vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

415 επισκέπτες, 3 χρήστες
sakissalonika, Barbapaidi, xsad

Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #840 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 17:31 »
Στο διακετύλιο συμφωνώ, δεν είναι κάτι τραγικό, απλά το ανέφερα μήπως τα παιδιά κάνουν κανένα περίεργο υγρό που είναι μπίμπα στο διακετύλιο (που παίζει να χω δει ελάχιστα σε sites ελληνικά και αυτά έχουν απλά λίγο παραπάνω από το όριο, κάτι που δεν είναι επικίνδυνο ιδιαίτερα). Έχω ακούσει γενικότερα όμως για άτομα που κάνουν diy με αρώματα άγνωστα σε μένα παρασκευασμένα σε χώρες της ανατολικής ευρώπης που κανείς δεν γνωρίζει τι μπορεί να περιέχουν.   :confused1: 
Από τη στιγμή ποθ ατμίζεις αυτά τα γνωστά υγρά σίγουρα δεν είναι πρόβλημα ούτε το διακετύλιο ούτε οι ακετόνες. Αλλεργία σε κάποιο άρωμα δεν νομίζω να προκαλούσε κάτι τέτοιο. Κανονικό τσιγάρο δεν κάνεις, έτσι? Για τι νικοτίνη μιλάμε?

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #841 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 17:35 »
Παιδια πολλα συμπτωματα οφειλονται και στη διακοπη του τσιγαρου.
Αν εχει γινει αποτομα ςιναι σοκ στον οργανισμο

Στάλθηκε από το SM-T705 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #842 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 17:38 »
Τα υγρα που λες θεωρουνται καλα, τωρα αναλυσεις τους δεν εχω δει προσωπικα. Ψαξτο απο την ιστοσελιδα τους για αναλυσεις. Ισως, (καθαρα υποθετικα) σε μπουχτιζουν τα πολλα αρωματα, γιατι ωραιο το supreme κ τα αλλα που λες αλλα εχουν πολλα αρωματα μεσα. Επισης πινεις πολυ νερο; το η.τ γενικα "τραβαει" πολυ νερο, εγω παντως πολλες φορες νιωθω μια μικρη ενοχληση στο στηθος αν εχω ωρες να πιω. Τωρα ειδα να γραφεις πιο πανω "πλακωμα στο στηθος κλπ" τι αλλα συμπτωματα εννοεις δλδ;;
το castle long ειναι οντως πολυ αρωματικο.πηρα ενα 10μελο για να αλλαζω λιγο γευση. το supreme και relax εχω την αισθηση οτι δεν ειναι και τοσο αρωματικα. νερο δεν πινω και τοσο πολυ ειναι αληθεια. ενα αλλο που με παραξενευει ειναι οτι στο πρωινο ξυπνημα(συγνωμη για την περιγραφη) το σαλιο στο στομα μου ειναι σαν να εχει πηξει.δεν βηχω η εχω φλεματα. αυτο μου θυμιζει εποχη καπνισματος. για να μην παρεξηγηθω δεν λεω οτι ειναι απολυτα  του η.τ. μπορει να ειναι αντιδραση του δικου μου οργανισμου.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Στο διακετύλιο συμφωνώ, δεν είναι κάτι τραγικό, απλά το ανέφερα μήπως τα παιδιά κάνουν κανένα περίεργο υγρό που είναι μπίμπα στο διακετύλιο (που παίζει να χω δει ελάχιστα σε sites ελληνικά και αυτά έχουν απλά λίγο παραπάνω από το όριο, κάτι που δεν είναι επικίνδυνο ιδιαίτερα). Έχω ακούσει γενικότερα όμως για άτομα που κάνουν diy με αρώματα άγνωστα σε μένα παρασκευασμένα σε χώρες της ανατολικής ευρώπης που κανείς δεν γνωρίζει τι μπορεί να περιέχουν.   :confused1: Από τη στιγμή ποθ ατμίζεις αυτά τα γνωστά υγρά σίγουρα δεν είναι πρόβλημα ούτε το διακετύλιο ούτε οι ακετόνες. Αλλεργία σε κάποιο άρωμα δεν νομίζω να προκαλούσε κάτι τέτοιο. Κανονικό τσιγάρο δεν κάνεις, έτσι? Για τι νικοτίνη μιλάμε?
υγρα μονο επωνυμα.αλλεργια δεν νομιζω.κανονικο τσιγαρο εδω και πεντε μηνες οχι.6αρα νικοτινη.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παιδια πολλα συμπτωματα οφειλονται και στη διακοπη του τσιγαρου. Αν εχει γινει αποτομα ςιναι σοκ στον οργανισμο Στάλθηκε από το SM-T705 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
πριν ξεκινησω το η.τ ειχα 2 1/2 μηνες να καπνισω σε μια αποπειρα διακοπης. αλλα επειδη μου ξαναηρθε επιθυμια να καπνισω και δεν ηθελα να το ξαναβαλω στο στομα μου αρχισα το η.τ. ολο το διαστημα που δεν καπνιζα ενημερωνομουν διαρκως για το η.τ και ψηθηκα.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 25, 2016, 17:43 από Kωστας Τ. »

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #843 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 20:53 »
Νομίζω ότι περισσότερο  εκλύεται από τον καπνό ενός οποιουδήποτε ΚΤ παρά από οποιοδήποτε υγρό τίγκα στο διακετύλιο. Επίσης το διακετύλιο πειράζει όταν εισπνέεται σε χρόνια βάση, όχι με λίγες φορές.

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #844 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 21:01 »
εγω βγαζω συχνα αφτρες στο στομα.
προσεχω το drip tip να μην βρωμιζει ή το καθαριζω συχνα αλλα δεν αποφευγεται ευκολα η μολυνση, ειδικα στην δουλεια που ολο και θα το ακουμπησω με τα βρωμοχερα μου ή θα ακουμπησει καπου αυτο.
υπαρχει καποια λυση για αυτο το προβλημα?
καποιο απολυμαντικο για το στομα, να το χρησιμοποιω κατατην διαρκεια της ημερας?
δεν εχω ρωτησει σε φαρμακειο

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #845 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 21:21 »
Λογικά θα χρησιμοποιείς SS drip tip.

Πάρε τεφλόν και θα ξεχάσεις αφτρες!!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #846 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 21:22 »
το castle long ειναι οντως πολυ αρωματικο.πηρα ενα 10μελο για να αλλαζω λιγο γευση. το supreme και relax εχω την αισθηση οτι δεν ειναι και τοσο αρωματικα. νερο δεν πινω και τοσο πολυ ειναι αληθεια. ενα αλλο που με παραξενευει ειναι οτι στο πρωινο ξυπνημα(συγνωμη για την περιγραφη) το σαλιο στο στομα μου ειναι σαν να εχει πηξει.


αυτο ειναι 100% συμπτωμα της vg.
Γυρνα σε υγρα με περισσοτερεη pg και θα λυθει 

Αποσυνδεδεμένος vaper

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #847 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 21:27 »
Αν δούμε το συγκεκριμένο θέμα απ΄έξω, σαν άτομα που δεν καπνίζουν και δεν ατμίζουν, θα πούμε, ''μα καλά, τι συζητάνε αυτοί εκεί πέρα?'' Είναι δυνατόν να εισπνέεις διάφορα χημικά παράγωγα-προιόντα και να νομίζεις ότι δεν παθαίνεις και δεν θα πάθεις κάτι στο μέλλον? Σας το λέω με σιγουριά θα πούμε ΟΧΙ, κατι κρύβει.  
Το ηλεκτρονικό τσιγάρο με βοήθησε να κόψω το τσιγάρο και είμαι ευγνώμων στον εφευρέτη του. Μου έβγαλε απο το μυαλό μου το τσιγάρο και κατάλαβα οτι μπορώ να ζω και χωρίς να καπνίζω. Είχα συνδυάσει πολλές στιγμές της ζωής μου με το τσιγάρο και νόμιζα πως δεν θα το κόψω ποτέ. Έλεγα ξενέρωτους αυτούς που δεν καπνίζουν (στα 30 μου) και το θεωρούσα απόλαυση. 
Μετά ήρθε το ηλεκτρονικό τσιγάρο, (ego-c) και έκανα τις πρώτες διακοπές στο κάπνισμα. Όλα καλά. Έκανα 3-4ml  και δεν ένιωθα, παρά μόνο καλό στην υγεία μου. Μετά ήρθαν τα mods ta watt οι πνευμονικές κλπ. Τα ml ανέβηκαν σε 6-7.  Συνάμα πλήθαιναν και οι μήνες που ατμιζα. Άρχισα να νιώθω οτι πλέον κάτι δεν πάει καλά και πρέπει να το κόψω και αυτό. Έχω τα περισσότερα απο τα καλούδια που φέρνει το ηλεκτρονικό τσιγάρο όπως μάτωμα στα ούλα(οκ πέρασε),  φούσκωμα σαν να έχω φάει ένα βόδι(70vg030pg), αέρια πιο πολλά και με ελαφρά δυσοσμία, και κάποια άλλα.
Σκέφτομαι να το κόψω και το ηλεκτρονικό τσιγάρο γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ κάτι κρύβει που δεν μας το λένε και δεν θα μας το πούν. Ούτε τα μαγαζιά αλλά ούτε και τα forum. Απλά σκεφτείτε μόνο αυτο. Είναι φυσιολογικό να εισπνέουμε χημικά προιοντα-παράγωγα και επειδή δεν μας προκάλεσαν κάποιο πρόβλημα άμεσσα, να λέμε οτι είναι ασφαλή? Καλύτερο απο το τσιγάρο είναι το άτμισμα ΣΙΓΟΥΡΑ. Προτείνω να το δείτε όμως σαν μέθοδο διακοπής του καπνίσματος και όχι σαν αντικαταστάτη του καπνίσματος.

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #848 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:24 »
Λογικά θα χρησιμοποιείς SS drip tip.

Πάρε τεφλόν και θα ξεχάσεις αφτρες!!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
με πιανεις αδιαβαστο φιλε
σευχαριστω... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #849 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:27 »

αυτο ειναι 100% συμπτωμα της vg.
Γυρνα σε υγρα με περισσοτερεη pg και θα λυθει

τα υγρα ειναι 50-50.
οσα υγρα δοκομασα με αυξημενη pg με ενοχλουσε το εντονο κτυπημα.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Αν δούμε το συγκεκριμένο θέμα απ΄έξω, σαν άτομα που δεν καπνίζουν και δεν ατμίζουν, θα πούμε, ''μα καλά, τι συζητάνε αυτοί εκεί πέρα?'' Είναι δυνατόν να εισπνέεις διάφορα χημικά παράγωγα-προιόντα και να νομίζεις ότι δεν παθαίνεις και δεν θα πάθεις κάτι στο μέλλον? Σας το λέω με σιγουριά θα πούμε ΟΧΙ, κατι κρύβει.  
Το ηλεκτρονικό τσιγάρο με βοήθησε να κόψω το τσιγάρο και είμαι ευγνώμων στον εφευρέτη του. Μου έβγαλε απο το μυαλό μου το τσιγάρο και κατάλαβα οτι μπορώ να ζω και χωρίς να καπνίζω. Είχα συνδυάσει πολλές στιγμές της ζωής μου με το τσιγάρο και νόμιζα πως δεν θα το κόψω ποτέ. Έλεγα ξενέρωτους αυτούς που δεν καπνίζουν (στα 30 μου) και το θεωρούσα απόλαυση.  
Μετά ήρθε το ηλεκτρονικό τσιγάρο, (ego-c) και έκανα τις πρώτες διακοπές στο κάπνισμα. Όλα καλά. Έκανα 3-4ml  και δεν ένιωθα, παρά μόνο καλό στην υγεία μου. Μετά ήρθαν τα mods ta watt οι πνευμονικές κλπ. Τα ml ανέβηκαν σε 6-7.  Συνάμα πλήθαιναν και οι μήνες που ατμιζα. Άρχισα να νιώθω οτι πλέον κάτι δεν πάει καλά και πρέπει να το κόψω και αυτό. Έχω τα περισσότερα απο τα καλούδια που φέρνει το ηλεκτρονικό τσιγάρο όπως μάτωμα στα ούλα(οκ πέρασε),  φούσκωμα σαν να έχω φάει ένα βόδι(70vg030pg), αέρια πιο πολλά και με ελαφρά δυσοσμία, και κάποια άλλα.
Σκέφτομαι να το κόψω και το ηλεκτρονικό τσιγάρο γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ κάτι κρύβει που δεν μας το λένε και δεν θα μας το πούν. Ούτε τα μαγαζιά αλλά ούτε και τα forum. Απλά σκεφτείτε μόνο αυτο. Είναι φυσιολογικό να εισπνέουμε χημικά προιοντα-παράγωγα και επειδή δεν μας προκάλεσαν κάποιο πρόβλημα άμεσσα, να λέμε οτι είναι ασφαλή? Καλύτερο απο το τσιγάρο είναι το άτμισμα ΣΙΓΟΥΡΑ. Προτείνω να το δείτε όμως σαν μέθοδο διακοπής του καπνίσματος και όχι σαν αντικαταστάτη του καπνίσματος.

εχεις περιγραψει ακριβως αυτο που σκεφτομαι και με απασχολει. :thumpup:
ειμαι στη φαση που λες στην προταση με τα κοκκινα γραμματα. :hmmm:
η να το κρατησω μονο για δυσκολες φασεις που λες δεν παει αλλο,θελω να ατμισω μερικες τζουρες.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:34 από Kωστας Τ. »

Αποσυνδεδεμένος geanagno

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #850 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:40 »
Είναι φυσιολογικό να εισπνέουμε χημικά προιοντα-παράγωγα και επειδή δεν μας προκάλεσαν κάποιο πρόβλημα άμεσα, να λέμε οτι είναι ασφαλή?

Ευτυχώς, ζούμε στην εποχή της πληροφορίας. Θεωρώ ότι είναι άτοπος ο συλλογισμός «χημικά-εισπνεώ-υποψία προβλήματος-σίγουρα είναι επιβλαβή» χωρίς αποδείξεις. 

Καλό είναι να κάνουμε κάποια, έστω υποτυπώδη αναζήτηση στο Google πριν καταλήξουμε σε τέτοια, λανθασμένα κατ' εμέ, συμπεράσματα. 

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #851 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:52 »
χωρις να κανω τον συνηγορο του συνφορουμιτη που η αποψη του
τυγχανει να με βρισκει συμφωνο,οπως δεν εχουμε αποδειξεις οτι δεν κανει
κακο δεν εχουμε και αποδειξεις οτι δεν προκαλει και κατι.
αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι οπως το καπνισμα ο καθε
ανθρωπος-οργανισμος το <<αντιλαμβανεται>> διαφορετικα και τον
επηρρεαζει διαφορετικα ισως το ιδιο να ισχυει και για το ατμισμα.
κοινως αλλος το σηκωνει και αλλος οχι. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #852 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:54 »
 Είναι δυνατόν να εισπνέεις διάφορα χημικά παράγωγα-προιόντα και να νομίζεις ότι δεν παθαίνεις και δεν θα πάθεις κάτι στο μέλλον? 


ενωειται πως ειναι, ολα ειναι θεμα ποσοτητας.
8 λιτρα νερο στελνουν ενα ανθρωπο 70 κιλων να δει τα ραδικια αναποδα, και καποια μιλιγραμμαρια (η μικρογραμμαρια? τεσπα ) αρσενικο βοηθανε στην καλη χωνευση.



τα υγρα ειναι 50-50.
οσα υγρα δοκομασα με αυξημενη pg με ενοχλουσε το εντονο κτυπημα.

ανεβασε pg (ισως κι 100%,) και χαμηλωσε νικοτινη και αν σε ενοχλει ακομα ριξε και λιγο τα watt

Αποσυνδεδεμένος vapelabanimal

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #853 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:56 »
Παρατήρησα ψιλοζαλάδες αλλά μάλλον αυτό είναι θέμα νικοτίνης, οπότε πίνω πιο πολύ νερό. Επίσης στο θέμα με τα υγρά, έφτιαξα ένα που μύριζε βερνίκι νυχιών οπότε το πέταξα αμέσως, στο κατάστημα φυσικά μύριζε τέλεια οπότε φαντάζομαι ότι ήταν υψηλότερη αναλογία από ότι έπρεπε, έκανε και ένα καλό, δεν άτμισα για μία ολόκληρη εβδομάδα...λολ. Λοιπόν επίσης παρατήρησα ότι με το άτμισμα έχω αντιπαθήσει εντελώς το τσιγάρο, και μόνο που το μυρίζω από κανένα ανοιχτό παράθυρο αυτοκινήτου είναι εντελώς αηδιαστικό.
Α...και πρώτη φορά στην ζωή μου έπαθα μετά τον Η1Ν1, οξεία αμυγδαλίτιδα, το οποίο με προβλημάτισε διότι ποτέ δεν έχω ξαναπάθει κάτι τέτοιο...ήταν γύρω στον ένα και μισό μήνα που έκοψα το κάπνισμα. Γενικά από τότε που έκοψα το κάπνισμα με έχουν βρεί μύρια κακά....μία γυναίκα πέρασε με κόκκινο και μου κατέστρεψε ολοκληρωτικά την μηχανή αλλά ευτυχώς εγώ σώθηκα ως θαύματος..φυσικά μετά αρρώστησα από τον γνωστό ιό μετά αμέσως από την αμυγδαλίτιδα...τώρα είμαι καλά, φαντάζομαι δηλαδή...εκτός των νεύρων μου φυσικά που είναι στο τέρμα λόγω όλων που με κορόιδεψαν μετά το ατύχημα...θα περάσει...
Μόνο ένα υγρό χρησιμοποιώ για ανάμιξη με την ecig βάση, το desert ship από Natura στα 18mg/ml, πρακτικά βάζω 50 σταγόνες desert ship σε 50 ml ατμιστικής βάσης με μηδέν νικοτίνη η 3mg/ml νικοτίνη.
Έχω παρατηρήσει πτώση των αντανακλαστικών επίσης λόγω ατμίσματος...συγνώμη για την έκφραση αλλά με έχει κάνει μουρόχαβλο...λολ.

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έχετε παρενέργειες/ενοχλήσεις λόγω ατμίσματος?
« Απάντηση #854 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 22:59 »

ενωειται πως ειναι, ολα ειναι θεμα ποσοτητας.
8 λιτρα νερο στελνουν ενα ανθρωπο 70 κιλων να δει τα ραδικια αναποδα, και καποια μιλιγραμμαρια (η μικρογραμμαρια? τεσπα ) αρσενικο βοηθανε στην καλη χωνευση.



ανεβασε pg (ισως κι 100%,) και χαμηλωσε νικοτινη και αν σε ενοχλει ακομα ριξε και λιγο τα watt

θα κανω κανα δυο τρικ ακομα μπας και .......

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342303 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206517 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541468 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597270 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357789 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios