vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

402 επισκέπτες, 2 χρήστες
tsipi, JohnDag

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #270 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 23:13 »
Απλά, μην το σκέφτεσαι.
Δεν υπάρχει λόγος.
Κάνε λίγες μέρες υπομονή και θα αλλάξει ο κόσμος γύρω σου...  :yes:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #271 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 00:53 »
Πάνο ανοίχτηκε νέο θέμα εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,5431.msg176049.html#msg176049

Οτιδήποτε χρειαστείς φιλαράκι πες το μας και όπως μπορει ο καθένας θα βοηθήσει!;)

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #272 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 00:58 »
Nα πω κατι χωρις να με κραξετε....
Επειδη την ειχα την κουβεντα αυτη σημερα...
Εμενα μου εχει τυχει να κανω καποια κ.τ.....και μου ειπαν σημερα οτι ειναι θεμα χρονου να ξανακαπνισω κανονικα...
Σορι αλλα διαφωνω....απλα δεν θελω να καταπιεσω τον εαυτο μου και να το δω σαν πρεπει...
Το οτι μπορει καποια στιγμη να κανω καποιο κ.τ. δεν σημαινει σε καμια περιπτωση οτι μπορει να ξαναγινω καπνιστρια...
Οποτε απλα χαιρομαι το ητ μου και δεν νιωθω καμια τυψη αν καποια στιγμη κανω και μια παρασπονδια... ::) :tongue_smilie:


Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #273 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:03 »
εγω το σαββατο εκανα "τρακα" απο ενα φιλο
ανοιξα το πακετο ..πηρα το χαρτακη ...εβαλα το φιλτρακη....
εβαλα τον καπνο...το εστριψα με ευλαβια.....
το αναψα........................................................
μια τζουρα και το εδωσα πισω!!!!!!!!!
βρωμαγε ρε παιδια
και το εκανα για 20 χρονια         
ΜΠΛΙΑΧ



Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #274 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:06 »
Να σας πω....κι εγω οποτε εχω αναψει συνηθως κανω 1-2 τζουρες και μετα το σβηνω....
Μη σου πω οτι εχω αναγκαστει να αναψω κανα δυο φορες μεσα σε αυτοκινητο απλα για να σταματησει να μου μυριζει απαισια των αλλονων...
Δεν το λεω σαν δικαιολογια...αλλα πραγματικα δεν νομιζω οτι θα ξανακαπνισω ποτε...οσες τετοιες τζουρες κι αν παρω...γιατι καμια δεν μου εχει δωσει ευχαριστηση...και καθε φορα που το κανω μου παιρνει και περισσοτερες μερες μεχρι να το ξανααγγιξω.. ;D

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #275 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:08 »
Μου το εχουν πει και εμενα αυτο.. Δυστυχως ηταν απο τα πρωτα που ακουσα και με αγχωσε κιολασ. Συμβουλη μου... βγαλτο απο το μυαλο σου τελειως, οπως το ειπες.. μην νιωθεις οτι πιεζεσαι να κανεις το Α η το Β γιατι ως ανθρωποι ρεπουμε σε αυτο που νιωθουμε οτι μας απογορευεται.. Εγω εχω κ η.τ και κ.τ στο σπιτι παντα, απλα διαλεγω το η.τ. γιατι αυτο θελω

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #276 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:08 »
και γω τα ιδια! Δεν μπορω πλεον! Αλλα δε με πιεσα ποτε! Απλα ανακτωντας τη γευση μας και παιρνοντας προφανως ικανη ποσοτητα νικοτινης σου φευγει το να το θελεις! Αλλα και τωρα να μου ρθει θα το κανω! δεν κωλυωμαι ουτε πιεζομαι! ΑΠλα μου αρεσει ΠΟΛΥ περισσοτερο το ΗΤ

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #277 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:14 »
Ναι βρε....μα κι εγω θεωρω οτι το εχω κοψει....Και δεν αγχωνομαι ακριβως για να μην εχω ροπη προς το δεν πρεπει... ;)

Απλα λιγο χαλαστηκα σημερα που μου ειπανε οτι αν κανω εστω και αυτο...ειναι θεμα χρονου να ξανακαπνισω κανονικα...

Και ηδη απο την πρωτη μερα δηλαδη μου αρεσει πολυ περισσοτερο το η.τ. οποτε δεν θα το σκεφτομουν ποτε ετσι...

Μαλλον ηθελα να δω πιο πολυ αν το εχετε κανει κι αλλοι ατμιστες γιατι μου ακουστηκε πολυ απολυτο σαν αποψη... :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #278 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:21 »
κατερινιω, κουβεντες του τυπου, ε συντομα θα ξαναγυρισεις στο τσιγαρο κ τετοια εχω ακουσει,,,,, απειρα απο ανθρωπους που με αντιμετωπιζαν λιγο σαν ουφο αλλα στη πραγματικοτητα δεν πιστευαν πως εχω αντικαταστησει το καπνισμα με κατι πολυ πιο ακακο σε σχεση με αυτο.
οσο αφορα τα τσιγαρα,,,, εχω τον τελευταιο χολμπορν που πηρα ποτε με χαρτακια κ φιλτρακια κομπλε μες το συρταρι μου,,, ετσι περισσοτερο για ενθυμιο μιας και εκτος της δευτερης ατμιστηκης μου ημερας οπου καπνισα ενα απο περιεργεια δεν τα εχω ξανακουμπησει!!! τα εχω εντελως ξεχασμενα και θυμαμαι οτι υπαρχουν μονο οταν τυχαινει ν ακοιξω το συγκεκριμενο συρταρι. ο κοσμος του ατμου για εμενα ειναι διχως επιστροφη! με απολαυση γι αυτο που κανω τωρα και τ οποιο δεν σκοπευω να σταματησω!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #279 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:23 »
Εεεεετσι! Εχουμε ακουσει ενα σωρο φορες την ιδια μ@##κία! Αστους να λενε! Δεν ειναι ψεμμα οτι ειμαστε ολοι εν δυναμει καπνιστες για παντα. Αλλα αφου το βρηκα το καλο που ΕΧΕΙ γευση και αρωμα (και μαλιστα ρυθμιζομενα απο μενα) και να μου σωθουν οι μπαταριες και να τρεξω περιπτερο και παλι δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναρχισω κτ. αφου ρε γ@#ώ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥΤΟ ΔΩ!!!!!!! Α στα διαλα πια! Συγχύστηκα!

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #280 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:27 »
Κατι τελευταιο και σας καληνυχτω....

Αν το ακουγα απο καπνιστη ή μη καπνιστη δεν θα εδινα βαση...Το ακουσα απο ατμιστη κι εκει ηταν που με προβληματισε...
Μαλλον με παραπροβληματισε βεβαια χωρις λογο...και πιο πολυ ηθελα να το γραψω για να δω αν εχετε και οι υπολοιποι την ιδια γνωμη...Αλλιως εγω με μενα συμφωνουμε μια χαρα χρονια...και μετα απο συσκεψη που ξανακαναμε μολις τωρα καταληξαμε οτι δεν θα ξανακαπνισουμε ποτε...ακομα κι αν που και που κανουμε ζαβολιες... :tongue_smilie: ::)

Φχαριστω παιδακια....Καλο σας βραδυ!!!! :respect:

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #281 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:29 »
'νταξει ξερεις παντα υπαρχουν κ αυτοι που θελουν να σε πικαρουν βλεποντας σε να κανεις κατι το οποιο ειμαι σιγουρος πως θα ηθελαν κ αυτοι πολυ να κανουν και η κουταμαρα τους ειναι πως τους λες, ελα ρε να δοκιμασεις ν αλλαξεις τη ζωη σου ρε οργιο, σου λενε,,,, ασε ρε,,, εγω ειμαι παραδοσιακος !!!! καλα 'νταξ... τι να πεις μετα? οτι ατμιζεις σοκολατες οταν εχεις λυγουρα? οταν πινεις το ποτακι σου ατμιζεις ενα τουμπανο καπνικο? η για να μυριζεις ωραια κανεις κ ενα αφρολουτρο με το νεο 3μπεκα?!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: οκ το παρακανα στο τελος...........

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #282 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 01:29 »
Μη σε χαλάει αυτό που σου είπαν. Θα μπορούσα να αναλύσω με αρκετές λέξεις την αιτία που σου το είπαν, αλλά τελικά μία και μόνη φράση, νομίζω ότι τα λέει όλα όσο περιεκτικά χρειάζεται.

"Οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια"...γι αυτό μη μασάς και κράτα γερά.

Νίκος

Αποσυνδεδεμένος Pink Floyd

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #283 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 03:21 »
Ο καθενας λειτουργει διαφορετικα αναλογως με το πως νιωθει.
Εγω  φανατικος καπνιστης,απο τοτε που βρηκα το η.τ δε ξανακαπνισα αλλα κ ουτε με πιεσα ποτε.Αν μου ρθει θα το κανω και δεν θα το σκεφτω καν,ουτε αγχος ουτε τιποτα!
Φιλος μου που εκανε τα μισα τσιγαρα απο μενα  οταν του μαθα το η. μαχαιρι δε το κοψε ποτε!Αλλα ουτε αυτος πιεστηκε ποτε.Μπορει κ γω το ιδιο να κανα!


Ειπαμε πως νιωθει ο καθενας....Σε μενα πηγε ετσι.....στο φιλο βγηκε κοκορετσι!

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #284 στις: Ιανουαρίου 03, 2012, 04:17 »
Η8ελα πολυ να το κοψω αλλες φορες το ελλατωνα αλλες φορες κιτρινιζαν τα δαχτυλα μου, το μαρτιο εχασα το 8ειο μου απο ογκο στο πνευμονα και γενικα ημουν στο σωτηρια στην 9η πνευμονολογικη για για εναμιση μηνα βλεποντας αν8ρωπους 40 κιλα να με παρακαλανε να τους δωσω ενα τσιγαρο να καπνισουν ,πλεον απο τις 10-12-2011 δεν το 3αναεβαλα στο στομα μου και ενα πεταμενο πακετο old holborn εχει μεινει στη γωνια του γραφειου μου,το ατμισμα δεν 8ελω να το σταματησω απλα 8ελω να φτασω καποια στιγμη να κανω μονο ενα ml την ημερα στα 12μγ νικοτινης,Κανονικο τσιγαρο τελος-στομαχοπονοι τελος-πονοκεφαλοι τελος-ταχυκαρδιες τελος!
Αυτα απο εμενα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206526 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541477 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597277 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357803 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1311 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592009 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios