vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2186
  • Φύλο: Γυναίκα
Ο kayfun v3 mini κι ας με παιδευουν οι βιδουλες του. Το ναυτιλο μου ντρέπομαι πια να τον κοιτάξω
στα μάτια! :))

Pico 75W με SMOK Brit Mini Flavor Tank :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος jimyst

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
Alien 220 και Recoil

Αποσυνδεδεμένος slayer

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Fodi f2 ως τωρα...γιατι επονται κι αλλα..!

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Dani Extreme v2+
Phenomenon v2 (tiny set) με υπερυψωμένες τρύπες 2χ0,8 (τέρμα τσιγαρίσιος)
Skyline

Kl+five pawns γευση και ομωρφια, istick pico και το crown mini για ντουμανια + γευση

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Δεν θυμάμαι να έχω ξαναγράψει στο νήμα, κι αν ναι, τι, όμως ήθελα να το πω: Ο ρυθμός ανανέωσης εξοπλισμού είναι πλέον ανέκδοτο. Ξεκάθαρα πράγματα, μιλάμε για χομπίστες, το λιγότερο. Προσωπικά, έχω ιδιαίτερη αγάπη σε επισκευάσιμους ατμοποιητές. Αυτός που πραγματικά μ' εντυπωσίασε μέχρι σήμερα: Keras (nano) by Atmizoo. Είναι πλέον μία δική μου πρόταση σε κάποιον που θέλει να μείνει ατμιστής. Άριστος σε όλα. Ποιότητα, γεύση, απλότητα χρήσης, μικρός, λιτός, και με σπουδαία οικονομία (από αναλώσιμα μέχρι κατανάλωση). Η απόσβεση των χρημάτων είναι το πλέον σίγουρο. Το άτμισμα που δίνει δεν έχει να ζηλέψει τίποτα κι από κανέναν. Ειλικρινά, είμαι εντυπωσιασμένος. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος electroNick

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Kayfun mini v3 κλωνο απο 3fvape.πολυ καλος για κλωνος και μετα απο ψαξιμο επιτελους ατμιζω με τον τροπο που μου αρεσει. Βεβαια, η πιο πετυχημενη, εξυπνη και οικονομικη κινηση ηταν οταν ανακαλυψα αυτο το forum. Ανυπολόγιστη αξια!!!

Στάλθηκε από το HUAWEI Y330-U01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Δεν θυμαμαι αν εχω εχω βαλει ποστ εδω παλιοτερα αλλα οπως και να χει, τωρα πηρα φορα, κρατηθειτε :laugh1:

Η αληθεια ειναι οτι καθε χρονο ολο και κατι αγοραζουμε που μας κραταει πολυ καιρο και η επιτυχια του ειναι διθυραμβικη!!!  Και το θεμα δεν ειναι να δωσει καποιος πολλα χρηματα αλλα να αποδιδει σε βαθος χρονου, να ειναι αξιοπιστο προιον δηλαδη.

Σταθερη αξια το το Pico  σε συνδυασμο με Doggystyle & o Kabuki απεδωσαν για μενα τα αναμενομενα και ειναι all time classic.

:bye: :bye:

Pico 75W με SMOK Brit Mini Flavor Tank :thumpup:

Smok Alien 220
Triton 2

Αποσυνδεδεμένος burku318

  • ***
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από ένα χρόνο και κάτι ατμιστης η πιο πετυχημένη αγορά μου είναι
Τα αρώματα για το καπνικο υγρό που έφτιαξα και με κρατά τις δύσκολες μέρες που τρελαίνεται το μυαλό και ο Τηλέμαχος armed με το τρελό χτύπημα του και την τσιγαρισια τζουρα του. Μοντακια περνάνε πολλά και όλα είναι καλά για εμένα.

Από μοντ το Joyetech eVlc - VTC mini. Φουλ αξιόπιστο. Από υγρο θα έλεγα το black calico της Halo που πραγματικά έδωσε το κάτι παραπάνω. 

Αποσυνδεδεμένος emere

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Από mod το Boxer v2..απίστευτη αυτονομία και πολύ όμορφο design για το γούστο μου πάντα..

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος thangeol1

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Provari radius :thumpup: :thumpup: και triton mini  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος BLACK

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
i stick 30w με mini nautilus και delta 16. Αθανατα απροβληματιστα και σε ιδανικο μεγεθος για τη δουλεια και για εξοδους.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342401 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206593 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541706 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31135 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50264 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597369 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357871 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11582 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193132 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1353 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1354 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592094 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios