vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 11:39 »
παιδια σωθηκα δεν σας λεω τιποτα.χθες καταλαβα την διαφορα που ημουν εκτος πολης και πηρα μια μονο μπαταρια και εμεινα.ο ξαδελφος μου εδωσε ενα ΚΤ.οντως στην τριτη τζουρα νομιζα οτι ειχα τσαρουχια στο στομα τσουξιμο στον λαιμο και βρωμα.εχασα και 4 κιλα,περιεργο

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 11:42 »
Σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!!!!! εγω πιστευω οτι το ητ ειναι εντελως το αντιθετο απο το κτ!!!!
Δεν γινεται καποιος να μπει στον κοσμο του ατμισματος αν δεν ξεχασει μια κ καλη το κτ!!!!
Ξερω ειμαι απολυτη μα δεν γινεται να υπηρετεις δυο ΑΦΕΝΤΕΣ!!!  ;) ;) ;) ;)

Ο στοχος ειναι να μην υπηρετουμε κανεναν αφεντη και να κοψουμε και το η.τ.Τουλαχιστον δικος μου στοχος...

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 12:01 »
εγω παντως δεν θα ζορισω καθολου τον εαυτο μου να κοψει το ΗΤ.αν ερθει μονο του καλως.αρκει που γλυτωσα απο το αλλο :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #63 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 12:25 »
εγω παντως δεν θα ζορισω καθολου τον εαυτο μου να κοψει το ΗΤ.αν ερθει μονο του καλως.αρκει που γλυτωσα απο το αλλο :thumpup: :thumpup:

Έτσι!!!!!!!!!!!!
Συμφωνώ και εγώ με αυτό που έγραψες, αν και είναι νωρίς για μένα, μόνο 15 μέρες χωρίς ούτε ένα κ.τ., πιστεύω και νιώθω ότι δεν θα το ξαναβάλω στο στόμα μου. Νιώθω πολύ καλύτερα τόσο ψυχικά όσο και σωματικά με το η.τ..

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #64 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 13:12 »
Λιγο θεληση θελει ρε παιδια και τιποτε αλλο.  ;)  Εγω εχω ξαναδηλωσει πως δεν προκειτε να το ξαναβαλω στο στομα ουτε καν να το μυρισω οχι να το εισπνευσω  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #65 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 13:22 »
Καλησπέρα και απο μένα, εχθές με παρέα και μετά απο ούζα και ρετσίνες εθεάθη πάνω στο τραπέζι Μάλμπορο που το είχα και μεγάλη αδυναμία..

Είπα και εγω μετά απο 7 σχεδόν μήνες άκαπνος να δοκιμάσω το κατακόκκινο και προκλητικό Μαλμποράκι :idiot1:
Τα αποτελέσματα ήταν μια τζούρα και μεγάλη απογοήτευση, άσχημη γεύση και χάλια επίγευση.....(Δανεισμένο απο δοκιμές κρασιών) :)
Το έσβησα προσεκτικά και το άφησα για κάποιον που μπορεί να το εκτιμήσει, διότι εγω δεν εχω καμία σχέση πια με το ''άθλημα''.....Και εύχομαι να μην ξαναποκτήσω, πράγμα που το βλέπω πολύ πιθανόν  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #66 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 13:26 »
 :nope: :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel: ΠΡΟΣΕΧΕ

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #67 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 14:01 »
εγω παντως δεν θα ζορισω καθολου τον εαυτο μου να κοψει το ΗΤ.αν ερθει μονο του καλως.αρκει που γλυτωσα απο το αλλο :thumpup: :thumpup:

+1000000 και απο μενα :thumpup:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 21:00
Λιγο θεληση θελει ρε παιδια και τιποτε αλλο.  ;)  Εγω εχω ξαναδηλωσει πως δεν προκειτε να το ξαναβαλω στο στομα ουτε καν να το μυρισω οχι να το εισπνευσω  :thumpdown:

Οντως φιλε μου λιγο θεληση.
Ολα στο μυαλο ειναι.
Και το λεω εγω που κανω που και που κανενα τσιγαρακι  :thumpdown: :'(και προσπαθω να το κοψω τελειως.
Πιστευω οτι ειναι θεμα γευσης και αν βρω κατι που με ικανοποιει σιγουρα θα το κοψω τελειως
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 21:00 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 14:25 »
Καλησπέρα και απο μένα, εχθές με παρέα και μετά απο ούζα και ρετσίνες εθεάθη πάνω στο τραπέζι Μάλμπορο που το είχα και μεγάλη αδυναμία..

Είπα και εγω μετά απο 7 σχεδόν μήνες άκαπνος να δοκιμάσω το κατακόκκινο και προκλητικό Μαλμποράκι :idiot1:
Τα αποτελέσματα ήταν μια τζούρα και μεγάλη απογοήτευση, άσχημη γεύση και χάλια επίγευση.....(Δανεισμένο απο δοκιμές κρασιών) :)
Το έσβησα προσεκτικά και το άφησα για κάποιον που μπορεί να το εκτιμήσει, διότι εγω δεν εχω καμία σχέση πια με το ''άθλημα''.....Και εύχομαι να μην ξαναποκτήσω, πράγμα που το βλέπω πολύ πιθανόν  :yes:
Τα ίδια έπαθα και εγώ. Πίναμε τσίπουρα με παρέα και δίπλα μου ένας κάπνιζε στριφτά. Κάθε φορά που άνοιγε το σακούλι για να στρίψει μου έσπαγε τη μύτη η μυρωδιά του καπνού. Θες λίγο το τσίπουρο, λίγο ότι η αντίσταση του Α2 ήταν παλιά και δεν τραβούσε πολύ, του ζήτησα να στρίψω. Τι το ήθελα :angry_orange:  τρεις τζούρες έκανα και το έσβησα. Μου έκανε το στόμα μου τσαρούχι >:(

Αποσυνδεδεμένος dionissis

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 23:17 »
Γεια σας,
σας παραθέτω την δική μου εμπειρία που εκ πρώτης όψεως φαίνεται εκτός θέματος αλλά δεν είναι όπως τουλάχιστον διαπίστωσα από τα υπόλοιπα ποσταρίσματα.
 Τον τελευταίο καιρό πριν σταματήσω το κάπνισμα βασανιζόμουν πολύ συχνά από 'περίεργους' πονοκεφάλους.
Κατά τη διάρκεια της νύχτας ξύπναγα δηλαδή από έντονο πονοκέφαλο, (2 η ώρα τη νύχτα, άλλοτε 3 η ώρα) όπου για να μου περάσει έπρεπε να σηκωθώ απαραίτητα από το κρεβάτι, να κάτσω σε μια συγκεκριμένη αναπαυτική για τον λαιμό μου θέση στο καναπέ, παίρνοντας βαθιές αναπνοές και όντως μου πέρναγε μετά από 1 τέταρτο με μισή ώρα περίπου.
Επειδή διαπιστωμένα με αξονική τομογραφία έχω άλατα στον αυχένα, υπέθετα ότι εκεί ήταν η αίτια των νυχτερινών μου πονοκεφάλων και προσπαθούσα να βρω άκρη με ανατομικά μαξιλάρια και τέτοια, αλλά μάταια.
Παιδιά αν θέλετε πιστέψτε το, είναι 10 μέρες που δεν καπνίζω πλέον αλλά ατμίζω  και μάλιστα υγρό με hight νικοτίνη, και σας πληροφορώ ότι σταμάτησαν εντελώς  οι πονοκέφαλοι.
Εγώ το εξηγώ ότι οξυγονώνεται τώρα καλύτερα ο οργανισμός μου.  :D

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #70 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 20:51 »
Γεια σας,
σας παραθέτω την δική μου εμπειρία που εκ πρώτης όψεως φαίνεται εκτός θέματος αλλά δεν είναι όπως τουλάχιστον διαπίστωσα από τα υπόλοιπα ποσταρίσματα.
 Τον τελευταίο καιρό πριν σταματήσω το κάπνισμα βασανιζόμουν πολύ συχνά από 'περίεργους' πονοκεφάλους.
Κατά τη διάρκεια της νύχτας ξύπναγα δηλαδή από έντονο πονοκέφαλο, (2 η ώρα τη νύχτα, άλλοτε 3 η ώρα) όπου για να μου περάσει έπρεπε να σηκωθώ απαραίτητα από το κρεβάτι, να κάτσω σε μια συγκεκριμένη αναπαυτική για τον λαιμό μου θέση στο καναπέ, παίρνοντας βαθιές αναπνοές και όντως μου πέρναγε μετά από 1 τέταρτο με μισή ώρα περίπου.
Επειδή διαπιστωμένα με αξονική τομογραφία έχω άλατα στον αυχένα, υπέθετα ότι εκεί ήταν η αίτια των νυχτερινών μου πονοκεφάλων και προσπαθούσα να βρω άκρη με ανατομικά μαξιλάρια και τέτοια, αλλά μάταια.
Παιδιά αν θέλετε πιστέψτε το, είναι 10 μέρες που δεν καπνίζω πλέον αλλά ατμίζω  και μάλιστα υγρό με hight νικοτίνη, και σας πληροφορώ ότι σταμάτησαν εντελώς  οι πονοκέφαλοι.
Εγώ το εξηγώ ότι οξυγονώνεται τώρα καλύτερα ο οργανισμός μου.  :D

Ενδιαφέρων ! λογικά αυτό που λές μπορεί και να ισχύει αλλά δεν είναι και απόλυτο (λόγο αλάτων στον αυχένα) Παρακολούθησέ το για κανένα μήνα και εάν οι πονοκέφαλοι δεν επιστρέψουν τότε πόσταρέ το στο http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,183.300.html (έτσι για να τα έχουμε όλα μαζεμένα) ;)

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #71 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 10:12 »
Μετά από σχεδόν 3+ μήνες χωρίς ούτε τζούρα από Κ.Τ. είπα χθες να δοκιμάσω περισσότερο από περιέργεια κ για να δω σε τι στάδιο βρίσκομαι.Πήρα λοιπόν μισό winston μπλε και έκανα δισταχτικά την πρώτη τζούρα.Συνέχισα μέχρι που το έκανα όλο χωρίς να αισθανθώ αηδία η κάτι άλλο όπως περίμενα  :angry_orange:.Δυστυχώς ήταν σαν να μην πέρασε ούτε μέρα από τότε που το παράτησα.Εχω ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μου.Το καλό κ παρήγορο από την δοκιμή που έκανα είναι ότι μετά από λίγο που άτμισα δεν παρατήρησα κ καμιά μεγάλη διαφορά από το Κ.Τ. ,πράγμα που σημαίνει ότι πλέον με καλύπτει συνειδητά.Χρειάζεται όμως μεγάλη ΠΡΟΣΟΧΗ..είναι πολύ εύκολο να ρίξεις μια κλωτσιά κ να ξαναγυρίσεις στον βούρκο...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 10:18 »
Μετά από σχεδόν 3+ μήνες χωρίς ούτε τζούρα από Κ.Τ. είπα χθες να δοκιμάσω περισσότερο από περιέργεια κ για να δω σε τι στάδιο βρίσκομαι.Πήρα λοιπόν μισό winston μπλε και έκανα δισταχτικά την πρώτη τζούρα.Συνέχισα μέχρι που το έκανα όλο χωρίς να αισθανθώ αηδία η κάτι άλλο όπως περίμενα  :angry_orange:.Δυστυχώς ήταν σαν να μην πέρασε ούτε μέρα από τότε που το παράτησα.Εχω ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μου.Το καλό κ παρήγορο από την δοκιμή που έκανα είναι ότι μετά από λίγο που άτμισα δεν παρατήρησα κ καμιά μεγάλη διαφορά από το Κ.Τ. ,πράγμα που σημαίνει ότι πλέον με καλύπτει συνειδητά.Χρειάζεται όμως μεγάλη ΠΡΟΣΟΧΗ..είναι πολύ εύκολο να ρίξεις μια κλωτσιά κ να ξαναγυρίσεις στον βούρκο...
Κριμα,  :( γιατι απο περιεργεια ? γιατι? αφου σε καλυπτει το ητ ναι? Εγω μετα απο τοσο καιρο εναμιση χρονο αν δεν κανω λαθος? δεν ειχα ποτε την περιεργεια να το αγγιξω καν!!! Ουτε για αστειο!
Ειπες ηταν σαν να μην περασε ουτε μια μερα? μου κανει τρομερη εντυπωση!!!

Ευχομαι να μην γυρισεις στο κτ.

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 10:24 »
Μετά από σχεδόν 3+ μήνες χωρίς ούτε τζούρα από Κ.Τ. είπα χθες να δοκιμάσω περισσότερο από περιέργεια κ για να δω σε τι στάδιο βρίσκομαι.Πήρα λοιπόν μισό winston μπλε και έκανα δισταχτικά την πρώτη τζούρα.Συνέχισα μέχρι που το έκανα όλο χωρίς να αισθανθώ αηδία η κάτι άλλο όπως περίμενα  :angry_orange:.Δυστυχώς ήταν σαν να μην πέρασε ούτε μέρα από τότε που το παράτησα.Εχω ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μου.Το καλό κ παρήγορο από την δοκιμή που έκανα είναι ότι μετά από λίγο που άτμισα δεν παρατήρησα κ καμιά μεγάλη διαφορά από το Κ.Τ. ,πράγμα που σημαίνει ότι πλέον με καλύπτει συνειδητά.Χρειάζεται όμως μεγάλη ΠΡΟΣΟΧΗ..είναι πολύ εύκολο να ρίξεις μια κλωτσιά κ να ξαναγυρίσεις στον βούρκο...
Καλός ήρθες στον κόσμο μου  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :tongue_move_02: :tongue_move_02:

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 10:25 »
Μου κάνει εντύπωση πάντως, εμένα μου έκανε μεγάλη διαφορά στους 4 μήνες, με έκαιγε στο στήθος για κανα μισάωρο και επειδή περπατουσα κιόλας με λαχάνιασε στην δεύτερη τζούρα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181039 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 188 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 171 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:22
από Tem
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1876 247659 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:21
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572755 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2141 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8273 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122854 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 811 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 518 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327467 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8915 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis