vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

171 επισκέπτες, 3 χρήστες
sakissalonika, bloodlessz, Sergios

Twitter

Mark-T Infinity Atomiser Kit

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #120 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 12:49 »
Ποσο αυτονομια εχει απο γεμισμα σε γεμισμα?

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #121 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 18:15 »
ΕΕΕΕ όχι να μας παίζουνε μπαλίτσα όπως με την οικονική κρίση λέω εγώ και εμεις να μασάμε...πότε θα ανοιξουν οι παραγγελίες του τουρκου και της αγγλίδας... :hmmm: :hmmm: :hmmm: 8) 8) 8)
Χωρίς να είμαι καχύποπτος  8) σαν χαρακτήρας....!!! Έχουν πολύ πλάκα οι τύποι.  :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Συμφωνω μαζι σου Διονυση 1000%
Γι' αυτο το λογο δεν εχω ασχοληθει με αυτους
και ουτε προκειται

(off topic τελος)

Αποσυνδεδεμένος gnoe

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #122 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 18:52 »
Review του Mark-T repairable atomiser

http://www.youtube.com/user/rawveg#p/u/8/Yw0gTg9JhmA

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #123 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 19:03 »
αυτος τωρα ρουφαει η φισαει γιατι δεν τον βλεπω να βγανη πραμα  :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: μετα τις αγγληδες αυτος  :eyesplash: :eyesplash: για ονομα ποσο θα αντεξουν τα ματακια μας ελεοοοοος

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #124 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 19:23 »
 :laugh1: :laugh1: τα ιδια εγραψα λιγο πριν αλλα δεν το,στειλα για να μην εχουμε αλλα με συντονιστες . Εχουν αγριεψει επικινδυνα  :o Τελικα μονο ο Stemboy ειναι αξιοπρεπης reviewer !!

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #125 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 19:27 »
:laugh1: :laugh1: τα ιδια εγραψα λιγο πριν αλλα δεν το,στειλα για να μην εχουμε αλλα με συντονιστες . Εχουν αγριεψει επικινδυνα  :o Τελικα μονο ο Stemboy ειναι αξιοπρεπης reviewer !!
λες  :confused1: να εχουμε αλλα  :confused1:αφου για το μαρκ τ λεμε οτι δεν βγανει τιποτα  :dontknow: :dontknow:: ετσιιιιι μονο ο βαγγελις  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #126 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 19:33 »
:laugh1: :laugh1: τα ιδια εγραψα λιγο πριν αλλα δεν το,στειλα για να μην εχουμε αλλα με συντονιστες . Εχουν αγριεψει επικινδυνα  :o Τελικα μονο ο Stemboy ειναι αξιοπρεπης reviewer !!

Σας βλεπω ε? 8) :laugh1: :laugh1:

Οff topic τελος ;)

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #127 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 13:35 »
Review του Mark-T repairable atomiser

http://www.youtube.com/user/rawveg#p/u/8/Yw0gTg9JhmA

Ευτυχως που δεν το εφτιαξε Ελληνας.Πολυ ωραια κατασκευη αλλα ως εκει.
Σε λειτουργια ειναι για να κλαις τα λεφτακια σου...

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #128 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 13:39 »
Θελανε κι αυτοι μεριδιο απο την τουρκοπιτα , που στην ουσια ειναι κινεζοπιτα  :)) Φτιαξε ρε ελληνοπιτα... να δουμε τη μαγκια σας  ;)

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #129 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 14:11 »
Θελανε κι αυτοι μεριδιο απο την τουρκοπιτα , που στην ουσια ειναι κινεζοπιτα  :)) Φτιαξε ρε ελληνοπιτα... να δουμε τη μαγκια σας  ;)

Κι απο πιτες,γυρους,φυτιλια και καντηλια οπως και να το κανουμε ξερουμε καλυτερα!

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #130 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 02:59 »
Καλησπέρα έφτασε και σε εμένα ο atty Mark-T Infinity ο πρώτος επισκευάσιμος που έρχεται στα χέρια μου αν και εδώ που τα λέμε θα προτιμούσα αυτός να είναι ο bulli A2-T αλλά δεν υπάρχει και αγορά διαθέσιμος  :angry_orange:.
Πρώτη εντύπωση είναι ότι πρόκειται για ένα πολύ όμορφο και εξαιρετικής κατασκευής εργαλείο παρά την τσουχτερή τιμή του. Το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι ότι εκτός από την δεξαμενή tank που δέχεται μπορείς και να ατμίσεις κάνοντας dripping. Η συσκευασία περιείχε και δείγμα από τις 3 έτοιμες αντιστάσεις τυλιγμένες στο φυτίλι. Όπως αναφέρει και ο φίλος 5557 στο tank cartidge connector υπήρχε μόνο πλέγμα χωρίς φυτίλι ανάμεσα. Αν και κάποιοι ατμιστές που διαθέτουν τον atty από την πρώτη στιγμή προχώρησαν σε αλλαγή φυτηλιού,αντίστασης αποφάσισα να τον δοκιμάσω ως έχει με την προεγκατεστημένη αντίσταση 5σ τοποθετημένη στο πλάι χωρίς να ξέρω την διάμετρο της. Πρώτη δοκιμή με dripping και το αγαπημένο halo torque. Χωρίς να έχω προηγούμενη εμπειρία με αυτόν τον τρόπο και μετά από μερικές τζούφιες τζούρες να φύγει η άσχημη μυρωδιά του φυτηλιού είχα ελεύθερη τζούρα, ικανοποιητικό χτύπημα,καλή ποσότητα καπνού όμως η γεύση του υγρού ήταν πραγματικά όλα τα λεφτά. Στην συνέχεια η δοκιμή με το tank. Αφού σήκωσα την αντίσταση πάνω από τις βίδες και χωρίς να βάλω φυτίλι ανάμεσα στο πλέγμα ξεκίνησα να ατμίζω.. καλό χτύπημα όχι πολύ καλή παραγωγή ατμού λόγω πιστεύω της μη σωστής τροφοδοσίας από το πλέγμα και μετά από μερικές τζούρες μικρή διαρροή υγρού από την πλαινή τρυπούλα του ατομαιζερ που λόγω της αρχικής πλάγιας θέσης του φυτηλιού και παρόλο το dripping δεν είχε εμφανιστεί. Στην συνέχεια τοποθέτησα 2φ ανάμεσα στο πλέγμα και αφού τράβηξα μερικές τζούρες χωρίς να έχω ενεργοποιημένη την μπαταρία να κατεβάσει υγρό ξεκινάω πάλι... το ίδιο καλό χτύπημα, πολύ καλή παραγωγή ατμού και καλή γεύση. Αυτό μάλιστα λέω  :D πολύ ευχαριστημένος τώρα. Συνέχισα με το άλλο μου αγαπημένο υγρό tribeca και πραγματικά πολύ καλή απόδοση. Διπλά χαρούμενος γιατί είχα για εμένα πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα χωρίς να χρειαστεί από την πρώτη μέρα να προχωρήσω σε δοκιμές απευθείας αλλαγής φυτιλιού και αντίστασης. Οπότε υπάρχουν σίγουρα περιθώρια για περεταίρω βελτίωση. Κλείνοντας θα ήθελα να αναφέρω ότι άξιζε η αγορά του και θα τον πρότεινα ανεπυφίλαχτα σε κάποιον που θέλει να μπεί στα μονοπάτια των επισκευάσιμων atty.  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gnoe

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #131 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 12:26 »
Ευχαριστημένος δηλαδή chriscorfu88. Μπράβο.
Σίγουρα θέλει τα πειράγματα του για να το πετύχεις.
Και εγώ κάποια στιγμή θα καταλήξω σε επισκευάσιμο τέτοιου τύπου, αφού κάνω τους πειραματισμούς που θέλω με atomisers/cartomizers της αγοράς και το ego-t που έχω...έτσι για εμπειρία.
Από μπαταρία τι είχες μπροστά?

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #132 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 12:35 »
Μπαταρία μια ego η επόμενη αγορά θα είναι ένα provari για να μπορώ να εκμεταλλεύτω καλύτερα τον atty

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #133 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 12:40 »
Θελανε κι αυτοι μεριδιο απο την τουρκοπιτα , που στην ουσια ειναι κινεζοπιτα  :)) Φτιαξε ρε ελληνοπιτα... να δουμε τη μαγκια σας  ;)
θα τους κουλανω ολους στο φουρνο τιν εχω ψινετεεεεεεεεε  :laugh1: :laugh1: :laugh1: παντος ειναι ομορφος αλλα ατμο βγανει ρε παιδια σικοστε κανα βιντεο γιατι τους εγγλεζουσ πολυ χλομους τους βλεπω  :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Mark-T Infinity Atomiser Kit
« Απάντηση #134 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 12:49 »
Μπορεί κάποιος να συγκρίνει το φυτίλι του ΙΑΤΤΥ με το το φυτίλι του Mark-T και να γράψει τις εντυπώσεις . ( γεύση , χτύπημα , παραγωγή ατμού )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115901 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824364 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507367 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8935 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154769 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568774 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243868 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294178 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1756 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762764 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1124 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4015 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem