vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

116 επισκέπτες, 3 χρήστες
Mulder, Kouros17, Buliwyf

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #495 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 23:20 »
προσωπικα πιστευω πως δεν ειναι ακριβως επιθυμια για κ.τ.

Το μυαλο φερνει ''εικονες'' της δηθεν απολαυσης που μας εδινε το κ.τ.

Το ειχαμε συνδιασει με τα παντα ,σαν την coca cola......διαλειμμα για ενα τσιγαρο,καφε και τσιγαρο...sex και μετα τσιγαρο  :laugh1:

Εκανα μια δοκιμη-χωρις να το εχω αναγκη- την περασμενη πεμπτη , πηρα μια τζουρα και.... :angry_orange:.....εψαχνα νερο να φυγει η βρωμα απο το στομα μου......συνεχισα να απολαμβανω το Haig μου παρεα με το η.τ. μου
κοιτα να δεις ειμαι 3 μηνες χωρις τσιγαρο....
αναψα δυο τσιγαρα απο περιεργεια το ενα μετα απο 2 βδομαδες ακαπνος και το δευτερο στο μηνα
Και τις 2 φορες δεν εκανα πανω απο 2 τζουρες και αηδιασα
Εκτοτε δεν μου ηρθε ποτε μα ποτε το επομενο διμηνο αναγκη η σκεψη για τσιγαρο
Αλλα τις τελευταιες 2 μερες μιλαμε μου εχει ερθει 3-4 φορες επιθυμια και παλευω παρα πολυ μεσα μου για να μην υποκυψω...
Τεσπα πιστευω πως ειναι περαστικο

ΥΓ και εγω haig πινω :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #496 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 23:31 »
και μενα μετα απο 5 μηνες μου ηρθε η ιδεα για κ.τ αλλα πηστευω οτι την κατα πολεμησα πρως το παρον

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #497 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 23:46 »
Επισης, αν θυμαμαι καλα τα μαλμπορο, ο Α2 σε LR σεταρισμα έχει διπλάσιο κτυπημα...
Και με Χαλο 12αρι εχει πολυ παραπανω απο διπλασιο χτυπημα απο το marlboro lights που καπνιζα εγω. Στα 3.7 αυτο, γιατι αν τον βαλω στο νν γινεται πυραυλος.

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #498 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 23:53 »
Εγω απο προσωπικη εμπειρια και μονο θα πω σε αυτους που το εχουν ζουζουνι στο μυαλο τους το να αναψουν ενα τσιγαρο , να το κανουν.
Ειχε μπει εντονα στο μυαλο μου αλλα το φοβομουν μην κυλησω.
Λενε οτι για να μην κανεις κατι δευτερη φορα απλα κοψε την πρωτη.
Μια μερα και μετα απο 3 μηνες ατμισματος το αναψα και ουτε το μισο δεν καταφερα να κανω.
Επηλθε η πληρης απομυθοποιηση και απο εκεινη την μερα και μονο νοιωθω (και εχω πειστει πλεον) οτι πραγματικα απαλλαχθηκα απο το τσιγαρο.

Αποσυνδεδεμένος VWA

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #499 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 19:10 »
Ολα μια εμπειρια εινε  ;)

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #500 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 22:13 »
μ αρεσε αυτο  ;) οντως ετσι ειναι..

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #501 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 19:31 »
Εν ολογις οποιος ζαχαρωνει κανονικο τσιγαρο ε, ας το αναψει δεν εγινε και τιποτα.
Μετα που θα το σβυσει ομως, μοιραια θα αρχισει να κανει την συγκριση, θα καταληξει, και θα ηρεμησει χαρασοντας το νεο του δρομο. Απλα πραγματα.

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #502 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 21:32 »
ΠΑρολο που τους δυο πρωτους μηνες αναβα κανα κτ.....αφου πηγα στον Βασιλακη και δεν αναψα τσιγαρο...τελειωσε για μενα....ηταν η μεγιστη δοκιμασια....κι οχι απλα δεν μου ηρθε η επιθυμια...αλλα την επομενη μερα μου μυριζαν και τα ρουχα μου τσιγαριλα και τα εβαλα για απολυμανση.... ;D

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #503 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 21:33 »
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kostaskoko

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #504 στις: Φεβρουαρίου 28, 2012, 01:42 »
Εγώ παιδιά μιας και νέος στο η.τ. έτυχε να το πάρω ενώ την επόμενη μέρα έφευγα με τον ΠΑΟΚ στην Ιταλία οδικώς,οπότε καταλαβαίνεται οτι την 3 μέρα μέσα σε ενα λεωφορείο με 50 ντουντούκια....ε δεν άντεξα το άναψα.Βέβαια γύρισα και ήμουν άρρωστος και 4-5 μέρες δεν εκανα τίποτα,αλλα αυτό το 3ήμερα είδα πως το πρωί ήθελα πολύ να κάνω κ.τ.!Ισως φταίει και το γεγονός οτι μου έχει καρφωθεί στο κεφάλι πως ο πόνος που έχω τις τελευταίες μέρες στον λαιμό οφείλεται στο η.κ. (πήγα και άλλαξα και υγρό)στην αρχή είχα πάρει το tobaco eco και πήγα πήρα τον tobaco τον 11άρη.Πείτε καμιά γνώμη για την περίπτωσή μου.Εχω δίκιο που νομίζω οτι φταίει οτι και τα 2 υγρά που έχω κάνει μέχρι τώρα έχουν αρωματικές ουσίες μέσα?

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #505 στις: Φεβρουαρίου 28, 2012, 01:45 »
τα υγρα της Nobacco εχουν αναλογια 80pg-20vg .
Ισως εχεις αλεργια στην pg.
Αλλαξε υγρο με λιγοτερη pg.
Αλλο πιθανον ειναι οτι οντως η νικοτινη ειναι υψηλη και δεν την αντεχε ο λαιμος σου.
Για αυτο ενοιωθες κατι σαν γραρσιμο.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #506 στις: Φεβρουαρίου 28, 2012, 01:46 »
καρντάσι δοκίμασε υγρό που να εχει μόνο VG (φυτικη γλυκερινη) και οχι PG (προπυλενογλυκολη)... :yes:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #507 στις: Φεβρουαρίου 28, 2012, 01:52 »
ο πονόλαιμος ειναι φυσικό να υπάρχει όταν δοκιμάζεις διαφορετικά υγρά και με μεγάλη περιεκτικότητα σε νικοτίνη.ειναι το ιδιο όπως όταν καπνίζεις διαφορετικης μαρκας τσιγάρο...το έχω πάθει και εγώ αυτό αλλά στις αρχές. τώρα ειναι καλυτερα τα πράγματα....
δοκίμασε και σκετη vg...όπως λέει και ο φίλος pastafarai... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #508 στις: Φεβρουαρίου 28, 2012, 01:54 »
Εγώ παιδιά μιας και νέος στο η.τ. έτυχε να το πάρω ενώ την επόμενη μέρα έφευγα με τον ΠΑΟΚ στην Ιταλία οδικώς,οπότε καταλαβαίνεται οτι την 3 μέρα μέσα σε ενα λεωφορείο με 50 ντουντούκια....ε δεν άντεξα το άναψα.Βέβαια γύρισα και ήμουν άρρωστος και 4-5 μέρες δεν εκανα τίποτα,αλλα αυτό το 3ήμερα είδα πως το πρωί ήθελα πολύ να κάνω κ.τ.!Ισως φταίει και το γεγονός οτι μου έχει καρφωθεί στο κεφάλι πως ο πόνος που έχω τις τελευταίες μέρες στον λαιμό οφείλεται στο η.κ. (πήγα και άλλαξα και υγρό)στην αρχή είχα πάρει το tobaco eco και πήγα πήρα τον tobaco τον 11άρη.Πείτε καμιά γνώμη για την περίπτωσή μου.Εχω δίκιο που νομίζω οτι φταίει οτι και τα 2 υγρά που έχω κάνει μέχρι τώρα έχουν αρωματικές ουσίες μέσα?
.....δες εδω !

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #509 στις: Φεβρουαρίου 28, 2012, 21:58 »
τα υγρα της Nobacco εχουν αναλογια 80pg-20vg .

Νομιζω πως γινεται μια παρανοηση με τα υγρα της Nobacco.
Αν διαβασεις το μπουκαλακι θα δεις οτι η PG ειναι >70% (μεγαλυτερο απο 70%) και η VG <5% (μικροτερο του 5%).
Τα υπολοιπα ειναι αρωμα, γλυκαντικα, και λοιπα προσθετα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1870 247124 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 27, 2024, 21:07
από treloneritis
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572536 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2072 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8193 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122583 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 772 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 481 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327212 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8810 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298343 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827841 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 512365 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios