vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

136 επισκέπτες, 3 χρήστες
bloodlessz, stratoz, pany

Twitter

SvoёMesto battery mod vv/vw

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #75 στις: Ιουνίου 01, 2012, 18:48 »
πάντως το«SvoёMesto» v.2.0 είναι πανέμορφο και καλή τιμή!!!!!

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #76 στις: Ιουνίου 01, 2012, 19:24 »
Ωραιο μοντακι... :thumpup:

Οσο για τις συγκρισεις που γινονται πανω κατω πλεον ολα μοιαζουν μεταξυ τους απλα κα8ε εταιρεια βαζει τα δικα της στοιχεια...  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #77 στις: Ιουνίου 01, 2012, 19:42 »
 ;) Όλα τίθενται αν σε αρέσει κάτι μαιμου, έμενα μου άρεσε πάρα πολύ :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Τώρα αν έχει η δεν έχει αντιγραφές ούτε που με απασχολεί !!!!!

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #78 στις: Ιουνίου 01, 2012, 19:56 »
Αυτο ακριβως Κωστα...αν σου αρεσει κατι δεν εχει σημασια με τι μοιαζει κ το αν κ το τι εχει αντιγραψει απο κατι αλλο... :thumpup:

Περι ορεξεως κολοκυ8οπιτα που λενε κ στο χωριο μου :)) :))

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #79 στις: Ιουνίου 01, 2012, 19:57 »
Μιά χαρά είναι. Πολύ όμορφο.  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #80 στις: Ιουνίου 01, 2012, 21:42 »
Άρτιο το mod

 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Ελλάς - Ρωσία ... συμμαχία

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #81 στις: Ιουλίου 14, 2012, 19:04 »
Επιτρέψτε μου να αμφιβάλλω για το ηλεκτρονικό κομμάτι . :hmmm:
Φυσικά έχω λόγους που το λέω αυτό , εκτός και αν έχουν προχωρήσει ποιο μπροστά οι Ρώσοι από τους κολοσσούς των μικροηλεκτρονικών πράγμα για το οποίο αμφιβάλλω !! :yes:
Αφήστε που από ότι έχω δει σε φωτό πως χρησιμοποιούν τα συνηθισμένα ανταλλακτικά made in usa ( Singapore Factory ), οπότε πρόκειται για άλλο ένα κύκλωμα Vmax China Factory , με τα πολύ γνωστά προβλήματα.

Απορώ που δεν έχω δει ακόμα ένα Review !! ;)


Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #82 στις: Ιουλίου 14, 2012, 19:59 »
Μια χαρά κατασκευές κάνει και ποιοτική δουλειά από ότι βλέπω!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #83 στις: Ιουλίου 14, 2012, 20:23 »
Κάποιοι είστε λίγο εριστικοί επειδή είναι Ρώσος και όχι Έλληνας!!!
Αν ήταν Έλληνας τώρα ούτε που θα σας ένοιαζε καν αν αντέγραψε και ποιόν...
Αντιγραφή δε βλέπω πουθενά, ίσως παρόμοιας φιλοσοφίας με άλλα mods...
Προσωπικά μ αρέσει σαν σύνολο και ότι καλύπτει ένα μεγάλο φάσμα και των δύο ειδών (ηλεκτρονικού και μηχανικού)!
Γνωρίζω πως τρεις, αν όχι παραπάνω σε όλη την Ελλάδα, ότι έχουν τη πλακέτα αλλά δε ξέρω που και αν την έχουν αξιοποιήσει και θα ήθελα πολύ να μάθω αν τελικά αξίζει πραγματικά!
Πάντως, όπως λένε και αρκετά άτομα εδώ, δε μπορείς να κρίνεις ένα προϊόν από μια φωτογραφία ή 1-2 videos αν αξίζει ή όχι! ;)
8) :bye:

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #84 στις: Ιουλίου 14, 2012, 20:36 »
 :hmmm:   και εγω την ζαχαρώνω την πλακέτα......αλλα φοβάμαι μην ειναι ευπαθής....πολυ θα με βοηθούσε αν κάποιος που την δούλεψε....εχει κάποια άποψη...θα με ενδιέφερε και η καθε γνώμη   .... αρκεί να στηρίζεται σε επιχειρήματα   :yes: 

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #85 στις: Ιουλίου 14, 2012, 20:55 »
30 χρόνια εμπειρίας είναι , με άμεση ενημέρωση σε ότι νεότερο κατασκευάζεται παγκόσμια , μάλιστα πληρώνω αδρά για αυτόν τον λόγο .
Οπότε δεν σας μιλάει κάποιος άσχετος !!!

Και επαναλαμβάνω ..
Γιατί δεν έχουμε δει ακόμα review ?

Τα μηχανικά μέρει πιστεύω πως είναι πολύ προσεγμένα και καλοσχεδιασμένα αν και βλέπω διαφορές στην ποιότητα του μετάλλου από εξάρτημα σε εξάρτημα , ελπίζω πως δεν θα είναι έτσι όταν το αποκτήσει κάποιος ( Πολύ ατυχείς η ποιο πάνω φωτογραφία )
Για το θέμα της αντιγραφής συμφωνώ πώς δεν υπάρχει θέμα .

Αποσυνδεδεμένος DjRevolution

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #86 στις: Ιουλίου 14, 2012, 21:10 »
Καλησπέρα,
 
είμαι κάτοχος των MOD του φίλου Ρώσου,
 
θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι είναι δύο ομάδες η μία ο SvoёMesto (Sergey) που είναι το παλικάρι που κάνει τα σιδερικά και ο Nivel (Alexandr) που είναι ο επικεφαλής της ομάδας Σχεδίασης και Υλοποίησης της ηλεκτρονικής πλακέτας.
 
Για τα σιδερικά δεν έχω να σας πω πολλά γιατί δεν είναι το κομμάτι γνώσεων μου, για το ηλεκτρονικό κομμάτι σας ενημερώνω ότι δεν έχει σχέση με Κινά, είναι καταπληκτικό σχέδιο (πολύ πιο εξελιγμένο τεχνολογικά από το Provari) και είναι κατασκευασμένο από τα πιο σύγχρονα Ηλεκτρονικά εξαρτήματα.
 
:hmmm:   και εγω την ζαχαρώνω την πλακέτα......αλλα φοβάμαι μην ειναι ευπαθής....πολυ θα με βοηθούσε αν κάποιος που την δούλεψε....εχει κάποια άποψη...θα με ενδιέφερε και η καθε γνώμη   .... αρκεί να στηρίζεται σε επιχειρήματα   :yes: 

 μετά από 6 μήνες χρήσης συνεχίζει να παίζει χωρίς κανένα πρόβλημα.
 
Δυστυχώς όμως βγαίνουν ελάχιστα κομμάτια, αραιά και που...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 14, 2012, 21:16 από DjRevolution »

Αποσυνδεδεμένος achilleas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • Honesty is the best policy.
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #87 στις: Ιουλίου 14, 2012, 21:16 »
 :bye: :bye:
DjR
καμια φωτο ή κανενα βιντεακι????

Αποσυνδεδεμένος DjRevolution

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #88 στις: Ιουλίου 14, 2012, 21:18 »
χωρις να σας υπόσχομαι κάτι, θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να ανεβάσω φωτογραφίες
 
Κάποιοι είστε λίγο εριστικοί επειδή είναι Ρώσος και όχι Έλληνας!!!
Αν ήταν Έλληνας τώρα ούτε που θα σας ένοιαζε καν αν αντέγραψε και ποιόν...
Αντιγραφή δε βλέπω πουθενά, ίσως παρόμοιας φιλοσοφίας με άλλα mods...
Προσωπικά μ αρέσει σαν σύνολο και ότι καλύπτει ένα μεγάλο φάσμα και των δύο ειδών (ηλεκτρονικού και μηχανικού)!
Γνωρίζω πως τρεις, αν όχι παραπάνω σε όλη την Ελλάδα, ότι έχουν τη πλακέτα αλλά δε ξέρω που και αν την έχουν αξιοποιήσει και θα ήθελα πολύ να μάθω αν τελικά αξίζει πραγματικά!
Πάντως, όπως λένε και αρκετά άτομα εδώ, δε μπορείς να κρίνεις ένα προϊόν από μια φωτογραφία ή 1-2 videos αν αξίζει ή όχι! ;)
 8) :bye:

φίλε μου συμφωνώ σε όλα όσα αναφέρεις,
 
έχω και το MOD ολοκληρωμένο με το VV/VW κομμάτι και έχω και την πλακέτα ξεχωριστά με την οποία έχω υλοποιήσει δικό μου SS MOD, ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΧΤΟ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 14, 2012, 21:24 από DjRevolution »

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SvoёMesto battery mod vv/vw
« Απάντηση #89 στις: Ιουλίου 14, 2012, 21:50 »
 Η ιστοσελίδα του ρώσου δεν το έχει διαθέσιμο, για να πάρω το σκέτο κύκλωμα ξέρετε πώς το κάνω προπαραγγελία?
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115946 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824405 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507424 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8946 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154789 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568808 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243901 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294214 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1766 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762786 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1133 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4021 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem