vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

231 επισκέπτες, 1 χρήστης
Ducati.Jimakos

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #465 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 02:15 »
εγω στους 6 μηνες εχω καπνισει μονο ενα, δεν με χαλασε ισα ισα το ευχαριστηθηκα κιολας, αλλα μετα που βρωμαγα τσιγαριλα ξενερωσα, ουτε που το σκεφτομαι καν με καλυπτει το η.τ, απλα εκεινη την ημερα το ειχα ξεχασει και εμεινα πολλες ωρες χωρις η.τ

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #466 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 07:22 »
να σε ρωτησω κατι? θυμασαι αν λιγο μετα το κανονικό τσιγαρο που εκανες, ας πουμε 30-45 λεπτα, εαν ενιωσες εντονη επιθυμια για άλλο ενα? ή συνεχισες κανονικα να ατμίζεις και σε κάλυψε το ητ? Προσπαθώ να καταλάβω πως αντιδρα ο οργανισμος μολις καπνισει κανεις το πρωτο τσιγαρο μετα απο καιρο ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #467 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 07:40 »
οχι δεν ενιωσα επιθυμια για αλλο , μολις επιασα το η.τ στα χερια μου τελος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #468 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 08:35 »
Όταν ήμουν ακομη καπνιστής μια φίλη με είχε πει ούτε λίγο ούτε πολυ ναρκομανή γιατι στηριζόμουν?!?! στη νικοτίνη... Της είχα εξηγήσει ότι αυτο που κάνω είναι πρώτα συνήθεια ή χόμπι (όπως να διαβάζεις εφημερίδα, να πηγαίνεις στα μαγαζιά χωρίς να ψωνιζεις, να περνάς ώρα στον υπολογιστή σου κτλ) και μετα εξάρτηση.
Εκείνη επέμενε ότι ήμουν ψυχικά άρρωστος γιατι με έκανε κουμάντο η νικοτίνη.

Αυτη τη στιγμή είμαι με το άτμισμα στα 4-5 mg/ml και σε λίγα ml (τέλος το νικοτινούχο δεν έχω άλλο) θα περάσω στο φλορεξ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ , είμαι έτοιμος.
Μετά, για ποιο λόγο θα ατμίζω αφου δεν θα με κάνει κουμάντο η νικοτίνη?
Εντάξει έχετε δίκιο ίσως εκφράστηκα λάθος για τη  ´χειρότερη ´ συνήθεια, δεν είναι συνήθεια, αλλά το καινούριο μου χόμπι.

Αλλά τελικά δηλαδή είναι λάθος να έχεις συνήθειες? και γιατι θα πρέπει να λείπεις εσύ από αυτές τη στιγμή που σου δίνουν ευχαρίστηση στην ψυχή σου? και να νιώθεις ενοχές? πέρα απο το Η.Τ. Έχω και άλλες συνήθειες : να είμαι πιστός στους φίλους μου, να έχω τάξη (όσο μπορω) στη ζωή μου, κ.α. Δηλαδή θα πρέπει να λείπω εγω απο αυτές? οι διάφορες συνήθειες είναι αυτές που στην τελική απαρτίζουν τον χαρακτήρα, δεν νομίζω ότι πρέπει να λείπεις απο πουθενά.

ΟΛΑ ΕΊΝΑΙ ΕΔΩ ΤΏΡΑ.

Όπως και ο προσωπικός ατμοποιητής μου στο χέρι μου τη στιγμη που γράφω αυτα και χάρη σ αυτο το μαραφετι δεν έχω ´επιθυμία για Κ.Τ. ´ αλλά έχω ´επιθυμία για Η.Τ´

ΚαλημΕρα σε όλους κ σε όλες  :) :) :)


Εδώ μιλάμε καθαρά για την συνήθεια του κτ κ όχι για εξαρτήσεις όπως τα ναρκωτικά κ το αλκοόλ!
Εγώ μιλάω  καθαρά για την συνήθεια που δεν  έχει κάνει καμία ζημιά στον εγκέφαλο!!! Ναι μπορεί κ  το γνωρίζουμε  ότι παθολογικά κ ψυχικά το κάπνισμα να μας κάνει κακό κ εκεί θέλουμε δύναμη ψυχής για να το αντιμετωπίσουμε!!!! Για αυτό μιλάω για την συνειδητή μας απουσία......


Αλλά τελικά δηλαδή είναι λάθος να έχεις συνήθειες? και γιατι θα πρέπει να λείπεις εσύ από αυτές τη στιγμή που σου δίνουν ευχαρίστηση στην ψυχή σου? και να νιώθεις ενοχές? πέρα απο το Η.Τ. Έχω και άλλες συνήθειες : να είμαι πιστός στους φίλους μου, να έχω τάξη (όσο μπορω) στη ζωή μου, κ.α. Δηλαδή θα πρέπει να λείπω εγω απο αυτές? οι διάφορες συνήθειες είναι αυτές που στην τελική απαρτίζουν τον χαρακτήρα, δεν νομίζω ότι πρέπει να λείπεις απο πουθενά.
[/color]

Δεν είναι λάθος να έχεις συνήθειες που όμως  δεν σου κάνουν  με την ανθρώπινη λογική κακό!!!!!  Εδώ μιλάμε για το κτ!!!!! Έναν ύπουλο εχθρό  που θα σε ρίξει κάτω μια μέρα κ θα είναι αργά να πείς ότι εσύ απουσίαζες από την συνήθεια σου αυτή!!!!!!!!
Γιατί? Γιατί δίνουμε το παρόν σε ότι κ αν κάνουμε!!!!!!   :yes:

Η απουσία που εγώ λέω είναι η δύναμη σου αυτή που σου λέει.....Άγγελική? αρχίσαμε το άτμισμα για αυτό ας απουσιάζουμε για ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ!!!!!!!
Είναι τόσο απλό να το κάνει αυτό ο καθένας μας!!!!!! Δεν θέλεις υπερφυσικές δυνάμεις για να το καταφέρεις. Απλά επιλέγεις τι θα σου λείπει....κ τι δεν θα σου λείπει!!!!

Τι θα πεί μου λείπει  η  τάδε (κακιά θα την καθορίσεις εσύ αν είναι γιατί πολλοί πιστεύουν ότι το κτ δεν κάνει κακό....) μου συνήθεια? Γιατί "χαιδεύουμε" κάτι που μας μαστιγώνει? Γιατί εξαρτόμαστε από κάτι που μας αφήνει στο τέλος μισούς? Τι θα πεί  ότι δεν πρέπει  να λείπουμε από πουθενά? Η απουσία μας δεν ακυρώνει την ύπαρξή μας ναι?
Αυτά πρέπει ο καθένας μας να τα σκεφτεί σοβαρά κ να μην μπερδεύει τον ύπουλο του «φίλο» με την πραγματική ζωή............
Ακούγεται τρελό μα  η λογική κρύβεται εκεί  που εσύ πρέπει να βρείς τρόπους για να βγείς νικητής!!!!!!!

Δεν δίνουμε καμία ευχαρίστηση στην ψυχή μας καπνίζοντας  τα κτ όταν σκεφτούμε σοβαρά ότι ο "ναος" της ψυχής μας είναι το σώμα μας! Κ να υπενθυμίσω......ότι μια υγιής ψυχή δεν θα κατοικήσει για πολύ σε ένα άρρωστο σώμα άρα ας το σκεφτούμε κ αυτό πολύ σοβαρά!!!!!!!

ΟΛΑ ΕΊΝΑΙ ΕΔΩ ΤΏΡΑ. το ότι όλα είναι εδώ τώρα δεν σημαίνει ότι το ητ γίνεται μια συνήθεια!! Αυτό το θεωρώ λογικά λάθος γιατί? εγώ το ητ το είδα όχι ώς μια συνήθεια αλλά ώς μια γέφυρα που με οδήγησε σε έναν ασφαλέστερο τρόπο   να ξεφύγω από την θανατηφόρα μου συνήθεια!!!!
Το ητ είναι όπλο δυνατό που το χρησιμοποιούν με επιτυχία αυτοί που έμαθαν να χτυπούν τον στόχο.......  ;)

Κλείνοντας θα σας πώ .....
Η χειρότερη συνήθεια είναι αυτή που σου επιβάλλει την παρουσία σου!!!! Είναι τόσο μα τόσο απλό κ δύσκολο να το κατανοήσει κάποιος που δεν έμαθε να δίνει το παρόν του  απουσιάζοντας........... ;)

Μπρορείς να δώσεις το «παρόν» σου  με την απουσία σου από μια σου κακή συνήθεια κ να το λές συνειδητά ότι  το δικό σου παρόν  ήταν κ θα είναι η απουσία σου π.χ. από το κτ!!!    ;) ;) ;)
Τον εχθρό δεν τον υποτιμάς κ ειδικά το κτ που είναι ύπουλος εχθρός ναι? Τον πολέμας με ότι όπλα έχεις κ δεν παρατάς την μάχη με καμία δύναμη!!!!!!  Δεν κοιτάζεις με αγάπη αυτόν που σου αφαιρεί την ζωή κ ούτε θα πρέπε να σου λείπει........ Εαν όλοι δεν δούν την αλήθεια πίσω από ένα κτ τότε άδικα ασχολούνται με το ητ!!!! Γιατί θα πώ ξανά κάτι...... ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ ΔΕΝ ΈΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΤ!!!!!!

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2012, 08:57 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #469 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 09:55 »
δε θα μπορουσα να συμφωνησω περισσότερο με μία άποψη  :)
ειναι χαρά να σε διαβάζει κανείς αγαπητή Αγγελική.

Να προσθέσω κι εγώ λίγα λόγια , που απηχούν φυσικά πάντοτε την προσωπική μου άποψη και μόνο αυτή, επι του θέματος:
  Η επιθυμία μπορεί να ξεκινήσει απο παντού, από το σώμα από το πνεύμα, απο την ψυχή, από ένα ερέθισμα του περιβάλλοντος, από έναν άλλο άνθρωπο και ούτω καθεξής. Η ένταση της επιθυμίας ποικίλλει. Η επιθυμία οδηγεί σε πράξη. Οι επαναλαμβανόμενες επιθυμίες οδηγούν σε συστηματικές πράξεις. Αυτές ονομάζονται συνήθειες, καλές ή κακές. Τα κριτήρια που χαρακτηρίζουν μία συνηθεια ως καλη ή κακή είναι άλλοτε αντικειμενικά και άλλοτε υποκειμενικά .  Οι συνήθειες,  μας εγκλωβίζουν γιατί γεννάνε μια ανάγκη και η ανάγκη οδηγεί σε εξάρτηση. Μακάριος ο άνθρωπος που δεν εχει εξαρτήσεις. Ευλογημένος και όποιος μπορεί να "αδειάζει" απο τις ψευδαισθήσεις του. Το τσιγάρο είναι μια ψευδαίσθηση. Ναι, προσφέρει μία σωματική ικανοποιηση αλλα δεν ειναι αυτό το δυνατό του σημείο. Είναι ότι σε τοποθετεί σε μια καταστροφική ψυχική πραγματικότητα- πώς αλλιώς να χαρακτηρίσει κανείς το γεγονός ότι αποζητούμε κάτι τόσο επιζήμιο για να αισθανθούμε πλήρεις? 
Υπάρχει ένα γνωμικό που λέει:" όταν ξημερώσει δεν μπορείς να σταματήσεις τον κόκκορα". Σχεδον απλοικό φαντάζει μα κάντε τον κόπο να εξετάσετε το νόημά του. Μπορούμε ακόμη να προλάβουμε τον κόκκορα..

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #470 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 10:28 »
Κ εγώ συμφωνώ μαζί σου !!!!!!!  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:   :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Εξηγείς καταπληκτικά πώς μια συνήθεια γίνεται στο τέλος εξάρτηση!!!!!!  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Πιστεύω ότι από πολύ μικρή ηλικία οι άνθρωποι είναι εξαρτημένοι!!!!! Αν το δούμε λίγο προσεκτικά θα διαπυστώσουμε πολλά!!!!

Πολλά παιδιά "κληρονομούν"  τις συνήθειες τον γονειών τους κ δεν λέω για αυτά που έχουν σχέση με το  DNA!!!!!

"Κληρονόμησε" μια κοπέλα τον πόνο στην πλάτη που είχε κ η μητέρα της δίχως όμως εκείνη (η κοπέλα) να είχε  κανένα παθολογικό αίτιο.........όταν το έψαξε κατάλαβε ότι το έκανε ώς μια  συνήθεια για να μην της λείψει ποτέ η μητέρα της......(Η μητέρα της είχε όντος παθολογικό πρόβλημα!)

Δεν είναι τρελό? κ όμως συμβαίνει!!! Άρα ας ψάξουμε πολύ βαθιά τι συμβαίνει κ με το κτ !!!!
Γενικά ας ψάξουμε όλα όσα μας στοιχειώνουν? η τελικά εμείς τα υιοθετήσαμε για να μην νοιώθουμε ότι απουσιάζουμε από την ζωή? η για να μην νοιώθουμε ότι μας λείπουν κάποια κομμάτια που μας κάνουν να είμαστε ολοκρηρωμένοι? γιατί από μικρά παιδιά ακούμε κάτι που δεν το κατάλαβα ποτέ....."κανείς δεν είναι τέλειος..."  Αυτό όποτε το άκουγα έκλεινα τα αυτιά μου κ όταν με ρωτούσαν γιατί το κάνω αυτό? έλεγα........."Λέτε ότι σας είπαν οι άλλοι γιατί δεν ξέρετε τι μπορεί να κάνει ένας άνθρωπος  όταν ψάξει μέσα του να βρεί τρόπους για να πετύχει αυτά που εσείς θεωρείτε δύσκολα".... 
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2012, 10:38 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #471 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 10:57 »
Dark Angel, Humphrey...

 Πρώτα απ όλα πρέπει να σας πω ότι δεν έχω καμία διάθεση αμφισβήτησης των λόγων σας... Έχετε δίκιο... Και μου αρέσει πολυ η κουβεντουλα μαζί σας...
 Αυτη η χρονική περίοδος είναι δύσκολη για μένα (απέχω απο το Κ.Τ. Ακριβώς 45 μέρες). Το σώμα μου μετά απο τη δοκιμη της Τσικνοπέμπτης φαίνεται ότι πλέον δεν το χρειάζεται, αλλά στο μυαλό μου γίνονται περίεργες σκέψεις.
 Μη μου πείτε ότι κάτι τέτοιο δεν έγινε κάποια στιγμή και σε σας? Ε λοιπόν αυτη είναι η στιγμή για μένα που άρχισα και σκέφτομαι: Βρε Κωνσταντίνε, τι πας να κανείς? βγάζεις κάτι κακό απο τη ζωή σου, μπράβο! Αλλα τί είναι αυτό με το οποίο το αντιαθιστας? είναι καλο? είναι κακό? ποτέ δεν ήμουν της λογικής  ´το μη χειρον βέλτιστο ´ και μη μου πείτε ότι ξέρετε αν αυτό που κάνουμε είναι καλό? δεν υπάρχει καμία έρευνα που να το διαψεύδει - επιβεβαιώνει αυτο.
 Όλα αυτά και άλλα τόσα γίνονται μέσα στο μαλό μου τα οποία πρώτα απο όλα μηπως γίνονται απο την επιθυμία για κανονικό τσιγάρο?... Συγχωρήστε με ... Είναι για μένα αυτη η περίοδος η δική μου δύσκολη περίοδος!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #472 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 11:03 »
Καλημέρα!!!! σε καταλαβαίνω απόλυτα μα θα σε στεναχωρήσω λέγοντας ότι εγώ πότε δεν ένοιωσα να μου λείπει το κτ!! Γιατί αποφάσισα να λείπω εγώ από αυτό τόσο απλά ναι?

Όταν κάπνιζες? σκέφτηκες πόσο κακό κάνεις στον εαυτό κ στην υγεία σου? Δλδ σκέφτηκες ότι αυτό ήταν κάτι κακό?
Γιατί τώρα που πάτησες στην γέφυρα που θα σε πάει απέναντι....αναρωτιέσαι αν εκεί που θα πας θα είναι καλά?
Εγώ μπορώ να σου πώ με σιγουριά ότι η δικιά μου γέφυρα με κράτησε κ με πέρασε απέναντι δίχως ποτέ να  σκεφτώ αν πήρα την σωστή απόφαση γιατί αυτήν την γέφυρα βρήκα κ αυτήν περπάτησα κ σχεδόν δύο χρόνια τώρα? είμαι πολύ καλά!!!!  ;) ;) Η γέφυρα μου δεν με γκρέμισε κ δεν με έριξε στο κτ!!! Καταλαβαίνεις ότι η γέφυρα μου ήταν η απόφαση μου ναι? Τώρα αν αυτή η απόφαφση μου κάνει κακό σίγουρα είναι μικρότερο από εκείνο της απόφασης να καπνίζω κάποτε!!!!!!  :yes: :yes: :yes:

Ο πόλεμος που γίνεται μέσα σου είναι αυτός που κάνει πολλούς να τα παρατήσουν κ να γυρίσουν στο κτ!!
Εαν μπορείς κ δίχως ητ τότε ακόμα καλλίτερα για σένα μα καλλίτερα να ανέβεις ένα σκαλοπάτι  πάρα να κάνεις άλμα.......

Εγώ σου λέω να συνεχίσεις την προσπάθεια σου με στήριγμα σου το ητ!!! Δεν κάνει ότι το κτ!!!! Αυτό το πιστεύω για μένα ναι?
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2012, 11:12 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #473 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 11:14 »
OK dark angel...

Κρατάω την τελευταία σου φράση και συνεχίζω... :)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #474 στις: Φεβρουαρίου 18, 2012, 11:17 »
ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΤΟΥ ΣΟΥ!!!!!! Γίνε σύμμαχός του κ θα τα καταφέρεις!!!!!!!!! Ο εαυτός μας είναι τέλειος κ γνωρίζει το καλό μας  άλλο .... αν εμείς νομίζουμε ότι κάνουμε κουμάντο...... ;)

 Μην το βάζεις κάτω με το ητ!!!! θα σε βοηθήσει πολύ κ όταν μια μέρα δεν θα το έχεις ανάγκη τότε άφησε το κ αυτό να φύγει ναι? Εγώ πιστεύω ότι οι άνθρωποι είναι πολύ δυνατοί κ μπορούν με την θέληση τους να κάνουν θαύματα!!!!  :) :)

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #475 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 15:20 »
Αγαπητοί συνατμιστές :bye: :bye:  έχω ευχάριστα νέα μείωσα κι άλλο το κ.τ. πλέον είμαι στα 4 την ημέρα :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος tasosvaps

  • **
  • 240
  • Φύλο: Άντρας
  • ntoumanii
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #476 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 15:30 »
μπραβο αλλα μια σκεψη ειναι πλεον πετα το τελειως για δυο μερες και θα δεις οτι δεν το χρειαζεσαι ασε που μετα θα σου βρωμαει πολυ ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #477 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 15:32 »
Μπράβο! Με ηρεμια και χωρίς ζόρι θα το πεταξεις τελειως γιατι θα δεις οτι ειδαμε ολοι! Το ποσο πιο μεγαλη απολαυση καπνισματος σου προσφερει το ΗΤ.  :) :)

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #478 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 15:35 »
Μπράβο! Με ηρεμια και χωρίς ζόρι θα το πεταξεις τελειως γιατι θα δεις οτι ειδαμε ολοι! Το ποσο πιο μεγαλη απολαυση καπνισματος σου προσφερει το ΗΤ.  :) :)

+1 Αλλοι αργουν να το δουν, αλλοι το βλεπουν απο τη πρωτη μερα!

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #479 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 17:12 »
Ευχαρστώ παιδιά  ;) ;) ;) έχει πολύ μεγάλη σημασία να έχεις υποστήριξη σε ότι κάνεις και πάνω απ'όλα να βρίσκεις απαντήσεις σε ερωτήματα που έχουν να κάνουν άμεσα με την προσπάθειά σου!!!!!!!!!! :D :D Ξέρετε πολλές φορές η άγνοια σε κάνει και πελαγώνεις και καταθέτεις πιο εύκολα τα όπλα :hmmm: :hmmm:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1557 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7481 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120680 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 289 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325916 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510789 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156590 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi