vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

377 επισκέπτες, 3 χρήστες
Razor.QQ15, thanos1071, antiklitos140

Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #135 στις: Νοεμβρίου 14, 2011, 17:35 »
Το χω κι εγω αυτο φιλε, ειναι το ακριβως το ιδιο με το hybrid.
ποιό είναι το hybrid ?
Αρκετα μετριας αποδοσης ατμοποιητης,

μπορώ να κάνω κάτι γι αυτό? .....πχ αλλαγή με άλλη μάρκα-πατέντα κλπ ?
αλλα η 1300 και 1100 μπαταρια του κραταει πολυ. Αλλα δυστυχως ειναι αυτοματη.
....δηλαδή με το κουμπάκι είναι καλύτερη ?(με κάτι φίλους μιλώντας για κάποια η.τ με κουμπάκι που είχαν,μου παραπονιόντουσαν για υγρά στο στόμα.........ατμοποιητές με το τσουβάλι...........πράγμα που δόξα τον Θεό δεν έχω...ακόμη)

σόρυ αν σε ζάλισα,άσχετος γαρ (γι αυτό μπήκα και στην παρέα σας,να μάθω τίποτα μπας και ξεστραβωθώ)
ερώτηση........μήπως είμαι οφ τόπικ ?

Αποσυνδεδεμένος vagelis_arapoglou

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #136 στις: Νοεμβρίου 14, 2011, 17:52 »
ποιό είναι το hybrid ?
μπορώ να κάνω κάτι γι αυτό? .....πχ αλλαγή με άλλη μάρκα-πατέντα κλπ ?....δηλαδή με το κουμπάκι είναι καλύτερη ?(με κάτι φίλους μιλώντας για κάποια η.τ με κουμπάκι που είχαν,μου παραπονιόντουσαν για υγρά στο στόμα.........ατμοποιητές με το τσουβάλι...........πράγμα που δόξα τον Θεό δεν έχω...ακόμη)

σόρυ αν σε ζάλισα,άσχετος γαρ (γι αυτό μπήκα και στην παρέα σας,να μάθω τίποτα μπας και ξεστραβωθώ)
ερώτηση........μήπως είμαι οφ τόπικ ?
το πρόβλημα με τις διαρροές το έχουν τα ego-t λόγο της αμπούλας που "καρφώνετε"  στον ατμοποιητή. δοκίμασε τα want kai i-want της nobacco που έχουν tankomizer δηλαδή ατμοποιητή και αμπούλα ενσωματωμένη και στεγανή χωρίς διαρροές 

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #137 στις: Νοεμβρίου 14, 2011, 18:12 »
http://www.nobacco.gr/product/660/nobacco-hybrid

Αυτό είναι το hybrid

Προσωπική πάντα γνώμη, έτσι;; Ο καρτομάιζερ του δεν είναι καλος, αλλά αυτό διορθώνεται. Εχει στην αγορά τα kr808d που γεμίζουν σαν το κάρτο που ήδη έχεις (ατμοποιητή εννοώ) τα kr808d δεύτερης γενιάς που γεμίζουν με σύριγγα και δεν έχουν πολυεστέρα και τα κλιαρομάιζερ της microcig που επίσης δεν έχουν πολυεστέρα. Ολα τους είναι μάλλον καλύτερα από τους ατμοποιητές που έχεις . Οταν λοιπον χαλάσουν, κάνεις αντικατάσταση. Δες στα νήματα nobacco mini & more και cartomizer/σπείρωμα 808/901 για λεπτομέρειες και περισσότερες πληροφορίες.

Και πάλι προσωπική άποψη, εγώ θεωρώ πλεονέκτημα το αυτόματο. Κάνει πιο ευκολόχρηστο το η.τ. σου. Επίσης, θεωρώ πιο εύκολο το σπείρωμα 901/808 που βιδώνει με μιαμιση στροφή αντί του 510 που θέλει σχεδόν τις διπλάσιες. Θεωρώ πιο εύκολο να το καθαρίσω και να σηκώσω τον πόλο από τονν ατμο όταν χρειάζεται. Οι συγκεκριμένες μπαταρίες που πήρες, αν είναι σαν αυτή που πήρα εγώ από healthcabin είναι ψόφιες, χωρίς δύναμη, σαν ξελιγωμένες. Αυτές που φέρνει από αλλον κατασκευαστή η νομπάκο δεν παίζονται. Εχω και ego-t μπαταρίες και είναι πολύ πιο αδύναμες, με σκληρό κουμπί. Δεν τις θεωρώ ιδιαίτερα βολικές. Από την άλλη, μπορεί να έπεσα σε χάλια παρτίδα. Εξάλλου, θα δεις οτι πολλοι με ego μπαταρίες στρέφονται πάλι στους καρτο 510d που είναι ίδιοι με τους kr808d, με μόνη διαφορά το σπείρωμα (σπείρωμα = βίδωμα) Στο 510 η μπαταρία έχει το θηλυκό ακροφύσιο, ο κάρτο το αρσενικό. Στο 901 και 808 είνια ανάποδα. Επίσης, τα 901 και 808 είνια συμβατά μεταξύ τους, βιδώνουν δηλαδή με τον ίδιο τρόπο ο κάρτο ή ο ατμο πάνω στη μπαταρία.

Σε κάθε περίπτωση, 510 ή 901 δε μετράει, όσο μετράει να έχεις καλές μπαταρίες και να διαλέξεις καλούς κάρτο ή άτμο. Τη δουλειά σου θα την κάνεις. Το 510 είναι πιο εμπορικό σπείρωμα, κάθε νέο μοντέλο βγαίνει πρώτα ή μόνο σε αυτό. Αυτό έχει τα θετικά του έχει και τα αρνητικά του. Τουλάχιστον, σε 808 βγαίνουν δοκιμασμένα μοντέλα. Θα σου αναφέρω χαρακτηριστικά τους ατμο του want & toy bio bud που συγκέντρωσαν πολλές αρνητικές κριτικές ως νέα μοντέλα. Ποιοι τους δοκίμασαν κι απογοητεύτηκαν; Οι κάτοχοι των χειροκίνητων 510 μπαταριών. Βγήκε όμως κι ένας giant σε 510 σπείρωμα, που ακόμη δε βγήκε ή δεν θα βγει σε 901.
Η καλύτερη δοκιμή είναι με σένα τον ίδιο. Σε καλύπτει;; Χαλάρωσε. Δεν σε καλύπτει;έλα να τα ξαναπούμε.


ΒΑΓΓΕΛΗ, εγώ δεν θα του προτεινα want. Πολλές αρνητικές κριτικές , πρώτα πρώτα από τους ίδιους τους δοκιμαστές του;; Επίσης, πολλοί χρήστες ζητούν διευκρινίσεις  για τα υλικά κάτω από το φυτίλι. Επιπλέον, πώς θα το καρφώσει στις 901;; Με αντάπτορες;; Δε δουλεύουν πάντα σωστά. Στην ίδια φιλοσοφία υπάρχουν κλιαρομάιζερ που είναι της ίδιας φιλοσοφίας και κουμπώνουν απευθείας

Αποσυνδεδεμένος vagelis_arapoglou

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #138 στις: Νοεμβρίου 14, 2011, 18:30 »

καλησπέρα Petra,
Η απάντηση μου ήταν για τα η.τ. με κουμπάκι που είπε ότι έχουν διαρροές. όσο για το want που λες το έχω από τις 8 Νοεμβρίου και δεν έχω κανένα πρόβλημα απολύτως. το έχουν πάρει ακόμα 4 φίλοι μου πριν 3-4 μέρες και ούτε και αυτοί είχαν. ένας μόνο είχε πρόβλημα, αλλά σε επικοινωνία μας με το service  της nobacco μας είπαν τι κάναμε λάθος. όσο για αντάπτορες έχεις δίκιο. βάλαμε τον ατμοποιητή με αντάπτορα στο hybrid αλλά απογοητευτήκαμε, πολύ σφιχτή τζούρα και σχεδόν καθόλου ατμος
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 20:12 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #139 στις: Νοεμβρίου 14, 2011, 20:08 »
πήρα το νήμα απ την αρχή και ψιλο......ξεγκαβώθηκα
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας,και ιδιαίτερα την Petra για τις λεπτομέρειες

Να προσθέσω πάντως,ότι αγόρασα 65ε το κάθε κουτί   (από Ελλάδα) δηλ 1κουτί που περιείχε το 1100mah+ένα των 1300mah=130e.........και αντικατέστησα τα μισά πράγματα σχεδόν αμέσως(1 μπατ+1 ατμοπ από κάθε κουτί)
ερώτ : με γδάρανε η είμαι τυχερός στην ατυχία μου ? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • *****
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #140 στις: Νοεμβρίου 14, 2011, 20:13 »
Δεν το πολυκατάλαβα.

Αν το κάθε κουτί είχε  1 μπαταρία και πλήρωσες 65€ σε καταγδάρανε.
Αν το κάθε κουτί είχε 2 μπαταρίες και 2 ατμο τότε είσαι μια χαρά.

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #141 στις: Νοεμβρίου 14, 2011, 20:49 »
το κάθε κουτί 2 μπαταρίες+2ατμοπ+1 φορτιστή =65ε

Αποσυνδεδεμένος ekkli

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #142 στις: Νοεμβρίου 15, 2011, 01:40 »
petra , αυτά τα kr808d που περιγράφεις , είναι κάποιο από από αυτά εδώ παρόμοιο ?
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1081&products_id=7878

αντιλαμβάνομαι ότι δεν θα είναι ίδια ,
αλλά έστω παρόμοιας λογικής και στησίματος ?

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #143 στις: Νοεμβρίου 15, 2011, 02:00 »
Petra είπες πριν "βγήκε όμως κι ένας giant σε 510 σπείρωμα, που ακόμη δε βγήκε ή δεν θα βγει σε 901"
Αν δε κάνω λάθος έχει βγει πριν από λίγες ημέρες. 

Αποσυνδεδεμένος verdeangelo

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #144 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 01:48 »
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη και καλό σας μήνα !!!!.

Έχω καιρό να γράψω κάποιο post μιας και προσπαθούσα να βρω "την άκρη του νήματος" στους "προβληματικούς" και με καμμένη αντίσταση carto του Hybrid της Nobacco.
Τελικά παρήγγειλα κι εγώ από Κίνα τους ίδιους και φθηνούς carto και υγρό από το ίδιο κατάστημα.

Τον carto τον μεταχειρίζομαι με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που μεταχειριζόμουν τους γνήσιους της Nobbacco ..... κάθε βράδυ όχι απλώς συμπλήρωμα αλλά επαναγέμισμα μέχρι να στάξει.

Οι δε γνήσιοι της Nobacco με το υγρό της Nobacco (και καθημερινά φουλαρισμένοι) πάνω από 5-6 μέρες χρήσης στην καλύτερη 8,δεν κρατούσαν (άρχιζαν να καίνε αντίσταση) ενώ οι ιμιτασιόν των Κινέζων με το Κινέζικο υγρό ..... εδώ και περίπου 45 μέρες ατμίζω ΑΚΟΜΑ με το ίδιο carto (και φουλάρω κάθε βράδυ) και δεν έχει πάθει ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ !!!!.
Τρελό άτμισμα με ΟΥΔΕΜΙΑ αίσθηση καμμένου !!!!.
Ειλικρινά δεν έχω ΚΑΜΜΙΑ διάθεση να σας κάνω πλάκα ... χρησιμοποιώ ακόμα τον 1ο μου carto !!!.


Που θέλω να καταλήξω ;;;.
Το θέμα πιστεύω δεν είναι στα carto αλλά στα υγρά. ;)
Το δε υγρό βανίλια που έπαιρνα από την Nobacco είναι πιο ρευστό (νερομένο μπορεί να το πει και κανείς) και χωρίς ιδιαίτερα ελαίωδη υφή ενώ το Κινέζικο είναι σίγουρα πιο "παχύ"/"σφιχτό" σαν υγρό και ιδιαίτερα ελαιώδες.
Eνδεικτικά,όταν φουλάρισα το carto με υγρό της Nobacco,σε χρόνο μηδέν το έβλεπες να το ρουφάει το σφουγγαράκι και σε μερικά δευτερόλεπτα να αρχίζει να στάζει από κάτω ενώ το άλλο που χρησιμοποιώ τώρα,στάζεις στον πολυεστέρα να βλέπεις ότι αργεί πολύ να το απορροφήσει και να αρχίσει κάποια στιγμή να στάζει (σε σημείο εκνευρισμού αυτή η χρονοκαθυστέρηση).

Αυτό μου δείχνει ότι (δεν είμαι και ειδικός ώστε να το διατυπώσω πιο σωστά) .... όσο και να φουλάρω με το υγρό της Nobacco η αντίσταση έρχεται κάποια στιγμή και στεγνώνει και καίγεται ενώ το άλλο υγρό δεν την αφήνει να στεγνώσει (ίσως επειδή η σύσταση του υγρού της είναι πιο σφιχτή και πιο ελαιώδης).
Με λίγα λόγια ... δεν είναι καθόλου τυχαίο πως με τα ίδια ακριβώς carto (μιας και τα ιμιτασιόν ουσιαστικά φαντάζουν ίδια με αυτά της επίσημης αντιπροσωπείας) ..... έχω ξεχάσει να πετάξω το carto. ;)

Υ.Γ Όλα τα παραπάνω σε καμμία περίπτωση δεν είναι κατηγορίες προς την επίσημη αντιπροσωπεία αλλά ίσα-ίσα,είναι μία επισήμανση ώστε να το δουν πιο ζεστά αυτό το MEΓA πρόβλημα και να προσπαθήσουν να βελτιώσουν το πρόβλημα με τα carto και ίσως και τα υγρά τους.
Ίσως κάποια υγρά όπως της βανίλιας Nobacco που χρησιμοποιούσα να είναι πιο ρευστά και άλλα λιγότερο και να μην παρουσιάζουν τα ίδια προβλήματα.
Εγώ πάντως μετά από αρκετούς καμμένους γνήσιους carto μέσα σε 2,5 μήνες (από τον Αύγουστο που ξεκίνησα),βρήκα την λύση.
Εύχομαι σύντομα να βρείτε κι εσείς την δική σας. ;)
Ευχαριστώ.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 01, 2011, 02:00 από verdeangelo »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #145 στις: Δεκεμβρίου 01, 2011, 02:13 »
Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά, αλλά η δικιά μου προσωπική εμπειρία είναι ότι οι hybrid κάρτο καίγονταν με την ίδια ενοχλητική συχνότητα, είτε της nobacco, είτε οι άλλοι από εξωτερικό. Είτε με δικά της υγρά, είτε με άλλων εταιριών. Ούτε με την απόδοσή τους (στα καλά τους) ικανοποιήθηκα.
Δεν ξέρω αν μπορέσουμε τελικά να βρούμε άκρη. Αλλά θα πρέπει σοβαρά να κοιτάξει το θέμα η εταιρία και να κάνει κάτι με τις τιμές του προϊόντος, τη στιγμή που τα μισά σχόλια που διαβάζω αφορούν σύντομη διάρκεια ζωής.

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #146 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 17:56 »
που ξέρεις ?
μπορεί να μπει κάποιος να μας απαντήσει

Αποσυνδεδεμένος enoise

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #147 στις: Φεβρουαρίου 04, 2012, 01:02 »
 :eyesplash: Μακριά από NOBACCO HYBRID μπαταρίες .2 μπαταρίες off μέσα σε μία εβδομάδα.(1100ma).ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.....ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΚΑΙ 24 ΕΥΡΩ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #148 στις: Φεβρουαρίου 04, 2012, 01:10 »
Είσαι νέο μέλος.
Δεν ξέρουμε πόσο καιρό ατμίζεις και με τι εμπειρία κρίνεις το προϊόν.
Κατηγορείς αόριστα το προϊόν, χωρίς να εξηγείς πώς χάλασαν οι μπαταρίες.
Βλέπω ότι έχεις ήδη ego-c. Μήπως , συνηθισμένος από τις χειροκίνητες τις έπνιξες στο υγρό και βραχυκύκλωσαν; Κάτι άλλο;
Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου και θα συμφωνήσω στα παράπονα για την τιμή.
Κι εγώ χάλασα τις πρώτες δυο μου μπαταρίες μέσα σε ένα μήνα, αλλά η εταιρία μου τις αντικατέστησε άμεσα εντός εγγύησης
Αυτές που μου έδωσε τις έχω 5 μήνες και έχουν τραβήξει του Ιησού τα πάθη, αλλά δουλεύουν στο φουλ ως το τελευταίο τους mah.
Κάτι που δεν μπορώ να πω για τις ego μου, που λίγο κάτω από τη μέση κόβουν σε ατμο και χτύπημα. Και οι 4.
Ελαττωματικές ego επίσης υπάρχουν πολλές, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είναι όλες του κιλού.
Δώσε μας λεπτομέρειες τι σου συνέβη και πώς το αντιμετώπισε η εταιρία.

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μοντέλα τύπου Nobacco Hybrid, Echo, VGO κτλ. με αυτόματη μπαταρία.
« Απάντηση #149 στις: Φεβρουαρίου 04, 2012, 01:11 »
:eyesplash: Μακριά από NOBACCO HYBRID μπαταρίες .2 μπαταρίες off μέσα σε μία εβδομάδα.(1100ma).ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.....ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΚΑΙ 24 ΕΥΡΩ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!
Το καλυτερο ηταν επικοινωνια με την NOBACCO για αντικατασταση,μαλλον σκαρτη παρτιδα σου ετυχε  (ή οτι λεει το επανω μηνυμα!!!!)  :dontknow: .
Οπως διαβαζω εχουν καλη εξυπηρετηση.  ;)
Μαλλον ειμαι....τυχερος που αντεχουν ακομα οι μπαταριες εδω κ 2 μηνες περιπου.  :) ;)


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 354517 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10206 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191015 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 645 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 521 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 588659 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797035 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7184 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312500 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6579 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 11872 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13103 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711