vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

126 επισκέπτες, 1 χρήστης
thanos1071

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #135 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 20:06 »
Έπιασα το Η.Τ. στα χέρια μου στις 27/10 στις 5 το απόγευμα και από τότε δεν το έχω καν πλησιάσει στο στόμα μου το Κ.Τ.!!! Συγχωρέστε μου τον στόμφο, αλλά 22 χρόνια τώρα ήμουν ΒΑΡΥΣ καπνιστης και από αυτούς που ένοιωθαν ότι δεν θα καταφέρουν ποτέ να το κόψουν το ρημάδι! Τα τελευταία χρόνια δε, τα πράματα έγιναν μάλιστα χειρότερα, βλέποντας 2 από τους καλύτερους φίλους μου να το κόβουν (από αυτούς τους φίλους που μοιράζεσαι πολλά στην απίθανη περίοδο που λέγεται "φοιτητικά χρόνια", με αξέχαστα πάρτυ, αλητείες και φυσικά.... τασάκια φουλαρισμένα ως το ταβάνι), βλέποντας την αδερφή μου να το κόβει επίσης και να μεταλλάσεται ως δια μαγείας σε φανατική αντικαπνίστρια, τον πατέρα μου να του το κόβει -αναγκαστικά- το... τριπλό μπαϊ-πας πέρσυ το καλοκαίρι, και την μάνα μου να ακολουθεί για συμπαράσταση στον πατέρα μου. Μένοντας έγκυος και η γυναίκα μου, βγήκε εντελώς το τσιγάρο από την οικογένεια και μαζί βγήκα και εγώ στο... μπαλκόνι! (Οι.... Κρητικοί ίσως να μην μπορούν να το νοιώσουν ακριβώς, αλλά είναι ΜΕΓΑΛΟ λούκι το μπαλκόνι τον χειμώνα εδώ πάνω!!! ΕΙΔΙΚΑ αν είσαι τόσο βαρύς καπνιστής όσο εγώ!!!) Το τελειωτικό χτύπημα ήρθε όταν το έκοψε ο συνέταιρος!!! Ο οποίος δε, όντας και μεγάλο πειραχτήρι, άρχισε τα χαζά: "Έτσι, έτσι!!! ρούφα τον καρκίνο σου!!!" και τέτοια χαριτωμένα.
Μέσα σε αυτό το κλίμα λοιπόν, γνώρισα το Η.Τ. από τον αδερφό της γυναίκας μου και το παρήγγειλα και εγώ!
Ας σημειωθεί, ότι δεν ενθουσιάστηκα από τις δοκιμαστικές τζούρες στο Η.Τ. του κουνιάδου μου, αλλά όσο περίμενα την παραγγελία. τόσο μεγάλωνε -ανεξήγητα- ο ενθουσιασμός μου!!!
Άνοιξα το πακέτο, φόρτισα τις μπαταριές και αυτό ήταν!!!!
Φορ δε ρέκορντ, στις 40 αυτές ημέρες επιθυμία για Κ.Τ. μου ήρθε μόνο (?) 5-6 φορές και αυτό ήταν για κλάσματα του δευτερολέπτου, ή σε καταστάσεις που απυηδούσα με διαρροές, ατμοποιητές, γεύση καμένου και κακά υγρά...
Αν υπήρχε η δυνατότητα η πρώτη επαφή με το Η.Τ. να είναι με καλοσεταρισμένο Α2 και Tribecca στα 24 ή 18
θα γίνονταν ατμιστές και άτομα που δεν έχουν καπνίσει ποτέ στην ζωή τους....  :)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #136 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:36 »
Σαν ψεμα μου φαινεται παιδια, εχω 2 μερες να καπνισω!!! Κ χωρις να ζοριστω καθολου.
Αφου περασα κ το τεστ του πρωινου καφε δεν φοβαμαι τιποτα!! Μονο μετα το φαγητο με πιανει λιγο αλλα το ελεγχω ανετα.
Ηδη νιωθω διαφορετικα. Αυτα που εγραφαν κ αλλα παιδια συμβαινουν κ σε μενα. Παιρνω βαθιες ανασες κ ξυπναω χωρις αυτο το βαρος που ενιωθα. Που δεν μπορουσα να ανοιξω τα ματια μου
Κ κατι αλλο, δεν ξερω αν το προσεξατε κ εσεις. Ο καφες εχει αλλη γευση. Τωρα καταλαβαινω την πραγματικη γευση του καφε!!
Ίσως είμαι τώρα εκτός? όμως θα πω κάτι πολύ περίεργο επειδή ανάφερες τον καφέ.... Όταν σταμάτησα το κτ!! Κατάλαβα ότι με πείραζε τρομερά ο καφές!! κ ήταν το δευτέρο που έκοψα μαχαίρι αμέσως μετά το κτ!!!! Τον καφέ τον ήθελα τρομέρα κ μόνο με το κτ!!! Με το ητ δεν μπορώ όσες φορές κ αν δοκίμασα να πιώ καφέ με   "χαλάει "τρομερά!!!  Συνέβει αυτό σε άλλους?  :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #137 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:43 »
οι κακες συνηθιες δυσκολα κοβονται !!! κ αν κ προφανως αναφερομαστε σε παρενεργεια λογω διακοπης κ.τ. να πω απλα οτι απο τοτε που ατμιζω εχω καπνισει μονο 2 τσιγαρα κ αυτο για να πιστοποιησω πως τελικα μου προκαλει αηδια και δευτερον οτι τα υγρα που πινω κετος ποτου, τα καταναλωνω πολυ πιο γρηγορα, π.χ. νερο, χυμους, οσο αφορα τον καφε η αληθεια ειναι οτι το πρωι τον χρειαζομαι για ν ανοιξει το ματι αλλα δεν πεθαινω κιολας μιας και αρκουμαι σε μισο φλυτζανι γαλλικου μονο στο ξυπνημα. μετα υπαρχει μονο κ μονο για να τον βλεπω εως ωτου φτασει μεσημερι κ τον χυσω για να φαω.

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #138 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:45 »
Αγγελική σε μένα όχι.
Μάλιστα πήρα και υγρό coffee... :D
Επίνα 5-10 καφέδες (οχι φραπε, μόνο γαλικους, νες, πρεσο...) οταν κάπνιζα ΚΤ
και τώρα με ΗΤ πίνω ελαφρώς ακόμα περισσότερους καφέδες
και μάλιστα ακόμα πιο γρήγορα...
Οκ, εγω είμαι και fun τοθ καφέ, παράγγελνα και ακομα και σημερα μερικες φορες,
απο Βραζιλία...ο καφές δεν κόβεται... :D
οκ, σιγουραλα κόβονται αλλα εμενα μου αρεσει πολυ πολυ ο καφες και δεν θελω να το κοψω..
το καλο όμως στην όλη ιστορία, ειναι οτι δεν εχω πρόβλημα ΗΤ με καφε... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος makhs

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #139 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:46 »
Φυσικα κ εγω τον προτιμω με κ.τ. Σημερα μολις ηπια την πρωτη τζουρα εκανα την κινηση να βρω το πακετο με τα τσιγαρα. 20 χρονων συνηθειες δεν τις ξεπερνας σε 2 μερες.
Ευτυχως εχω πεταξει τα πακετα.
Για την γευση του μιλησα στο προηγουμενο. Ειναι πολυ διαφορετικη τωρα, προς το καλυτερο φυσικα.

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #140 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:48 »
@ DARK ANGEL

Προσωπικά τον απολαμβάνω το ίδιο ... ειδικά το πρωινό μου καφεδάκι δεν το αλλάζω και δεν το κόβω εύκολα!  :D

Την πρώτη μέρα μόνο μου κακοφάνηκε λόγω της συνήθειας έψαχνα δεξια και αριστερά στα τριφτά μου!  :D

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #141 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:06 »
αρχισα το ΗΤ για καθαρα οικονομικους λογους, στη συνεχεια ομως ηταν απολαυση.
Περασαν λιγες μερες, και εκανα 1-2 τσιγαρα την ημερα (winston blue) και μου εφερνα μια καρβουνιλα!!!
Γενικα εκανα το μισο και ουτε και μετα το εσβηνα....
Επειδη δεν ημουν καλα οργανωμενος, χρειαζομουν να εχω κατι σε περιπτωση που ξωμενα.
Ετσι για αυτο το κομματι πηρα νταβιντοφ και το αντεχω καπως....
Τωρα εχω ενα πακετο και το παω βολτα.

Εκεινο που χρειαζομουν, ιδιως για το πρωινο καφεδακι, ηταν να βρω το σωστο υγρο για μενα.
Την καταβρισκω με εσπρεσσο 18 MG και τετοια απολαυση δεν βρισκεις με τιποτα.
Ιδιως οταν εχει καλη περιεκτικοτητα σε ντουμανι.....
Θα πω οτι την δευτερη εβδομαδα προσαρμοστηκα ακομα πιο πολυ,
και εκανα τζουρες πραγματικα οταν ηθελα, ετυχε να μεινω και χωρις τζουρα και 2 ωρες
κατι που παλια δεν επαιζε με τπτ.... δυστυχως ημουν καπως μανιωδης καπνιστης λογω πολυ ζορισμενου ετους
και εφτασα λιγο πριν τα 2 πακετα!!!

Κλεινωντας να πω, οτι εχω ακομα δρομο και οργανωση μεχρι να βρω και αλλες γευσεις
αλλα με τιποτα δεν ξαναγυρναω στο ΚΤ, νιωθω λες μου χωνουν καρβουνα στο στομα!!!

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #142 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:11 »
Ειμαι μανιακος με τον καφε και τον απολαμβανω οποιαδηποτε ωρα της ημερας και οχι δεν μειωθηκε καθολου η επιθυμία μου γιαυτον.Μαλιστα τον απολαμβανω ακομα περισσοτερο γιατι εχω καλυτερη γευση.Για να φανταστειτε τι αγαπη εχω για τον καφε οι φιλοι μου με φωναζουν με το ονομα του τρελλου της γειτονιας που ειναι 24 ωρες το 24ωρο με ενα φραπε στο χερι :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #143 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:31 »
Καλημέρα και από εμένα. Σήμερα μόλις άρχισα να ατμίζω!!! Οι πρώτες εντυπώσεις ενός χρόνιου "βαριού" καπνιστη:

  • Μετά τα 10 πρώτα λεπτά ατμίσματος μου ήρθε επιθυμία για τσιγάρο γιατί μου έρχεται πιο βαρύ το ηλεκτρονικό!!! Βλέπετε ξεκίνησα με 18mg νικοτίνης και 100% VG που μάλλον μου έπεσε βαρια...
  • Είμαι στην μία ώρα ατμίσματος και την έχω καταβρεί! Μεστή γεύση (Cowboy Blend), σαφώς πιο γευστική από καπνό (Drum μπλέ).
  • Αν συνεχιστεί όλη την μέρα, δεν ξαναβάζω κτ στο στόμα μου... είναι σαν να έχεις μία ζωή ένα δίχρονο σκούτερ (κοινώς λαδιέρα) και να ανεβαίνεις για πρώτη φορά σε Harley!!! Ξαναγυρνάς πίσω στο σκούτερ;
  • Ανυπομονώ να αρχίσω να δοκιμάζω και άλλα υγρά... ισως με χαμηλότερη περιεκτικότητα νικοτίνης. Οι φοβίες μου ότι θα μου φαίνεται "ελαφρυ" έγιναν καπνός, ή μαλλον καλύτερα ... ατμός! Τέλειωσε, είμαι πλέον ατμιστής!!!

Υ.Γ.: Η πλάκα είναι ότι δεν ήθελα με τίποτα να κόψω το κανονικό τσιγάρο γιατί είμουν πολύ άσχημα πληροφορημένος για τα ηλεκτρονικά.... Τώρα δεν ξαναγυρνάω με τίποτα στο κάπνισμα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:43 από diastrofeas »

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #144 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:46 »
Συγχαρητήρια μάγκες, χίλια μπράβο που τα καταφέρατε άντε και στα δικά μας.
Μπαίνω κάθε μέρα εδώ και διαβάζω "success stories" που πλέον δεν έχω καμμία αμφιβολία για το δικό μου. :)

Αποσυνδεδεμένος jessi3gr

  • 3
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #145 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 20:25 »
ειμαι ετοιμη κ εγω να αγορασω,μαλλον εχω πεισει κ τον αντρα μου!!!Διαβαζω ιστοριες που το η.τ εχει μεγαλη ςπιτυχια στην διακοπη καπνισματος κ.τ και θελω πολυ να ξεκινησω κ εγω.ΕΙμαι προς το παρον 8 μερες ακαπνη με το πιπακι νικορετ αλλα ψαχνομαι συνεχεια.....ειναι τοσο δυσκολο...ελπιζω με το η.τ να ηρεμησουν τα πραγματα

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #146 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 02:06 »
Πρωην τζιμινιερα...για μενα το κ.τ. κολλαγε ΠΑΝΤΟΥ...πως λεμε, με το καφε; Ε, με το ποτο, μετα το φαι, πριν το φαι, με την οδηγηση, με τη δουλεια, πριν τον υπνο, μετα τον υπνο....μονο τσιγαρο μετα το τσιγαρο δεν ειχα θεσμοθετησει  :))

τελος 5ης μερας...τη 1η μερα η.τ. ειχα την επιθυμια στο τελος της ημερας να αναψω κ.τ. αλλα αυτο γιατι οπως διαπιστωσα αργοτερα δεν ειχα επιλεξει το καταλληλο για τα γουστα μου υγρο....απο δευτερη μερα κιολας δεν ειχα ΚΑΜΜΙΑ επιθυμια για κ.τ.....Ακομα κ στο πρωινο καφε κ μετα το φαι (στιγμες τις οποιες "φοβομουν" ιδιατερα)


Να διευκρινησω παντως οτι δεν πηρα η.τ. για να κοψω το καπνισμα (δηλαδη με σκοπο να ελαττωσω τη νικοτινη)...αλλα απλα για να αλλαξω τροπο καπνισματος (βλεπε ορισμο: η.τ.= εναλλακτικος τροπος καπνισματος)....Δεν αποκλειω ομως πλεον κ αυτο το ενδεχομενο...Ενα ειναι σιγουρο, δεν ξαναγυριζω στο κ.τ. μετα απο τις αλλαγες που ειδα να μου συμβαινουν μεσα σε 5 μονο μερες.

Αποσυνδεδεμένος kostas71

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • 2 Σεπτεμβρίου 2011, ημέρα ανεξαρτησίας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #147 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 07:53 »
Κ.Τ απο το '84, πολυ πραμα.
Εχω κανει 2-3 προσπαθειες να το κοψω, με τη μεγαλυτερη τοτε το '08 στον πρωτο τον αγωνα της ελλαδας στο euro 2008. Δε λεω, αρκετη βοηθεια πηρα απο τα γνωστα αυτοκολλητα εκεινη την εποχη. Αλλα δεν εμελλε να το κρατησω κομμενο, και ενα χρονο πριν το ξαναρχισα.
Το μεγαλο προβλημα παντα ηταν οτι εστω και με ελαχιστα τσιγαρα ο λαιμος μου εκλεινε τελειως, και πολλες φορες αναγκαζομουν να κοιμαμαι καθιστος στο κρεβατι ωστε να μπορω να αναπνεω.
Εξι μηνες μετα λοιπον πηρα ενα κινεζικο πολυ φτηνο απο DX. Αρκετα καλο, αλλα μου εβγαζε μια γευση πλαστικου, οποτε δεν το συνεχισα. Ηθελε ομως η τυχη να το ξεκινησω, οποτε μου εστειλε ενα φιλο, ο οποιος ειχε ξεκινησει το Hybrid, το ζαχαρωσα με τη μια. Δοκιμασα και λιγο, καλο ειναι λεω, και επι τοπου ο βραδυ μπαινω στο site και παραγγελνω το πακετακι. Μετα απο δυο μερες μου ηρθε. Παραλληλα γραφτηκα κι εδω, για να θυμαμαι ημερομηνια  :) (2 Σεπτεμβρη του '11)
Πλεον αναπνεω κανονικα (ξεκινησα και τρεξιμο, ποιος εγω που δεν μπορουσα να ανεβω με μια 20 σκαλοπατια).
Απο τοτε εκανα 2-3 φορες τσιγαρο, επειδη απο βλακεια μου δε φορτισα τη δευτερη μπαταρια, οποτε επεσα στην αναγκη του. Δεν κρυβω οτι κατι βραδια (και μετα απο πολλλλλλυυυυ τσιπουρο) μου βγαινει να παρω ενα απο το διπλανο μου, αλλα τραβαω 2-3 μεγαλες τζουρες απο το hybrid (τοσο ωστε να κοψει μονη της η μπαταρια), και μου φευγει η ορεξη.
Το χειροτερο ειναι αυτο που διαβασα και πιο πανω. Να εισαι σε χωρο που δεν καπνιζει καποιος, να ειστε 2-3 με η.τ. και να ερθει φιλος στην παρεα, κανονικο φουγαρο, και απο τη μια στιγμη στην αλλη, να αλλαξει ολη η ατμοσφαιρα. Πλεον με ενοχλει παρα πολυ, αλλα τι να κανεις, περασα απο αυτα τα σταδια και ξερω πως ειναι.

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #148 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 09:15 »
...μετα απο μολις 21 ημερες στο κοσμο του ατμου μπορω να πω πως η ερωτηση αυτη μου φανταζει πλεον αστεια!!!
κ ομως ειναι τοσο κακο το κ.τ. που μονο αηδια μου φερνει πλεον οταν μπαινω σ ενα χωρο καππνιστων κ μιλαω για το ιδιο μου το σπιτι οπου ειναι μια τζιμινιερα!!! παρακαλωνας ολους τουλαχιστον να μην ερχονται με τσιγαρο στο χερι μεσ το δωματιο μου. παιδια μακαρι να ειχα μπει νωριτερα στο κοσμο του ατμου, οκ ναι θελει την προσαρμογη του στην αρχη, εκανα κ εγω ενα τσιγαρο απο περιεργεια τη δευτερη ημερα αλλα η αηδια που μου εφερε με κανει ακομη πιο δυνατο στο να μην περναει ουτα καν πλεον απ το μυαλο μου παιρνοντας μια ωραια μεγαλη τζουρα ατμου με το αγαπημενο μου υγρο ειναι ολα τα λεφτα !!!
λοιπον οχι, πλεον ως αστειο το σκεφτομαι το τσιγαρο και μακαρι να πεισω οσους μπορω να μπουν κ αυτοι εστω στο κοσμο του ατμου, αν οχι να το κοψουν εντελως !!!
οποτε η ερωτηση θα επρεπε να ειναι "καμια επιθυμια για κ.τ." και απλα να υπαρχει ψηφοφορια για οσους υπεκυψαν στον πειρασμο κ σε οσους ειναι σταθεροι κ κολλημενοι εδω !!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #149 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 09:25 »
Καλημέρα!! καμία επιθυμία για κτ όσο καιρό ατμίζω!! Είμαι σίγουρη ότι εσυ δεν θα το αγγίξεις ξανά ποτέ!!!!!! Κάποιοι από εμάς το καταφέρνουμε τελικά πολύ εύκολα!!!!!!!!! Όμως κ οι άλλοι που κάποιες φορές "λυγίσανε"? δεν πειράζει αφού περνάμε όλοι από διάφορες δοκιμασίες μέχρι να νικήσουμε!!!!!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 246010 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572060 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1872 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8021 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121635 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 686 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 396 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326735 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8603 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297680 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827598 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511682 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios