vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

99 επισκέπτες, 3 χρήστες
webtool, tsiv, gfilip

Twitter

ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #75 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 10:28 »


Ευχομαι να μην γυρισεις στο κτ.
:nope: :nope:..αυτό είναι το μόνο σίγουρο.. :)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Οκτωβρίου 26, 2011, 10:29
Καλός ήρθες στον κόσμο μου  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :tongue_move_02: :tongue_move_02:
η αλήθεια είναι ότι εσένα θυμήθηκα αμέσως  :yes:  :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: :fight_fryingpan:  :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #76 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 11:01 »
εγώ παρόλο που μπήκα σε μεγάλο πειρασμό 2-3 φορές δεν αναψα κ.τ. σκέφτηκα οτι εφοσον με ενοχλει πλέον ο καπνός που καπνιζουν αλλοι γιατι να καπνίσω πάλι, 4 μήνες περιπου πανε απο το τελευταιο κ.τ. και δεν νομίζω να ξαναδοκιμάσω ποτε κ.τ. ουτε για να δω πως θα μου φανει ουτε για κανένα λογο, εμεινα απο μπαταρία?? απλα δεν ατμίζω μεχρι να την φορτίσω.. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #77 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 11:11 »
....στην αρχη ουρλιαζε το ειναι μου για τσιγαρο......τωρα τελευταια μονο για λογους παρατηρησεις μπορω να το δω και τιποτα αλλο.......

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #78 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 17:25 »
Μετά από 3 μήνες στο Η.Τ. είπα να δοκιμάσω Κ.Τ. .
"ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ" .Καμία σχέση με το Η.Τ. . Πλέον πιο πολύ με γεμίζει το Η.Τ.
Με το Κ.Τ. (Davidoff classic) χτύπημα μέτριο , ντουμάνι μέτριο .
Άρα Η.Τ. vs Κ.Τ. = Η.Τ. > Κ.Τ. σε όλα του .

Συνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #79 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 18:17 »
Άρα Η.Τ. vs Κ.Τ. = Η.Τ. > Κ.Τ. σε όλα του .

Μ' αρεσει ο τροπος που εκφραζεσαι... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #80 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 21:30 »
50 μερες με το Η/Τ μετα απο 16 χρονια full καπνισματος (50 τσιγαρα βαρια ημερισιως,τα πιο πολλα χρονια αφιλτρα) και ουτε να σταθω διπλα σε καπνιστη δεν μπορω (μου βρωμαει απιστευτα)!
Τις πρωτες 10-15 ημερες αναβα ενα τσιγαρο μια στο τοσο και το πετουσα μετα απο 3-4 τζουρες αηδιασμενος!
Τωρα ουτε καν που μου περναει απο το μυαλο το Κ/Τ, ομως το Η/Τ το εχω κυριολεκτικα ΠΙΠΙΛΑ!!!
Αυτα για την ωρα...

Αποσυνδεδεμένος marina

  • *
  • 40
  • Φύλο: Γυναίκα
  • the less you know the more you believe
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #81 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 00:43 »
δεν έχω κλείσει μήνα χωρίς κτ αλλά ατμίζω εδώ και καμιά 20ρια μέρες...λοιπόν όποτε έτυχε να καπνίσω κτ ένοιωσα ζαλάδα, απαίσια γεύση, μου μύριζε και την επόμενη μέρα ξύπνησα με ξηρό λαιμό! καμιά φορά μου λείπει και κάνω τράκα αλλά ποτέ δεν το καπνίζω με ευχαρίστηση και ποτέ ολόκληρο!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #82 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 11:23 »
....αν κανεις μια μικρη υπομονη ακομα και δεν δοκιμαζεις τσιγαρο,
μετα απο καμια 40ρια μερες δεν θα θες ουτε να δοκιμασεις ::)

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #83 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 11:33 »
ορμωμενος απο μηνυμα πιο πανω του Andreass:

(ισχυει για ολα τα κ.τ.):

--- ντουμανι: μετριο
--- χτυπημα: μετριο
--- γευση: προς το χαλια....

κι οπως ειπε κι αλλος στο φορουμ (δε θυμαμαι ποιος):
"Μετα το η.τ. ολα τ' αλλα μου μοιαζουν σα να καπνιζω/ατμιζω με ξελιγωμενη μπαταρια"

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #84 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 11:46 »
Δεν δοκίμασα ξανά τσιγάρο από την ημέρα που άτμισα, δεν το θέλω, δεν τολμώ και δεν με ενδιαφέρει ξανά. Τέλος :yes:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #85 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 17:16 »
κλείνω σχεδόν μια βδομάδα χωρίς κ.τ. και η αλήθεια είναι ότι κάποιες στιγμές αμήχανα το ζήτησα αλλά δεν κατρακύλησα...  η αλήθεια είναι ότι επειδή έκανα καπνό μου λείπει πολύ το στρίψιμο ... ξέρετε χαρτάκι φιλτράκι καπνό!

πλέον το 'στρίβω' αλλιώς! μπαταρία atomizer και τανκ! πέρνω την μπαταρία στο χέρι το τανκ στο στόμα και στρίβω το atomizer!!!!!!  ;D  ;D  ;D  :idiot1:  :idiot1:  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #86 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 17:25 »
δεν νομίζω οτι υπάρχει λογος δοκιμής κ.τ. μετα απο καποιους μηνες ατμίσματος ετσι για να δεις πως ειναι :dontknow: ας μην ξερεις καλυτερα 8)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #87 στις: Νοεμβρίου 04, 2011, 18:15 »
Ουτε περιεργεια εχω αλλα ουτε και αναγκη, εφοσον το εχω αναπληρωσει με οτι καλυτερο. Τι να δοκιμασω μετα απο Χ μηνες ; Αυτο που με καταστρεφε τοσα χρονια ; Ας μου λειπει  :yes:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #88 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 09:41 »
Ουτε περιεργεια εχω αλλα ουτε και αναγκη, εφοσον το εχω αναπληρωσει με οτι καλυτερο. Τι να δοκιμασω μετα απο Χ μηνες ; Αυτο που με καταστρεφε τοσα χρονια ; Ας μου λειπει  :yes:
  :thumpup: :thumpup: Μπραβο!!!!!!! συμφωνω απολυτα μαζι σου!! Απο εκει που φευγω? ποτε μα ποτε δεν ξαναγυριζω!!!!!!!! Ουτε κανε θυμαμαι κατι απο το κτ!!!!!!!!! Ποτε δεν ενοιωσα να θελω να το δοκιμασω κ οπως εχω πει καπου παλιοτερα? Τωρα πια? δεν λεω πουθενα οτι καπνιζα καποτε!!!!! Ισως ειναι ψυχολογικο ναι?  μα απλα το εχω ξεχασει κ με πιανω πολλες φορες να κοιταζω δικους μου ανθρωπους που ακομα καπνιζουν με απορια.......  Για μενα το κτ ειναι ενα μαυρο μακρινοοοοοο παρελθον!!!!!!!!!!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος Pavlatoras

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #89 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 13:08 »
Από περιέργεια και μονο δοκίμασα ένα κανονικό τσιγάρο μετά από 2 εβδομάδες ατμίσματος.

Οι εντυπώσεις μου:
ντουμάνι: σχεδόν ανύπαρκτο
χτύπημα: μέτριο προς χαλια
γεύση: σα να γλείφω τασάκι.

Στην 3η τζούρα το πέταξα και ακόμα απορώ πως γιατί και ξεκίνησα το κάπνισμα πριν μερικά χρονια!

ΥΓ: το τσιγάρο που δοκίμασα ήταν το ίδιο με αυτά που κάπνιζα μανιωδώς πριν ξεκινήσω το άτμισμα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4697 503598 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 22:54
από treloneritis
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8262 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 153250 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 567167 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 242413 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 292424 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1208 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 761342 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 672 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3586 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13319 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21763 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis