vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tazz, thanos1071, Blackwolf

Twitter

>> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #105 στις: Ιουλίου 05, 2017, 16:32 »
Εγώ πάντως είδα οτι ανακοινώθηκε μόλις η πρώτη δράση του συλλόγου και άκουσα οτι:

  • Ο σύλλογος είναι άπραγος
  • Ο σύλλογος απέτυχε στην διοργάνωση της έκθεσης που δεν διοργάνωσε
  • Ο σύλλογος δεν προσέφυγε στο ΣΤΕ για να καταργηθούν οι νόμοι
  • Ο σύλλογος το μόνο που ξέρει είναι να πουλάει τυρόπιτες
  • Ο σύλλογος πρέπει να φροντίζει για όλους, ακόμα και για όσους δεν έχουν προσφέρει απολύτως τίποτα εκτός από κακόπιστη κριτική εκ του μακρώθεν
  • Ο σύλλογος οφείλει κάτι
  • Ο σύλλογος πρέπει κάτι άλλο
  • Ο σύλλογος δεν κάνει κάτι τρίτο
  • Ο σύλλογος...

Ξέρετε τι δεν άκουσα?

  • Παιδιά, έχετε αρκετό κόσμο για να τα φέρετε σε πέρας όλα αυτά? 
  • Μήπως είσαστε 10 μ@##κες που τρέχουν να προλάβουν τα πάντα? 
  • Μήπως μπορώ να βοηθήσω κάπως?
  • Είμαι μέλος και δεν έχω κάνει τίποτα παραπάνω από το να δώσω 20 ευρώ, αλλά έχω 2 ώρες ελεύθερο χρόνο. Μπορώ να βοηθήσω κάπως?
  • Δεν είμαι μέλος γιατί δεν μπορώ να δώσω 20 ευρώ αυτή τη στιγμή. Μπορώ να βοηθήσω και χωρίς να είμαι μέλος?
  • Είμαι μέλος, αλλά δεν έχω χρόνο να βοηθήσω. Μπορώ να προσφέρω κάτι άλλο?
  • Είμαι μέλος αλλά δεν είμαι στην Αθήνα. Μπορώ να βοηθήσω κάπως από εδώ που είμαι?

Ναι ναι ξέρω. Αιώνιος ρομαντικός...

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #106 στις: Ιουλίου 05, 2017, 16:34 »
 :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος davarisx

  • **
  • 293
  • Φύλο: Άντρας
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #107 στις: Ιουλίου 05, 2017, 16:38 »
Τι κόστος έχει μια προσφυγή στο ΣτΕ?
Πόσα μέλη έχει αυτή την στιγμή ο σύλλογος?

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #108 στις: Ιουλίου 05, 2017, 16:40 »
@Bigsur

1&2 είναι out-of-topic ειδικά όταν η παρουσία σας στις εκθέσεις έχει καθαρά χαρακτήρα κερδοσκοπικό - έστω και αν είναι για να καλύψετε τα έξοδα του συλλόγου, αν και είχα την εντύπωση οτι σε αυτά πηγαίνανε οι συνδρομές.

3&4 Big whoop και εγώ ποστάρω/γράφω άρθρα στο reddit/ecf/blogs.

5.fair point αλλά και εγώ σας κράζω εδώ δημόσια.

6.Τι δράσεις?

7.Ποιός σου είπε οτι δεν ήμουν εκεί?

8.no comment

Δεν είναι καθόλου εντυπωσιακά πράγματα. *fixed that for you*

Η γνώμη μου προφανώς και δεν σας ενδιαφέρει και όχι δεν έχω κανένα πρόβλημα να με κρίνεις για αυτά που λέω.
Το προβλημά μου είναι οτι δεν δέχεσαι να λάβεις και εσύ κριτική απο την δικιά μου μεριά, του απλού ατμιστή που υποτίθεται



Edit:
Επειδή το ξέχασα.
Τι έχω κάνει εγώ..

Έχω βοηθήσει ~10 άτομα να κόψουν οριστικά το κάπνισμα δίνοντας τους συσκευές που είχα καθώς και υγρά και βοήθεια σε ότι θέματα είχαν.

Αυτό irl τώρα online δεν ξέρω πόσοι βρήκαν κατατοπιστικά τα  building guides μου ή τις απαντήσεις μου σε θέματα με προβλήματα στο reddit και στο ecf. 

Τώρα πες μου ξανά, τί έχει κάνει ή τι σκοπεύει να κάνει ο Σύλλογος για όλους εμάς εδώ πέρα απ'το να πουλάει τυρόπιτες.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 05, 2017, 16:54 από GRat »

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #109 στις: Ιουλίου 05, 2017, 16:50 »
Αφού αυτά που (δεν) έχει κάνει ο σύλλογος δεν τα βρίσκεις εντυπωσιακά και δεν είσαι ευχαριστημένος και δεν γενικότερα... μήπως να προτείνεις κάτι εσύ;

Μία ενέργεια που θα ήθελες ο σύλλογος να κάνει και θα πληρεί τα δικά σου κριτήρια για να χαρακτηριστεί εντυπωσιακή;

Μία ενέργεια που θα σε ευχαριστήσει;

Γιατί μέχρι τώρα αυτό που βλέπω είναι εικόνα καφενείου που μαζεύονται οι αργόσχολοι και βρίζουν την κυβέρνηση...

Είχα πει δεν θα γράψω σε θέματα συλλόγου, υπάρχουν πιο αρμόδιοι και εύγλωττοι από εμένα να απαντήσουν...αλλά καμιά φορά δεν γίνεται όσο και να θέλεις...

Αποσυνδεδεμένος haros

  • ***
  • 521
  • Κατα τον Δαιμονα εαυτου.
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #110 στις: Ιουλίου 05, 2017, 16:52 »
 Οποιος ειναι μελος ενεργο σωματειου η συλλογου κλπ και διαθετει εθελοντικα χρονο και κοπο, θα πρεπει να συνηθισει να ακουει κριτικη, δικαιη η αδικη, απο οποιονδηποτε ,ειτε ειναι, ειτε δεν ειναι, μελος.

Γιατι και μελος να ειναι καποιος, η ετησια συνδρομη του, με την ιδια λογικη, δεν του δινει το δικαιωμα να κρινει τις πραξεις η τις παραλειψεις καποιου αλλου που αφιερωνει και κοπο και χρονο για τον (οποιονδηποτε) συλλογο.

Αυτο ισχυε και θα ισχυει για παντα σε τετοιες περιπτωσεις, σε σωματεια, συλλογους κλπ, οποτε οσοι ειστε ενεργοι και μελη του δσ θα πρεπει να το συνηθισετε.

GRAT, μπορει μερικες απαντησεις που εχεις παρει να ειναι επιθετικες και του στυλ "αμα δεν γραφτεις μην μιλας", αλλα και εσυ το τερματισες το κοντερ.
Δηλαδη τι ακριβως ηθελες να εχει κανει ο συλλογος ατμιστων με τα 200-300 μελη και τα μεσα που διαθετει?
Που να βρει λεφτα για προσφυγες κλπ?
Και για τουαλετα να πας την σημερον ημερα, λεφτα θελεις.
Προσωπικα, και μονο ανακοινωσεις-απαντησεις να βγαζουν σε διαφορα δημοσιευματα κατα του ατμισματος, η και καποιες ημεριδες να διοργανωσουν στο μελλον, μπραβο θα τους πω.
Ουτως η αλλως το μεγαλυτερο προβλημα που απασχολει τον ατμιστη και ειναι οι φοροι που εκαναν ακριβο το προιον δεν προκειται να το λυσει κανενας συλλογος γιατι απλα δεν προκειται να λυθει ποτε, θα ζουμε με αυτο για παντα..

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #111 στις: Ιουλίου 05, 2017, 16:57 »
Αν η προσφυγή στα επιμελητήρια or whatever κοστίζει κάτι, μπορεί ο Σύλλογος να κάνει ενα fundrun.

Μπορεί να το κάνει ΤΣΑΜΠΑ χρησιμοποιόντας online εργαλεία τύπου gofundme.com και να το διαλαλήσει μέσω των μελών του τόσο εδώ όσο και όπου αλλού μπορεί.

:bye:

edit: και εγώ μπράβο θα τους πω, και θα τους στηρίξω και οικονομικά ΑΝ αξιωθούν να κάνουν κάτι όμως.Μέχρι τότε κράξιμο.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #112 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:03 »
Ακούω την κριτική και απαντώ στο πως μου φαίνεται: από αστεία ως παράλογη.

Παράδειγμα:
Παράθεση
η παρουσία σας στις εκθέσεις έχει καθαρά χαρακτήρα κερδοσκοπικό
Προσπαθώ να καταλάβω το πώς η διοργάνωση δωρεάν ημερίδων έχει χαρακτήρα κερδοσκοπικό. 8)
Αλλά και την σιγουριά σου για πράγματα που δεν έχουν γίνει ακόμα. Είσαι ένας αφανής Νοστράδαμος του διαδυκτίου;

Επίσης, αναρωτιέμαι αν γνωρίζεις βασικές έννοιες της ελληνικής γλώσσας.
Ο κόσμος αλλά και ο νόμος δεν θεωρεί κερδοσκοπικού χαρακτήρα την εύρεση εσόδων (με συγκεκριμένους, νόμιμους τρόπους) που πάνε σε κάποιον δηλωμένο σκοπό. Επειδή δεν υπάρχει ΚΕΡΔΟΣ για κάποιο άτομο. Αυτός είναι ο ίδιος ο ορισμός ενός μη-κερδοσκοπικού συλλόγου.
Συνεπώς ήδη φλερτάρεις με την δυσφήμιση του συλλόγου...

Σίγουρα ποστάρεις σε διάφορα social media. Όποτε θες, όποτε μπορείς, για ότι θες και για πάρτη σου. Κατά σύμπτωση το να το κάνεις για άλλον, υποχρεωτικά και με δεδομένη συχνότητα και συγκεκριμένο περιεχόμενο δεν είναι το ίδιο. Η αγορά κανονικά πληρώνει ανθρώπους, διότι το θεωρεί ειδικευμένη εργασία.

Δεν προχωράω παρακάτω. Κρίνεσαι από όσους σε διαβάζουν -και δεν είναι ηλίθιοι.

[Η δικιά σου παρουσία εδώ αναρωτιέμαι τι "χαρακτήρα" έχει...].



Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #113 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:05 »
o συλλογοσ μπορει να μην εχει κανει κατι το εντυπωσιακο η το παραπανω αλλα δεν εχει κανει κ κατι λιγοτερο απο οσα θα μπορουσε να κανει μεσα σε 4 μηνες με τα οσα οργανωτικα , οικονομικα κ λοιπα θεματα που προκυπτουν σε καθε συλλογο που πρωτοιδρυεται....για εμενα που δεν ειμαι μελος  οι οποιεσ δρασεις του μεχρι στιγμησ ειναι παραπανω απο ικανοποιητικες ...

επι του θεματος ....δεν μπορω να καταλαβω γιατι μια εκθεση εμπορων μπαινει κεντρικο θεμα σε ενα φορουμ χρηστων η.τ οταν μαλιστα η εισοδος σε αυτους ειναι αν οχι απαγορευτικη τουλαχιστον ελεγχομενη κ επιλεκτικη....κ γιατι ο συλλογοσ των χρηστων η.τ προβαλει τοσο πολυ την συμμετοχη του στην εκθεση των εμπορων αφου ουσιαστικα η εκθεση αφορα τους εμπορουσ κ οχι τους χρηστες ...ποιο το οφελοσ του συλλογου εκτοσ ισως απο καποια οικονομικη ενισχυση ? ....

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #114 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:17 »
Παράθεση
Ο κόσμος αλλά και ο νόμος δεν θεωρεί κερδοσκοπικού χαρακτήρα την εύρεση εσόδων (με συγκεκριμένους, νόμιμους τρόπους) που πάνε σε κάποιον δηλωμένο σκοπό. Επειδή δεν υπάρχει ΚΕΡΔΟΣ για κάποιο άτομο. Αυτός είναι ο ίδιος ο ορισμός ενός μη-κερδοσκοπικού συλλόγου.
Συνεπώς ήδη φλερτάρεις με την δυσφήμιση του συλλόγου...

Καταπιάνεσαι σε μικροπράγματα.Νωρίτερα αναφέρθηκε οτι μόνο ο Σύλλογος θα έχει το δικαίωμα να πουλάει μέσα στην έκθεση και μετά έγινε λόγος για τυρόπιτες/sandwich.

Επίσης ο νόμος θεωρεί φυσικό πρόσωπο νομικό πρόσωπο τους οργανισμούς/εταιρείες.'Αρα τα έσοδα των πωλήσεων είναι ΚΕΡΔΟΣ,άσχετα με το αν θα τα αξιοποιήσει με νόμιμο τρόπο, κατευθύνοντας τους πόρους αυτούς στους σκοπούς του.

Τι δυσφήμιση και μπαρούφες μου πουλάς τώρα.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 05, 2017, 17:25 από GRat »

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #115 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:21 »
Φυσικό πρόσωπο είσαι εσύ ρε φίλε, αν και αρχίζω να πιστεύω ότι είσαι bot, οι εταιρείες και οι οργανισμοί είναι νομικά πρόσωπα. :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #116 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:25 »
Έχεις δίκιο ribot.

Νομικό πρόσωπο είναι ο οργανισμός και στα μάτια του νόμου είναι το ίδιο με το φυσικό πρόσωπο.

Δεν είμαι bot αλήθεια δώσμου να σου λύσω captcha αν δεν με πιστεύεις.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #117 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:27 »
επι του θεματος ....δεν μπορω να καταλαβω γιατι μια εκθεση εμπορων μπαινει κεντρικο θεμα σε ενα φορουμ χρηστων η.τ οταν μαλιστα η εισοδος σε αυτους ειναι αν οχι απαγορευτικη τουλαχιστον ελεγχομενη κ επιλεκτικη....κ γιατι ο συλλογοσ των χρηστων η.τ προβαλει τοσο πολυ την συμμετοχη του στην εκθεση των εμπορων αφου ουσιαστικα η εκθεση αφορα τους εμπορουσ κ οχι τους χρηστες ...ποιο το οφελοσ του συλλογου εκτοσ ισως απο καποια οικονομικη ενισχυση ? ....

Αγαπητέ dimspy, ο σύλλογος αγωνίζεται να βάλει όσους περισσότερους ατμιστές μπορεί στην έκθεση (και μάλιστα καθόλου επιλεκτικά).
Ακριβώς επειδή μας ενδιαφέρουν οι ατμιστές και δεν γίνεται να απουσιάζουν από κάτι τέτοιο.
Αν δεν το πούμε σε φόρουμ ατμιστών ότι μπορούμε να δώσουμε πρόσβαση σε ατμιστές... πού θα το πούμε;
Τι να κάνουμε στην έκθεση αν δεν υπάρχουν ατμιστές;

Επίσης...
Η ΚΕΑ φτιάχτηκε για κάποια πράγματα. Η διάδοση πληροφορίας για το άτμισμα, η ενημέρωση κοινού και ΜΜΕ είναι μέσα σε αυτά.
Την ημερίδα με γιατρούς δεν την κάνουμε για τον πρόεδρο της UD ή της AtmosLab... :D

Απλά κάνουμε όσο μπορούμε αυτό που φτιαχτήκαμε να κάνουμε με αυτή την ευκαιρία που παρουσιάστηκε. Και το ανακοινώνουμε, διότι σε αυτόν τον πίνακα ανακοινώνουμε αυτά που κάνουμε. Η μεγάλη ζήτηση προσκλήσεων δείχνει πως οι ατμιστές ενδιαφέρονται και θέλουν να έρθουν -και με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα έρθουν.
Πιστεύεις ειλικρινά πως η έκθεση ήθελε να είναι "επαγγελματική";
:)



@GRat
Δεν "έγινε λόγος" για "τυρόπιτες". Εσύ προσπάθησες εξαρχής να κάνεις θέμα πράγματα με απαξιωτικό τρόπο.
Δεν ξέρω τι ακριβώς δουλειά έχεις να φέρεις εις πέρας εδώ αλλά θα την συνεχίσεις χωρίς εμένα.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #118 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:28 »
Δεν το πιστεύω οτι θα το πω εγώ αυτό αλλά:




Edit: BigSur, μαζί γράφαμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 05, 2017, 17:39 από modivin »

Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
Απ: >> VAPEXPRO 2017 - Η πρώτη ατμιστική έκθεση στην Ελλάδα <<
« Απάντηση #119 στις: Ιουλίου 05, 2017, 17:48 »
Αγαπητέ dimspy, ο σύλλογος αγωνίζεται να βάλει όσους περισσότερους ατμιστές μπορεί στην έκθεση (και μάλιστα καθόλου επιλεκτικά).
Ακριβώς επειδή μας ενδιαφέρουν οι ατμιστές και δεν γίνεται να απουσιάζουν από κάτι τέτοιο.
Αν δεν το πούμε σε φόρουμ ατμιστών ότι μπορούμε να δώσουμε πρόσβαση σε ατμιστές... πού θα το πούμε;
Τι να κάνουμε στην έκθεση αν δεν υπάρχουν ατμιστές;

Επίσης...
Η ΚΕΑ φτιάχτηκε για κάποια πράγματα. Η διάδοση πληροφορίας για το άτμισμα, η ενημέρωση κοινού και ΜΜΕ είναι μέσα σε αυτά.
Την ημερίδα με γιατρούς δεν την κάνουμε για τον πρόεδρο της UD ή της AtmosLab... :D

Απλά κάνουμε όσο μπορούμε αυτό που φτιαχτήκαμε να κάνουμε με αυτή την ευκαιρία που παρουσιάστηκε. Και το ανακοινώνουμε, διότι σε αυτόν τον πίνακα ανακοινώνουμε αυτά που κάνουμε. Η μεγάλη ζήτηση προσκλήσεων δείχνει πως οι ατμιστές ενδιαφέρονται και θέλουν να έρθουν -και με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα έρθουν.
Πιστεύεις ειλικρινά πως η έκθεση ήθελε να είναι "επαγγελματική";
:)

ο συλλογοσ πολυ καλα κανει κ προσπαθει να βαλει οσους μπορει.....κ πραγματικα πιστευω οτι ο συλλογος θα προτιμουσε η εκθεση να ειναι για ολους ανοιχτη ωστε κ να μπορεσει να παρουσιασει το οποιο εργο του , να ενημερωσει κ να διαδωσει πληροφοριες , να προβαλει τις ιατρικες κ επιστημονικες αποψεις κτλ στο ευρυ κοινο.....εκει σιγουρα θα ειχε ουσιαστικο νοημα τοσο η παρουσια του οσο κ η προβολη της εκθεσης .....
στην δεδομενη περιπτωση ομως καποιοι προφανως δεν θελουν η εκθεση να ειναι ανοικτη στο ευρυ κοινο....αυτο δεν προβληματιζει τον συλλογο για το ποιες ειναι οι προθεσεις της εκθεσης κ κατα ποσο η ουσια της εχει ενημερωτικο χαρακτηρα για το κοινο....οπως ειδα σε προηγουμενα ποστ εγινε στο παρελθον προσπαθεια να γινει εκθεση για ολους η οποια ομως δεν ΄΄εγινε αποδεκτη΄΄ κ σνομπαριστικε απο τους εμπορους....
στην περιπτωση της εκθεσης η όποια ενημερωση θα γινει σε ατομα που ως επι το πλειστον ηδη γνωριζουν καταστασεις κ ειναι ηδη λιγο η πολυ ενημερωμενα, οπως μελη του συλλογου η προσκεκλημενους που εχουν επαφη με τον χωρο ειτε μεσω φορουμ ειτε μεσω φιλων μελων του συλλογου κτλ...δηλαδη σε ατομα που εχουν γνωση σχετικη ....το θεμιτο θα ηταν να ενημερωθει κοσμος ασχετος που δεν εχει καμμια σχεση με ορουμ κ συλλογους ...κ αυτο θα μπορουσε να επιτευχθει μονο με ανοιχτη για ολουσ εκθεση....


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8821 1113886 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:56
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 505776 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8721 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154045 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568001 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293319 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1505 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762090 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 931 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3834 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13795 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios