vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

84 επισκέπτες, 4 χρήστες
johnath, Howardkib, camber, bloodlessz

Twitter

INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #75 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 13:05 »
Οχι δεν με ενοχλεί απλα δεν μου χρειάζεται η PG, θα ζήσω και χωρίς αυτή.

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #76 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 22:28 »
λοιπον παιδια πηρα τρι υγρα απο inawera
1--dun hil στα 12mg λιγο χαλια,για ωρα αναγκης!!
2--tabaco c στα 12 mg λιγο καλυτερο ,απλα ατμιζεται!!!
3--us mix 18mg απο την ωρα που το ανοιξα ,σκετο οινοπνευμα,η μυροδια απο το στομα και τα ρουφουνια μου εκανε να φυγει δυο μερες,το φιλτρο πεταγμα το ιδιο και ο ατμο!!!!!!!το αφησα δυο μερες ανοικτο στο μπαλκονι γιατι στο σπιτι θα πεθαιναμε απο τη μποχα.αποτελεσμα τιποτα!!!!!!!!στα σκουπιδια πεταγμα!!!!!!!!!ολα στα 60ml το μπουκαλι!!!!επαθε κανενας αλλος τετοιο πραγμα????????????

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #77 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 22:44 »
Το ιδιο επαθα κι εγω με το συγκεκριμενο οπως και με το TABACCO OLD HAVANA .
Μου αρεσε ομως το TABACCO AMERICAN TYPE αν και δεν το βρηκα καπνικο αλλα μου εφερνε περισσοτερο σε cherry.

Αποσυνδεδεμένος theopan

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #78 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 21:56 »
3--us mix 18mg απο την ωρα που το ανοιξα ,σκετο οινοπνευμα,η μυροδια απο το στομα και τα ρουφουνια μου εκανε να φυγει δυο μερες,το φιλτρο πεταγμα το ιδιο και ο ατμο!!!!!!!το αφησα δυο μερες ανοικτο στο μπαλκονι γιατι στο σπιτι θα πεθαιναμε απο τη μποχα.αποτελεσμα τιποτα!!!!!!!!στα σκουπιδια πεταγμα!!!!!!!!!ολα στα 60ml το μπουκαλι!!!!επαθε κανενας αλλος τετοιο πραγμα????????????

Εγώ φίλε. Ακριβώς το ίδιο! Λες και έχει μπλε οινόπνευμα! Πιέστηκα να το ατμίσω 1-2 μέρες γιατί το είχα βάλει σε carto και δεν είχα άλλον, οπότε το ψιλοσυνήθισα αλλά παραμένει απαράδεκτο. Και πήρα και 2 60άρια μπουκαλάκια από δαύτο...
Το nutty cream μου άρεσε. Το capuccino συμπαθητικό. Το old tobacco μέτριο (άγευστο θα έλεγα).

Υ.Γ. Παρακολουθώ το forum κανα 2μηνο (όσον καιρό ατμίζω) αλλά πρόσφατα έκανα register και είναι το πρώτο μου μήνυμα. Καλώς σας βρήκα.

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #79 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 22:09 »
Εγώ φίλε. Ακριβώς το ίδιο! Λες και έχει μπλε οινόπνευμα! Πιέστηκα να το ατμίσω 1-2 μέρες γιατί το είχα βάλει σε carto και δεν είχα άλλον, οπότε το ψιλοσυνήθισα αλλά παραμένει απαράδεκτο. Και πήρα και 2 60άρια μπουκαλάκια από δαύτο...
Το nutty cream μου άρεσε. Το capuccino συμπαθητικό. Το old tobacco μέτριο (άγευστο θα έλεγα).

Υ.Γ. Παρακολουθώ το forum κανα 2μηνο (όσον καιρό ατμίζω) αλλά πρόσφατα έκανα register και είναι το πρώτο μου μήνυμα. Καλώς σας βρήκα.
καλοσηρθες,αν και εγω ειμαι καινουργιος,θα σου προτεινα το tabaco c μπορω να πω οτι μετα απο ενα μηνα ειναι ενα αξιοπρεπες υγρο τουλαχιστον στη γευση για ποιοτητα δεν ξερω,εγω θα ξαναπαρω κανα δυο μπουκαλια γιατι αν και δεν με ενθουσιασε ειναι ουδετερο με καλο ντουμανι οσο περναει ο καιρος μου <<καθετε>>καλυτερα στο λαιμο!!

Αποσυνδεδεμένος ninja13

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 21:48 »
Παρέλαβα σήμερα από Inaweraflavours έτοιμα Capuccino & 555, 18άρια, Dirty βάση 24άρα και διάφορα αρώματα.

Το 555 είναι άχρωμο, διάφανο και το Capuccino σκουρόχρωμο, φέρνει προς το Captain Jack της Halo σε χρώμα.
Μου άρεσαν και τα δύο, το Capuccino μου φέρνει μία επίγευση καβουρδισμένου ενώ όταν το μύρισα στο μπουκάλι κυριαρχούσε μία οσμή βανίλιας που δεν υπάρχει όταν το ατμίζεις. Αυτή την οσμή την παρατήρησαν και άλλοι άνθρωποι απο το μπουκάλι.

Το 555 είναι λιγώτερο γλυκό απο το Capuccino και μου φέρνει κάτι απροσδιόριστο σε αμύγδαλο...

Ατμίζω Halo και θα ήθελα χρόνο να τα αξιολογήσω αλλά και τα δύο μου άρεσαν, δεν ξέρω αν μπορώ να τα χρησιμοποιώ όλη μέρα.
Θα δείξει.
Πάντως στα 5-5,5 volts που τα άτμισα το χτύπημά τους ήταν πολύ ικανοποιητικό για 18άρια, χωρίς να χάνεται η γεύση τους. Καμμία αίσθηση φαρμακίλας που διάβασα αλλού.  :dontknow:

Η Dirty που πήρα είναι 24άρα. Εδώ δεν μπόρεσα να διακρίνω κάποια γεύση παρ' ότι οι πολωνοί αναφέρουν ότι προσθέτουν το "ashtray" άρωμα.

Αυτά τα ολίγα επί του παρόντος  :bye:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #81 στις: Μαρτίου 02, 2012, 11:36 »
Πολύ καλό καπνικό το 555 σχεδόν ουδέτερο σαν να ατμίζεις σκέτη βάση  άλλα σου αφήνει μια γλυκάδα και ένα ελαφρύ αρωματάκι στο τέλος που είναι όλα τα λεφτά, το δοκίμασα έτυμο 12αρι :thumpup:
και αν πάμε στα υπόλοιπα καπνικά από ποιο να αρχίσω όλα απίθανα ας πούμε το GOLD DUCAT απίθανο άρωμα σαν καπνός graven το TABACCO - C απίθανη γεύση τσιγάρου πιπίλα όλη μέρα και ακόμη τα RY-4 & CAMEL κλάση old tabacco Ovale και βάλε βάλε και ξαναβάλε ακόμα παραπάνω, η το DON HILL φευγάτο, από τα αρνητικά από αυτά που πήρα είναι το CAPPUCCINO έντονη γεύση καφέ και τίποτα άλλο και το US RED MIX οπού αρχικά μυρίζει σαν ασετόν και όταν το ατμίζεις μια  :shock_sick_02: μπόχα μόκα μπισκότο βρόμη ανακάτεμα τρελό, και δεν φεύγει απο τον άτμο εύκολα πρέπει να κάνεις καμιά ώρα σκέτη βάση για να καθαρίσει.

Αποσυνδεδεμένος aerasfree

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #82 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:27 »
mia xari paides se oloys ....enas xristianos mpori na me analisi ....mia sketi basi pos mporo na thn ftiakso ...........................diladi 8elo mia basi ena aroma kai telos h ginete diaforetika ......den ta pia no afto ta vg cd ...........kai paei legontas .....sas parakalo giati bare8ika na dino lefta stoys enmporoys gia 10 ml........kai 8elo na ksekiniso na ta kano monos mou giati blepo oti synferi poli [email protected] .........as to stili kai sto mail moy ,,,,8a ton egnomono .....dhmhtrhs apo kypro

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #83 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:33 »
Αδερφε μου απο την Κυπρο.
Για αρχη γραφε ελληνικα στο φορουμ αλλιως θα εχεις προβλημα.
Στην ερωτηση σου :
ναι μια βαση κ ενα αρωμα θελεις μονο,πχ. 5ml βαση κ 3-4 σταγονες αρωμα κ θα εισαι οκ.
ειναι πολυ ευκολο φιλε μου μην ανυσηχεις για τπιποτα.

Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #84 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:41 »
Με 5, 6 € τα 60 ml όλα ωραία είναι !!
Μου θυμίζει αυτό που λέμε τώρα που βρήκαμε παπά να θάψουμε 5-6!
Υπάρχει Δελτίο Χημικής Ανάλυσης για υγρά αυτά ή έστω είναι από κάπου εγκεκριμένα ?
Ξέρουμε δηλαδή τι θα εισπνεύσουμε ή από δω παν κι άλλοι ?
Όχι δηλαδή ότι από αλλού είμαστε σίγουροι αλλά σε κράτη όπως πρώην ανατολικού μπλοκ υπάρχει πολύ παρακράτος και παρ εμπόριο ανθεί.
Δεν ξέρω την νομοθεσία και τι λέει ο κώδικας τροφίμων και ποτών για το συγκεκριμένο είδος αλλά να εμπιστευτούμε τόσο εύκολα ? Εσείς τι λέτε που έχετε ήδη ασχοληθεί περισσότερο ?

Αποσυνδεδεμένος aerasfree

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #85 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:45 »
Αδερφε μου απο την Κυπρο.
Για αρχη γραφε ελληνικα στο φορουμ αλλιως θα εχεις προβλημα.
Στην ερωτηση σου :
ναι μια βαση κ ενα αρωμα θελεις μονο,πχ. 5ml βαση κ 3-4 σταγονες αρωμα κ θα εισαι οκ.
ειναι πολυ ευκολο φιλε μου μην ανυσηχεις για τπιποτα.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #86 στις: Μαρτίου 02, 2012, 22:01 »
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ
και οχι με μεγαλα γραμματα γιατι θα σου πουν οτι φωναζεις :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gad

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #87 στις: Μαρτίου 02, 2012, 22:29 »
Με 5, 6 € τα 60 ml όλα ωραία είναι !!
Μου θυμίζει αυτό που λέμε τώρα που βρήκαμε παπά να θάψουμε 5-6!
Υπάρχει Δελτίο Χημικής Ανάλυσης για υγρά αυτά ή έστω είναι από κάπου εγκεκριμένα ?
Ξέρουμε δηλαδή τι θα εισπνεύσουμε ή από δω παν κι άλλοι ?
Όχι δηλαδή ότι από αλλού είμαστε σίγουροι αλλά σε κράτη όπως πρώην ανατολικού μπλοκ υπάρχει πολύ παρακράτος και παρ εμπόριο ανθεί.
Δεν ξέρω την νομοθεσία και τι λέει ο κώδικας τροφίμων και ποτών για το συγκεκριμένο είδος αλλά να εμπιστευτούμε τόσο εύκολα ? Εσείς τι λέτε που έχετε ήδη ασχοληθεί περισσότερο ?
Έτσι λενε.... :dontknow:
´All our flavours have been especially selected for vaping.
We don't have any China-made ingredients.
All ingredients have been laboratory tested and certified.
Our bottles are resistant to all kinds of agressive liquids.
Due to the central European location of the shop you will enjoy the fast shipping and no customs delays.´

Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #88 στις: Μαρτίου 02, 2012, 22:34 »
Έτσι λενε.... :dontknow:
´All our flavours have been especially selected for vaping.

All ingredients have been laboratory tested and certified.

Εεεεεε με έπεισαν !!! ε τι θα λεγαν πως είναι καρκινογόνα ή οτι όποιος τα δοκιμάσει θα πάθει ..θρόμβωση ή ανεύρισμα ??

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #89 στις: Μαρτίου 02, 2012, 22:40 »
Εεεεεε με έπεισαν !!! ε τι θα λεγαν πως είναι καρκινογόνα ή οτι όποιος τα δοκιμάσει θα πάθει ..θρόμβωση ή ανεύρισμα ??

τα επαθα απο κ.τ. :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115990 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824443 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507445 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8953 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154814 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568827 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243922 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294238 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1772 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762810 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4026 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem