vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

97 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #525 στις: Μαρτίου 04, 2012, 23:35 »
εδω και 2 μηνες δεν εχω κοψει ακομα το κτ ...
θα σε συμβουλευα κατ αρχην να μην το δοκιμασεις καν ...ειδικα επειδη το θες
δεν το εκοψες με το ητ αλλα επειδη το ηθελες...το ητ απλα σε βοηθησε

εκανες ομως ενα λαθος ....αυξησες την νικοτινη αντι να την μειωσεις
εκεινο που μαλλον σου προτεινω ειναι να αλλαζεις γευσεις κατα την διαρκεια της ημερας ωστα να μην "μπουχτιζεις""

καλη δυναμη  :)


Αποσυνδεδεμένος elly

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • LOVE e-smoking!!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #526 στις: Μαρτίου 04, 2012, 23:42 »
ναι ισως να εχεις δικιο σε αυτο, θα προσπαθησω να ακολουθησω την συμβουλη σου για διαφορετικες γευσεις κατα τη διαρκεια της μερας, σε ευχαριστω πολυ..

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #527 στις: Μαρτίου 04, 2012, 23:47 »
 :) 1)Το torque 56 ειναι καλο καπνικο
2)Αλλαζε μια,δυο γευσειs καθυμερινα
3)Μην παs αλλο πανω στην νικοτινη
4)Εγω κανω κανα τσιγαρεντοs καμια φορα(Δεν θα κατσω να σκασω)

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #528 στις: Μαρτίου 04, 2012, 23:48 »
μου φαινεται ομως οτι το η/τ δεν μου καλυπτει την καθημερινη αναγκη μου για νικοτινη αν και καταναλωνω 3 tank 18mlgr νικοτινης το καθενα τη μερα...

Μια ερωτηση, τα 3 tank ειναι 3 επειδη το περιοριζεις, η επειδη δεν μπορεις περισσοτερα?
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 04, 2012, 23:53 από nikoshat »

Αποσυνδεδεμένος elly

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • LOVE e-smoking!!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #529 στις: Μαρτίου 04, 2012, 23:55 »
επειδη τοσο μου βγαινει κανονικα. Δεν το περιοριζω, βεβαια οταν εχω δουλεια δεν γινεται να ατμιζω συνεχεια η να γεμιζω το tank.. ετσι καταναλωνω λιγοτερο απο οσο χρειαζομαι γιατι το σ/κ του δινω και καταλαβαινει.. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #530 στις: Μαρτίου 05, 2012, 00:03 »

Κοιτα τα 18mg ειναι οκ. Οταν εισαι εκει δεν πας παραπανω.
Μετα απο 2,5 μηνες η επιθυμια για κ.τ. ειναι φυσιλογικη, ολοι περασαμε απο αυτο το σταδιο, αρα εσυ δεν εισαι καμμια εξαιρεση. Εφ' οσον σου ερχεται στο μυαλο να αναψεις κ.τ. καντο!
Οσο το αποφευγεις μυθοποιεις το τσιγαρο, και στο μυαλο σου θα φανταζει σαν μια απαγορευμενη χαμενη απολαυση, αυτο θα σε οδηγει στα αντιθετα αποτελεσματα.

Η αποψη μου ειναι λοιπον, αφου το θελεις, καπνισε το, και χαλαρωσε.

Ουτε η "πιπιλα" ειναι κατι ξενο για μας, μετα απο 5 μηνες "καθαρος", στα 14mg 5-6 tank την ημερα, ακομη το εχω πιπιλα, αλλα το προτιμω απο πριν.

Συμφωνω με τα παιδια πιο πανω, αλλαζε γευσεις, βρες κι αλλες που ισως θα σε ικανοποιουν περισσοτερο, ψαξε, δεν θα βγεις χαμενη.  ;)

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #531 στις: Μαρτίου 05, 2012, 00:05 »
ωστοσο τις τελευταιες 2 εβδομαδες εχω εντονη την επιθυμια να καπνισω εστω και ενα κ/τ και ιδιαιτερα αυτες μερες το σκεφτομαι συχνα

Μην το πολεμάς ! δεν υπάρχει λόγος να σκέφτεσαι το κ.τ. παρά μόνο όταν πρέπει να  :wall: επειδή ήσουν καπνίστρια!
Το η.τ. δεν αποκαθιστά σε καμία περίπτωση το κ.τ. το ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑ και μάλιστα με μεγαλύτερη να μην πω άπειρη ποικιλία γεύσεων, ασχέτως αν όλοι ψάχνουν την ιδανικότερη.
Αυτό εξάλλου δεν θα σταματήσει ποτέ! Η "γαστρονομία" της γεύσης στο η.τ. είναι όπως στη μαγειρική απεριόριστη.

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #532 στις: Μαρτίου 05, 2012, 00:10 »
Αλλαξε αρωματα, βασεις, συσκευες, ανεβασε volt, ψαξου με D.I.Y υγρα.
Διαβασε αυτο το νημα, ολοκληρο.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,183.0.html

Τσιγαρο ομως μην ξαναπιασεις.

Αποσυνδεδεμένος elly

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • LOVE e-smoking!!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #533 στις: Μαρτίου 05, 2012, 00:13 »
Ευχαριστώ πολυ παιδια!  :) μου δωσατε ηδη μερικες πολυ καλες ιδεες, στο εξης δεν θα πιεζω τον εαυτο μου και θα προσπαθησω να το ψαχνω περισσοτερο με γευσεις αναλογα με την διαθεση και τις αναγκες μου.. ευχομαι καλη συνεχεια σε ολους και.. καλο βραδυ.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #534 στις: Μαρτίου 05, 2012, 00:16 »
 :bye: Καλο σου βραδυ.. :sleep35: :sleep35: :sleep35: :sleep35: :sleep35:

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #535 στις: Μαρτίου 07, 2012, 00:49 »
Να πω την αμαρτία μου μια ώρα προσπαθούσα να αλλάξω αντίσταση σε ένα κάρτο και μια κοβόταν το φιτίλι, μια το σύρμα μια τα καλώδια... και όταν τα κατάφερα ανακάλυψα πως είχα κλείσει από λάθος τις τρύπες για να παίρνει αέρα από κάτω. Η υπομονή μου εξαντλήθηκε και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να ανάψω κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #536 στις: Μαρτίου 07, 2012, 00:58 »
Να πω την αμαρτία μου μια ώρα προσπαθούσα να αλλάξω αντίσταση σε ένα κάρτο και μια κοβόταν το φιτίλι, μια το σύρμα μια τα καλώδια... και όταν τα κατάφερα ανακάλυψα πως είχα κλείσει από λάθος τις τρύπες για να παίρνει αέρα από κάτω. Η υπομονή μου εξαντλήθηκε και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να ανάψω κ.τ.

σε παρομοια φαση την πατησα κι εγω......οχι φυσικα σε τοσο περιπλοκη.... ;) αλλα σε προβλημα με εναν ατμιστη.....ειμουνα ετοιμη να αναψω και να πεταξω μην σου πω οτι εχει σχεση με η.τ.......αλλα καταφερα να μην το κανω...μετα απο αυτο δεν με φοβαμαι..... :)

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #537 στις: Μαρτίου 07, 2012, 13:08 »
Μετα απο 2,5 μηνες μονο με ητ η μονη στιγμη που παω να τρελαθω και θελω να αναψω τσιγαρο ειναι αμα....φαω σουβλακι :)) :)) εκει δεν την παλευω...τι να κανω;μην τολμησει κανεις να μου πει να κοψω το σουβλακι!! Ενα πιτα-γυρο θα το χτυπησω ο κοσμος να χαλασει μια φορα την βδομαδα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #538 στις: Μαρτίου 07, 2012, 14:20 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: μου χαλάς τον μαγικό αριθμό........μα πρέπει να απαντήσω ναι? Αυτό που λές είναι ότι πιο παράξενο έχω ακούσει ως σήμερα!! Όμως καταλαβαίνω καλά τι σου συμβαίνει γιατί είναι ψυχολογικό κ όχι κάτι άλλο  ;)
Το σουβλάκι σου αρέσει δίχως ενα κτ? αυτό σκέψου κ θα δείς ότι απλά άφησες μια πόρτα ανοιχτή για το κτ!!! Σκέψου όταν θα τρώς το σουβλάκι κ δες αν  ήταν τόσο νόστιμο όσο όταν κάπνιζες η μήπως άλλαξε κάτι?  ;) Θέλω κ εγώ ένα σουβλάκι τώρα μα που να βγάζω εισιτήριο για Ελλάδα.... ::) ::) ::)

Εdit: όταν θα πάς για σουβλάκι το δεύτερο που θα φάς είναι για μένα που δεν θέλω κτ μετά!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #539 στις: Μαρτίου 07, 2012, 19:40 »
Μετα απο 2,5 μηνες μονο με ητ η μονη στιγμη που παω να τρελαθω και θελω να αναψω τσιγαρο ειναι αμα....φαω σουβλακι :)) :)) εκει δεν την παλευω...τι να κανω;μην τολμησει κανεις να μου πει να κοψω το σουβλακι!! Ενα πιτα-γυρο θα το χτυπησω ο κοσμος να χαλασει μια φορα την βδομαδα

σουβλάκι χοιρινό ή κοτόπουλο? Εχει σημασία  :)) Ειναι το λιπος που προκαλεί επιθυμία
επίσης ο αριθμός των πιτών παιζει ρολο. Δοκίμασε δίπιτο , συστηνεται σε τεως κανιστες   :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245984 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572030 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1860 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8015 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121612 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 685 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 395 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326710 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8600 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297654 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827590 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511645 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios