vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

79 επισκέπτες, 8 χρήστες
Giannis.B, lagoudakis, camber, Sergios, Christos Z, Blackwolf, Tazz, ZoeM

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1245 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 08:56 »
Η αλήθεια είναι, ότι αποφάσισα να κόψω το Κ.Τ όταν το κοριτσάκι μου η Αθηνά,  γύρο στα 8 θα ήταν,  μου είπε ότι στο σχολείο έμαθε ότι όσοι καπνίζουν πεθαίνουν......


και με ρώτησε.... Μπαμπά, και συ θα πεθάνεις;


Όλοι θα πεθάνουμε, το θέμα είναι να ζήσουμε, όμορφα.


Φαντάζομαι, ότι είσαι νέος στην ηλικία. Μην σταματάς κάτι καλό που άρχισες, δώσε ακόμη μια ευκαιρία στον εαυτό σου . Να τον αγαπάς.


Με λένε Γιάννη και είμαι καλά .  :) 

Αποσυνδεδεμένος rdperformance

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ggts-odysseus-pilla-penellope
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1246 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 10:54 »
εχω δοκιμασει παρα πολλα υγρα αλλα δεν μου αρεσει πια κατι εχω ggts οδυσσεα πηνελοπη αλλα δεν εχω πια το χτυπημα που ειχα καποτε τωρα πηρα ετοιμους ατμοποιητες για ευκολια.  δεν εχω καθολου ελευθερο χρονο ουτε για καφε και οπου παω πρεπει να κουβαλαω ολοκληρη θηκη με πραγματα και η δυσκολια ξεκινησε το καλοκαιρι.  να φτιαχνω υγρα δεν ξερω ουτε εχω καποιον κοντα να ασχολειθουμε γιατι οπως ειπα ειμαι οτελαιυτεος απο ολους τους γνωστους και φιλους που τους πιο πολλους εγω τους εβαλα στον κοσμο του ηλ.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1247 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 11:00 »
Ανέβασε νικοτίνη όσο μπορείς.
18, 24, 36.
Μην την φοβάσαι. Ο οργανισμός σου σε προειδοποιεί πολύ νωρίτερα αμα υπερβαλλεις στην νικοτίνη απο ττη στιγμη του να παθεις την οποιαδήποτε βλάβη.
Αμα δεις οτι μπουχτισες σταματάς ή ρίχνεις νικοτίνη.
9 στις 10 περιπτώσεις που επιθυμουμε ακομα κτ, είναι λόγω ελλειψης νικοτίνης, ΑΣΧΕΤΑ απο το ποσο καιρό ατμίζουμε.
Ανέβασε νικοτίνη, θα δείς κατα πάσα πιθανότητα την καταναλωση σου να μειώνεται αναλογα με το πόσο ανέβασες, και το πολυπόθητο χτύπημα θα επανελθει θριαμβευτικά!

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1248 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 11:12 »
Ανέβασε τα γκάζια rdperformance πάρε τα πάνω σου μην το βάζεις κάτω .

Να είσαι περήφανος που είσαι ο μόνος από τους φίλους σου που συνεχίζουν.

ΕΊΣΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΌΣ.....

ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΊΑ ΠΟΥ ΈΧΕΙΣ !!!! ( κρίμα δεν είναι ; )

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1249 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 12:24 »
βασικα ντριπαρεις και λιγο 38 vg δεν το εγραψα μην πουν μερικοι σαν δε ντρεπεσε :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1250 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 12:50 »
Γιατι να ντραπείς?
Εδω δεν ντρέπεσαι για άλλα!!! :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Σοβαρά παντως. γιατι να ντραπείς?
Εχω ΠΑΝΤΑ 36ρα VG, παρότι δεν ειχα ποτε επιθυμία για κτ. Εχω ομως επιθυμία για νικοτίνη.
Οι περιεκτικότητα των υγρών μου σε νικοτίνη μεταβάλλεται εως και καθημερινά! Εως και πολλές φορές τη μέρα.
Εχω μαθει και ακούω τον οργανισμό μου και αναγνωρίζω τα σημάδια.
Ξαφνικά πιπίλα ανευ λόγου και αιτίας? προφανής ελλειψη νικοτίνης! Ανεβάζω. Μπουχτισμα? Υπερκαταναλωση νικοτίνης! κατεβάζω.
Θεωρώ οτι η μείωση της νικοτίνης, για οποιον το εχει βαλει σκοπό, πρεπει να γίνεται με πολύ μικρά και σταθερά βήματα. Αργά αργά. καμμια απότομη αλλαγή δεν περνάει αμαχητί.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1251 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 13:00 »
Ανέβασε τα γκάζια rdperformance πάρε τα πάνω σου μην το βάζεις κάτω .

ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΊΑ ΠΟΥ ΈΧΕΙΣ !!!! ( κρίμα δεν είναι ; )


Τα πολλά εργαλεία  είναι του tsiv. :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1252 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 13:06 »

οπως ειπα ειμαι ο τελαιυτεος απο ολους τους γνωστους και φιλους που τους πιο πολλους εγω τους εβαλα στον κοσμο του ηλ.
εγω ειμαι αυτος που τους κοροιδευε.. και δοκιμασα το ητ για να τους κανω μεγαλυτερη καζουρα :-[  ο τελευταιος που το αρχισε και εμμηνε :yes: χωρις τζουρα κτ απο 8-12-11
το πρωι αυτη την συζητηση ειχαν πως κραταω ακομα  :D
ο ενας μ εστειλε τωρα να του παω οτι καλυτερο εχω.. θα του παω ενα επισκευασιμο και το vmax να του πεταχτουν.. τα ματια :laugh1: :laugh1: :lotpot:
καλη δυναμη  :bye:



Αποσυνδεδεμένος rdperformance

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ggts-odysseus-pilla-penellope
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1253 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 13:16 »
καμια ιδεα για μαλβορο και και κατι σε vg γιατι οπως ειπα για να φτιαξω εγω εχω μεσανυχτα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1254 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 13:28 »
Συγγνώμη που βγαίνω εκτός θέματος!!!  :-[ :-[ :-[ :-[

Θα τα καταφέρεις αφού  κατάφερα να φτιάξω εγώ τα δικά μου υγρά!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:  :yes:
Παίρνεις ατμιστική βάση με νικοτίνη κ μετά προσθέτεις το άρωμα που σου αρέσει!
Τόσο μα τόσο απλό είναι!!!!! Εδώ τα παιδιά θα σε βοηθήσουν σε ότι κ αν ρωτήσεις!!!!!

Να προσέξεις μόνο το άρωμα!!!! Να μην το παρακάνεις για να μην έχεις τίποτα περίεργα συμπτώματα !
Μου συνέβη πριν λίγες μέρες.....
Το πολύ άρωμα μου φέρνει δυσφορία κ έντονο βάρος στο στήθος!!!!


Αυτό το λέω γιατί δεν γνώριζα πόσο αντέχω κ μια μέρα ένιωσα τρομερά άσχημα!! Νόμιζα ότι έφταιγε η
ατμιστική μου βάση μα τελικά ήταν το άρωμα που είχα προσθέσει!! (τρεις σταγόνες σε 20 ml για μένα είναι υπέρ αρκετές!)

Αν καταφέρεις να φτιάξεις ένα υγρό που θα το αγαπήσεις τότε για κ.τ. δεν σε βλέπω να συζητάς!!!  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1255 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 13:40 »
Ελα, φιλαράκο... Γράφω εδώ, αν και δεν το συνηθίζω (να γράφω σε αυτό το νήμα), μιας και το λέγειν μου δεν είναι από τα καλύτερα, μόνο και μόνο για να σου πω ότι παρακολουθώ το θέμα σου, όπως να είσαι σίγουρος και πολλά άλλα μέλη.
ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!!!! Είμαι μαζί σου, μακάρι να ήμουν δίπλα σου. Κάνε υπομονή!!!
ΔΥΝΑΜΗ ΩΡΈ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!!!!!!! :bye:

Αποσυνδεδεμένος antonis78

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1256 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 14:29 »
κάπνιζα απο τα 13...εχω καπνίσει και τις κάλτσες μου που λέει ο λόγος..ειλικρινά δεν με νοιάζει πια...στην αρχή έκανα κανα τσιγάρο όταν το ζήλευα..με τον καιρό σταμάτησα να το ζηλεύω ακόμα και μπροστά μου να καπνίζουνε..το ηλ είναι το καλύτερο υποκατάστατο..αν ζορίζεσαι ανέβασε νικοτίνη απέφευγε και όσο μπορείς καπνιστές και ολα καλά..φτιάχνω μόνος μου υγρά και δίνω 11-17ευρω το μήνα! χώρια την πίσσα που έχω γλυτώσει..! συνέχισε...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 21, 2013, 14:36 από antonis78 »

Αποσυνδεδεμένος rdperformance

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ggts-odysseus-pilla-penellope
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1257 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 16:18 »
ευχαριστω πολυ παιδια για τισ συμβουλες σας θα αρχισω παλι το ψαξιμο για γευση και νικοτινης για αρχη πιο δυνατο σε νικοτινη  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1258 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 17:36 »
εγω μονο 1 θα γραψω 3 μηνες το καλοκαιρι την περασα σε 1 νοσοκομειο με τον πιο αγαπημενο μου ανθρωπο ετοιμοθανατο. πιο μεγαλη πικρα και αγωνια δεν περασα στην ζωη μου. και ομως μου ετυχε να χασω ατμοποιητη και το λαβα και εμεινα 2 μερες ακαπνος και εκει με πεισμα 1 τσιγαρο δεν εκανα.μετα εκανα 10μλ 36 και την ειδα κανονικοτατα οταν εφερε η συζηγος τα ανταλλακτικα αλλα τσιγαρο ΟΧΙ ολα ειναι στο μυαλο απλα τα πραγματα

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1259 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 18:09 »
rdperformance αυτο που σου συμβαινει  μου εχει τυχει αρκετες φορες .
Ειναι ο συνδυασμος μειωμενης νικοτινης και κακης επιλογης υγρου ή συνηθειας τους .

Ανεβασε σταδιακα νικοτινη και παρε σκετη βαση με νικοτινη 24 ή και παραπανω και βαση μηδενικη ωστε να κανονιζεις εσυ τα επιπεδα που επιθυμεις .

Λιγες μερες με υγρα χωρις αρωμα θα σε βοηθησουν να επανελθει η χαμενη ορεξη για ητ .

 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116255 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824574 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507591 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8969 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154879 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568896 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243997 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294324 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1793 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762874 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1153 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4042 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem