vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

Αποσυνδεδεμένος spiruni

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #45 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 19:58 »
aiwnios_foithths  κουραγιο κ σου ευχομαι το καλητερο .
πετα το καρβουνο φιλε μου ,
ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΤΜΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΝΕΛ :sun: :sun: :sun:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #46 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 20:05 »
Οταν πηρα στα χερια μου το Η.Τ. μου ειχε περισσεψει μισο πακετο κ.τ. το οποιο και εβαλα στο συρταρι.Κοντα 2 μηνες χρησης Η.Τ. ακομα εκει βρισκεται απειραχτο.
Λιγο που εχω αηδιασει μαζι του,λιγο οτι φοβαμαι μη μου αρεσει αν δοκιμασω,λιγο που δεν μυριζουν τα ρουχα μου,δεν ενοχλω κανεναν,ηρεμησαν τα δοντια μου,δεν αδειαζει ετσι ευκολα η τσεπη μου,λιγο που μυριζω τους αλλους που καπνιζουν και με ενοχλει αφανταστα το βλεπω να μενει εκει για οσο παει(δεν λεω για παντα γιατι ειναι οντως μεγαλη κουβεντα)...
  :laugh1: :laugh1: :laugh1: εγω εχω τεσεραμιση πακετα  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #47 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 20:27 »
  :laugh1: :laugh1: :laugh1: εγω εχω τεσεραμιση πακετα  :laugh1: :laugh1:

Αμα σου ρθει να καπνισεις να του δωσεις να καταλαβει ε;  :))

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #48 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 09:40 »
Έκανα ένα πείραμα σήμερα. Μετά από αρκετούς μήνες αποχής και μια που βρίσκομαι σε άδεια, είχα τις ιδανικές συνθήκες (όπως θα έλεγα παλαιότερα) για να απολαύσω ένα κανονικό τσιγάρο.
Όμορφο πρωινό, ξεκούραστος και έναν εσπρέσο φρέντο βαρύ στο χέρι, έξω στον κήπο μου. Τέλεια :yes:
Πήρα δανικό ένα κόκκινο μάρλμπορο και το κάπνισα σχεδόν όλο (τα 3/4) με αρκετή ευχαρίστηση θα έλεγα :-[
Όμως...  ;D
Κάπνισα τα 3/4 όπως είπα γιατί αισθάνθηκα μία φοβερή ζαλάδα που κράτησε 5-6 λεπτά :-\
Απορία δική μου και για όποιον τύχει στο μέλλον να δοκιμάσει το "πείραμα".
Που οφείλεται αυτό?
Από τη στιγμή που συνεχίζω να λαμβάνω νικοτίνη από το Η.Τ. (στα 11-12mg) τι προκάλεσε αυτήν τη ζαλάδα?
Μήπως τελικά (αν είναι η νικοτίνη που την προκάλεσε) δεν προσλαμβάνουμε την μεγάλη ποσότητα νικοτίνης που υποψιαζόμαστε από το Η.Τ. ? :hmmm:
Δεν σκοπεύω να επαναλάβω ξανά (στο άμεσο μέλλον τουλάχιστον) το "πείραμα", ένιωσα αρκετά δυσάρεστα θα έλεγα.
Αν έχει κάποιος σχετική εμπειρία ή άποψη, ας την καταθέσει.

υ.γ. Δεν νομίζω να φταίει η πίσσα για τις ζαλάδες όπως έγραψες παρακάτω Σταύρο. Είναι γνωστό "παρατράγουδο" της νικοτίνης οι ζαλάδες.
να πω μονο οτι αυτα τα πειραματα δεν ειναι να τα κανουμε οσοι εχουμε καψει το κτ ενας γιατρος με ειχαι πει καποτε οτι οσοι κοβουν το τσιγαρο ειναι σαν τους αλκολικους αρκη ενα ποτο για να ξανακιλισουν οποτε εγω δεν το ξαναβαζω στο στομα μου τορα που το ξεφορτοθικα προσεχε φιλε !

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #49 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 09:43 »
να πω μονο οτι αυτα τα πειραματα δεν ειναι να τα κανουμε οσοι εχουμε καψει το κτ ενας γιατρος με ειχαι πει καποτε οτι οσοι κοβουν το τσιγαρο ειναι σαν τους αλκολικους αρκη ενα ποτο για να ξανακιλισουν οποτε εγω δεν το ξαναβαζω στο στομα μου τορα που το ξεφορτοθικα προσεχε φιλε !

Συμφωνω!Ομως οι αλκοολικοι δεν ειναι τοσο τυχεροι οσο εμεις να εχουν ενα υποκαταστατο.  ::)

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #50 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 09:46 »
Αμα σου ρθει να καπνισεις να του δωσεις να καταλαβει ε;  :))
δεν θα μου ερθει αμμα κολοσει ο Ιαττυ εχω καβατζα το fog και ενα α2 και οτι αλλο καλο κικλοφορισει στο μελον θα το παρω αλλα τσιγαρο με τιποτα πια ! απλα οταν ξεκινισα με το ego t  μου ξεκινισα για να μιοσω το τσιγαρο να γλιτοσω κανα πακετο μολις ιδα στο προτο που εκανα μετα απο 5 ωρες ατμισμα οτι με χαλουσε η γευση του ειπα τελος γλιτοσα εκτοτε δεν το ξαναακουμπισα και ουτε προκετε οποτε μου μιναν τα πακετα και αφου δεν μισω κανενα να σκοτοσω δεν τα δινω  ( κιτα http://www.youtube.com/watch?v=2glFau9ORAY&feature=related)

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #51 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 09:56 »
δεν θα μου ερθει αμμα κολοσει ο Ιαττυ εχω καβατζα το fog και ενα α2 και οτι αλλο καλο κικλοφορισει στο μελον θα το παρω αλλα τσιγαρο με τιποτα πια ! απλα οταν ξεκινισα με το ego t  μου ξεκινισα για να μιοσω το τσιγαρο να γλιτοσω κανα πακετο μολις ιδα στο προτο που εκανα μετα απο 5 ωρες ατμισμα οτι με χαλουσε η γευση του ειπα τελος γλιτοσα εκτοτε δεν το ξαναακουμπισα και ουτε προκετε οποτε μου μιναν τα πακετα και αφου δεν μισω κανενα να σκοτοσω δεν τα δινω  ( κιτα http://www.youtube.com/watch?v=2glFau9ORAY&feature=related)

Μ'αρεσει το πρωτο σχολιο που λεει οτι "κι ο τυπος με τον υγειη πνευμονα πεθανε κι αυτος" .αχαχαχαχα!
Φιλε σαν καπνιστης ειχα δει πολλα τετοια βιντεο και πραγματικα δεν με αγγιζαν καν.Τωρα που ειδα την γλυκα ομως να μην βαζω αυτη την αηδια στο στομα μου και πως ειναι ο κοσμος χωρις αυτο,τα εκτιμω περισσοτερο.
Ειναι τελεια στον κοσμο χωρις πισσα!!!
Εγω ανατριχιασα με αυτο το βιντεο οταν ειδα τι αφησαν 400 τσιγαρα,που τοσα εκανα σε 8 μερες μονο!Φαντασου σε χρονια τι σημαινει...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2N2QFyFxH60[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #52 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 10:00 »
ασε το ιδιο σκευτομε και εγω .... :( :'( τα 400 τα ειχα για καλαμπουρι  :'( το καλο ειναι οτι αν δεν προλαβε να κανει ζιμια το σομα επανερχετε  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #53 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 10:30 »
Μ'αρεσει το πρωτο σχολιο που λεει οτι "κι ο τυπος με τον υγειη πνευμονα πεθανε κι αυτος" .αχαχαχαχα!
Φιλε σαν καπνιστης ειχα δει πολλα τετοια βιντεο και πραγματικα δεν με αγγιζαν καν.Τωρα που ειδα την γλυκα ομως να μην βαζω αυτη την αηδια στο στομα μου και πως ειναι ο κοσμος χωρις αυτο,τα εκτιμω περισσοτερο.
Ειναι τελεια στον κοσμο χωρις πισσα!!!
Εγω ανατριχιασα με αυτο το βιντεο οταν ειδα τι αφησαν 400 τσιγαρα,που τοσα εκανα σε 8 μερες μονο!Φαντασου σε χρονια τι σημαινει...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2N2QFyFxH60[/youtube]

Ω ΘΕΕ ΜΟΥ
 :sad_eyes:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #54 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 10:32 »
ασε το ιδιο σκευτομε και εγω .... :( :'( τα 400 τα ειχα για καλαμπουρι  :'( το καλο ειναι οτι αν δεν προλαβε να κανει ζιμια το σομα επανερχετε  :thumpup:
Εμεις δλδ κρινοντας απο εμενα ναι? εχουμε ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΤ!!!  κ δεν ειναι ΠΟΤΕ ΑΡΓΑ!!!!!!!!
αρα? να μην το σκεφτεσαι καθολου!!!!!!!! οσο προσεχουμε κ κανουμε κ καποιες ιατρικες εξετασεις κ τρεφομαστε σωστα κ γυμναζομαστε οσο μπορουμε τοτε κανενα προβλημα!!!  ;) ;) Οσοι ακομα καπνιζουν κτ θα πρεπει να ανησυχουν... Δυστυχως εγω δεν καταφερα να πεισω πολλους να το κοψουν  :angry_orange: :angry_orange: Ομως ποτε δεν κοιταζω πισω!! Οσοι θελουν πισσα??????? με γεια κ χαρα τους  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #55 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 10:37 »
εγω να δεις που προσπαθουσα να τους πισω και βρικα και τον μπελα μου (μεχρι ποσοστα μου ειπαν οτι περνω)  :angry_orange: και να σκευτις εχω αγορασει με δικα μου εξοδα σε 4 μεχρι τορα ηλ τσ και εφτιαξα και αλους δυο τ. π .... η βλακια ειναι ανικιτη, για καπιους

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #56 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 10:40 »
εγω να δεις που προσπαθουσα να τους πισω και βρικα και τον μπελα μου (μεχρι ποσοστα μου ειπαν οτι περνω)  :angry_orange: και να σκευτις εχω αγορασει με δικα μου εξοδα σε 4 μεχρι τορα ηλ τσ και εφτιαξα και αλους δυο τ. π .... η βλακια ειναι ανικιτη, για καπιους
Σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!!!!! εγω πιστευω οτι το ητ ειναι εντελως το αντιθετο απο το κτ!!!!
Δεν γινεται καποιος να μπει στον κοσμο του ατμισματος αν δεν ξεχασει μια κ καλη το κτ!!!!
Ξερω ειμαι απολυτη μα δεν γινεται να υπηρετεις δυο ΑΦΕΝΤΕΣ!!!  ;) ;) ;) ;)


Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #57 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 10:42 »
ετσι ειναι ακριβος !

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #58 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 11:24 »
Συμφωνω απολυτα! Μονο Η.Τ μακρια απο το κ.τ μακρια!!

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #59 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 11:29 »
Εμένα μου έκανε φοβερή εντύπωση το βάρος του! Το έπιασα στο χέρι μου και είχα την εντύπωση οτι θα διαλυθεί !  :)) Πούπουλο μιλάμε.
Καλά εννοείται οτι δεν μπόρεσα να το καπνίσω με τίποτα  :nope: Δυο τρείς τζούρες και πέταμα  :yes: Αλλά αυτή η βρόμα που σου αφήνει στο στόμα και στα χέρια δεν υποφέρετε με τίποτα.

Χαίρομαι που απεξαρτητοποιήθηκα  :thumpup: Δεν πρόκειται να ξαναεπιστρέψω στο κανονικό τσιγάρο ΠΟΤΕ και αυτό το οφείλω κατά ένα μεγάλο μέρος στο e-kapnisma.gr και στα μέλη του.
Ευχαριστώ παιδιά  :thank_you2:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1416 181039 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:12
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 188 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 171 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:22
από Tem
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1876 247659 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:21
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572755 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2141 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8273 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122854 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 811 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 518 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327467 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8915 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis