vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

126 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #120 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 16:31 »
Σωστο, αλλά σκεψου παλια, οταν ξεμεναμε απο τσιγαρα, καναμε τρακα ο,τι βρωμοτσιγαρο βρισκαμε.

 :sign_sostos:  όπως τα λες είναι φίλε μου. η γνωστη μάρκα ''SANBROUM'' (σαν βρούμε...)   ;D

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #121 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 16:34 »
Ξεκινησα το η.τ. εντελως τυχαια, δεν εχω, προς το παρον βεβαια, καμια επιθυμια να κοψω το τσιγαρο. Αλλα, απο το Σαββατο που ξεκινησα εχω κανει συνολικα τρια κ.τ.

Και δεν ειναι οτι πιεζομαι, εχω πει οτι οποτε θελησω να κανω τσιγαρο θα κανω, απλα δεν θελω. Και με παρατηρω με πολυ ενδιαφερον.

Αντε και αν τραβηξει ομαλα ο μηνας και το γουσταρω το ολο κολπο, μαλλον θα παω για κανενα GG  :respect: :)

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #122 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 16:48 »

Σου εύχομαι φίλε μου να τα καταφέρεις και να το κόψεις το τσιγάρο και να είσαι σίγουρος πως θα το γουστάρεις με 1000 το όλο κόλπο! Το ότι δεν πιέζεσαι είναι καλό γιατί τίποτε δεν γίνεται με το ζόρι! Όλα είναι μέσα στο μυαλό !

 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #123 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 16:51 »
το θεμα ειναι οτι και απο κατι να ξεμεινεις καποια φορα(υγρα,μπαταρια,ατμοποιητη) και δεν μπορεις να ατμισεις, να μην σκεφτεσαι το κ.τ. , εαν για καποιο λογο που προανεφερα δεν μπορεις να ατμισεις τοτε απλα δεν ατμιζεις :dontknow: το κ.τ. τι σχεση εχει? μακρυα, το η.τ. μπορει να αντικαταστησει το κ.τ. ευκολα, το κ.τ. ομως δεν μπορει να αντικαταστησει το η.τ. με τιποτα...σκεφτειτε το λιγο :yes:

αν και ειναι ακομα νωρις για να εχω απολυτη αποψη (2 μηνες μονο) παρολα αυτα ειμαι ακριβως αυτης της λογικης.
ισως ακομα και υποσυνειδητα να ηθελα τοσο πολυ να απαλλαγω απο το κ.τ που ουτε καν μου περναει απο το μυαλο ακομα και αν ξεμενα να το εβαζα στο στομα μου..
εδω δεν μου αρεζε  οταν το καπνιζα και θα το κανω τωρα που επιτελους το σταματησα? σαν πισωγυρισμα μου φαινεται ανευ ουσιας.
πιστευω οτι ειναι καθαρα εγκεφαλικο το θεμα μιας και το ζητημα της εξαρτησης καλυπτεται απο την νικοτινη.

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #124 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 17:04 »
θα βγώ λίγο off topic κ συγχωρέστε με αλλά μόλις μου ήρθε και θέλω να αφιερώσω ένα τραγουδάκι στο Κ.Τ.  ::)

""Το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω και δεν πρόκειται σε σένα να γυρίσω
Μια παλιά και ξεγραμμένη ιστορία δεν μπορεί να μου αλλάξει την πορεία.

Το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω και την πόρτα σου ποτέ δεν θα χτυπήσω
Πιο καλά να συναντήσω κάτι άλλο και ας πέσω σε ένα λάθος πιο μεγάλο.""

 ;D ;D ;D



Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #125 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 01:00 »
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #126 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 01:27 »
θα βγώ λίγο off topic κ συγχωρέστε με αλλά μόλις μου ήρθε και θέλω να αφιερώσω ένα τραγουδάκι στο Κ.Τ.  ::)

""Το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω και δεν πρόκειται σε σένα να γυρίσω
Μια παλιά και ξεγραμμένη ιστορία δεν μπορεί να μου αλλάξει την πορεία.

Το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω και την πόρτα σου ποτέ δεν θα χτυπήσω
Πιο καλά να συναντήσω κάτι άλλο και ας πέσω σε ένα λάθος πιο μεγάλο.""

 ;D ;D ;D

Μήν ξεχνάμε και τον τραγουδιστή  ;D Γ.Μαργαρίτης  ;)

Αποσυνδεδεμένος spacebeer

  • *
  • 26
  • θα τον στρωσω που θα παει ....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #127 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 13:06 »
καμια μετα απο 3 εβδομαδες εκτος απο το τσιγαρο του νικητη.ετσι το λεω. αλλα με 16 mg εφυγε και αυτο.

Αποσυνδεδεμένος reefdiver

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • Τρία πουλάκια καθονταν....ΚΑΝΑΒΕΡΑΛ γωνία...
    • santorini rooms
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #128 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 14:07 »
σημερα πηρα του θειού μου (62 ετων) ενα Giant ,μαζι με USA mix 16mg  υγρο της Nobacco και σαν να φαίνεται οτι το γουσταρει.......................και μαλιστα αρκετα....


Με το που του το εδωσα, του ειπα :  Βαζεις τον "Γιγαντα" μπροστα απο το τασακι,και τα τσιγαρα σου πισω απο το τασακι μαζι με τον αναπτήρα,,,,,,,,,και διαλέγεις.
του βαζω στα χερια υγρό και ατμοποιητή και αφου του λεω οτι δεν πρεπει να σταξει μεσα στην εσωτερική τρυπούλα το υγρό, να το γεμίσει μεχρι να βγει μια σταγόνα απο κατω απ'τον καρτο.
Σκουπισε το........βιδωσε το........και ξεκίνα !!!   ;D

μετα απο 45 χρονια κανονικού καπνίσματος, σημερα εκανε 2 marlborakia μόνο !!!! (που κανονικα θα ειχε κανει μεχρι τωρα 14:00,ήδη το πρωτο πακέτο).......


Του ετοιμασα και το δευτερο η/τ για το σπιτι ..............

αντε να δουμε  !!  8)


γιατι ολοι τον κυνηγούν στο σπιτι............και ζορίζεται !

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #129 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 14:44 »
Τι θελεις να πεις για τα χρονια του θειου σου,
συνομηλικοι ειμαστε.
Σκεψου οτι εμεις τα φτασαμε τα 62 και τα χαρηκαμε.
 :D :D :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #130 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 14:45 »
 :sign_oraios: reefdiver

μπράβο γιατι κακά τα ψέμματα, κατα κοινή ομολογία οι ηλικιωμένοι είναι και πιο ''δύσκολοι''...
μπράβο για την υπομονή σου και τον κόπο σου.
Ας ελπίσουμε να το συνηθίσει και ο θείος.  :)

Νίκο καταρχάς..respect. Αλλα οκ, πως να το κάνουμε, οι μεγαλύτεροι σε ηλικία δυσκολεύονται περισσότερο με τις νέες μόδες σε σχέση με τους νέους... :D

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #131 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 14:50 »
@ Νικος

Χρόνια σου πολλά !! κ να πω ότι  ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο ειδικά για μένα!! Έχω δει άτομα στα 20 να είναι ήδη 87 ετών!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #132 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 14:55 »
Αγγελική δεκτό και σεβαστό αυτό που λές, αλλα στατιστικά δεν είναι έτσι.  :nope:

Στατιστικά οι άνθρωποι άνω των 50 ετών, δυσκολεύονται περισσοτερο στο να αλλάξουν συνήθειες και δυστυχώς ή ευτυχώς (γιατι εκει που ειναι θα 'μαι...), πολλοί απ'άυτους  έχουν και πρόβλημα συμφωνίας ή κατανόησης, μιας και πολλές φορές ντα και καλά έχουν δίκο και είναι γνώστες των πάντων...

Κι όμως...είμαστε οφ τοπικ... :yes:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #133 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 14:56 »
Διαφωνώ απόλυτα μα ήμαστε όντος εκτός  ;) σε άλλο τόπικ θα τα πούμε.  :yes:  Καλό απόγευμα  :)

Αποσυνδεδεμένος makhs

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #134 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 15:21 »
Σαν ψεμα μου φαινεται παιδια, εχω 2 μερες να καπνισω!!! Κ χωρις να ζοριστω καθολου.
Αφου περασα κ το τεστ του πρωινου καφε δεν φοβαμαι τιποτα!! Μονο μετα το φαγητο με πιανει λιγο αλλα το ελεγχω ανετα.
Ηδη νιωθω διαφορετικα. Αυτα που εγραφαν κ αλλα παιδια συμβαινουν κ σε μενα. Παιρνω βαθιες ανασες κ ξυπναω χωρις αυτο το βαρος που ενιωθα. Που δεν μπορουσα να ανοιξω τα ματια μου
Κ κατι αλλο, δεν ξερω αν το προσεξατε κ εσεις. Ο καφες εχει αλλη γευση. Τωρα καταλαβαινω την πραγματικη γευση του καφε!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245986 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572039 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1865 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8017 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121622 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 685 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 395 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326718 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8600 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297666 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827591 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios