vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

82 επισκέπτες, 5 χρήστες
Sergios, ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ, Foyle, mfk, Blackwolf

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος rdperformance

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ggts-odysseus-pilla-penellope
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1230 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 00:50 »
ειχα κολλησει για αρκετο καιρο στην οργανικη καραμελλα αλλα αυτη ειναι 12 :(

Αποσυνδεδεμένος HliasKorin

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1231 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 00:51 »
μετα απο ενα χρονο και κατι μηνες το ξανα αναβω το τσιγαρο δεν με καλυπτει πια το ηλ τσιγαρο εχω δοκιμασει διαφορα υγρα ατμοποιητες αλλα δεν


 Πολλες φορες κ εγω τα χω παρει  κ μου ρχεται να τα παιταξω ολα στα σκουπιδια, κ αυτο πότε ?!!!! Στις φασης που εχω εντονη αναζήτηση σε ατμοποιητες κλπ, μια συμβουλη, αστα ολα στην ακρη, παρε δυο μπαταριουλες κ δυο ατμοποιητες κοντα κ μην ασχολησε με τα πολυπλοκα, στο κατω ατω οπου κ να ξεμεινεις  αγοραζεις καπνο κ κανεις μια φουμα, μην το βλεπεις ενοχηκα κ σαν κατι απαγορευμενο γιατι ολο εκει θα σε πηγαινει το μυαλο!!!!  :thumpup:


Κ κατι ακομα γιατι μετα ειδα το μνμ σου, πιστευω οτι η γλυκες γευσεις σε φερνουν κοντα στο κτ, το παθα κ εγω , μου αρεσε απιστευτα η μπεμπεκα(δοκιμασα κ τις halo το τριμπεκα, το ελληνικο ομως το βρηκα πολυ ανώτερο ) πιπίλα λεμε μεχρι που καποια στιγμη μπουχτισα κ φρικαρα παραλιγο να τα πεταξω ολα!!!!!!!!! 

Αποσυνδεδεμένος rdperformance

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ggts-odysseus-pilla-penellope
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1232 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 00:54 »
απαγορευμενο δεν το ειδα ποτε και ολοι οι φιλοι εχουν σταματησει προ πολλου αλλα εγω το πολεμαω ακομα σπιτι  αντε μετα βιας ενα δυο κτ αλλα στην δουλεια εχω και το πακετο

Αποσυνδεδεμένος nstathop

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1233 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 00:56 »
Μαλλον σε κουρασε το συνεχες ψαξιμο. Το καλύτερο είναι αυτό που προτείνουν τα παιδιά. Μια twist ένας ce4 18 mg/ml el toro cigarillo naturales για τσιγαρογευση και θα είσαι οκ :)

Αποσυνδεδεμένος rdperformance

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ggts-odysseus-pilla-penellope
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1234 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 00:57 »
δεν λεω να τα παρατησω αλλα ειναι και η τελευταια προσπαθια γιατι και με τα δυο μαζι αισθανομαι χειροτερα
που το βρισκω αυτο  el toro cigarillo naturales




Συγχωνευση ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 21, 2013, 15:41 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος HliasKorin

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1235 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:00 »
Mωρε ολους μας εχουν κουρασει οι δοκιμες, η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν εχει βγει κατι αξιοπιστο στους ατμοποιητες τους ετοιματζιδικους , αλλα αν δουμε την εξελιξη μεσα σε λιγους μηνες, πιστευω ειμαστε κοντα σε κατι καλο, υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1236 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:04 »
εκανα μια σκετη βαση 18 τριπινγκ με ενα  φρεντο ηρθα στα ισια και μετα κανονικα 12αρα :bye:




παρτε εναν τριπινγκ ςς και δοκημαστε

Αποσυνδεδεμένος nstathop

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1237 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:09 »
που το βρισκω αυτο  el toro cigarillo naturales
Πρέπει να υπάρχει αντίστοιχο νήμα στις συζητήσεις για υγρά κάνε ένα ψάξιμο στο φόρουμ. Το κατάστημα που αγόρασα εγώ είναι το dr antismoke. Είναι η πιο τσιγαρισια γεύση που έχω δοκιμάσει.

Αποσυνδεδεμένος HliasKorin

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1238 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:13 »
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,15250.msg562333.html#msg562333


Eγω ηρθα στα ισα μου, με το ταμπακο απο την νομπακο, θελω να δοκιμάσω el toro, τα παιδια μου πρωτιναν  το βιρτζινια, παρε ενα τηλ κ συζητατο τι ακριβως θελεις θα σε βοηθησουν!!!!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος rdperformance

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ggts-odysseus-pilla-penellope
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1239 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:43 »
θα παρω αυριο πιο ενυσχημενα υγρα και ο θεος βοηθος

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1240 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:52 »
rdperformance τσαμπουκαλεψου..λιγο  :D
και κανε με 18αρα ντριπινγκ οταν στο θυμιζει  :yes:
εγω ειχα τον καπνο 3 μηνες διπλα στο κομοδινο για να του σπασω το τσαμπουκα  :)) 

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1241 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 01:59 »

Αποσυνδεδεμένος Anathema

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1242 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 02:15 »
Κανονικό τσιγάρο ;;;;;; ΟΥΤΕ ΚΑΝ....
Keep vaping λέμε !!!!!! :thumpup:



Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1243 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 08:14 »
μετα απο ενα χρονο και κατι μηνες το ξανα αναβω το τσιγαρο δεν με καλυπτει πια το ηλ τσιγαρο εχω δοκιμασει διαφορα υγρα ατμοποιητες αλλα δεν
Μπράβο για την ειλικρίνεια σου ........ μόνο για αυτό πήρες το μπράβο ναι? Άραγε μπορείς να είσαι τόσο ειλικρινής κ με τον εαυτό σου?
Γιατί εδώ πίστεψέ με ναι? Δεν είπες αλήθεια σε σένα αλλά σε εμάς....  :yes:


δεν λεω να τα παρατησω αλλα ειναι και η τελευταια προσπαθια γιατι και με τα δυο μαζι αισθανομαι χειροτερα
Διάβασα προσεκτικά όσα λες .... Δεν θα σου πω ότι είναι κρίμα που γύρισες (ήδη) στο κ.τ. ναι?
Από τη στιγμή που λες ....."δεν λεω να τα παρατήσω.....αλλά είναι κ η τελευταία προσπάθεια" αυτό δείχνει ότι έδωσες ήδη τέλος στο
άτιμσα με το μυαλό σου!

Σκέψου όμως κάτι ........ τι πραγματικά σου φταίει? Έναν ολόκληρο χρόνο ατμίζεις!!!!
Το άτμισμα δεν έχει σκαλιά που κάθε μέρα μας ανεβάζουν σε ένα άλλο ατμιστικό επίπεδο ναι?

Αυτό το λέω γιατί πολλοί ατμιστές κάθε στιγμή ψάχνουν κάτι!!!! Αυτό το κάτι δεν το έχω καταλάβει!!!!
Ξεκινήσαμε το άτμισμα για να απαλλαγούμε από το κ.τ. ναι? Δεν ξεκινήσαμε το άτμισμα για να φτάσουμε κάπου ναι?

Με κάνετε κ νιώθω ότι θα πρέπει κάθε μέρα να ανεβαίνω σε ατμιστικό επίπεδο που έχει να κάνει με την απόλαυση!!!
Πήρες μια απόφαση κ αυτή είναι να μείνεις μακριά από το κ.τ. με κάθε τρόπο!!!!
Τι καλύτερο έχει ένα κ.τ. από το η.τ. μας? Σκέψου το αυτό!! Σε τι σε καλύπτει το κ.τ.? Αν μου πεις ότι σε καλύπτει σε κάτι
τότε ειλικρινά εγώ θα σου πω ότι έχεις δίκιο!!!!!!!!

Δεν υπάρχει στον κόσμο άλλος άνθρωπος που όταν κοιμόταν ξύπναγε για να καπνίσει ναι? Αυτό καλέ μου φίλε το έκανα εγώ!!!
Σκέψου το λίγο ναι? Σήμερα που ατμίζω με εργοστασιακά η.τ. δεν σκέφτηκα ποτέ μου να ανάψω ένα τσιγάρο!!!!!!!!!!!!!!

Πήρα μια απόφαση κ όσο κ αν σου ακούγεται τρελό εγώ την κράτησα στην καρδιά μου σαν τον μεγαλύτερο θησαυρό που
μπορεί άνθρωπος να φανταστεί!!!!!!!!

Δώσε αξία σε ότι έχεις αποφασίσει!!! Μην γυρνάς εκεί που έχεις ήδη φύγει!!!


Νικοτίνη δεν έχουν τα υγρά σου? Φυσικά κ έχουν!!! Τόσες γεύσεις δεν υπάρχουν? Ναι υπάρχουν!!!!!!!!
Υπάρχουν κάτι καπνικές γεύσεις που είναι (συγγνώμη ...) "χειρότερες"-δυνατότερες  κ από το κ.τ.που ειλικρινά τρελαίνεσαι!!!!!  :yes: :yes:

Τι θα πει βαρέθηκες να κουβαλάς μαζί σου τόσα πράγματα?  :nope: :nope: :nope: :nope: :nope:
Τίποτα από αυτά δεν σου συμβαίνει!

Κάτι άλλο σου φταίει  :yes: :yes: :yes: Αν έχεις απογοητευτεί από κάτι ναι? Προσπάθησε να μην το μεταφέρεις στις αποφάσεις σου !!!!
Έχεις κερδίσει μια δύσκολη μάχη κ είναι ειλικρινά τώρα κρίμα να γυρίσεις εκεί που σίγουρα δεν ανήκεις!!!!!

Ξέρω πολλούς που καπνίζουν........μα έρχεται στιγμή που μου λένε " Αγγελική, έχεις δίκιο! Γυρίσαμε στο μηδέν κ τώρα δεν έχουμε κουράγιο
να αρχίσουμε ξανά "!
Αν σου συμβαίνει αυτό ...... δεν πειράζει!!!! Βρες την δύναμη κ ξεκίνησε  πάλι !!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 21, 2013, 08:21 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1244 στις: Ιανουαρίου 21, 2013, 08:42 »
Ολα ειναι στο μυαλο

Aκριβώς αυτό. :thumpup:

Οι επιλογές πραγματικά πολλές και σε συσκευές και σε υγρά

Απο αυτό



μέχρι αυτά



Δεν υπάρχουν όρια όταν θέλουμε να απαλαγούμε απο κάτι κακό και βλαβερό για την υγεία μας , την τσέπη μας κ.λ.π

Όλα τ' άλλα είναι ''να χαμε να λέγαμε'' :cigar: :cigar: :cigar:


 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 21, 2013, 08:48 από tsiv »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116311 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824624 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507622 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8975 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154897 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568938 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244017 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294359 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1804 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762890 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1163 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4051 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem