vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

148 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, fratz8, ZoeM, thanos1071, funes, dvelev, Jorge

Twitter

INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #90 στις: Μαρτίου 25, 2012, 18:00 »
Εμένα τα πανάκριβα halo που δοκίμασα (torque, freedom, prime και το περιβόητο tribeca) ΟΛΑ μα όλα τα πέταξα γιατί αυτά μου φέρναν φαρμακίλα. Και μάλιστα τα είχα αφήσει ανοιχτά και καλά να ωριμάσουν και επίσης είδα κι έπαθα να ξεφορτωθώ τη γεύση από τον ατμοποιητή μου.
Για αυτό μην είσαι τόσο γενικός και υπερβολικός με οκτακόσια smiles γιατί κάποιοι νέοι ατμιστές ίσως λάβουν άλλο μήνυμα. Ένα απλό δοκίμασα το τάδε και μου προκάλεσε αηδία (μου συνέβει και εμένα από inawera και από άλλες μάρκες), φτάνει νομίζω.
Επίσης, υπάρχουν 10άδες άλλοι που ατμίζουν με ιδιαίτερη ευχαρίστηση σκέτη dirty που είναι μ.ο. 8-9 ευρώ στα 100ml...
Απλα ... :respect: 8)
Κι από μένα πολλά :respect: :respect: Ειδικά στη 1η παράγραφο δεν θα άλλαζα ούτε κόμμα :thumpup: (αυτά δεν μπορεί να τα ωριμάσει ούτε ο Τσακ Νόρις :laugh1: όσο για τη βρώμα στον ατμοποιητή... κράτησε καμιά βδομάδα μέχρι να φύγει τελείως και μετά από καλό πλύσημο!!!)

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #91 στις: Μαρτίου 25, 2012, 18:13 »
Εεεεεε με έπεισαν !!! ε τι θα λεγαν πως είναι καρκινογόνα ή οτι όποιος τα δοκιμάσει θα πάθει ..θρόμβωση ή ανεύρισμα ??

Ποιος στο εγγυάται αυτό ?

Προσωπικά σε βρίσκω λίγο υπερβολικό , αυτή είναι η δική μου εκτίμηση.

Έχω συνεργασία με τους πολωνούς σε πολλά άλλα προϊόντα (άσχετα με ΗΤ) και σε πληροφορώ ότι είναι άριστοι επαγγελματίες .

Αυτό δεν σημαίνει τα υγρά ΗΤ που χουν είναι καλά , αλλά γιατί να είναι καλά τα Halo , malo , talo κτλ ?

Επίσης όσες φορές αγόρασα βάσεις σε ποσότητα 1L μου έστειλαν και πιστοποιητικά μαζί .

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #92 στις: Μαρτίου 25, 2012, 21:54 »
Εεεεε ναι ενώ τα Halo Αμερική όλα πιστοποιημένα, και ο φαρμακοποιός χαρούμενος από τις καραμέλες για τον λαιμό που έπαιρνα δυο μήνες που έκανα Halo, τα τελευταία ml που είχα τα κατανάλωσα προσθέτοντας VG από inawera και έστρωσε ο λαιμός μου επιτέλους, και από δω και πέρα μόνο inawera και Flavour art και βρήκα την υγειά μου και κάνω και οικονομία  :yes:
Όταν θα διαβάσει αυτά που γράφω ο vimana θα λέει (Εγώ σου τα λεγα μ@λ@κ@ εσύ μου τα πρ... με τα Halo)  :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #93 στις: Μαρτίου 26, 2012, 00:03 »
Να πω και εγω κατι σχετικα με τα halo?ξερω οτι δεν ειμαι στο σωστο νημα,και αν θελουν οι διαχειριστες μπορουν να το διαγραψουν.
Αγορασα για δοκιμη το Νοεμβρη ενα freedom της halo και οπου ειπα οτι ειχε γευση σαν καμμενο ξυλο και σαν τζακι πεσανε να με φανε πως ειχα αδικο.Πριν δυο μηνες περασα απο ενα καταστημα της alter και οταν τους ειπα τι ειχα διαπιστωσει για το εν λογο υγρο μου ειπαν πως η παρτιδα που ειχαν παρει ηταν ελλατωματικη και πως ενημερωθηκαν απο τους αμερικανους λιγο καιρο αργοτερα.
Θελω να πω με αυτο λοιπον πως ουδεις αλαθητος.Δεν βλεπω ομως το λογο να δινω 22αρες στα halo οταν οι πολωνοι εχουν πολυ καλες βασεις και αρωματα και μαλιστα σε πολυ καλη τιμη.
Ζητω και παλι συγνωμη για το off topic....

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #94 στις: Μαρτίου 27, 2012, 01:59 »
Εεεεε ναι ενώ τα Halo Αμερική όλα πιστοποιημένα, και ο φαρμακοποιός χαρούμενος από τις καραμέλες για τον λαιμό που έπαιρνα δυο μήνες που έκανα Halo, τα τελευταία ml που είχα τα κατανάλωσα προσθέτοντας VG από inawera και έστρωσε ο λαιμός μου επιτέλους, και από δω και πέρα μόνο inawera και Flavour art και βρήκα την υγειά μου και κάνω και οικονομία  :yes:
Όταν θα διαβάσει αυτά που γράφω ο vimana θα λέει (Εγώ σου τα λεγα μ@λ@κ@ εσύ μου τα πρ... με τα Halo)  :lotpot:
Στροφή 180 μοίρες ο Τζορτζ όπως λέμε μετάαααα βολή! Οπλίσατε... ΠΥΡ :fight_shot_auto:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #95 στις: Μαρτίου 30, 2012, 00:20 »
Στροφή 180 μοίρες ο Τζορτζ όπως λέμε μετάαααα βολή! Οπλίσατε... ΠΥΡ :fight_shot_auto:
:yes:

Αποσυνδεδεμένος ninja13

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #96 στις: Απριλίου 01, 2012, 22:51 »
Εγώ παιδιά ντουμανιάζω και halo & inawera. Μου αρέσουν συγκεκριμένες γεύσεις απο κάθε εταιρεία.
Τώρα όσον αφορά τις πιστοποιήσεις  :dontknow:
Αυτό το ρημαδοκράτος που ζούμε μας έχει κάνει επιφυλακτικούς με όλους και με όλα αλλά δε σημαίνει ότι κυριαρχεί παντού η ρεμούλα και η απάτη...

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #97 στις: Μαΐου 28, 2012, 17:56 »
μολις πηρα και δοκιμασα και εγω τα πρωτα μου ετοιμα υγρα απο inawera.μετα απο πολλες αποψεις εδω μεσα πηρα Tobacco Symphony, Tobacco C, Little Space Drop, Don Hill, Gold Ducat ολα σε 10ml 18mg 50%pg/50%vg.ειναι η πρωτη φορα που πραγματικα ολα σχετικα μου αρεσαν και δεν το πιστευα γιατι ειμαι πολυ περιεργος με τις γευσης αλλα και γιατι ειναι τοσο φθηνα.καταρχας ολα ειχαν ενα σχετικο χρωμα και δεν μυριζαν φαρμακιλα.οσον αφορα ομως τις γενικες εντυπωσεις δυστυχως ολα ειχαν μια σχετικη γλυκαδα και δεν με ξετρελαναν αλλα ατμιζονται.τα καλυτερα ειναι τα Tobacco Symphony και Tobacco C.το Gold Ducat σιγουρα ειναι η συντομογραφια απο το golden margy αλλιως δεν εξηγειτε αυτη η ομοιοτητα.τεσπα μπορει κανεις να με βοηθεισει να κανω καμια μιξη αυτα τα ετοιμα μπας και βγαλω ενα πολυ καλυτερο η εστω ενα αξιολογο καπνικο?τελος καμια γνωμη για το Black Cherry που ακουω τοσα?γλυκιζει και αυτο πολυ?

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #98 στις: Μαΐου 28, 2012, 18:12 »
Το black cherry πικριζει λιγο θα ελεγα για αυτο αν το θες καλυτερα να το αναμιξεις με καποιο καπνικο π.χ. Τabbaco c.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος sotisl65

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #99 στις: Μαΐου 28, 2012, 18:57 »
9TobC+2 Bl Cherry
6TobC  + 4 Gold ducat
4TobC+4Gold ducat+4Bl cherry
Δοκίμασε αυτές στα 10ml :thumpup:



Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #100 στις: Μαΐου 28, 2012, 19:13 »
ευχαριστω φιλε μου.θα δοκιμασω την δευτερη γιατι τα αλλα δεν τα εχω.εχεις να μου προτεινεις και καμια αλλη για τα υπολοιπα?

Αποσυνδεδεμένος sotisl65

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #101 στις: Μαΐου 28, 2012, 19:43 »
οχι δυστυχώς δεν εχω δοκιμάσει τα αλλα αρώματα που έχεις

Αποσυνδεδεμένος ELDOUR

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #102 στις: Νοεμβρίου 06, 2012, 12:22 »
Προσωπικά πήρα τα Inawera, γιατι δελεάστηκα από τις οικονομικές τιμές και τις μικρές ποσότητες που προσφέρουν. Είναι πολύ καλή λύση για να κάνει κανείς δοκομές.
Τώρα από πλευράς γεύσης δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάτι. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι χρειάζονται ανάμιξη σε μεγάλη αναλογία. Οι απόψεις δεν μπορούν να βαρύνουν πολύ καθώς είμαι 2 εβδομάδες ατμιστής. Πάντως φτηνά, αλλά δεν ικανοποιήθηκα. Όλα γλυκά μου μοιάζουν.
 

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #103 στις: Νοεμβρίου 06, 2012, 12:37 »
Φίλε ELDOUR, την επόμενη φορά δοκίμασε και την Dirty. Καθόλου γλυκιά γεύση και ατμίζεται και σκέτη!

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1932
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: INAWERA FLAVORS. Έτοιμα υγρά. Βαθμολογήστε τις γεύσεις.
« Απάντηση #104 στις: Νοεμβρίου 06, 2012, 12:57 »
9TobC+2 Bl Cherry
6TobC  + 4 Gold ducat
4TobC+4Gold ducat+4Bl cherry
Δοκίμασε αυτές στα 10ml :thumpup:


Ότι παραθέτω παρακάτω, είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ και μόνο άποψη, και ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΘΕΣΦΑΤΟ.

Γενικά, οι συνταγές που προτείνεις με το Gold Ducat, είναι κατά τη γνώμη μου πολύ βαριές από άρωμα. Το GD να το υπολογίζετε ως 2 σταγόνες άλλου αρώματος στην άθροιση, που συνολικά δεν πρέπει να ξεπερνά τις 10-12 ανάλογα με το γούστο μου (δλδ, σε 10ml βάσης, ΔΕΝ βάζω 10 σταγόνες GD, αλλά μόνο 5-6).
Έτσι λοιπόν, στη δεύτερη πιο normal είναι 5+3 ενώ στην τελευταία 3+2+2

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103220 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 362 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22370 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209583 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68775 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315794 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126977 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95304 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem