vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

141 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, Sergios

Twitter

E-liquid Mystique Nobacco

Αποσυνδεδεμένος kouladi

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #75 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 00:47 »
γεια σας παιδια :bye:,μετα απο ολα αυτα που διαβασα για το golden margy δεν χρειαστηκε πολυ για να πειστω, και  λεω να το αγοραασω :)),το ερωτημα μου ειναι, αφεινη καποια μυρωδια σε κλειστο χωρο η οχι???αν αφεινη τοτε θα απογοητευτο :-\ :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #76 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 01:01 »
Αφήνει μια πολύ καλή και διακριτική μυρωδιά.
Όχι έντονη και όχι βαριά.

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #77 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 08:54 »
Τόσο διακριτική που τα δικά μου ρουθούνια δεν την καταλαβαίνουν καθόλου. ;)

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #78 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 11:12 »
Μετά από τόοοοσα κολακευτικά σχόλια για το Margy ψήθηκα άγρια! Παρότι θεωρώ ότι η γεύση είναι τελείως υποκειμενικό θέμα, μου κάνει εντύπωση που όλοι συμφωνούν στη ποιότητα-θετικό αποτέλεσμα του συγκεκριμένου υγρού ??? Ούτε ένας έγραψε κάτι αρνητικό (δεν μπορεί να κάνουν όλοι λάθος). Σήμερα κιόλας το βάζω στη παραγγελία ;D

Η γεύση που με τρέλανε είναι η Golden Margy στα 0mg. Δεν χρειάστηκε περισσότερο από μισή ημέρα για να δεθώ μαζί με το συγκεκριμένο άρωμα.
Ένας συνατμιστής ανέφερε οτι είναι π#&#@νάρικο και συμφωνώ μαζί του. Απλά άπαιχτο και ελπίζω η nobacco να έχει καβάντζα πολλά ML από αυτό . Επαναλαμβάνω το δοκίμασα με 0mg νικοτίνη
Η απορία μου είναι στο ποσοστό mg καθώς στη σχετική σελίδα της NObacco δεν φαίνεται να υπάρχουν επιλογές :dontknow: Κι απ' ότι βλέπω δηλαδή γενικότερα δεν μπορείς να διαλέξεις πόσο δυνατό το θες! :hmmm:

ΥΓ: λίγο άσχετο με τη σειρά mystique αλλά σχετικό με τη NObacco: εδώ και 3 βδομάδες κόλησα στη γεύση σοκολάτας (11mg). Απλά υ-πέ-ρο-χη. Το μόνο αρνητικό (για μένα) που πρόκειται για PG κι όχι VG που προτιμώ.

Αποσυνδεδεμένος kouladi

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #79 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 11:20 »
εγω παντως το απεριψα,το πηρε ενας φιλος μου και το δοκιμασα κ γω και δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε,και δεν ενθουσιασε και το φιλαρακι μου.μου ξερενε το λαιμο πολυ οποτε  :thumpdown:. σε αλλους φυσικα τους αρεσει.εγω παντως ειμαι fun του RY4. :))

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #80 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 11:23 »
Η απορία μου είναι στο ποσοστό mg καθώς στη σχετική σελίδα της NObacco δεν φαίνεται να υπάρχουν επιλογές :dontknow: Κι απ' ότι βλέπω δηλαδή γενικότερα δεν μπορείς να διαλέξεις πόσο δυνατό το θες! :hmmm:
Μάλλον δεν υπάρχει διαθεσιμότητα φίλε. :yes:
ΥΓ: λίγο άσχετο με τη σειρά mystique αλλά σχετικό με τη NObacco: εδώ και 3 βδομάδες κόλησα στη γεύση σοκολάτας (11mg). Απλά υ-πέ-ρο-χη. Το μόνο αρνητικό (για μένα) που πρόκειται για PG κι όχι VG που προτιμώ.
Εγώ κάνω vg σε ποσοστό τουλάχιστον 80%. Αν θέλεις γεύση καλά είσαι στην pg.  ;)

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #81 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 11:58 »
Το θέμα είναι ότι προηγουμένως οι Zhen-Xlogic k alex74 μιλάνε για 6mg ενώ και οι Trackler, hobis k jeke04 για 12mg οπότε πιθανολογώ ότι καταργήθηκε και βγαίνει μόνο σε μηδενικό ???

Όσο για PG φίλε λέω ότι την αποφεύγω! Προτιμώ τη φυτική αλλά δυστυχώς η συγκεκριμένη γεύση (σοκολάτας) από Nobacco βγαίνει μόνο χημική :-\ Σήμερα θα παραγγείλω κι από αλλού αν βρω σε VG μιας και κόλησα με τις γλυκές γεύσεις (κάτι περίεργο αλλά στο άτμισμα δεν με τραβάει καθόλου η γεύση καπνού :idiot1:).

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 12:34 »
Το θέμα είναι ότι προηγουμένως οι Zhen-Xlogic k alex74 μιλάνε για 6mg ενώ και οι Trackler, hobis k jeke04 για 12mg οπότε πιθανολογώ ότι καταργήθηκε και βγαίνει μόνο σε μηδενικό ???

απλά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα αυτήν την στιγμή ουτε και σε μηδενικό

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #83 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 13:30 »
Δοκιμασα το preggio.
2η τζουρα δεν καταφερα να κανω.
Γευση νοσοκομειου, εφοσον σου κανει μπλε οινοπνευμα με μια δοση απο κερασι.
Οποιος το θελει παιδια ας επικοινωνησει μαζι μου να του το χαρισω

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #84 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 19:39 »
Δεν έχεις τίποτα να ρίψεις μέσα για να σπάσει ;

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #85 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 19:51 »
Δοθηκε σε μελος του forum.
Δεν ηθελα καν να ασχοληθω γιατι με αηδιαζε και η μυρωδια του.

Αποσυνδεδεμένος anastasia

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #86 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 21:21 »
Δοκιμασα το preggio.
2η τζουρα δεν καταφερα να κανω.


Επαθα το ιδιο με το Don.
Αρχισα τα πειραματα με διαφορες γευσεις που ειχα απο Flavourart. Με λιγες σταγονες Latakia κατεληξε να εχει πολυ καλη γευση, τοσο που σκεφτομαι να το ξαναπαρω για μειξη.

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #87 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 23:34 »
Το don είναι καταπληκτικό για εμένα!μου αρέσει πιο πολυ απο το golden margy!αλλα γούστα είναι αυτα!

Αποσυνδεδεμένος trackler

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #88 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 01:45 »
Το θέμα είναι ότι προηγουμένως οι Zhen-Xlogic k alex74 μιλάνε για 6mg ενώ και οι Trackler, hobis k jeke04 για 12mg οπότε πιθανολογώ ότι καταργήθηκε και βγαίνει μόνο σε μηδενικό ???

στην σελιδα που εδωσες παραπανω,εμενα μου δειχνει κανονικα και τις 4 επιλογες. 0mg,6mg,12mg και 18mg.
μηπως ανανεωσαν την σελιδα τους και εβαλαν οτι εχουν αποθεματικο πλεον? τι να πω.εκει που γραφει 0mg πατησες το βελακι?

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: E-liquid Mystique Nobacco
« Απάντηση #89 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 09:20 »
Ώπα! Ήρθε πράμα :laugh_wave: Thanx trackler.

Το καλό με τη σειρά της Nobacco είναι ότι πρόκειται για πιο συμπυκνωμένα υγρά (τουλάχιστον σε σχέση με αυτή της flavour) οπότε και το στάξιμο είναι μικρότερο. Το κακό ότι η αναλογία είναι περισσότερο PG και πολύ λιγότερο VG :-\ (για μένα τον βεγκετάριαν :tongue_smilie:)

ΥΓ: δοκίμασε κανείς το κοκτέϊλ Banana Foster? (μπανάνα, ρούμι, καραμέλα, βανίλια)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115872 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824353 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8931 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568767 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243864 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294171 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1754 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762753 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4009 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem