vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

137 επισκέπτες, 4 χρήστες
Sergios, bloodlessz, dvelev, camber

Twitter

E-liquid Mystique Nobacco

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #105 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 17:06 »
Κι εμενα την σειρα mystique δεν την ανανεωνει συχνα το μαγαζι της γειτονιας μου.
Μου λεει οτι ζηταει αλλα δεν εχει η Nobacco να του στειλει.
Παρηγγειλα απο το site της nobacco 5 golden margy εβαλα και την εκπτωση 20% και ξενοιασα με τους παπατζηδες που εχουμε μπλεξει.

Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #106 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 17:50 »
ακριβως  μια   απ  τα  ιδια  αδελφε  ..........τα  πηρα  απο  nobacco  και  .......καλα  ατμισματα
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2011, 23:02 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος camelot

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari-Lava-Α2/A2TM
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #107 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 22:56 »
Το golden margy μου φερνει ενα ελαφρυ πονοκεφαλο οταν ατμιζω συνεχομενα για λιγη ωρα  :o
Το εχει παθει καποιος αλλος φιλος ? Μου κανει εντυπωση γιατι εχω και 12αρι απο 18αρια Halo που εκανα πριν και δεν ειχα θεμα  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #108 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 00:00 »
Δοκιμασα σημερα τον valuto 0mg απο την κοπελα σε ενα καταστημα με υγρα που πηγα σημερα!!(να τονισω οτι ολη μερα δεν ειχα κανει ουτε μια τζουρα καπνικο γιατι δεν ειχα και ημουν με φρουτακια ολη μερα!!!) το δοκιμασα σε ενα ολοκαινουριο carto m&m και πειραματατιστηκα μαζι του για λιγο... με κουρασε στο 5αλεπτο!! Γενικα δεν μου αρεσε...μου θυμιζε κατι σαν σιροπι ντεπον για παιδια..αυτο που υποτιθεται εχει μεσα κερασι,αλλα ειναι μια αηδια!!(εδω να πω οτι το συγκεκριμενο σιροπι που πιναμε ολοι μας οτα ειχαμε πυρετο,σε αλλους αρεσε σε αλλους οχι!!προσωπικα προτιμουσα να μεινω με 40 πυρετο παρα να πιω αυτο το πραγμα!!! )
μετα απο μερικες ωρες με τον virginia ειπα να δοκιμασω το καρτο με τον valuto!!!! ΑΙΣΧΟΣ!!!!! Σκοτωστε με!!!! Δεν ειναι δυνατον!!! Η "ντεπονιλα" στο καρτο μου!!! Και τωρα δεν ξερω πως να το καθαρισω!!(καμια ιδεα???? Μιλαω σοβαρα!!!!)

Sent from my Liquid using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος r1der46

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #109 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 00:12 »
χααχχαχαχχαχααχ 

εμενα το αντιθετο, και το σιροπι μικρος μ αρεσε (για την ακριβεια αμα το βρισκα σε κανα ντουλαπι θα το χα κανει σφηνακι :)) ) και το valuto μου αρεσε σχετικα...
και δε με κουρασε δλδ το τελειωσα ανετα. Θα ξαναπαρω καποια στιγμη. Του βαζω 8/10
Το golden margy που πηρα επισης μου αρεσε αλλα δεν ειναι για χορταση. Ειναι γενικα δυσκολο υγρο με εντονη γευση.Προτεινεται νομιζω για ατομα που καναν αρωματικο καπνο. 8/10 και γι αυτο  8)


Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #110 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 00:18 »
Εχουν δικιο οι πιο "παλιοι" που λενε να μην ειμαστε απολυτοι για αυτα που προτεινουμε στους αρχαριους. Οι διαφορες γουστων ειναι εντυπωσιακες. Ο mouko προφανως αηδιασε με το valuto και εγω, στα 18 mg, εχω δοκιμασει 4 καπνικα υγρα κ ολο στο Valuto ξαναγυρναω.....εχω αρχισει να το ερωτευομαι!  :)) :)) :)) :)) :))

Σαν γευση θα πω οτι μου αφηνει μια "γλυκιλα" με υπονοια μιγματος καφε-σοκολατας.

......καλα φευγω, μη βαρατε! :)) :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #111 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 16:09 »
Μα εννοείται ότι είναι θέμα γούστου!!!! (δεν βαράμε Teodor!!!!!  :tongue_smilie: )

Αλλά δεν περίμενα να διαπιστώσω τόσο μεγάλη διαφορά στη γεύση.. θα μου πείτε λογικό να το άτμισες ακόμα και ας μην σου άρεσε γιατί αφενός είχες τρελαθεί στα φρουτάκια όλη  μέρα κοπέλα μου και αφετέρου γιατί ήθελες να δεις μήπως και σου αλλάξει η γεύση μετά από λίγη ώρα...!!!

Πάντως εγώ old holborn λευκό έκανα.. και από 'βιομηχανικά' davidoff το gold...(αν πήγαινα κάπου και έπρεπε να έχω πακέτο..) Δεν έχω δοκιμάσει γεύσεις για να είμαι ειλικρινής αλλά το virginia μου φαίνεται καλό... δε ξέρω!!!

πάντως πρέπει η Nabacco να βάλει τέστερ... δεν γίνεται να μην υπάρχει δοκιμαστικό!!! Θα μπορούσε να δίνει μπουκαλάκια των 2 ml ως δείγματα!!! για να ξέρει και ο άλλος τι να πάρει..!!!! 

Αποσυνδεδεμένος pkiriakos

  • **
  • 185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #112 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 14:22 »
Οτι δοκίμασα της nobaco εγώ αλλά και φίλος δεν μας άρεσε.Επιπλέον μας έφερναν βήχα.Βέβαια περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Αποσυνδεδεμένος stavrele

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
  • Η αξία του νικημένου δίνει αξία στο νικητή.
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #113 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 15:15 »
Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά αγόρασα ένα golden margy το  οποίο
είναι σε πλαστικό μπουκάλι των 15 μλ και δεν έχει καμιά σχέση με το παλιό στο γυάλινο.

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #114 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 18:50 »
Μαλλον η ιδεα σου ειναι.
Γιατι κι εγω το αγορασα και το ατμιζω οπως και τα παλια.
Μανιωδως !!! ;)

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #115 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 00:28 »
Η nobacco έχει βάλει στη σελίδα της τα mystic σε μπουκαλακια των 15ml στα 7,95€.άρα μάλλον επεσες σε παλιά φουρνιά!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος trackler

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #116 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 00:58 »
Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά αγόρασα ένα golden margy το  οποίο
είναι σε πλαστικό μπουκάλι των 15 μλ και δεν έχει καμιά σχέση με το παλιό στο γυάλινο.

ακριβως το ιδιο πραγμα,αλλα δεν το εγραφα γιατι νομιζα οτι ειναι ιδεα μου.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #117 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 00:58 »
εγω παντως ειναι η μονη σειρα που δεν μπορεσα να ατμισω ποτε, με το golden margy μου εκλεισε ο λαιμος και το tobacco echo το πεταξα, γουστα ειναι αυτα.

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #118 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 01:21 »
Καλησπέρα και Καλά Χριστούγεννα! Preggio έχει κάνει κανένας; Ρωτάω γιατί μέχρι στιγμής η μόνη γεύση-άρωμα που μου έρχεται στο μυαλό ότι μοιάζει είναι γεύση μανό (όζα για τους Μακεδόνες) δηλαδή μυρωδιά από ασετόν!

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #119 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 02:47 »
Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά αγόρασα ένα golden margy το  οποίο
είναι σε πλαστικό μπουκάλι των 15 μλ και δεν έχει καμιά σχέση με το παλιό στο γυάλινο.

??? Εγω οσα εχω παρει ειναι σε γυαλινο των 20ml και τωρα στο επισημο site της Nobacco τα περιγραφει ως 15ml αλλα παλι γυαλινα. Που βρεθηκε αυτο σε πλαστικο;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115863 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824350 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507335 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8931 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154761 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568766 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243859 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294166 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1753 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762749 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4009 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem