671 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:35 »
Δε νομιζω να γενικευσα, απεναντιας μιλησα πολυ προσωπικα . Ξερω πολυ καλα τι γραφω και τι λεω .Τεθηκε ενα ζητημα και ειπα τη γνωμη μου και ληγει εκει το θεμα. Φιλια!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1672 στις: Ιουλίου 23, 2012, 14:46 »
Sorry για το οφ τοπικ και απο την δικη μου πλευρα (το γραφω γιατι μαλλον μπηκε στην ζυγαρια η ομαδικη)...

Απο την ομαδικη εναν χρησιμοποιησα μονο που μου χαριστηκε. Ο δικοσ μου επαιξε σουπερ για 2 εβδομαδεσ και τον αλλαξα γιατι επεσε στα χερια μου καινουργιοσ. Με αυτον τον ατμοποιητη ξανααρχισα το ατμισμα εκει που προσπαθουσα για 2 μηνεσ να ατμιζω και να καπνιζω μαζι αλλα δεν τα καταφερνα. Σε αυτον, τησ ομαδικησ χρωσταω οτι ειμαι ακομη ατμιστησ και σε αυτο το φορουμ ενεργο ξανα μελοσ...

Ευχαριστω τον ατμιστη που μου τον χαρισε και με επεισε να τον δοκιμασω...

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1673 στις: Ιουλίου 23, 2012, 15:10 »
τα πρωτα 4 που πηρα δεν μου βγηκαν καλα απο θεμα τανκ
απο χτυπημα και ντουμανι ηταν σουπερ
τα τελευταια 6 με κοντα φιτιλια μου βγηκαν ολλα σουπερ...εκτος απο ενα που ραγισε αλλα διαροη ακομα να βγαλει..
για τα μαγαζια που υποθηκε παραπανω...και αυτοι μεχρι να μαθουν... πουλησαν αρκετη σαβουρα....και οσοι ασχολουνται με τους ce απο τοτε που βγηκαν το ξερουν πολυ καλα..


@δοκιμασα εργοστασιακο ce4 1.8-2.0 απο health cabin...λιγο φιτιλιλα-πλαστικιλα στην αρχη...χτυπημα σουπερ....στα δικα μου στανταρ....τανκ πολυ καλης ποιοτητας απουσιας ραγισματων και διαφορων προβληματων μεχρι στιγμης....τιμη ξεφτιλα για την ποιοτητα...εαν δεν βρειτε εφαμιλη ποιοτητα στα ελληνικα μαγαζια και χαμηλης αντιστασης και ειστε λατρης των ego μπαταριων..τρεξτε να προλαβετε!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 23, 2012, 15:19 από poseidonas7 »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1674 στις: Ιουλίου 23, 2012, 15:25 »
Η αλήθεια είναι ότι με την μαζική παραγωγή των κρύσταλ, έπεσαν οι τιμές των CE4, προφανώς από τα ίδια τα εργοστάσια.
Η καμπίνα έριξε τις τιμές της και πραγματικά είναι χώμα η τιμή.
νομίζω ότι όσοι έλληνες έμποροι είναι ψαγμένοι, θα πιέσουν κι αυτοί τα εργοστάσια για χαμηλότερη τιμή.
Πολύ βασικό είναι κι αυτό που αναφέρεις, η χαμηλή αντίσταση.
Δυστυχώς δεν μπορούσα να πάρω γιατί προτίμησα τους CC ή Τ2, αυτούς που βγήκαν με το επιστόμιο που σπάζει (το οποίο αντικατέστησαν δωρεάν).
Πάντως, αν βγούνε καλά, κρατάνε πολλές μέρες όντως, οπότε και το 5ευρο ή 6ευρω για 15-20 μέρες είναι οκ.

Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1675 στις: Ιουλίου 23, 2012, 15:35 »
Φαντάζομαι πως μετά τον ce4+ V2 crystlal o ce4+ έχει ημερομηνία λήξεως μιας που
ο αντικαταστάτης του θεράπευσε την σχεδόν ανύπαρκτη επισκευή του, τη δυσκολία
αλλαγής φιτιλιού-αντίστασης και την αποκόλληση του σπειρώματος από το tube :)

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1676 στις: Ιουλίου 23, 2012, 17:07 »

Οσο για λύσεις, υπάρχουν. Τα καταστήματα!!!  :laugh1: :laugh1:

Πρώτος μου ατμοποιητής ce4+ αγορασμένος από cleverstore (3 μήνες πρίν) στις 2 μέρες καμμένο και στς 4 ραγίσματα.Και στην τιμή των 6 ευρώ και όχι των 1,5 της ομαδικής.
Επειδή μιλάμε για καταστήματα... 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 23, 2012, 20:50 από malamadre »

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1677 στις: Ιουλίου 23, 2012, 17:42 »


@δοκιμασα εργοστασιακο ce4 1.8-2.0 απο health cabin...λιγο φιτιλιλα-πλαστικιλα στην αρχη...χτυπημα σουπερ....στα δικα μου στανταρ....τανκ πολυ καλης ποιοτητας απουσιας ραγισματων και διαφορων προβληματων μεχρι στιγμης....τιμη ξεφτιλα για την ποιοτητα...εαν δεν βρειτε εφαμιλη ποιοτητα στα ελληνικα μαγαζια και χαμηλης αντιστασης και ειστε λατρης των ego μπαταριων..τρεξτε να προλαβετε!!!!!!!

Aυτους με τα κοντα φιτιλια τους δινει πια τσαμπα...  Παρηγγειλα  μερικους για να τους... χαρισω Αν ειναι σαν αυτους που ειχα παρει πριν 2 μηνες   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1678 στις: Ιουλίου 24, 2012, 21:23 »
;D ;D γητευτής σίγουρα!Πάντως εμένα μου ήρθαν πεθαμένοι


επειδη σου ηρθαν πεθαμενοι,
πεμπτη ανεβαινω θεσσαλονικη, οτι CE4 εχεις κλειστους, μου τους δινεις πισω στην τιμη που τους αγορασες.
Οχι δεν κανω ψυχικο, αλλα μου ζητανε CE4 και δεν εχω να καλυψω....
Οποτε οτι δεν σου αρεσει σε εσενα, παει αλλου και ειμαστε ολοι χαρωποι  :bye:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #1679 στις: Ιουλίου 24, 2012, 22:16 »
Εγώ χρησιμοποιώ πλέον εδώ και 1 μήνα αποκλειστικά ce4 για άτμισμα σε μπαταρίες ego.

Ειδικά με της ομαδικής δεν είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα.Όλοι μέχρι τώρα δούλευαν άψογα.

Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα με αυτούς της τελευταίας παρτίδας είναι ότι σε κάποιους μαζί με το πιπάκι βγαίνει και το πάνω δαχτυλίδι.

Το έλυσα πιάνοντας με σιλοτέιπ το πάνω δαχτυλίδι μαζί με το πλαστικό του ατμοποιητή. :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116632 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824846 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507849 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9026 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155030 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569089 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244156 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294506 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1856 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763051 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1211 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4100 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem