vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

63 επισκέπτες, 4 χρήστες
chkontog, truckman, camber, Joskoil

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #990 στις: Ιουλίου 11, 2012, 01:01 »
μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι  :))

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #991 στις: Ιουλίου 11, 2012, 01:03 »
Το ομολογώ οτι και 'γω μ' εκπλήσσω ώρες -ωρες, και δεν μπορώ να μου δώσω και "bravo"! :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #992 στις: Ιουλίου 11, 2012, 01:03 »
Ωραίος και... multi - bravo  :thumpup:

Ας τους τα πούμε...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #993 στις: Ιουλίου 11, 2012, 10:47 »
Το ομολογώ οτι και 'γω μ' εκπλήσσω ώρες -ωρες, και δεν μπορώ να μου δώσω και "bravo"! :laugh1: :laugh1: :laugh1:
   :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Δεν πειράζει στο έδωσα εγώ  ;)

Αποσυνδεδεμένος ALATOPIPERO

  • *
  • 38
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #994 στις: Ιουλίου 18, 2012, 16:22 »
Βρε παιδιά εγώ έχω επιθυμία για κτ σχεδόν κάθε βράδυ.... αν κάτσω να πιω ένα ποτάκι / αναψυκτικούλι στη βεραντούλα, θέλω τρομερά και ένα στριφτό τσιγαράκι.......εκείνη την ώρα δε με γεμίζει το ητ. Και μη μου πείτε να έχω και ένα υγρό με υψηλότερα mg, δεν είναι το θέμα ότι δεν έχω καλό "χτύπημα" ή οτι μου λείπει νικοτίνη εκείνη την ώρα... Απλά θέλω τη μυρωδιά του τσιγάρου, τον πυκνό καπνό στο στόμα, κάτι πιο ΓΕΜΑΤΟ!!!!
Τι να κάνω?! ::) :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #995 στις: Ιουλίου 18, 2012, 16:28 »
 :fight_knuppel: Δεν έχεις και πολλές επιλογές ξέρεις.....

Αποσυνδεδεμένος ALATOPIPERO

  • *
  • 38
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #996 στις: Ιουλίου 18, 2012, 16:34 »
χαχα πράγματι....! τι σημαίνει η φατσούλα με το ρόπαλο ακριβώς? Όποιος καπνίσει κτ τις τρώει???

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #997 στις: Ιουλίου 18, 2012, 17:16 »
θεμα χρονου ειναι... σε λιγες μερες θα το χεις ξεπερασει...
 ολα συνηθεια ειναι !

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #998 στις: Ιουλίου 18, 2012, 17:36 »
χαχα πράγματι....! τι σημαίνει η φατσούλα με το ρόπαλο ακριβώς? Όποιος καπνίσει κτ τις τρώει???
Σημαινει αλάτι και πιπέρι στο στόμα όποιος καπνίζει κ.τ. :)) :tongue_smilie:
Δέν το ήξερες?....ααααα εδώ στο φόρουμ όποιος καπνίζει τσιγαράκι κανονικό τρώει ξυλίτσες στον ποπό. :laugh1: (έκανα και ομοιοκαταληξία)

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #999 στις: Ιουλίου 18, 2012, 19:55 »
Βρε παιδιά εγώ έχω επιθυμία για κτ σχεδόν κάθε βράδυ.... αν κάτσω να πιω ένα ποτάκι / αναψυκτικούλι στη βεραντούλα, θέλω τρομερά και ένα στριφτό τσιγαράκι.......εκείνη την ώρα δε με γεμίζει το ητ.

Όταν σκέφτεσαι κάποιες στιγμές το τσιγάρο, στιγμές έντονου στρες και θέλεις να το απολαύσεις,
σκέψου πως αυτές οι στιγμές είναι συμπτώματα της σωματικής στέρησης κρατάνε λίγο και ότι περνάνε.
Απέφυγε παράγοντες που σου προκαλούν διάθεση για κάπνισμα όπως καφέδες, οινοπνευματώδη, ξενύχτια κλπ.
 

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1000 στις: Ιουλίου 18, 2012, 20:02 »
το εχω ξαναγραψει και θα το γραφω συνεχως.ολα μα ολα ειναι θεμα εγκεφαλου.και τους καφεδες μου πινω,και το ποτο μου που και που πινω,και ξενυχτια βαραω,αλλα ποτε δεν μου εχει ερθει επιθυμια για κτ.
εχει να κανει λοιπον με το ποσο κλειδωμα κανει ο καθενας μας για να σταματησει το κτ και να ατμιζει ητ.
 
προσωπικα επιθυμια για κτ ποτε.
 
 
 

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1001 στις: Ιουλίου 19, 2012, 10:41 »

Βρε παιδιά εγώ έχω επιθυμία για κτ σχεδόν κάθε βράδυ.... αν κάτσω να πιω ένα ποτάκι / αναψυκτικούλι στη βεραντούλα, θέλω τρομερά και ένα στριφτό τσιγαράκι.......εκείνη την ώρα δε με γεμίζει το ητ. Και μη μου πείτε να έχω και ένα υγρό με υψηλότερα mg, δεν είναι το θέμα ότι δεν έχω καλό "χτύπημα" ή οτι μου λείπει νικοτίνη εκείνη την ώρα... Απλά θέλω τη μυρωδιά του τσιγάρου, τον πυκνό καπνό στο στόμα, κάτι πιο ΓΕΜΑΤΟ!!!!
Τι να κάνω?! ::) :laugh1:


το εχω ξαναγραψει και θα το γραφω συνεχως.ολα μα ολα ειναι θεμα εγκεφαλου.και τους καφεδες μου πινω,και το ποτο μου που και που πινω,και ξενυχτια βαραω,αλλα ποτε δεν μου εχει ερθει επιθυμια για κτ.
εχει να κανει λοιπον με το ποσο κλειδωμα κανει ο καθενας μας για να σταματησει το κτ και να ατμιζει ητ.
 
προσωπικα επιθυμια για κτ ποτε.
Tι πιο όμοροφο από την απίστευτη βελούδινη αίσθηση του ατμού?
 Απλά εδώ παίζει ρόλο η συνειδητή επιλογή μας κ τίποτα άλλο ειδικά αν έχουμε το σωστό η.τ.  κ τα κατάληλα υγρά.  ;)

Αποσυνδεδεμένος ALATOPIPERO

  • *
  • 38
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1002 στις: Ιουλίου 25, 2012, 12:37 »
ουουουουφφφφφ!!! θέλω να ξεκινήσω ένα θέμα "ΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΡΥΦΟΚΑΠΝΙΖΕΤΕ...??" για να δω αν είμαι απ'τους λίγους "παράνομους" εδώ!!!! υπάρχει κανένα αντίστοιχο θέμα?!! :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1003 στις: Ιουλίου 25, 2012, 12:48 »
Η αληθεια ειναι οτι το επιλεγουν και κρυφα και φανερα καποιοι - σε συνδιασμο με ητ. Αλλα ειναι θεμα που μας παει αλλου και ειναι καλυτερα να μιλαμε για επιθυμια κτ και μονο απο το αρχισουμε κουβεντα για καπνισμα.

Αποσυνδεδεμένος thanasssis

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1004 στις: Ιουλίου 25, 2012, 19:26 »
Όπως είχα γράψει πριν από καμιά 15αρια 20 ημέρες, είμαι κοντά 7 μήνες ατμιστής και όμως το κτ δεν έλεγε να
φύγει από το μυαλό μου ρε γμτ!!. :wall: :wall:

Πότε θα μου πρόσφεραν, πότε θα αγόραζα πακέτο.... :eyesplash: :eyesplash:

(Πιστεύω ότι ο καθένας από εμάς έχει ή είχε διαφορετικού  είδους εξάρτηση από το κτ, άρα και διαφορετικές άμυνες κλπ. Εγώ πχ ήμουν σταθερά στα 2 πακέτα για 20+ χρόνια και στις χαρές ή στεναχώριες ήμουν στο +1 και +2 και κάπνιζα μέχρι να μπαφιάσω. Δεν μπορούσα να το αφήσω από το χέρι μου. Το ρεκόρ μου άκαπνος ήταν 4,5 ώρες ένα αεροπορικό ταξίδι στη Γαλλία! !! Ξεφτίλα!!) :thumpdown:

Ε, λοιπόν έιμαι άκαπνος 8 ημέρες και αυτό είναι το ρεκόρ από τον Δεκέμβρη που ξεκίνησα το ΗΤ και απο το
'92 που ξεκίνησα το ΚΤ!!. Νομίζω ότι ήρθε το πλήρωμα του χρόνου και για την δική μου περίπτωση! :thumpup: :thumpup:

Μεγάλη μπουκιά λένε φάε!! Μεγάλη κουβέντα μη λες!! Ελπίζω να μην αυτοδιαζευτώ!!! :-[

Πάντως έχω βαλθεί να το παλεύω!! Έχω πεί ήδη 2 φορές όχι σε κέρασμα!!! Ήρωας!!! ;D ;D ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 102 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:02
από chkontog
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1878 248304 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 30, 2024, 19:28
από ThioVag
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181331 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 287 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 259 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573145 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2346 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8513 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123560 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 985 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 686 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 328038 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99