vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

210 επισκέπτες, 2 χρήστες
ZoeM, tasos1976

ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1140 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:37 »
Αύριο στην εκπομπή μου στο xorisoria θα κάνω ένα μίνι αφιερωματακι... 5-7 το απόγευμα είναι και βγάζουμε και γραμμές αέρα... αν νομίζετε πως θα ήταν καλή ιδέα πείτε μου να το προχωρήσω ;)

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1141 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:38 »
που παιζει αυτη η εκπομπη?

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1142 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:39 »
Αύριο στην εκπομπή μου στο xorisoria θα κάνω ένα μίνι αφιερωματακι... 5-7 το απόγευμα είναι και βγάζουμε και γραμμές αέρα... αν νομίζετε πως θα ήταν καλή ιδέα πείτε μου να το προχωρήσω ;)

Ορμα και δωσε μας λεπτομέρειες  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1143 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:39 »
συχνοτητα.... :o

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1144 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:39 »
επισης παιζει και η περιπτωση ολες οι καπνοβιομηχανιες να βγαλουν τα επωνυμα υγρα τους που ως δια μαγειας θα ειναι πιστοποιημενα, απο εδω απο εκει θα την βρουν την ακρη εδω ολοκληρη ελλαδα εχουν καταστρεψει εκει θα κολλησουν.

Αποσυνδεδεμένος spookys

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1145 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:40 »
επισης παιζει και η περιπτωση ολες οι καπνοβιομηχανιες να βγαλουν τα επωνυμα υγρα τους που ως δια μαγειας θα ειναι πιστοποιημενα, απο εδω απο εκει θα την βρουν την ακρη εδω ολοκληρη ελλαδα εχουν καταστρεψει εκει θα κολλησουν.

+1

Αποσυνδεδεμένος vagelis_arapoglou

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1146 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:41 »
Πήρα χθες στο 1142 του είπα ότι έχω μπερδευτεί με όλα αυτά που βλέπω και ακούω. μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση ούτε από τον ΕΟΦ ούτε από το υπουργείο Υγείας περί απαγόρευσης καπνίσματος η.τ. σε κλειστούς  χώρους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε ερώτηση που του έκανα "δηλαδή μπορώ να ατμίζω ελεύθερα σε κλειστούς χώρους χωρίς να κινδυνεύω με πρόστιμο?  μου απάντησε "ναι ναι ναι ναι ναι φυσικά και μπορείτε" !!!!!!!!! τι να πω? μπερδεύτηκα εντελώς.......... ή έτσι είναι ή ο εν λόγο υπάλληλος ήταν άσχετος......

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1147 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:43 »
Περιφέρεται
παρε 1 μπουκάλι coca cola και φυσα μεσα ατμο να δεις ποσες ώρες περιίπταται.

Το έκανα εγω ετσι για πλάκα εκει που πήγα σε ενα μουκάλι αδειο κοκα κόλα
και οντως δεν κινείται καθόλου για οση ωρα τον είχα μεσα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1148 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:45 »
συχνοτητα.... :o

διαδικτυακός είναι, στο xorisoria.org :) θα μιλήσω με τον συνάδελφο και τον υπεύθυνο και θα ενημερώσω αύριο μεσημέρι :)

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1149 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:46 »
Πάντως αυτό που αντιμετωπισα σημερα πηγαινωντας σε ενα
τραπέζι δεν λέγεται....Με το που εβγαλα το GG εξω εκτός του
οτι εγινα αυτόματα το κέντρο ενδιαφέροντως ;) αρχισαν κ με
έλουζαν με ερωτήσεις του τύπου ρε δεν τα έμαθες το απαγορεύσανε
το Η.Τ και έιπαν οτι κάνει κ υγρό στον πνεύμονα κ ετσι κ εγω
ακάθεκτος απλά έκανα ένα νεύμα του τύπου ΟΚ :thumpup:
κ συνέχισα να ατμίζω.Και φανταστείτε να το ακούς και από
καπνιστές που έκαναν το ενα στριφτό πίσω από το άλλο :angry_orange:
Τι άλλο να πει κανείς :dontknow:
Πω πω, δεν μπορώ να ακούω αλλό την καραμέλα για υγρό στους πνεύμονες,
μου έχουν σπάσει και μένα τα @@@δια στην δουλεία, και όχι τίποτα άλλο, είναι
όλοι τους καπνιστές σε επίπεδο μαλ@κιας πλέον.
ΔΗΛΑΔΗ τι να μας που οι καπνιστές που βάζουν χίλια δύα σκ@τ@ στους πνεύμονες (δεν λέω, καπνιστής
ήμουν αλλά στα κομάτια το γ@μ....) Sorry άλλα τα πήρα :angry_orange:!!!

Ειδικά με το υγρό στους πνεύμονες, ατιμιστές 3-4χρόνια θα έπρεπε να είχαν πάθει πνευμονικό οίδημα,
και όχι όταν πήγαν για εξέταση στους πνεύμονες να ήταν όλα καλά, διορθώστε με αν κάνω λαθος...

Όσο για την απαγόρευση σε χώρους, δημόσιους&εστίασης δεν με καίει, το είχα συνηθίσει και με αφήνει αδιάφορο (προσωπικά πάντα για να μην παρεξηγηθώ παιδιά) αλλά για την γενική απαγόρευση του η.τ,
 τι να πώ?

Ότι είναι το λιγότερο ζώα, το ξέρουμε καιρό τώρα...ΝΑ σταματήσουν να πουλάνε τσιγάρα, τσίχλες κλπ-κλπ, και μετά να έρθουν να μου πούν, ότι απαγορεύω το η.τ νικοτίνης. Σωστά?
Γιατί στο φινάλε της υπόθεσης μου φαίνεται ότι τους χαλάει που δίνουμε το χρήμα μας αλλού και όχι στον καρκίνο που μας πασάρανε χρόνια τώρα!

Γιατί η υγεία μας, δεν τους απασχολεί καθόλου &είμαι σίγουρος!Πως θα τα παντελονιάσουν ξέρουν και τους νοιάζει και ΤΙΠΟΤΕ άλλο!  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1150 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:47 »
διαδικτυακός είναι, στο xorisoria.org :) θα μιλήσω με τον συνάδελφο και τον υπεύθυνο και θα ενημερώσω αύριο μεσημέρι :)

οκ ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1151 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:54 »
Πήρα χθες στο 1142 του είπα ότι έχω μπερδευτεί με όλα αυτά που βλέπω και ακούω. μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση ούτε από τον ΕΟΦ ούτε από το υπουργείο Υγείας περί απαγόρευσης καπνίσματος η.τ. σε κλειστούς  χώρους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε ερώτηση που του έκανα "δηλαδή μπορώ να ατμίζω ελεύθερα σε κλειστούς χώρους χωρίς να κινδυνεύω με πρόστιμο?  μου απάντησε "ναι ναι ναι ναι ναι φυσικά και μπορείτε" !!!!!!!!! τι να πω? μπερδεύτηκα εντελώς.......... ή έτσι είναι ή ο εν λόγο υπάλληλος ήταν άσχετος......
Τελικά άλλη μια μουφα είναι αυτό το 1142.
ανάλογα με τον υπάλληλο που έχει βάρδια εκείνη τη στιγμή και η απάντηση που παίρνεις...
(εκτος απο την απάντηση που σου έδωσαν είναι άλλες 3 διαφορετικές απαντήσεις του 1142 σε άτομα του φορουμ σε αυτό το νημα)

Αποσυνδεδεμένος CAPTAINATMOS

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1152 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:55 »
τελικα αποδεδειγμενα υπαρχει παρενεργεια απο το η.τ και οχι μια αλλα καμποσες εμενα προσωπικα με εχει πιασει πονοκεφαλος, ζαλαδα και λιγο το νευρικο μου συστημα εχει κλονισθει, αλλα οχι απο τον ατμο αλλα απο τα οσα γραφονται λεγονται και ακουγονται πονοκεφαλιασα να διαβαζω και να ακουω ζαλιζομαι γιατι δεν ξερω τι να πρωτοδιαβασω(οχι μεσα στο φορουμ αλλα απο τισ π@@@σ που γραφονται σε εφημεριδες και e-τυπο) και εχω νευριασει με την προπαγανδα και η σημαντικοτερη παρενεργεια ειναι οτι μου εχουν πρηστη τα π@@@ρια απο των καθε ασχετο που συνανταω εδω και 3 μερες λεγοντας μου οτι ειναι παρανομο και πρεπει να καθομαι να του εξηγω τη συμβαινει, τελικα ισως θα ηταν καλυτερα να το απαγορευσουν με τοσες παρενεργειες

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1153 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 23:56 »
Εγώ θέλω να ευχαριστήσω τη χιλιοχρονεμένη μας κυβέρνηση που για μια ακόμη φορά σκύβει με ενδιαφέρον στα προβλήματα του πολίτη αποδεικνύοντας την αμέριστη αγάπη της για την υγεία και μακροημέρευσή μας.
Έστειλε τη μισή Ελλάδα στην ανεργία, διότι η δουλειά είναι δουλεία κι εξαντλεί.
Τους κατάπτυστους που επιμένουν να δουλεύουν και να κουράζονται τους μείωσε 50% τις αποδοχές διότι - όπως λέει κι η θρησκεία μας - πιο εύκολα περνάει καμήλα από το μάτι της βελόνας παρά πλούσιος πάει στον παράδεισο. Είναι γνωστό άλλωστε ότι η εξάρτηση από τα υλικά αγαθά είναι επιβλαβής και ηθικά μη σωστή.
Επιχειρεί απαλλαγή των πολιτών από την ακίνητη περιουσία μέσω απανωτής φορολόγησης των ακινήτων, διότι είναι γνωστό ότι τα ακίνητα χρειάζονται επίβλεψη, συντήρηση, ασχολίες δηλαδή μη ψυχωφέλιμες. Εξάλλου, όταν συνυπάρχουν πολίτες έχοντες ακίνητη περιουσία με μη κατέχοντες στην ίδια γειτονιά, μπαίνουν οι τελευταίοι στον πειρασμό για το θανάσιμο αμάρτημα του φθόνου, γεγονός που οι λατρεμένοι μας κυβερνώντες ουδέποτε θέλουν να συμβεί και να θεωρηθούν υπεύθυνοι για τα ψυχικά αμαρτήματα των πολιτω΄ν που τάχθηκαν να προστατεύουν.
Διέλυσαν την παιδεία, διότι με την εξίσωση αποδοχών πτυχιούχων και μη, θέλουν να διαφυλάξουν τους έρμους γονείς από άδικα έξοδα σπουδών.
Εξανέμισαν τις συντάξεις διότι μεγάλος αριθμός συνταξιούχων μαράζωνε κι αισθάνονταν άχρηστοι μετά τη συνταξιοδότηση. Η σύγχρονη ψυχολογία τους θέλει ενεργούς μέχρι την τελευταία τους μέρα. Η σύγχρονη ιατρική διαβεβαιώνει επίσης ότι σήμερα ο 70ρης είναι ακμαίος, εξού και μπορεί να συνεχίζει την ενασχόλησή του ως οικοδόμος, ελαιοχρωματιστής, μηχανικός συνεργείου, γραφίστας, τεχνικός δικτύων, προγραμματιστής.
Εξαφάνισε το 70% των φαρμάκων από τις λίστες των ταμείων, διότι η πολυφαρμακία σκοτώνει και ο φυσικός τρόπος ζωής, σε συνδυασμό με τα παραδοσιακό βότανα κάνουν θαύματα.
Σταμάτησαν τα ταμεία να πληρώνουν γιατρούς και φαρμακοποιούς για να εξασφαλιστεί επιτέλους κοινωνική δικαιοσύνη και να αναγκαστούν οι κατέχοντες στο χώρο της υγείας να θεραπεύουν δωρεάν τον μη έχοντα πολίτη.
Εφάρμοσαν ένα εξοντωτικό σύστημα επισκέψεων και αιτήσεων στα ταμεία για περίπλοκες διαγνωστικές εξετάσεις όπως οι μαγνητικές, διότι α) η ακτινοβολία κάνει κακό β) οι μισοί ασθενείς σταματούσαν να ζητούν μαγνητικές μετά τη δεύτερη απόρριψη της αίτησής τους, απόδειξη ότι ο χρόνος γιατρεύει.
Αύξησαν και θα αυξήσουν κι άλλο τα καύσιμα θέρμανσης διότι οι πολίτες είχαν γίνει μαλθακοί με 20 βαθμούς στα σπίτια τους. Το δίκιο του σκεπτικού τους αποδείχτηκε περίτρανα με τη φετινή μείωση της κατανάλωσης και τους ευχαριστούμε ιδιαίτερα. Η δε στυλιστική τους άποψη, φανελάκι, φούτερ, φλις, ρόμπα μέσα στο σπίτι κάνει θραύση στα περιοδικά μόδας εφέτος. Ξαναθυμηθήκαμε ως και τη μάλλινη κάλτσα του στρατιώτη του αλβανικού έπους ενισχύοντας το δέσιμο με την παράδοσή μας στους εκφυλιστικούς καιρούς της παγκοσμιοποίησης που ζούμε.
Νοικοκυριά καταχρεωμένα για 2 ΙΧ βρήκαν λύση με την αύξηση τελών, τεκμηρίων και καυσίμων και επανήλθαν στον ηθικό δρόμο της λιτής ζωής παροπλίζοντάς τα και χρησιμοποιώντας ποδήλατο και ΜΜΕ. Διεύρυναν τους κοινωνικούς τους κύκλους και ξαναθυμήθηκαν την ανθρώπινη επαφή μέσα από τη δίωρη καθημερινή συναναστροφή τους με "νέους" φίλους στο διπλανό κάθισμα, τη διπλανή χειρολαβή. Κάποιοι, αλλάζοντας δυο και τρια λεωφορεία ανακάλυψαν με νέο μάτι της ομορφιές της πόλης τους.
Τα εξοχικά είναι γνωστό ότι χρειάζονται περισσότερη συντήρηση λόγω υγρασίας και κρύου. Θα απαλλαχτούμε σύντομα και από αυτά προς χάρην της ψυχικής μας υγείας. Ποιος θέλει σκοτούρες τη σήμερον ημέρα, όταν η φιλόστοργος κυβέρνησή μας σοφά αποφασίζει να μας απαλλάξει από αυτές.
Κάποιοι "τυχεροί" πολιτικοί έκαναν περιουσίες όσο ήταν βουλευτές. Το ίδιο και κάποιοι φίλοι τους μεγαλοεργολάβοι δημοσίων έργων. Είναι κακία και καχυποψία να συσχετίζουμε τις ιδιότητές τους με τις περιουσίες τους. Σύμπτωση ήταν. Αλλά, επειδή ο πλούτος - είπαμε- είναι αμάρτημα, έκαναν 2 κινήσεις. α) αποσύρθηκαν μακρυά από τους πολίτες ώστε να μην τους κολάζουν - θανάσιμο αμάρτημα ο φθόνος β) αποδέχτηκαν το πνευματικό κακό που τους έτυχε και διαφυλάσσουν τα όσα κέρδισαν, σκοπεύοντας να τα αυξήσουν, ώστε να πάρουν αυτοί πάνω τους όλες τις αμαρτίες του πλούτου, απαλλάσσοντας εμάς από κάθε ηθικό ψόγο. Αυτοθυσία, που κάποιοι κακοί την παρεξηγούν.
Το κ.τ. σκοτώνει. Εμείς πρώτοι το λέμε αυτό. Τι πιο φυσικό λοιπόν, να αφουγκράζεται η κυβέρνηση τις επιθυμίες μας και να αποτρέπει τους καπνιστές να μας μολύνουν με τη συνήθειά τους. Απαγόρευση καπνισματος στους δημόσιους χώρους, από το αυτί και στα ιατρεία απεξάρτησης του Μπ...η και 20% πάνω στις τιμές για το καλό τους.
Τώρα, για το η.τ. θα έλεγα ότι δεν είστε δίκαιοι. Σας διαβάζω τόσο καιρό να τα χώνετε στις ελληνικές εταιρίες για τις τιμές τους. Τι πιο φυσιολογικό για μια καλή και ευήκοη κυβέρνηση να τους κλείσει όλους από αγάπη σ΄εμας. Κινέζο ζητούσατε, κινέζο θα πάρετε. Τώρα, κάτι που γίνεται με τα τελωνεία που σταματάνε τα κινέζικα υγρά, ε, αγάπη χωρίς πείσματα δεν έχει νοστιμάδες.
απαγόρευση του η.τ. σε δημόσιους χώρους;; Μα και πάλι, για μας το έκανε. Βαρέθηκαν οι άνθρωποι να διαβάζουν για τα προβληματικά η.τ. και τις μόντες που θέλουν πτυχίο πυρηνικού φυσικού για να λειτουργούν πάντα σωστά. Νοιάστηκαν τον πόνο του ατμιστή που ήθελε ένα σακ βουαγιάζ με εξοπλισμό για να πάει για καφέ ή στη δουλειά χωρίς φόβο να ξεμείνει και είπαν να μας απαλλάξουν από το άγχος. Έσωσαν το πορτοφόλι του μέσου ατμιστή που ήθελε άλλον εξοπλισμό για το σπίτι και άλλον για δημόσιες εμφανίσεις.
Α, όλα κι όλα. Ο ΕΟΦ είναι φίλος μας. Ο κ.Μπεχράκης είναι φίλος μας. Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας. (σόρι, άσχετο αυτό, αλλά δεν άντεξα. Ο Αρτέμης Μάτσας με στοίχειωσε σ΄αυτό το ποστ) Οι εφοριακοί είναι φίλοι μας. (κι αυτό άσχετο, αλλά πάλι δεν άντεξα) Ο υπουργός υγείας είναι εξαίρετος άνθρωπος. Η αγάπη και η σοφία με τις οποίες γνωμοδοτούν με έχει ειλικρινά συγκινήσει. Κι ελπίζω ότι σύντομα θα δείτε κι εσείς το φως και θα συμφωνήσετε μαζί μου

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1154 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 00:03 »
Συγχαρητήρια petra :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342009 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541020 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30895 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49990 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596976 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357474 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11367 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192846 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1192 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1158 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591423 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios