vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

401 επισκέπτες, 1 χρήστης
ioan

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Τόσο καλό είναι το Radius?

Αποσυνδεδεμένος bendersteed

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Προσωπικά το Temon Hybrid by MMVapors.
Δεν είναι ότι είναι ούτε το πιο εξελιγμένο, ούτε το καλυτερότερο σε επιδόσεις, αυτονομία ή οτιδήποτε. Είναι ότι είναι μικρό, σα στυλό, μικρότερο από το πρώτο ego σετάκι που είχα, το στήνω με βαμβάκι ή mesh ανάλογα τα κέφια, χωράει αρκετό υγρό, είναι κατασκευασμένο σαν τανκ, δεν έχει ξεκολλήσει από το χέρι μου μήνες και δεν με έχει προδώσει ποτέ, ακόμα και κάτω από αντίξοες συνθήκες, και προσωπικά με καλύπτει πλήρως σε άτμισμα - όσοι έχουν δοκιμάσει did θα ξέρουν. Δεν είναι το καλύτερο ηλεκτρονικό τσιγάρο, αλλά από όσα δοκίμασα σίγουρα είναι αυτό που ταιριάζει καλύτερα σε εμένα.
Το μόνο που θα ήθελα είναι ένα ακόμα!

Ορίστε και μια φωτογραφία του:

Αποσυνδεδεμένος ElQuico

  • **
  • 111
  • Φύλο: Άντρας
O CloudOne μακράν των υπολοίπων (όπως λέει και ένας φίλος, είναι "λίρα εκατό" κι ας κόστισε πάνω από 100 :tongue_smilie:)... 
...και από κοντά o kayfun v3 mini (κλώνος των 15 ευρώ), το vt75 nano (57 ευρώ από gearbest), και το μηχανικό του Craven...

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Επιασαν τόπο με τον ταπεινό Fodi f2 και με το ipvD2.
Όλα τα υπόλοιπα τα φαινομενοκαηφουνομεσάτα σχεδόν κάθονται. :)

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 759
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Την καλυτερη αναλογια αξια /κοστος τη βρηκα στο HCigar VT75 nano που το κερδισα σε διαγωνισμο της GB εδω  :laugh_cool_jump: :hapy_crazy: :happy_roll_01:

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
1) Μοντάκι το Evic vtc mini.
2) Ατμοποιητές: Ναυτίλος._ Απροβλημάτιστος σε όλα του!
    Και ο CLOUD ONE V2 από επισκευάσιμους.
3) Από υγρά: Smoke [AFTER 8] , Soho (FLAVOR ART) ,
    RY DOUBLE (άρωμα TPA) , Sweet Prudence [HALCYON HAZE].

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
ProVari & σχεδόν όλοι οι Ελληνικοί ατμοΠοιητές!

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Παρέλειψα κάτι , σημαντικό κατά την γνώμη μου , που δείχνει την ελληνική νοοτροπία ,
αλλά και καταχάρηκα την αγορά , μιας και το λέει και το νήμα...
Η αγορά αυτή ήταν 10 κεφαλές για Ναυτίλο , με 1,5 ευρώ/ κεφαλή (!!!) , από γνωστό site.
Αν και το φοβόμουνα , δεν με πρόδωσαν μέχρι στιγμής.
Πετυχημένη λοιπόν , από κάθε άποψη αυτή η αγορά!!!
Και συμφέρουσα...!!

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
ο Ναυτίλος με τα 5μλ SS τανκάκι. Του χω βγάλει τα μάτια κυριολεκτικά 1.5 χρόνο τώρα και πραγματίκα η καλύτερη αγορά που έχω κάνει.

Doggystyle 2K16!
Απίστευτος ατμοποιητής για την τιμή του!


Αποσυνδεδεμένος lakgav2

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Joyetech Cuboid , εκ του αποτελέσματος.
1 χρόνο τώρα, το δουλεύω καθημερινά και δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα ! 

Αποσυνδεδεμένος adonis

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
προβαρι v2 και Πηνελόπη η καλύτερη αγορά που έχω κάνει στα πεντέμισι χρόνια ατμισματος.το σετάκια αυτό κράτησε 3 χρόνια!Περίπου ένα χρόνο πριν κλάπηκε και έκτοτε πειραματίζομαι 
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος daffynash

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Η πετυχημένη μου αγορά προσωπικά, είναι πολύ περίεργη. Ελπίζω να σας δώσω να καταλάβετε τι εννοώ. Πριν ξεκινήσω την επεξήγηση να υπογραμμίσω ότι έχω αγοράσει αρκετές φορές Η.Τ. στο παρελθόν (μικρα στυλ eGo) και το περισσότερο που κράτησα ένα από αυτά ήταν 7 μέρες (βαριά 10) και από την 2η μέρα έβλεπα τσιγάρο και έτρεχαν τα σάλια μου!!

Στο δια ταύτα λοιπόν, πριν 20-25 μέρες (κι ενώ ήμουν ήδη σε σκέψη να παραγγείλω ένα δυνατό modακι από Κίνα) 4 φίλοι πήγαν και αγόρασαν Η.Τ. Ετσι λοιπόν άρχισε να μου τριγυρίζει στο κεφάλι ξανά, να παραγγείλω κι εγώ ένα, το οποίο το έκανα άμεσα, χωρίς να το πολύ σκέφτομαι μπαίνω και παραγγέλνω το Sigelei Fuchai 213W και έναν Atlantis EVO ατμοποιητή της Aspire. Σύνολο κάτι παραπάνω απο 60 ευρώ...
 Η επιτυχημένη αγορά όμως δεν είναι αυτή, αν και αν συγκρίνουμε τις τιμες με Ελλάδα, ναι είναι μισοτιμής. Είχα στο μυαλό μου ότι θα έρθει περίπου σε 20-30 μέρες, αλλά κάθε μέρα που περνούσε μου έφευγαν 10-15 ευρώ για τσιγάρα (αηδιαστικά υπερβολικός καπνιστής) έτσι μια μέρα πέρασα την πόρτα ενος ατμομάγαζου και πήρα ένα eGo AIO Pro. 35 ευρώ μου κόστισε το έχω 20 μέρες και βλέπω τα τσιγάρα και δεν με νοιάζει καν (πρώτη φορά σε προσπάθεια κοψίματος του τσιγάρου στα 15 χρόνια που καπνίζω)... Αν είχα πάρει το eGo AIO ίσως να το είχα ξαναγυρίσει στο τσιγάρο λόγω μπαταρίας γιατί τις μισές μέρες θα έμενα απο μπαταρία, αν είχα πάρει μικρότερο θα το πετούσα απο την 2η μέρα. Πιστεύω ότι η αγορά που έκανα ήταν 100% πετυχημένη (τυχαία βέβαια) γιατί μέχρι σήμερα θα είχα δώσει 200-250 ευρώ για τσιγάρα σε αυτές τις 20 μέρες και όλο αυτό μου κόστισε το πολύ 60 μαζί με τα αναλώσιμα (υγρά-αντιστάσεις). Βέβαια τώρα έχει αρχίσει να μη μου φτάνει και ζητάω το κάτι παραπάνω, αλλά το καλό είναι οτι αυτό το κάτι παραπάνω είναι καθ'οδον...


Η μεγαλύτερη επιτυχία βέβαια, είναι η έλλειψη γκρίνιας από την γυναίκα για την τσιγαρίλα στα ρούχα και στο σπίτι ( ;D ;D ;D) και μιας και έχουμε ένα junior καθ'οδον, δεν θα βγαίνω στους -10 για τσιγάρο του χρόνου το χειμώνα στο μπαλκόνι αν πετύχει το εγχείρημα "Ηλεκτρονικό τσιγάρο"!!!

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Τη μεγαλύτερη επιτυχία θα τη δεις στη πορεία, στον ίδιο σου τον εαυτό.....

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Μοντάκια: ξυλομοντάκι του craven, provari radius, wismec presa 75W.
Ατμοποιητές : Phenomenon, le papilion & κλώνος hadaly rda

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342357 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206555 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541574 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31098 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50218 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597330 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357835 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11553 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193105 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1334 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1338 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592057 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios