vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

142 επισκέπτες, 9 χρήστες
Mimhsdr, I.P, Doubt, Buliwyf, camber, PsykieG, dvelev, ΨΗΛΟΣ, gfilip

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος kataigida21

  • **
  • 108
  • Φύλο: Γυναίκα
Nobacco epsilon που στην δεύτερη μου προσπάθεια στο άτμισμα, το 2012, με κράτησε μακρυά από το κ.τ. μέχρι να βγουν και να ανακαλύψω τα επόμενα...
Nautilus Mini το πιο πετυχημένο επόμενο!
Lemo 2. Ο πρώτος μου επισκευάσιμος. Πανεύκολο στήσιμο, μου δούλεψε από το πρώτο χωρίς κανένα πρόβλημα.
OBS Crius απροβλημάτιστος ό,τι περίεργο στήσιμο και να του κάνω. Ο βασικός μου.
Evic VTC Mini - Value for Money!

Αποσυνδεδεμένος sotiro

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Subtank mini! Με αυτον εκοψα το καπνισμα και οτι και αν εχω παρει μετα αποτελει παντα επιλογη στις ατμιστικες μου ημερες!

Αποσυνδεδεμένος geopan

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Evic VTC mini φοβερό mod για τα χρηματά του και απίστευτο μέγεθος πολύ βολικό. :thumpup:
Και από ατμοποιητές φυσικά ο eviva που απέκτησα second hand (από συμφορουμίτη) σε πολύ καλή τιμή, απλά απίστευτος άτμοποιητής. :respect:

Αποσυνδεδεμένος Stagonas

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Νομιζω το AIO. Με εχει ωγαλει απροπροσωπο!

Αποσυνδεδεμένος ciumel

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
το ΑΙΟ ειναι πραγματικα μια  φοβερη σχεση τιμης αποδοσης.
το συστηνω σε οσους φιλους με ρωτουν για το ΗΤ και μενουν ολοι πολυ ικανοποιημενοι.
τα βγαζει τα λεφτα του με το παραπανω.

Αποσυνδεδεμένος Kosmas1987

  • **
  • 157
  • Φύλο: Άντρας
Subtank mini & toptank mini,όσους ατμοποιητές αγόρασα μετά από αυτούς τους έστειλα 

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
cloudone eviva..δεν μεχουν αφησει ποτε δεν μεχουν αδιασει ποτε.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
VTC mini.Πραγματικά το θεωρώ το απόλυτο VFM.Αντέχει τα πάντα,είναι ελαφρύ,με μια καλή μπαταριούλα έχει άψογη αυτονομία,συγχωρεί τα πάντα,και με τις θήκες του,τα logo,τα custom firmware ,τα χρώματα του μπορείς να το κάνεις μοναδικό.

Αποσυνδεδεμένος Fruitjee

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνω για το vtc mini, συν ο kayfun v5 που μου εχει λυσει τα χερια και μου εχει εμπλουτισει τις γευσεις. Αξιζαν και τα 2 μεχρι το τελευταιο ευρω (που εδω που τα λεμε δεν εμεινε και κανενα)  :))

Για πολλα πραγματα μπορω να πω οτι δεν εχω μετανιωσει αλλα για τον opus  BT-C3100 λεω οτι αξιζει μεχρι και το τελευταιο σεντς που πληρωσα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
pico + κλώνος Phenomenon.
To μεν pico γιατί με ξεκόλλησε από την εμμονή μου να μην χρησιμοποιήσω tc εδώ και πολλούς μήνες ενώ τελικά προσφέρει πιο ποιοτικό άτμισμα, ο δε κλωνοφαινόμενον γιατί μου προσέφερε εν τέλει τζούρα και γεύση που καλύτερη δεν έχω βρει :yes:

Αποσυνδεδεμένος skordoman

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι δεν καταλαβαίνεις ;
Γενικά από οι αγορές μου με έχουν αφήσει ικανοποιημένο στο ισοζύγιο :).

Αλλά αυτή που με έχει εντυπωσιάσει είναι το πιο πρόσφατο απόκτημα μου (νά σε καλά Κώστα που σε άκουσα στο review σου), o cyclon από fumytech. Μέχρι στιγμής είναι αυτοκόλητος μου ποιόν εμένα που έλεγα ότι δεν θέλω να κυκλοφορώ με μπουκαλάκια :idiot1:


Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Phenomenon Lite κλώνος. Με 14 ευρώ εκτοπισε όλους τους πρώην και όλους τους επόμενους. Έλειψα 15 μέρες απ τη βάση μου και τα μόνα πράγματα που πήρα μαζί μου ήταν αυτός, με ένα Pico και 2 μπαταρίες. Συν 20 εκατοστά σύρμα και λίγο βαμβάκι για καλό και για κακό. Ούτε αυτά δε χρειάστηκαν.

Αποσυνδεδεμένος nipapa

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Evic vtc mini γιατί μου κάθεται άψογα στο χέρι και με μια καλή μπαταρία μου βγάζει 1.5 μέρα ατμίσματος + Nautilus.

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Λίγα μοντάκια και πολλοί ατμοποιητές πάνε και έρχονται.

Αυτό όμως που για εμένα είναι η καλύτερη αγορά, macράν, είναι το ProVari P3 Titanium.-





edit:
... και το Grundig UC 5020 - ULTRASONIC που κυριολεκτικά τα κάνει όλα και αστράφτουν από καθαριότητα!
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 08, 2016, 19:09 από Micha3L »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 246046 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572125 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1896 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8034 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121732 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 689 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 402 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326776 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8609 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297802 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827619 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511709 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios