vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

65 επισκέπτες, 7 χρήστες
gstamatos, Ribot, manoslykos, mathimatikos1966, trabaman, anetost, grag

Twitter

[Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;

Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #75 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 08:45 »
-Αν και νέος στο φόρουμ- ατμιστής 6 μήνες τώρα- με χαλάει αφάνταστα ότι τα αναλώσιμα (μπαταρίες-ατμοποιητές) δεν έχουν στάνταρ ούτε απόδοσης ούτε διάρκειας ζωής, με αποτέλεσμα να ξοδεύω αρκετά χρήματα που δεν έπρεπε. Επίσης θα προτιμούσα να έρχονταν σφραγισμένα και με εγγύηση για ελαττωματικά προϊόντα. Πρόσφατα μπαταρία των 20 ημερών που χρησιμοποιούσα για εφεδρική και με ως τώρα 5 φορτίσεις ξαφνικά ...πάπαλα δεν φορτίζει και είχα ξοδέψει 22 ευρό. Για ατμοποιητές δεν το συζητώ άλλος κρατάει 2 μήνες και άλλος 3 μέρες !!
Υ.Γ. Προχθές μάλιστα στο φόρουμ έλεγα πως δεν παθαίνουν τίποτε!! Τι ήθελα και το άνοιγα το ρημάδι μου !!!!!

Αποσυνδεδεμένος Charas60

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #76 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 08:56 »
Οι ατμοποιητές και τα καρτό, γιατί η αγορά τους είναι ζαριά. Γενικά το ότι δεν υπάρχουν κάποια στάνταρς στα αναλώσιμα, στα υγρά αλλά και στις συσκευές, με αποτέλεσμα, στην αναζήτηση του καλύτερου να ξοδεύεις πολλά χρήματα.

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 09:13 »
όλα μέλι γάλα

Αποσυνδεδεμένος pipits

  • **
  • 195
  • Φύλο: Άντρας
  • Σκοτείνιασαν όλα ή φταίει το άτμισμα???
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #78 στις: Μαρτίου 09, 2012, 09:56 »
Τι να πω ρε παιδιά... Έχω βαρεθεί να με πουλάει ο άτμο στο καλύτερο....  :'(  :'(  :'(

Αποσυνδεδεμένος naye

  • *
  • 10
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #79 στις: Μαρτίου 09, 2012, 10:14 »
Καλημέρα! Με ενοχλεί πάρα πολύ οταν μου έρχεται υγρό στο στόμα, μιας και τα καρτος που χρησιμοποιώ
φέρνουν υγρό σε συνάρτηση με την υγρασία που δημιουργείτε, πολύ έυκολα στο στόμα.
Είναι εκνευριστικό και κάθε λίγο πρέπει να σκουπίζεις το πιπάκι.

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #80 στις: Μαρτίου 09, 2012, 10:24 »
το υγρο που ερχεται στο στομα μου καποιες φορες....πολυ πικρα........:(

Αποσυνδεδεμένος cv96144

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
    • Google+
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #81 στις: Μαρτίου 09, 2012, 10:28 »
Καλημέρα! Με ενοχλεί πάρα πολύ οταν μου έρχεται υγρό στο στόμα, μιας και τα καρτος που χρησιμοποιώ
φέρνουν υγρό σε συνάρτηση με την υγρασία που δημιουργείτε, πολύ έυκολα στο στόμα.
Είναι εκνευριστικό και κάθε λίγο πρέπει να σκουπίζεις το πιπάκι.

μάλλον τα παραγεμίζεις. Δεν ξέρω τι cartos χρησιμοποιείς. Αν είναι DC προσπάθησε να μη πέφτει υγρό στην κεντρική τρύπα όταν τα γεμίζεις. Αν είναι τύπου Boge μπορείς να φυσήξεις το πλεονάζον υγρό σε μια χαρτοπετσέτα. Το πιπάκι κάθε μερικά cartos μπορείς να το ξεπλένεις με ζεστο νερό κ να το στεγνώνεις. και υγρασία δεν θα έχεις και καθαρό θα είναι.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #82 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:15 »
το υγρο που ερχεται στο στομα μου καποιες φορες....πολυ πικρα........:(
Να προσπαθείς να μην τραβάς απότομα τζούρες όπως όταν καπνίζαμε ναι? Θα δείς ότι έτσι δεν θα ανεβαίνει υγρό στο στόμα σου. :)

Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #83 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:27 »
το υγρο που ερχεται στο στομα μου καποιες φορες....πολυ πικρα........:(
Αν έχεις tank atomizer πήγαινε σε cartomizer να τραβας τζούρες όπως θες... ;)

Αποσυνδεδεμένος dimitris2000

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
  • Μη μου τους κύκλους τάραττε.
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #84 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:41 »
 πολυ απλά  Τίποτα.
ολα ΟΚ. :D

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #85 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:48 »
Να προσπαθείς να μην τραβάς απότομα τζούρες όπως όταν καπνίζαμε ναι? Θα δείς ότι έτσι δεν θα ανεβαίνει υγρό στο στόμα σου. :)

αν και εκανε μερες να το συνηθισω αυτο με την τζουρα τα καταφερα.......μπορει τις περισσοτερες φορες να ειναι βεβαια και απο αυτο αλλα μαλλον κυριως απο αυτο.....:)

Αν έχεις tank atomizer πήγαινε σε cartomizer να τραβας τζούρες όπως θες... ;)

νομιζω οτι αυτη την αλλαγη πρεπει να την κανω....αν και τελευταια με τον imist την γλυτωσα......:)

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #86 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:59 »
με χαλαει τωρα τελευταια το οτι ατμιστες που ηταν πρωην καπνιστες εχουνε γινει κομπλεξικοι με τους γυρω που καπνιζουν.........το πσρστηρω μερες τωρα σε μερη που εχει και ατμιστες και καπνιστες.
οφ τοπικ αλλα επρεπε...........

Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #87 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:07 »
Έχεις δίκιο King, δεν μου έχει τύχει να δω ατμιστή να κάνει σαν υστερικός, οπως έκαναν οι μη καπνιστές όταν κάπνιζα ΚΤ.
Και εμένα μου βρωμάει τώρα το ΚΤ  αλλά είπαμε...

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #88 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:09 »
με χαλαει που δεν υπάρχουν μπαταρίες μεγέθους 16340 με δυόμιση Αμπερώρια!!!!!!!

Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #89 στις: Μαρτίου 10, 2012, 15:34 »
και μένα  :-\

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248556 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 766965 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 152 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181432 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 338 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 300 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573281 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2414 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8578 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123839 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 720 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos