vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

217 επισκέπτες, 7 χρήστες
white varadero, Tem, Mulder, xloupas, maprix, bloodlessz, gigelis78

Twitter

INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #45 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:57 »
....δηλαδη λες να παραγγηλω καποιο αρωμα και απλα να το προσθεσω???

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #46 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 11:05 »
....δηλαδη λες να παραγγηλω καποιο αρωμα και απλα να το προσθεσω???
Αν φτιάξεις μόνο σου χρησιμοποιώντας μια βάση υγρό και βαλεις αρωμα στην ποσότητα της αρεσεκιας σου.
Διάβασε στο κατάλληλο τόπικ πως γινονται τα DιY υγρά.

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #47 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 11:18 »
...ασε που ειναι κατασπρα τα INAWERA...γιατι?????...καμια σχεση με το Halo torque

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #48 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 11:30 »
...ασε που ειναι κατασπρα τα INAWERA...γιατι?????...καμια σχεση με το Halo torque
Κάτι συμβαινει φίλε. Τα υγρά αυτά έχουν σκουρο χρώμα.

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #49 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 12:25 »
...αυτο λεω και εγω....πως γινετε να μην εχουν γευση και το χρωμα να ειναι σαν ασπρο οινοπνευμα????Αρα κατι γινετε  :hmmm: εδω!!!!

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #50 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 12:57 »
Κάποια έχουν χρώμα και κάποια δεν έχουν.
Το morning rain είναι χωρίς χρώμα για παράδειγμα ενώ το tabacco c και το turcish είναι με χρώμα.
Είναι ανάλογα ποια έχετε παραγγείλει.

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #51 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 13:11 »
...επειδη εφυγα βιαστηκα το πρωι και πηρα μαζι μου τα De Luxe Tabbacco και Us red Mix και αφησα το Tobacco C θα το τσεκαρο το μεσημερη...παντως τα δυο πρωτα δεν ειχαν ΚΑΜΙΑ διαφορα στη γευση παρα μυριζαν και τα δυο το ιδιο....ΦΑΡΜΑΚΙΛΑ...οπως στα νοσοκομια  :tongue_smilie: ...ελπηζω να ετυχε μονο σε αυτα που ειναι 10αρια μπουκαλακια και οχι στο Tobacco C που ειναι 60....ειδομεν  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #52 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 17:33 »
Αυτό με τη φαρμακίλα το παρατήρησα κι εγώ στο tobacco C και το ένιωσα κατά την εκπμοή. Αλλά έγινε μετά παό ώρα ατμίσματος και υπέθεσα ότι απλά μπούχτισε ο οργανισμός μου...
Στα άλλα όμως όπως dunhill και RY4 δεν μου ήρθε τέτοια γεύση.

Αυτό που με προβληματίζει με τα υγρα της inawera είναι ότι παρατηρώ ποικίλες εντυπώσεις, δηλαδή σεενα υγρό κάποιος να έχει ξετρελαθεί και κάποιος να έχει αηδιάσει.
Για παράδειγμα, το space drop που στο θέμα των DIY είναι υπερψηφισμένο στην ψηφοφορία, εγώ που το δοκίμασα (ωριμασμένο υποτίθεται), απλά ένιωσα αναγούλα...
Οκ, η γεύση είναι υποκειμενική αλλά τόσο μεγάλη απόκλιση γεύσης, με βάζει σε σκέψη μήπως τα φτιάχνουν κάπως κουτουρού και όχι με ακρίβεια. Εν προκειμένω στο δικό μου μπουκαλάκι, προφανώς κάτι δεν πήγαινε καλά...

Τέλος πάντων, καταλήγω προφανώς στο έτοιμο RY4 που μου είναι μια χαρά σε γεύση και κάνω και την οικονομία μου και άρα είμαι χαρούμενη καταναλώτρια στο τέλος.

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ 52

  • **
  • 191
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #53 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 18:12 »
Τα ίδια και εγώ.Ακολούθησα τη ψηφοφορία στήν παραγγελία μου
και ...άστε να πάνε.Οτι χειρότερο έχω ατμίσει σε τρείς μήνες.
Πήγανε στα σκουπίδια οι παρακάτω "γεύσεις"

1...LITTLE SPACE
2...BLACK CHERRY
3...TABACCO "C"

Φυσικά περι ορέξεως.........συμφωνώ,αλλά τόσο πολύ;
Αντίθετα το ΤΕΛΕΙΟ για μένα ήταν το CUBAN SUPREME της FL-ART
με.....0 ψήφους !!!

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #54 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 19:04 »
...φιλε μου...εκοψα το Κ.Τ πριν ενα μηνα και απο ΤΟΤΕ δεν ξαναεβαλα τσιγαρο στο στομα μου,γιατι????Επειδη δοκιμασα απο φιλο  to Torque 56 και ειπα ΟΠΑ  :respect:  :respect: εδω ειμαστε....τερμα το τσιγαρο...αν τωρα ειχε τυχη να δοκιμασω ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ που πηρα απο INAWERA την πρωτη φορα ...να εισε σιγουρος οτι θα σας ελεγα...αντε γεια  :bye:  :bye:  :laugh1:  :laugh1:  :laugh1:  :laugh1: .........αυτο το ΠΡΑΓΜΑ ουτε για εντριβες δεν κανει  :idiot1:  :idiot1: ...οπως τα παρελαβα τα ερηξα στα σκουπιδια  :thumpdown:  :thumpdown: ....τσαπμα και τα 5-6μλ απο το Torque  :respect:  :respect: μου που χαλασα μπας και καληψω την ΦΑΡΜΑΚΙΛΑ  :tongue_smilie:  :tongue_smilie:....τουλαχιστον κλεω μονο 20ευρο  :wall:  :wall:....ευτηχως!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #55 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 19:20 »
...αυτο που μου συνεβει σημερα με τα...INAWERA υγρα δεν το ευχομε ουτε στον χειροτερο εχθρο μου....απτο μεσημερη μεχρι τωρα εχω κανει 6μλ Τορκ  :o  :o  :o μπας και μου φυγει η φαρμακιλα....ειληκρινα ηταν πρωτη φορα στη ζωη μου που ειπα απο μεσα μου ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ  :laugh1:  :laugh1:  :laugh1:   :laugh1: ...ειπαμε να ατμυσουμε οχι ν'αυτοκτονισουμε  :idiot1:  :idiot1:  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Leader133Gr

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #56 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 19:27 »
Παιδια ισως ειναι και offtopic αλλα ξερει κανεις αν το πρωτο site https://www.inaweraflavours.com λειτουργει κανονικα σε παραγγελειες μας ?Ευχαριστω πολυ .

Αποσυνδεδεμένος Leader133Gr

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #57 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 19:28 »
Αυτοι που αναφερεται φραμακιλα ...απο πιο σιτε πηρατε αυτα τα υγρα ?
Απο το πρωτο ή απο το δευτερο σιτε της INAWERA

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ 52

  • **
  • 191
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 19:31 »
Αυτοι που αναφερεται φραμακιλα ...απο πιο σιτε πηρατε αυτα τα υγρα ?
Απο το πρωτο ή απο το δευτερο σιτε της INAWERA


Τα ίδια είναι.

Αποσυνδεδεμένος Leader133Gr

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #59 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 19:36 »
εχεται ξαναπαρει απο εκει ?Διοτι εγω εχω κανει 3 -4 παραγγελεις και δεν ειχα τετοιο θεμα.Αλλαξε κατι και δεν το πηραμε ειδηση ?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176853 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 536 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22373 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285554 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209591 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315802 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem