vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

304 επισκέπτες, 1 χρήστης
eurogod

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος madmax

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Τα λεφτά μου '' πιάσαν τόπο '' πραγματικά στην πρώτη μου αγορά συσκευής ατμίσματος .
Οκτώβρης του 2013.Μια όμορφη μπλέ θήκη που έξω έγραφε eGo και μέσα είχε
- 2 μπαταρίες smok-e 900 mah
- 2 ατμοποιητές kanger T2
- usb και φορτιστή τοίχου
όλα αυτά με 45 ευρώ + δώρο 20 ml υγρό
Ζητώ συγγνώμη από τον λατρεμένο μου gus , τον σεβαστό μου svoemesto , τις πολυαγαπημένες μου halo , five pawns κλπ αλλά έτσι βλέπω το πράγμα.

Αποσυνδεδεμένος cydon

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Ο kayfun lite +, γιατί ποτέ δεν μου δημιούργησε πρόβλημα και το vtc mini, γιατί, το δικό μου τουλάχιστον, έχει αποδειχθεί πολύ αξιόπιστο.

Αποσυνδεδεμένος infernity

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
le mirage και σιγα σιγα σχηματιζω γνώμη για το therion και τον petri μου

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
εγώ πάλι μάπα αγορά δεν έχω κάνει, πλήν του αρώματος shade tobacco απο FA.
Να πω βέβαια ότι βοηθήθηκα πολύ απο εδώ, μεγάλο σχολείο....

Αποσυνδεδεμένος skilouros

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Οι 2 kabukiδες κλωνοι ( το κυληνδρικο κουτακι ;) ) που δουλευουν νυχθημερον ασταματητα , με οτι υγρο και να τους βαλω, διαρροη ποτε μα ποτε, και που εχουν πεσει απειρες φορες και το τανκακι σκυλι μαυρο...... ( εχω κ 2 τζαμακια καβατζα ;) ) αλλα πραγματικα τα βλεπω σαν κομαντα... στην τσεπη, αναποδα, ισια, στην παραλια, οτι και να τους κανεις αυτοι εκει... Κυριοι 

Αποσυνδεδεμένος jmekman

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
smok tfv4 mini innokin coolfire 100 TC

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Avocado 24ρις απο geekvape....Οτι το καλυτερο εχω ατμισει/δοκιμασει,γευση,χτυπημα,ντουμαναρα.Τιμιος ατμοποιητης

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
Το provari mini που απέκτησα το 2012 και χρησιμοποιούσα καθημερινά επί 4 χρόνια. Αμέτρητες πτώσεις και κολύμπια, σκυλί! Αξίζει κάθε € που έδωσα, τότε τα θεωρούσα πολλά, όμως τα έβγαλε και με το παραπάνω. Δουλεύει ακόμα κανονικά απλά ατμίζω με το καινούργιο μου κοσκινάκι (pico).

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Θέλοντας να αποδώσω τα εύσημα στο φόρουμ, θα πω οτι όσες αγορές έκανα βασισμένος στις εδώ μαρτυρίες, ήταν εξαιρετικές! Όμως η καλύτερη αγορά ήταν εκείνη που με έκανε να σταματήσω το ένα σακουλάκι καπνό ημερησίως, δηλαδή το έξοχο istick 30 με έναν Delta 16 επάνω!! Τα οποία χαρίστηκαν σε συνατμίστρια που έκοψε το κάπνισμα μαχαίρι και συνεχίζουν ακάθεκτα!!!

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Reuleaux DNA200. Τιποτα αλλο! 

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
στα 5 χρονια που ατμιζω εχω παρει πολλα καλουδια.
Αυτα που χαρηκα ομως ειναι provari 2,5.mini
Provari radius kflplus. Kayfun v5 killer.αυτα τα ξεζουμισα 
και ακομα ειναι μαχημα

Αποσυνδεδεμένος electroNick

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Kanger subtank mini + kbox mini τα οποία εδώ και 8 μήνες με εισάγαν στον κόσμο του ηλεκτρονικού τσιγάρου και υποστήκανε αγόγκιστα όλη την ασχετοσύνη μου και τις προσπάθειές μου να μάθω και να εξελιχθώ! :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος hondasapien

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Provari mini και hotcig dx dna75 από μοντάκια
taifun gt v1 κλώνος και nextiny από ατμοποιητές.

Αποσυνδεδεμένος xrhstosvapegr

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
η πιο πετιχιμενη αγορα που εκανα ηταν το evic vtc mini mod και ο triton mini aspire ατμοπητης φοβερα και τα 2 πιπιλα ταχο και για ιγρο το καλιτερο για μενα που μονο αφτο κανο εινε το abuelos popular φοβερο..... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nikonian

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Expromizer V2  -  SMY SDNA 75W

Tα αγόρασα και τα δυο από τις αγγελίες του forum

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342266 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206475 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541425 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31051 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50162 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597225 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357748 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193053 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1302 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1295 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591883 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios