vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

292 επισκέπτες, 8 χρήστες
papcris, maprix, Jorge, tibolaso, Buliwyf, camber, manoslykos, tasos1976

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Το 20αράκι το istick, που το αγόρασα πριν από 14 μήνες από ελληνικό κατάστημα, δουλεύει άψογα και αν και με άφησε τρεις φορές με πρόβλημα στους πόλους,  και τις τρεις επιδιορθώθηκε από το κατάστημα με ελάχιστο ως μηδενικό κόστος. :thumpup: (φυσικά, τώρα έχω και ένα 30άρι για τις δύσκολες ώρες)

Αποσυνδεδεμένος stroum

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Το istick 40W. Αν και παρέδωσε το πνεύμα πλέον, λειτούργησε άψογα και με πέρασε από το κάπνισμα στο άτμισμα χωρίς πισωγυρίσματα. Είμαι επτά πλέον μήνες χωρίς τσιγάρο, κάτι που πιθανά δε θα συνέβαινε αν η πρώτη επαφή μου με το σύγχρονο χώρο τού ατμισματος δεν ήταν τόσο καλή. (Γιατί η πρώτη επαφή πολύ παλιότερα ήταν άθλια)


Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Η πιο πετυχημένη μου αγορά ? Πότε τα λεφτά μου "πιάσαν τόπο" πραγματικά;
Όταν το 2012 αγόρασα το πρώτο μου starter kit , δύο ταπεινές 650mah ego μπατριούλες, 2 ατμοποιητές ce4 (με τα μακριά φυτήλια), μία θήκη μεταφοράς, ΚΑΙ umami tobacco 18mg :baby:.Αυτό ήταν δέν ξανάβαλα τσιγάρο στο στόμα μου :D.
Αυτά τα λεφτά ,~75 ευρά, πιάσαν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τόπο... (γλύτωσα τουλάχιστον 1800 ευρώ τον χρόνο - σύν την υγεία μου).
'Εκτοτε έκανα και άλλες πετυχημένες αγορές με πιό πρόσφατη το evic vtc mini + tron  :thumpup:. που πραγματικά απολαμβάνω...

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Μιας και προσωπικές οι απόψεις.... top value for money το egrip της joyetech.
Το έχω κατα ευχαριστηθεί, ούτε διαροές, ούτε καμένα, ούτε κάν μπουρμπουλήθρες αν εξαιρέσω
ελάχιστες μικροσταγόνες που λόγω της υγροποίησεις βρίσκονται κάθε 2 μέρες στον σωλήνα
του ατμοποιητή. Με την rba ακόμα καλύτερο αλλά προσωπικά το τοπ το έχω πάρει
με recoil την gs air. Απόλαυση.....

Αποσυνδεδεμένος Chriski

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Vtc mini με 3000mah μπαταρίες samsung. Νομίζω δεν θα με αφήσουν ποτέ και πραγματικά ήταν το λιθαράκι ώστε να έχω να βάλω τσιγάρο στο στόμα 5 μήνες!!! 

Αποσυνδεδεμένος asterw

  • *
  • 71
  • Φύλο: Γυναίκα
Ε, θα πω κι εγώ το istick 30. Να'ναι καλά το παλικάρι που με "έπεισε" να πάρω την "κουμούτσα" όπως μου φαινόταν τότε, γιατί πραγματικά με κράτησε μακρυά από το τσιγάρο. 8 μήνες αργότερα είναι ακόμα το αγαπημένο μου μοντάκι... και ένας από τους βασικούς λόγους που το αγαπώ είναι το μέγεθός του! :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι



Stroum καλησπερα
Τι εννοεις με το οτι το istick 40w σου παρεδωσε πνευμα?
Μηπως θελει καμια αλλαγη στη μπαταρια του και μπορεις να το φτιαξεις ευκολα και με μικρο κοστος?
Ειναι κατι το του οποιο εκανες και παραδωσε πνευμα?Πχ επεσε απο μεγαλο υψος με το ατμοποιητη μεσα και χαλασε το σπειρωμα του?
Οχι τιποτα αλλο αμα νομιζεις οτι εκανες κατι και χαλασε και θες να το μοιραστεις μαζι μας σα συμβουλη για καλυτερη συντηρηση και διαρκεια ζωης του θα βοηθουσε πολλους νομιζω,εμενα τουλαχιστον θα με διευκολυνε
Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Χαράλαμπε, στείλε του ΠΜ καλύτερα. Αν αρχίσουμε να συζητάμε γιατί του άρεσε ή δεν του άρεσε του καθενός κάτι, θα ξεφύγουμε από το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος drdninja

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • The eyes chico. They never lie.
VTC mini. Παιδιά έχει τραβήξει τα χίλια μύρια, πεσίματα, διαρροές υγρών, πολλές ώρες χρήσης δε μασάει απλά. Πάνω απ'τα 75 watt δε παίζει να πάω (ούτε καν πάνω απο 50), ο έλεγχος θερμοκρασίας δε με έχει απογοητεύσει ποτέ ειδικά με το τελευταίο update, και πιστεύω διαβάζει σωστά τις αντιστάσεις και αποδίδει. Άνετα θα πάρω και 2ο και 3ο, δεν είναι ότι έχω μεγάλη εμπειρία από άλλα modακια αλλά είναι αυτό που λένε if it works don't fix it  8)

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
vtc mini, αμεσως πηρα και δευτερο, δεν ειναι το καλυτερο mod αλλα το θεωρω καλο value for money.

Phenomenon lite, phenomenon zest, eviva T/D.


Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Και από μένα το vtc mini  ατμοποιητες fhenomenon lite k zest 

Αποσυνδεδεμένος Christos Ni

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Phenomenon lite και ξεσαβουριασα οτι ειχα και δεν ειχα

Αποσυνδεδεμένος remi0s

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Η πιο πετυχημένη αγορά μου σίγουρα ήταν και απο τις πιο αποτυχημένες ορθολογικά. Να εξηγηθώ!

Δεν ξέρω πως, δεν ξέρω τι, μου είχε καρφωθεί στο μυαλό να δοκιμάσω το ηλεκτρονικό. Χωρίς πολλά πολλά μπήκα σε 2 μαγαζιά και κατέληξα με το πρώτο μου σετάκι με ένα ακριβό υγρό που δεν απέδιδε με αυτή την μπαταρία ego :P. Παρότι δεν κράτησε για πολύ , με κράτησε αρκετά ώστε να βρω το site αυτό ,να ενημερωθώ και εν τέλει να μείνω στο άτμισμα και αυτό την κάνει πετυχημένη αγορά , γιατί πολύ απλά πέτυχε τον σκοπό της!

Εκ τον υστέρων κατάλαβα πόσο αποτυχία ήταν αυτή η αγορά και πόσο ανορθόδοξα  την έκανα- χωρίς πληροφορίες,πρόβατο στην σφαγή, απορρίπτοντας καλύτερες επιλογές εκ του πρώτου πωλητή βιαστικά.

Κατα τα άλλα δεν νομίζω να μετανιώσω ποτέ για το vtc mini που πήρα αργότερα!

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Οι kayfun που εχω και το istick 30

Alter ego A7 (Joyetech ego one δηλαδή)

Παρόλο που αγοράστηκε ακριβά (49€ από ελληνικό μαγαζί αντί 27€ από FT) , και το κουμπί της μπαταρίας του τά ΄φτυσε στο 6μηνο, τον σκοπό του τον πέτυχε! Τσιγάρο, επιτέλους ΤΕΛΟΣ! :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176788 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 524 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 359 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285463 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209563 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68755 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315735 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126935 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95280 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem