vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

269 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, Ηρακλης1985, dinos_74, Milarepa, mathimatikos1966, laniel

Twitter

Υγρά E-cig.com

Αποσυνδεδεμένος giogiouvas

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #225 στις: Ιουλίου 19, 2011, 09:43 »
Καλημερα θα ηθελα να ρωτησω κατα ποσο ειναι αξιοπιστη σαν εταιρια και αν εχει παραγγειλει κανεις απο σας του ηρθε κανονικα η παραγγελια??και σε ποσες μερες?
Σκεφτομαι να κανω μια παραγγελια κυριως με υγρα και θα ηθελα αν καποιος ξερει να μου πει μην πανε χαμενα!

Ευχαριστω!!!

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #226 στις: Ιουλίου 19, 2011, 13:06 »
Καλημερα θα ηθελα να ρωτησω κατα ποσο ειναι αξιοπιστη σαν εταιρια και αν εχει παραγγειλει κανεις απο σας του ηρθε κανονικα η παραγγελια??και σε ποσες μερες?
Σκεφτομαι να κανω μια παραγγελια κυριως με υγρα και θα ηθελα αν καποιος ξερει να μου πει μην πανε χαμενα!

Ευχαριστω!!!
:thumpdown: Διάβασε http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2297.0.html

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #227 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2011, 13:45 »
http://www.e-cig.com/shopping/products/25-E-Liquid-Nicotine/ για αυτο εχει κανεις γνωμη ???

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #228 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2011, 14:59 »
http://www.e-cig.com/shopping/products/25-E-Liquid-Nicotine/ για αυτο εχει κανεις γνωμη ???
Επειδή υπάρχει πιθανότητα για θανατηφόρο ατύχημα με αυτά τα υγρά  δεν επιτρέπεται να τα συζητήσουμε στο φόρουμ
Επαφή με το δέρμα μπορεί να προκαλέσει θάνατο

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #229 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2011, 12:49 »
Έχω πάρει απο e-cig 350ml pg400 στα 24mg, 2 έτοιμα υγρά ''best mixII'', και 2 σκέτα αρώματα.
Όσο και αν προσπάθησα κανένα δεν ατμίζεται ότι ανάμιξη και να έχω κάνει απλά φρίκη και πεταμένα -έστω λίγα- λεφτά. Πιθανά φταίει η pg400 δεν έχω δοκιμάσει τη συγκεκριμένη βάση από αλλού  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #230 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2011, 12:56 »
Γεια σου Λουκα  :bye:
Η συγκεκριμενη PG περιεχει ζωικο λιπος και ισως αυτο να διαφοροποιει και την αισθηση ατμισματος.....προς το χειροτερο  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #231 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2011, 13:01 »
Γεια σου Λουκα  :bye:
Η συγκεκριμενη PG περιεχει ζωικο λιπος και ισως αυτο να διαφοροποιει και την αισθηση ατμισματος.....προς το χειροτερο  :hmmm:
Ότι άρωμα και να προσθέσεις το αλλοιώνει και υπερνικά η βάση που είναι απαίσια , τι mts έβαλα, τι bitter, τι αραίωμα με pg ή με vg δεν γίνεται τίποτε. Και αφήνει μια άσχημη αίσθηση στο στόμα έστω και με λίγες τζούρες. Μακριά Γιάννη....

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #232 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 12:01 »
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!! 

Μολις σημερα μετα σχεδον απο δυο μηνες μπορεσα να ειμαι κ παλι κοντα σας!!

Ευχομαι να σας βρισκω κ παλι ολους σας καλα!!!

Αν κ πολυ αργα... θα σας πω οτι εγω τελικα απο την e-cig ελαβα την παραγγελια μου μολις ειχα παει στην Ελλαδα! δλδ? στις 21 Ιουνιου! Αφου τους ειχα στειλει τοσα mails  κ τους στολισα με πολυ ευγενικο τροπο ... Οι συσκευασιες ηταν ολες μια χαρα κ τα υγρα που ειχα παραγγειλει ολα σωστα μα απο ποιοτητα? τι να πω?
πρωτη φορα δοκιμασα κ εγω απο αλλου κ ειλικρινα θα πω  ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!!!!!!!  :wall: :wall: :wall: Αυτη η pg400 σε γευση regular medium ειναι κατι που δεν ξερω πως να το περιγραψω? εχετε ποτε σταθει διπλα σε φρεσκοκουρεμενο γκαζον?????? μια τετοια γευση παιδια ειχα οταν πρωτοδοκιμασα να ατμισω!!!!

Οχι γευση σαν φαρμακο που ειπε καποιο παιδι εδω μα κατι σαν να μασουσα γκαζον!!
οταν καποιος φιλος με ρωτησε, πως ηξερα τι γευση εχει το γκαζον???? ??? του ειπα απλα να ατιμισει απο αυτο το υγρο δλδ το δικο μου  κ δεν θα με ξαναρωτουσε ποτε!!!  :laugh1: :laugh1:

Τα δε τσιγαρα δλδ οι μπαταριες σε ασημενιο χρωμα του τυπου ego παλιο?

Μονο ομορφια ειχαν αλλα μετα απο δυο ατμισματα? αρχισε να φευγει το χρωμα τους!!!!!!!!

Δεν ξερω τι να πρωτοπω????? να πω οτι απο το γκαζον????? συγγνωμη εννοω το pg υγρο!!!! εχω ακομα 250 ml?  να πω οτι εχω ξεμεινει σχεδον εντελως απο τα αλλα τα καλα υγρα που ειναι κ τα μοναδικα κ δεν σκοπευω να ξαναδοκιμασω ποτε απο αλλου?????????

Εαν καποιος θελει να ατιμζει κ να νοιωθει οτι ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ?
Tου προτεινο το pg 400  regular high!!!!! Ειλικρινα μετα το σοκ του γκαζον? νοιωθεις οτι καπνιζεις κ οχι να ατιμιζεις!!!!!! καθολου γλυκεια γευση δεν σου αφηνει!!!!!

Να προσεθεσω οτι η pg400 κανει τρομερους ατμους οταν το ανακατεψεις κ με αλλο υγρο. Ομως μετα απο λιγες μερες χαλασα δυο ατμοποιητες!!!!

Λεγαμε για το κλιμα στην Ελλαδα??  λεγαμε τοσα ναι? ομως τωρα που εχω γυρισει ξανα σε τοσο ζεστο κλιμα κ με τα ιδια υγρα τυπου γκαζον που ατμιζω με λιγο απο την νομπακο που μου εχει μεινει? δεν μου χαλασε αλλος ατμοποιητης.

Τα λεω ολα μαζεμενα κ σας ζητω συγνωμη αν σας κουρασα

Συμπερασμα?????????? Εγω απο E-CIG Δεν ξαναπαραγγελνω!!!!!!!!!!!! εχω αρκετο γκαζον εξω απο το σπιτι μου στο κατω κατω της γραφης......  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #233 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 12:21 »
DARK ANGEL  στο medium εχει γευση γκαζον και στο high εχει γευση κανονικου τσιγαρου;Καλα καταλαβα;
Επειδη ειδα οτι μενεις Αθηνα κι εσυ ειμαι περιεργος να δοκιμασω πριν κανω αγορα κι εγω και μπω εδω και βριζω.Μια μικρη ποσοτητα δηλαδη που φυσικα θα σου την πληρωσω.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #234 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 12:24 »
 Αν ειμουν στην Ελλαδα ευχαριστως να στα εδινα ολα τα υγρα!! διχως χρηματα!!!! ειμαι στο εξωτερικο κ ναι οντος το medium κ το  high εχουν την γευση απο ενα κτ!!! Στην αρχη νομιζεις οτι ειναι γκαζον!!! Στην αρχη μονο! μετα? οταν το συνηθησεις ειναι σαν κανονικο τσιγαρο δυστυχως για εμενα!!!

 >:( >:( >:( αν αγορασεις απο εκει? κανονισε μονο με dhl να στα στειλουν!! κ μην τολμησεις να παραγγειλεις ατμποποιητες απο εκει!!! εγω οσους πηρα? ηταν ηδη καμενοι!!!!!!!!!


αμεση παραθεση
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 26, 2013, 01:01 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #235 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 12:55 »
Aγγελική η τσιγαρίσια γεύση απο που σου προέκυψε στην pg400 ? Εγώ πήρα 24άρα βάση και έτοιμα υγρά pg400/Vg και όλα έχουν την ίδια φριχτή οσμή και γεύση, σε φαρμακοχημική μου κάνει δεν μπορώ να την προσδιορίσω αλλά σε καμιά περίπτωση δεν ατμίζονται ότι και αν δοκίμασα όπως γράφω πιο πάνω και δοκιμασμένα σε 510, 901 και Α2 (μετά τη χρήση τους 2 πρώτους τους πετάς, στον Α2 αλλάζεις φυτίλι  :laugh1:). Εκτός αν αναφέρεσαι σε κάτι διαφορετικό  :dontknow:
ΥΓ: Υπόψη ότι έχω καταφέρει να ατμίσω ακόμη και το περίφημο Prime 15 Halo  :idiot1: , τα της e-cig  με pg400 oχι....

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #236 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 13:02 »
 Οταν θα παω στο σπιτι θα τσεκαρω να σου πω ακριβως την αναλογια, αν δεν κανω λαθος ηταν pg 400  tobacco regular, δλδ φυσικα ετοιμο υγρο αφου δεν εχω ποτε δοκιμασει να κανω κατι εγω απο μονη μου.
Κ ομως μου μοιαζει με κανονικοτατο τσιγαρο αυτο το πραγμα!! κ με εκαιγε κ στον λαιμο στις αρχες!!!

EDIT: Κοιταξα μολις την παραγγελια που ειχα κανει κ ειναι οντος pg 400 e-tobacco regular medium



αμεση παραθεση
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 26, 2013, 01:02 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #237 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 13:05 »
Αν ειμουν στην Ελλαδα ευχαριστως να στα εδινα ολα τα υγρα!! διχως χρηματα!!!! ειμαι στο εξωτερικο κ ναι οντος το medium κ το  high εχουν την γευση απο ενα κτ!!! Στην αρχη νομιζεις οτι ειναι γκαζον!!! Στην αρχη μονο! μετα? οταν το συνηθησεις ειναι σαν κανονικο τσιγαρο δυστυχως για εμενα!!!

 >:( >:( >:( αν αγορασεις απο εκει? κανονισε μονο με dhl να στα στειλουν!! κ μην τολμησεις να παραγγειλεις ατμποποιητες απο εκει!!! εγω οσους πηρα? ηταν ηδη καμενοι!!!!!!!!!

Η αληθεια ειναι οτι διαβασα τα προηγουμενα ποστς σου κι ετσι δεν παρω τιποτα απο εκει.Φαντασου για να τα χαριζεις κιολας...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #238 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 13:09 »
 Ειλικρινα μα ειλικρινα αναγκαστηκα τωρα ατμιζω απο αυτα τα υγρα μεχρι να παραγγειλω απο Ελλαδα ξανα. Δεν φανταζεσαι τι περασα εγω κ αλλα παιδια που ειχαμε παραγγειλει απο εκει! Η χειροτερη εξυπηρετηση που μπορεις να φαντασταστεις κ τελικα? οσα χρηματα εδωσα ηταν σαν τα πεταξα στα σκουπιδια!!


αμεση παραθεση
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 26, 2013, 01:02 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Υγρά E-cig.com
« Απάντηση #239 στις: Σεπτεμβρίου 04, 2011, 13:59 »
ελεγα να παραγγηλω νικοτινη απο εκει αλλα μετα απο αυτα που λες το ξανασκευτομε  :confused1: αλλα δεν βρισκω απο αλου  :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 43 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 46 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325013 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8126 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8832 1119605 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 19, 2024, 18:21
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296510 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826563 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510146 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9377 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156172 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570560 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245331 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios