vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

397 επισκέπτες, 2 χρήστες
maprix, mathimatikos1966

Έρευνα για την επίδραση του η.τ. στην καρδιακή λειτουργία

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Μακάρι να υπήρχε η απαραίτητη χρηματοδότηση να σας κατέβαζα όλους εδώ να προχωρούσαμε.........

Αποσυνδεδεμένος Fox

  • *
  • 21
  • Φύλο: Γυναίκα
Απλά ένα μπράβο κι ένα ευχαριστώ Κώστα, είχα πολλές μέρες να μπω στο φορουμ και διάβασα όοοοοολες τις σελίδες με το θέμα σου. Δυστυχώς κι εγώ μένω μακριά ίσως όμως μετά το Πάσχα κατέβω Αθήνα. Αν τότε σου είμαι χρήσιμη θα επικοινωνήσω μαζί σου  ;)

Αποσυνδεδεμένος MIK

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σε όλους

Είμα ο Γιάννης και τυρβάζω και εγώ περί την καρδιολογία, συνάδελφος και συνεργάτης  του χρήστη kfarsal. Μοιραζόμαστε κοινά επιστημονικά ενδιαφέροντα και στις επόμενες ημέρες θα έχουμε έτοιμο ένα ερωτηματολόγιο σχετικά με τη χρήση καπνού και ατμού.Αυτά στη συνέχεια μιας σειράς ερευνών για την άμεση επίδραση του καπνίσματος στη λειτουργία του μυοκαρδίου. Θεωρώ πρωτοπόρα την ιδέα και αναμένω την συνεργασία σας για κάτι επιστημονικά αποδεκτό και τεκμηριωμένο.



Καλωσόρισες Γιάννη, σίγουρα η έρευνα σας θα συνδράμει στα μέγιστα σε πιο ασφαλή συμπεράσματα τόσο για την επίπτωση του η.τ. σε χρήστες όσο και για πιο ασφαλή συμπεράσματα και απαντήσεις προς όλους εμάς για πιθανές παρενέργειες.
Σε ευχαριστούμε προκαταβολικά  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Καλωσήρθες Γιάννη. Η ιδέα ήταν και πρωτοπόρα και -για εμάς- απαραίτητη! Καλή συνέχεια.
 :bye:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
οσο μπορουμε θα :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος vzol48

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαστατε....θα γλυτωσουμε...
Ευχαριστουμε πολυ Γιαννη.... :bye:
Περιμενουμε εναγωνιως τα συμπερασματα σας....
Κριμα που αρκετοι απο μας ειμαστε απο....επαρχια...αλλιως θα ειχατε πολλους περισσοτερους συμμετεχοντες....
Ευχομαστε το καλυτερο για την αξιεπαινη δουλεια σας και τα ....αποτελεσματα....των ερευνων σας.....
Να ειστε παντα καλα. :)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
γεια σου γιατρε

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Καλωσόρισες από τα μέρη μας Γιάννη.
Καλή συνέχεια στην έρευνά σας.

Αποσυνδεδεμένος supernova

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύναμις μου, ο Θεός.
    • ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Καλως ήρθες Γιάννη!!!

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Καλοδεχούμενος και ο νέος γιατρός  Γιάννης στην παρέα μας.

Περιμένουμε εναγωνίως το ερωτηματολόγιο.

Έχω γράψει και παραπάνω για τον άλλο γιατρό krafsal ότι είμαι διαθέσιμος αλλά λόγω ηλικίας (55 ετών βλέπετε) δεν είμαι και τόσο χρήσιμος για έρευνες  :wall:
Πάντως για το ερωτηματολόγιο εδώ είμαι αν με θεωρείται χρήσιμο.Πρώην καπνιστής (35 χρόνια)  :laugh1:και ήδη μόνο ατμιστής,  (σε 10μέρες)
κλείνω 4 μήνες .

Πάμε γερά γιατρέ να βγάλουμε το φίδι απ'την τρύπα. :respect:

Αποσυνδεδεμένος omavros

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιστε...χχχ... γιατι χανομαστε
καλως ηρθες στο forum Γιαννη

Αποσυνδεδεμένος kiestor

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απόλυτα κατανοητή κάθε καθυστέρηση, αλλά ών Έλληνας και καθώς σοτυς καιρούς που ζούμε έχουμε γίνει και κατά τι περισσότερο καχύποπτοι, αναρωτιέμαι, αν σε περίπτωση που τα αποτελέσματα δεν είναι αυτά που θα θέλαμε, θα μπορέσουν να φιλοξενηθούν στο συγκεκριμένο forum?  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Aυτό δεν είναι δικό μου θέμα, παρόλα αυτά θεωρώ πως η ενημέρωση δεν πρέπει να έχει κρυφές και φανερές πτυχές.
Έχω ξαναπεί πως είτε είναι θετικά είτε αρνητικά, όποια αποτελέσματα και να έχουμε θα ανακοινωθούν. Και οι ανακοινώσεις γίνονται κυρίως σε συνέδρια (και αργότερα σε δημοσιεύσεις).

Πάντως μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχει προκύψει κάτι διαφορετικό από αυτά που έχουμε αναφέρει εδώ.

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Γιαννη καλωσηρθες!

Αναμενουμε το ερωτηματολογιο οταν ειστε ετοιμοι. :thumpup:
Κωστα συνεχισε την καλη δουλεια που εχεια κανει ως τωρα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342034 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206319 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541054 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30924 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50017 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597034 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357514 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192877 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591469 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios