vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

183 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Milarepa, zamploutos, πολυς

Twitter

Πληροφορίες για νέους φίλους: Από καπνιστής σε χρήστης ηλεκτρικού τσιγάρου

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
διλ. τορα ειμαι χρηστης  :confused1: :confused1: αμαννννννννννν  :eyesplash: :eyesplash: ( :laugh1:)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Πολύ καλή και χρήσιμη η παρουσίαση της εμπειρίας σου, φίλε trn600.  :thumpup:
Τα δύσκολα πέρασαν... εύκολα όπως είδες. Αυτό που χρειάζεται είναι, όπως είπες κι εσύ, λίγη επιμονή τις 2-3 πρώτες μέρες.
Καλη συνέχεια.  :)

Αποσυνδεδεμένος buckler

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
καλησπερα παιδια.τωρα τελευταια μπηκα και εγω στο κλαμπ.προσπαθω η αληθεια είναι παρα πολυ και θελω να καταφερω και τον συζυγο να κοψει το τσιγαρο.δεν εχω και παρα πολλα να πω ακομη.το σιγουρο ειναι παντως οτι τελικα είναι ολα μεσα στο κεφαλι μας και αν θελουμε κατι πολυ, σιγουρα θα το πετυχουμε.υπομονη και επιμονη σε ολους μας.

Αποσυνδεδεμένος Dgiassiranis

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σας και απο μένα... Εδω και ένα μήνα έχοντας κάνει εκτενή έρευνα γύρω απο τα ηλεκτρονικά τσιγάρα αποφάσισα πολυ απλά να εισαγω!!! Σε λιγο καιρο θα δείτε μια καινουρια αντιπρόσωπος με κορυφαία προιοντα! Όμως έχω το εξής παράπονο απο τους υπάρχοντες εισαγωγεις (όχι όλους). 1) επέλεξαν πολλοί να φέρουν τσιγάρα χωρίς πιστοποιήσεις απο μικρούς κατασκευαστικού οίκους και ναβτα πουλάνε σε τιμές 80 90 ευρω. Γιατί? πόσοι έχουν πιστοποιήσεις FDA για τις συσκευες τους. Με ποια κρητηρια αποφάσισαν τη συνεργασία τους με τον εκάστοτε κατασκευαστικό οίκο. Διότι όλα ΜΑ όλα ειναι κινεζικά αλλα κινεζικά προιοντα με κινεζικά έχουν τεράστια εκφορά όπως η φεράρι με το ... Να μη πω τώρα. Με αποτέλεσμα να απομακρύνουν πόλους που έπεσαν στην παγίδα να πάρουν μη ποιστοποιημενο προϊόν. Σας μηλαω εντιμως ότι αποφασισα να φέρω το ποιο ακριβό τσιγάρο (στην αγορα του) με όλες τις ποιοστοποιησεις που υπάρχουν! Η τιμη πώλησης θα ειναι στα ίδια επιπεδα της αγοράς! Αναμενετε την έκπληξη! Για να σας δώσω την στάθμη τεχνικής που έχει η εταιρια τυπωνει με λέιζερ την κάθε παρτίδα παραγωγής για την κάλυψη της εγγύησης! Έχει την διπλάσια παραγωγή απο την αμέσως επόμενη. Δεν κανω διαφημιση γι αυτο και δεν θα σχετισω το άρθρο αργότερα με την εταιρια. Είμαι στην διαδικασια υπογραφής συμβολαίων για αποκληστικοτητα. Απλά η έρευνα που έκανα μου έδειξε την ελληνική απληστία. Αγοράζουν κάποιοι, οι περισσότεροι, προιοντα no name με 10 δολάρια και τα πουλάνε 70 ευρω. Δε πάμε έτσι μπροστά. Για τα υγρά δεν μπορω να πω αλλα για τις συσκευες έχω ραματα για τις γούνες τους..... Ένα CE για πιστοποίηση δεν αρκεί!!!  Τα λέμε παιδιά σύντομα.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 17:12
Γραφω απο IPad και καμιά φορα κάνει κάτι αυτοματες διορθώσεις.... Sorry γι αυτο.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 28, 2011, 17:12 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απέξω από το χορό, πολλά τραγούδια ξέρω, λέει μια παροιμία.  ;D
Μακάρι να σου βγει και να τα καταφέρεις όπως λες. Το παραπάνω το έβαλα μπας και πεισματώσεις και προσπαθήσεις να κρατήσεις το λόγο σου.  ;) Λίγο δύσκολο το βλέπω όμως γιατί όταν θα έρθουν οι περαιώσεις και οι έκτακτες εισφορές, θα διαπιστώσεις ότι δεν παίζεις με τους ίδιους κανόνες με τους ξένους αντιπροσώπους. Ο αγώνας είναι άνισος.

Πάντως, σε περίπτωση που περάσεις στο γήπεδο των εμπόρων, θα πρέπει να έχεις υπόψιν και τα παρακάτω σε ό,τι αφορά το φόρουμ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,50.0.html

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
 :confused1:καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα, οσο χαζο και αν φαινεται δε μπορω να βρω πως θα ανοιξω ενα θεμα στη συζητηση :)) δε βρισκω απο που ποσταρω  :)) καθε βοηθεια δεκτη :D

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
:confused1:καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα, οσο χαζο και αν φαινεται δε μπορω να βρω πως θα ανοιξω ενα θεμα στη συζητηση :)) δε βρισκω απο που ποσταρω  :)) καθε βοηθεια δεκτη :D
Χρειάζεται να έχεις τουλάχιστον 5 δημοσιεύσεις για να ανοίξεις νέο θέμα ;)

Αποσυνδεδεμένος Dgiassiranis

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απέξω από το χορό, πολλά τραγούδια ξέρω, λέει μια παροιμία.  ;D
Μακάρι να σου βγει και να τα καταφέρεις όπως λες. Το παραπάνω το έβαλα μπας και πεισματώσεις και προσπαθήσεις να κρατήσεις το λόγο σου.  ;) Λίγο δύσκολο το βλέπω όμως γιατί όταν θα έρθουν οι περαιώσεις και οι έκτακτες εισφορές, θα διαπιστώσεις ότι δεν παίζεις με τους ίδιους κανόνες με τους ξένους αντιπροσώπους. Ο αγώνας είναι άνισος.

Πάντως, σε περίπτωση που περάσεις στο γήπεδο των εμπόρων, θα πρέπει να έχεις υπόψιν και τα παρακάτω σε ό,τι αφορά το φόρουμ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,50.0.html


Χμ.... Τα έχω διαβάσει και τα έχω μελετήσει πολυ καλα! Ρίξε μια ματια εδω www.bestpow.com  ειναι δικη μου παγκόσμια πατέντα. Μια εκ των πολλών θα έλεγα. Αυτη ειναι η τελευταία μου. Είμαι εφευρέτης και κατασκευαστής. Η Μελετη των τελευταίων ημερών είδη με έκανε να εντοπισω τα προβλήματα αλλα και τις λύσεις που έχουν τα ηλεκτρονικά τσιγάρα. Γνωρίζω τους κανόνες του εμπορίου πολυ καλα. Είδη κατέθεσα δίπλωμα ευρεσιτεχνίας πάνω στα ηλεκτρονικά τσιγάρα και ελπίζω ο κατασκευαστικό οίκος που θα συνεργαστώ να μπορει να το υλοποιήσει άμεσα. Κάτι που έλειπε απο τα ηλεκτρονικά τσιγάρα και ειναι πολυ σημαντικό. Σίγουρα δεν παίζουμε με τους ίδιους κανόνες αλλα κάτω απο τις ίδιες συνθήκες κάποιοι ανεβενουν και κάποιοι κατεβαίνουν ανάλογα με τις επιλογές και τη στρατηγική που έχουν ακολουθήσει. Το ΘΕΜΑ ειναι ότι πολυ εύκολα μπορείς να δημιουργήσεις  πελατολόγιο στον τομέα που λέγεται η.τ. Αλλα δύσκολα με αυτές τις τιμές τον κρατάς να μην πέσει στο κ.τ. Και πολυ ποιο δύσκολα με την υπάρχουσα τεχνολογια.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Α! Την έχω δει τη βάση. Πολύ ενδιαφέρουσα.  :thumpup:
Αν έχεις και καλές ιδέες όπως λες, ο τομέας του η.τ. είναι πολλά υποσχόμενος και με μέλλον μπροστά του.
Εύχομαι να έχεις επιτυχία.   :)

Αποσυνδεδεμένος Dgiassiranis

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Σ´ ευχαριστώ φίλε μου... Καλα ατμισματα... :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 05:08 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Glorfindel

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Από χθες έγινα και γω ηλεκτρονικός καπνιστής και έχω μια απορία.

Το η.τ. που πήρα έχει πέντε άδεια φιλτράκια. Πήρα ξεχωριστό υγρό. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι το κάθε φιλτράκι είναι περιορισμένης χρήσης; Δηλαδή αναλώσιμο; Και αν ναι πότε το αλλάζω;

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Αν μας πεις πιο πηρες?
Καμια φωτο,κανενα λινκ,κατι να δουμε τελος παντων...

Αποσυνδεδεμένος Glorfindel

  • 3
  • Φύλο: Άντρας



^ αυτό πήρα.

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Αυτα τα φιλτρακια εχουν ενα πολυεστερικο εσωτερικα,εκει ριχνεις σταγονες μεχρι να μην παιρνει αλλες.
Οχι δεν χαλανε αυτα,αν καποια στιγμη θελεις να αλλαξεις γευση τοτε βαζεις ενα αλλο,αφου φυσηξεις καλα τον ατμο, 510 εχει λογικα.
Μπορεις να παρεις φιλτρο ενυδρειου και να αλλαζεις το εσωτερικο και εισαι οκ.

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9603
  • Φύλο: Άντρας
Από χθες έγινα και γω ηλεκτρονικός καπνιστής και έχω μια απορία.

Το η.τ. που πήρα έχει πέντε άδεια φιλτράκια. Πήρα ξεχωριστό υγρό. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι το κάθε φιλτράκι είναι περιορισμένης χρήσης; Δηλαδή αναλώσιμο; Και αν ναι πότε το αλλάζω;
το φιλτράκι το γεμίζεις όσες φορές θέλεις. Αν χαλάσει από την πολύ χρήση ο πολυεστέρας που έχει μέσα το φιλτράκι, τον αλλάζεις και αυτόν. Καλωσήλθες στο e-kapnisma  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115705 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824206 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507210 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8905 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154686 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568677 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243725 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294100 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1722 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762670 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1096 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem