vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

129 επισκέπτες, 8 χρήστες
johnath, lounik, camber, Milarepa, Doubt, Parolos, andreashadji, bloodlessz

Twitter

E-liquid Mystique Nobacco

Αποσυνδεδεμένος EarthquakeRita

  • *
  • 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αντε να μην τρελαθώ...... :P
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #240 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 23:36 »
χμμμμ καλό ακούγεται ......μια δοκιμή δεν κάνει κακό.....  :yes:

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #241 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 23:37 »
Θα σου πω κατι σημαντικο..Οτι και να λεμε ειναι παντα η δικη μας γνωμη και δεν μπορουμε να συμφωνουμε με την γνωμη των αλλων ναι;Πχ το Tribeca της Halo που πολλοι το εχουν κορυφαιο,εμενα παραλιγο με εκανε μα ξερασω και ας στο ειχα αφησει ανοιχτο 3-4 μερες να ωριμασει που λενε...Απο την αλλη το Valuto,το θεωρω πολυ καλο γιατι ουτε μια φορα ατμισματος δεν με μπουχτησε η με ξενερωσε με λιγα λογια..Αυτο το εχβ παθει με αρκετα υγρα καλα...Να τα κανω και μετα απο αρκετη ωρα ατμισματος να χανουν γευση,η να με μπουχτιζουν..Οχι το Valuto ομως...Αυριο μεθαυριο παραγγελνω το Cosi,Tobacco Echo,Don και Carice ολα για δοκιμη....Εντυπωσεις απο βδομαδα που θα εχω γνωμη...Το Caprice σε τι mg το ατμισες και ειχε καλο χτυπημα και με τι ατμοποιητη;Τα Mystique οπως φενεται μαλλον ναι ειναι αρκετα ρευστα..Δεν ειναι απαραιτητα αρνητικο αυτο...Εγω το γουσταρω καθως οι ατμοποιητες κρατανε και περισσοτερο  ;) Εχεις γνωμη και εμπειρια απο αυτα που ανεφερα πριν;Cosi,Tobacco Echo και Don;

Αποσυνδεδεμένος EarthquakeRita

  • *
  • 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αντε να μην τρελαθώ...... :P
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #242 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 23:46 »
Θα σου πω κατι σημαντικο..Οτι και να λεμε ειναι παντα η δικη μας γνωμη και δεν μπορουμε να συμφωνουμε με την γνωμη των αλλων ναι;Πχ το Tribeca της Halo που πολλοι το εχουν κορυφαιο,εμενα παραλιγο με εκανε μα ξερασω και ας στο ειχα αφησει ανοιχτο 3-4 μερες να ωριμασει που λενε...Απο την αλλη το Valuto,το θεωρω πολυ καλο γιατι ουτε μια φορα ατμισματος δεν με μπουχτησε η με ξενερωσε με λιγα λογια..Αυτο το εχβ παθει με αρκετα υγρα καλα...Να τα κανω και μετα απο αρκετη ωρα ατμισματος να χανουν γευση,η να με μπουχτιζουν..Οχι το Valuto ομως...Αυριο μεθαυριο παραγγελνω το Cosi,Tobacco Echo,Don και Carice ολα για δοκιμη....Εντυπωσεις απο βδομαδα που θα εχω γνωμη...Το Caprice σε τι mg το ατμισες και ειχε καλο χτυπημα και με τι ατμοποιητη;Τα Mystique οπως φενεται μαλλον ναι ειναι αρκετα ρευστα..Δεν ειναι απαραιτητα αρνητικο αυτο...Εγω το γουσταρω καθως οι ατμοποιητες κρατανε και περισσοτερο  ;) Εχεις γνωμη και εμπειρια απο αυτα που ανεφερα πριν;Cosi,Tobacco Echo και Don;
Πάντα ατμίζω σε 18mg  οπότε ότι σου είπα είναι σε αυτό το επίπεδο!! Δεν έχω δοκιμάσει αυτά που αναφέρεις αλλά ΕΝΑ θα σου πώ ότι και να πάρεις μην διανοηθείς να πάρεις το  Pregio ...μη για το θεό ..... δεν υπάρχει χειρότερη γεύση και μυρωδιά απο αυτό το υγρό...λές και το έχουν αντλήσει κατευθείαν απο τα λήμματα της ευδαπ  :laugh1:
όσο για το tribeca της halo φίλε μου έχω να πώ ότι μέχρι στιγμής εδώ και 4 μήνες που ατμίζω είναι ότι καλύτερο υπάρχει στην αγορά πάντα για τον δικό μου λαιμό γεύση και γούστο.....πολύ καλή βάση με άρωμα για όλες τις ώρες ...ότι και αν φάω ότι και αν πιώ όταν το ατμίζω είναι αναλλοίωτο ...... Οταν ατμίσεις με το καλό αυτά που θα πάρεις πές μας εντυπώσεις να ξέρουμε τι παίζει  8)

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #243 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 23:55 »
Χαχαχαχαχα...Ναι το ξερω αυτο για το Preggio...Δεν το εχω δοκιμασει αλλα το εχω μυρισει και πραγματικα αυτοηταν αρκετο ωστε να με κανει να μην το δικιμασω ποτε..ΑΣΕΤΟΝ....Οσο για το Tribeca γουστα ειναι αυτα οντωα..Μεχρι τωρα απο οσα εχω κανει,ειναι ενα απο τα χειροτερα μου καθως μου εβγαζε πολυ οινοπνευματιλα και μια γευση καμμενης καραμελας πολη χημικη...Οσο για τα υγρα που θα παρω για δοκιμη,θα τα παρω ολα σε 12 mg για να μπορεσω να καταλαβω να πιο ευκολα τις γευσεις και να ειμαι αντικειμενικος...Παρεπιπτοντως εσυ εισαι στην φωτο προφιλ;;; :D

Αποσυνδεδεμένος EarthquakeRita

  • *
  • 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αντε να μην τρελαθώ...... :P
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #244 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:03 »
Χαχαχαχαχα...Ναι το ξερω αυτο για το Preggio...Δεν το εχω δοκιμασει αλλα το εχω μυρισει και πραγματικα αυτοηταν αρκετο ωστε να με κανει να μην το δικιμασω ποτε..ΑΣΕΤΟΝ....Οσο για το Tribeca γουστα ειναι αυτα οντωα..Μεχρι τωρα απο οσα εχω κανει,ειναι ενα απο τα χειροτερα μου καθως μου εβγαζε πολυ οινοπνευματιλα και μια γευση καμμενης καραμελας πολη χημικη...Οσο για τα υγρα που θα παρω για δοκιμη,θα τα παρω ολα σε 12 mg για να μπορεσω να καταλαβω να πιο ευκολα τις γευσεις και να ειμαι αντικειμενικος...Παρεπιπτοντως εσυ εισαι στην φωτο προφιλ;;; :D

Ναι εγώ  :-[

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #245 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:06 »
ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ  :)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #246 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:08 »
μια ερωτηση... ::) το cappuccino καμοια σχεση με τα υπολοιπα ή ειναι ιδεα μου :confused1: :hmmm: :hmmm:
Είναι αυτό ακριβώς που λέει το όνομά του: ευχάριστο άρωμα καφέ.
Από τα αγαπημένα μου της σειράς, κατά καιρούς το κάπνιζα όλη μέρα.
Όχι, δεν βρίσκω να έχει σχέση με τα πιο καπνικά. Αν και όλα τα Mystique μοιράζονται μια κοινή βάση.

Αποσυνδεδεμένος EarthquakeRita

  • *
  • 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αντε να μην τρελαθώ...... :P
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #247 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:10 »
ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ  :)
Σε ευχαριστώ πάρα πολύυυυυυυυυ!!!!!  :)   

Αποσυνδεδεμένος Konba

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #248 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:15 »
Καλησπέρα συνατμιστές, μπορώ να ρωτήσω κάτι;
Ίσως να είμαι εκτός θέματος οπότε συγχωρέστε με προκαταβολικά.
Έχω αλλάξει αρκετά καπνικά υγρά, όμως πάντα επιστρέφω στο American red.
Διάβασα νωρίτερα για μία γεύση υγρού που είναι αρκετά καπνικό αλλά αφήνει και μια γεύση...... φουντουκιού....
δεν ξέρω, με έχει λιγάκι ιντριγκάρει.Ξέρει κανείς σας να μου πει κάτι; πως το λένε, που το βρίσκω....

 thanks

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #249 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:19 »
αν κ εκτος θεματος,,, φιλε μου, δοκιμασε απο Flavourart το RY4 και απο Halo το Tribecca στα εγγυωμαι !!!
αν και η γευση ειναι κατι υποκειμενικο.... σ εσενα μπορει να φερνουν γευση σαν να μασας δεντρο ή τροφη για ψαρια...
εγω τα αλοιφω το πρωι και στο ψωμι ομως !!!

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #250 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:20 »
Το Cappucino αν δεν ειχε τοσο πολυ εντονη γευση που σε μπουχτιζει γρηγορα και δεν εβγαζε και κατι σαν καμμενο στην γευση,θα ηταν κορυφαιο..Αλλο ενα αρνητικο,δεν βγαζει πολυ ντουμανι..Ενα μεγαλο θετικο οτι εχει καλο χτυπημα ακομα και σε 12mg..Αν σου αρεσει ο καφες και ειδικα ο Cappucino μην δελεαστεις απαραιτητα..Εμενα ο αγαπημενος μου καφες ειναι ο Cappucino και αυτος ηταν ο λογος πηρα το συγκεκριμενο υγρο και οπως ειπα..Απογοητευτηκα και δεν θα το ξαναπαρω εννοειτε... :(

Αποσυνδεδεμένος Konba

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #251 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:26 »
αν κ εκτος θεματος,,, φιλε μου, δοκιμασε απο Flavourart το RY4 και απο Halo το Tribecca στα εγγυωμαι !!!
αν και η γευση ειναι κατι υποκειμενικο.... σ εσενα μπορει να φερνουν γευση σαν να μασας δεντρο ή τροφη για ψαρια...
εγω τα αλοιφω το πρωι και στο ψωμι ομως !!!

Χαχαχα..... τι να σου πώ φίλε, δεν ξέρω.Ούτε δέντρο έχω μασίσει ούτε ψαροτροφή έχω δοκιμάσει ποτέ μου, μια δοκιμή λοιπόν θα με πείσει!!! Ευχαριστώ!!!

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #252 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:28 »
Φιλε Konba καλησπερα..Αν εννοεις υγρο με γευση φουντουκι και να ειμαι Nobacco,δεν ξερω αν υπαρχει...Παντως σε καποιο post ειχε ενας συνατμιστης αναφερθει στο CEO απο την σειρα Plan B και ειπε πως μοιαζει γευστικα σε φουντουκι και μαλιστα εντονη,με Giant ατμοποιητη..Αλλοι παλι λενε πως μοιαζει σε γεμιστα μπισκοτα σοκολατα παπαδοπουλου..Πρωσωπικα μετα τα Mystique που θα παρω σβαρνα για δοκιμη,θα παω στα Plan B και συγκεκριμενα στα CEO και Royal Stea αφου εχω ακουσει καλα λογια σχετικα και οτι ειναι ΠΟΛΥ ουδετερα καπνικα απο ολα τα υπολοιπα καπνικα υγρα της Nobacco

Αποσυνδεδεμένος Konba

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #253 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:37 »
Φίλε μου imjp1982, σ'ευχαριστώ για τις προτάσεις..... το έχω μπουχτίσει είναι η αλήθεια το υγρό που ατμίζω και θέλω να πειραματιστώ και σε άλλα υγρά. Τα φρουτένια δεν νομίζω οτι με καλύπτουν όσα εχω δοκιμάσει, ψάχνω κάτι που να ατμίζεται όλη μέρα χωρίς να κουράζει. Πάντως το υγρό που έλεγα τελικά είναι της inawera το tobacco tobacco c......τρέχα γύρευε δηλαδή......

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #254 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 09:02 »
καλημέρα συνατμιστές-στριες

Ατμιζα για 2 μήνες (από τότε πουκοψα το τσιγάρο) 18αρα νικοτίνη με διάφορες γεύσεις φρούτων και τελευταία ένοιωθα σμπαράλια. :(
Πριν μια βδομάδα μου την εδωσε και πήρα το natura maxboro 0 νικοτίνη 30 ml με 12,50 ευρώ (είναι το πιο οικονομικά υγρά πιστεύω)
Τις πρώτες 2-3 μέρες υπέφερα αρκετά από την έλειψη της νικοτίνης,έσταζα και καμιά σταγόνα από τα νικοτινούχα αλλά με την παρέλευση μιας βδομάδας νοιώθω πολύ καλίτερα. :yes:

Πιστεύω ότι συνδυασμός νικοτίνης και γεύσεις φρούτων δεν πάει.

Ας μας πει και κάποιος παλαιότερος την εμπειρία του

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115933 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824394 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507410 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8944 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154782 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568801 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243891 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294199 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1765 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762784 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1131 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4021 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem