vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

64 επισκέπτες, 6 χρήστες
Ribot, manoslykos, trabaman, anetost, grag, Ducati.Jimakos

Twitter

[Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #90 στις: Μαρτίου 10, 2012, 18:42 »
 Τι να πω βρε παιδιά το μόνο που ίσως με ενοχλεί λίγο είναι ότι ξεχνάω να σταματήσω να ατμίζω κοινός το έχω πιπίλα :baby: :baby: :baby: :baby: κατά τα άλλα όλα κομπλέ 8) 8) 8) και οι μπαταρίες μια χαρά κ δεν κουβαλάω και πολλά όλα μπαμ  :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1:

Αποσυνδεδεμένος AlfaPap

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #91 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:09 »
Με ΅χαλάνε΅ οι ατμοποιητές. Ψωνίζω από Nobacco και vapormania. Ο Hybrid μου αντέχει το πολύ 7 ημέρες , ο ego t μου έβγαζε λίγο ατμό. To want δεν το συζητάω .... Κάπου βολεύτηκα με τον ego - w αλλά τελευταία κάνει διαρροές και κάποιες στγμές ρουφάω αέρα. Εχω καταλάβει ότι όλοι , μα όλοι οι ατμοπιητές έχουν τα θετικά και τα αρνητικά τους.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #92 στις: Μαρτίου 11, 2012, 21:09 »
Δοκίμασε και iMist και CE4 αν δεν τους εχεις δοκιμασει ήδη! πολλοί βρήκαν το φώς τους με εναν απ τους δύο! Πιθανά ειδικά τον δεύτερο!!!!

Αποσυνδεδεμένος LadyP

  • *
  • 64
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πες μου τι ατμιζεις να σου πω ποιος εισαι.
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #93 στις: Μαρτίου 11, 2012, 21:43 »
και egoC να δοκιμασει πιστευω!

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #94 στις: Μαρτίου 11, 2012, 21:47 »
Με ΅χαλάνε΅ οι ατμοποιητές. Ψωνίζω από Nobacco και vapormania. Ο Hybrid μου αντέχει το πολύ 7 ημέρες , ο ego t μου έβγαζε λίγο ατμό. To want δεν το συζητάω .... Κάπου βολεύτηκα με τον ego - w αλλά τελευταία κάνει διαρροές και κάποιες στγμές ρουφάω αέρα. Εχω καταλάβει ότι όλοι , μα όλοι οι ατμοπιητές έχουν τα θετικά και τα αρνητικά τους.
μου κάνει εντύωση γιατί έχω τον ατμοποιητή στο ego w  ένα μήνα χωρίς διαροές και τέτοια μήπως ήταν ο συγκεκριμένος ελλατωματικός ?

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #95 στις: Μαρτίου 11, 2012, 22:01 »
Τι να πω βρε παιδιά το μόνο που ίσως με ενοχλεί λίγο είναι ότι ξεχνάω να σταματήσω να ατμίζω κοινός το έχω πιπίλα :baby: :baby: :baby: :baby: κατά τα άλλα όλα κομπλέ 8) 8) 8) και οι μπαταρίες μια χαρά κ δεν κουβαλάω και πολλά όλα μπαμ  :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1:
οντως το προβλημα της πιπιλας το εχω και εγω κατα τα αλα ολα καλα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DISA

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
  • e-lquid mixer
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #96 στις: Μαρτίου 13, 2012, 13:49 »
Εμενα δεν με χαλαει τιποτα και την εχω καταβρει!!! Ειναι το καινουργιο μου hobby, και μου αρεσουν οι διαφορες γευσεις που μπορω να εχω. Μπορω να το εχω ολη μερα αλλα δεν κανει.........

Το μονο που με χαλασε στην αρχη ηταν οτι επειδη δεν ηξερα πολλα πραγματα σχετικα με τους ατμοποιητες, και επειδη αργησα να δοκιμασω τον imist kai ce4 ξοδεψα καποια χρηματα δοκιμαζοντας ατμοποιητες (θα μπορουσα να ειχα παρει 2 Α2) και απογοητευομον σχετικα γιατι δεν μπορουσα να βρω κατι που να μου αρεσει σε ολους τους τομεις. Αλλα τωρα εχω μπει στον δρομο μου......

Αποσυνδεδεμένος ponstan

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...με vv by SEB
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #97 στις: Μαρτίου 13, 2012, 13:59 »
Τώρα πια δεν με χαλάει τίποτα.Χρησιμοποιώ το vv box μου και το lava μου με dct v2 και με υγρά που φτιάχνω ο ίδιος.Το μόνο που μένει να το ελαττώσω λιγάκι. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #98 στις: Μαρτίου 13, 2012, 15:14 »
Στο C με χαλάει η μπαταρία του πακέτου, τι να σου κάνουν τα 650??? Ευτυχώς όμως που υπάρχει και η θήκη με το φορτιστή και κάτι γίνεται. Με χαλάει επίσης η γκαντεμιά του atomiser όταν χαλάει και ο εφεδρικός δεν λέει να στρώσει με τίποτα. Με τη βρώμα που βγάζει, πάει το κέφι από τα τσίπουρα. Τώρα, μόλις με το καλό έρθει το Lava μου, ελπίζω το DCT 1,8 και το Clearomiser 2,6 Οhm να μου διευκολύνουν την κατάσταση! Αν και φοβάμαι να εμφανιστώ δημοσίως με αυτό μην με περάσουν για τρομοκράτη, θα δούμε πως θα γίνει.

Πάντως, πιστεύω ότι πρέπει να μπει και ένα θέμα με το τι μας χάλασε στο κτ.

Εκεί να δεις χιλιάδες απαντήσεις~!

Αποσυνδεδεμένος iglifil

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #99 στις: Μαρτίου 18, 2012, 00:19 »
Η Γευση: Θα ήθελα κάτι πιο κοντα στο αναλογικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #100 στις: Μαρτίου 18, 2012, 00:35 »
τα 510d μετά από μια εβδομάδα, να το κρατήσω να το πετάξω...

Αποσυνδεδεμένος ariszvs

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #101 στις: Μαρτίου 18, 2012, 00:52 »
Στην αρχη με χαλαγαν πολλα.....διαρροες,λαχεια ατμοποιητες,κλπ αλλα με αρκετο διαβασμα και δοκιμες βρηκα το δρομο μου....αυτο που ακομα ομως δεν εχω βρει ειναι η πολυ συντομη τζουρα του τσιγαρου.....η παρατεταμενη τζουρα δεν ειναι του γουστου μου...

Αποσυνδεδεμένος avalon

  • *
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • After-8 Premium ecig flavors
    • After-8 ecig flavors
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #102 στις: Μαρτίου 18, 2012, 00:58 »
Κατά την γνώμη μου, χρειάζεται μια ακόμα επιλογή στην λίστα ,
''Η Άγνοια για τη  προέλευση και την κατασκευή των γεύσεων και βάσεων''
Νομίζω ότι πρέπει να μπει αυτή η επιλογή! Δικηγόρος του διαβόλου, ίσως, αλλά δεν νομίζω! :)

Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #103 στις: Μαρτίου 18, 2012, 09:37 »
Γενικά ευχαριστημένος είμαι τώρα που έχει περάσει καιρός από τότε που ατμίζω με εξαίρεση τις αστοχίες υλικών και τις τιμές των ανταλλακτικών από Ελλάδα. Το ευχάριστο είναι πως συνεχώς εξελίσσεται ...

Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #104 στις: Απριλίου 19, 2012, 22:46 »
με χαλαει που δεν ατμιζουν ολοι >:(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248553 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 766962 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 152 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181432 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 338 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 300 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573280 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2414 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8578 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123839 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 720 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos