vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

209 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, Milarepa, Tem, camber, lagoudakis, Ποντικός, Blackwolf

Twitter

MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #60 στις: Μαρτίου 02, 2016, 19:03 »
Pass through είναι όταν το χρησιμοποιεις όσο  φορτίζει; Αν ναι, ναι δουλεύει

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος γιωργος77

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #61 στις: Μαρτίου 02, 2016, 19:09 »
Ναι αυτό είναι!!

Ευχαριστώ👍

Αποσυνδεδεμένος nais

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #62 στις: Μαρτίου 10, 2016, 13:04 »
Ήρθε πριν δύο εβδομάδες το δικό μου και ομολογώ ότι έγινε το κύριο σε εξόδους, φυσικά λόγω μεγέθους!

Τα καλά του για μένα:

Απίστευτο μικρό και βολικό μέγεθος!
Πολύ ωραία αίσθηση στο χέρι.
Πολύ καλή σχεδίαση.
Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.
Ικανοποιητική απόδοση - 4-5 ml με μια φόρτιση.
Η θέση της οθόνης με βολεύει είτε για να βλέπω άμεσα είτε γιατί εύκολα καλύπτεται κατά το άτμισμα με το δάχτυλο και δεν ενοχλεί το φως.
Passthrouh - αλλά χωρίς δυνατότητα ρύθμισης την ώρα της φόρτισης.
Power off μετά από λίγη ώρα - είναι λιγάκι κουραστικό αλλά σε γλυτώνει από καμένα όταν το βάλεις στην τσέπη.
Low battery protection! Επεκτείνει τη ζωή της μπαταρίας σίγουρα μιας και δεν την αφήνει να αποφορτίσει εντελώς.

Λίγα θεματάκια που είδα μέχρι στιγμής:
Η επένδυση του με καουτσούκ δεν ήρθε για να μείνει σίγουρα! Έχει φύγει σχεδόν το μισό. Ελπίζω να φύγει γρήγορα και το υπόλοιπο ώστε να δείχνει πιο συμμαζεμένο.
Στο διάβασμα της αντίστασης η ένδειξη ανεβοκατεβαίνει συνέχεια.
Θα ήθελα τη θύρα usb όχι στο κάτω μέρος (ίσως να ήταν πιο βολική στο πίσω μέρος) 
Τα κουμπιά του είναι λιγάκι κουδουνίστρες αλλά στο πάτημα δείχνουν να έχει καλής ποιότητας εξαρτήματα.

Σε γενικές γραμμές το θεωρώ μια πολύ καλή αγορά! Για δεύτερο μοντάκι τέλειο. 

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #63 στις: Μαρτίου 10, 2016, 16:59 »
Επειδή το έχω και το χρησιμοποιώ πάνω από δύο μήνες τώρα σε καθημερινή βάση,
ελπίζω να μου επιτρέψεις μερικά σχόλια (με μπλε χρώμα) πάνω στις παρατηρήσεις σου.


Απίστευτο μικρό και βολικό μέγεθος! Ισχύει 100%

Πολύ ωραία αίσθηση στο χέρι. Ισχύει 100%

Πολύ καλή σχεδίαση. Ισχύει 100%

Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Ισχύει 100%

Ικανοποιητική απόδοση - 4-5 ml με μια φόρτιση. Αυτό θα πρέπει να μου το εξηγήσεις πώς το κάνεις...  :confused1: Εμένα αν μου διαρκέσει για 3ml θα είμαι πολύ ευχαριστημένος. Εκτός αν κάνεις πνευμονικές 25 δευτερολέπτων με τον ατμό να φτάνει στις πατούσες :)) και αυτές σε λιγότερα από 20watt...  :hmmm:

Η θέση της οθόνης με βολεύει είτε για να βλέπω άμεσα είτε γιατί εύκολα καλύπτεται κατά το άτμισμα με το δάχτυλο και δεν ενοχλεί το φως. Ισχύει 100%

Passthrouh - αλλά χωρίς δυνατότητα ρύθμισης την ώρα της φόρτισης. Ισχύει 100%

Power off μετά από λίγη ώρα - είναι λιγάκι κουραστικό αλλά σε γλυτώνει από καμένα όταν το βάλεις στην τσέπη. Από τι ακριβώς σε γλυτώνει;;;

Low battery protection! Επεκτείνει τη ζωή της μπαταρίας σίγουρα μιας και δεν την αφήνει να αποφορτίσει εντελώς.  Ισχύει 100%

Λίγα θεματάκια που είδα μέχρι στιγμής:
Η επένδυση του με καουτσούκ δεν ήρθε για να μείνει σίγουρα! Έχει φύγει σχεδόν το μισό. Ελπίζω να φύγει γρήγορα και το υπόλοιπο ώστε να δείχνει πιο συμμαζεμένο. Αυτό εξαρτάται από τη χρήση και την προσοχή που του δίνεις. Εμένα όλο το καουτσούκ είναι ακόμα στη θέση του, χωρίς την παραμικρή απώλεια. Δεν το παίρνω βέβαια και στα νταμάρια, αλλά δεν είμαι και της όπερας από την άλλη  :laugh1: (επίσης αυτό το σχόλιο δεν ταιριάζει με το προηγούμενο περί "πολύ καλής ποιότητας κατασκευής...)

Στο διάβασμα της αντίστασης η ένδειξη ανεβοκατεβαίνει συνέχεια. Αυτό εμένα μου το κάνει σε έναν μόνο ατμοποιητή. Στους υπόλοιπους όχι. Είναι λίγο περίεργο...

Θα ήθελα τη θύρα usb όχι στο κάτω μέρος (ίσως να ήταν πιο βολική στο πίσω μέρος) Έχεις απόλυτο δίκιο. Και ισχύει για όλα τα μοντάκια, όχι μόνο αυτό.

Τα κουμπιά του είναι λιγάκι κουδουνίστρες αλλά στο πάτημα δείχνουν να έχει καλής ποιότητας εξαρτήματα. Προφανώς μιλάς για τα δικά σου κουμπιά. Τα δικά μου (και άλλων δύο φίλων που το έχουν) δεν παίζουν ούτε στο ελάχιστο! Μήπως είναι και αυτό θέμα χρήσης;  ;)

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #64 στις: Μαρτίου 10, 2016, 17:07 »
Με max 17-18 watt γύρω στα 4-5 ml βγάζει την μέρα 13-14 ώρες?
Κάνει να ατμίζεις με τον φορτιστή επάνω :confused1: γιατί έχει μια περίεργου τύπου ματαρία επάνω αν δεν κάνω λάθος :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #65 στις: Μαρτίου 10, 2016, 17:11 »
Με max 17-18 watt γύρω στα 4-5 ml βγάζει την μέρα 13-14 ώρες? 
Ερώτηση είναι αυτό ή δήλωση; (επειδή έχει ερωτηματικό στο τέλος, γι αυτό ρωτάω)

Κάνει να ατμίζεις με τον φορτιστή επάνω :confused1: γιατί έχει μια περίεργου τύπου ματαρία επάνω αν δεν κάνω λάθος :hmmm:
Αν ρωτήσεις "επισήμως" θα σου πουν ότι κάνει, αλλά δεν συστήνεται. Εγώ μια χαρά ατμίζω χωρίς καμία παρενέργεια (όχι ότι το κάνω και συνέχεια πάντως, μόνο όταν έχω ξεμείνει από μπαταρία και δεν έχω τίποτα άλλο μαζί μου)

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #66 στις: Μαρτίου 10, 2016, 17:16 »
Ερώτηση. Σε πραγματικές συνθήκες δηλαδή πριν ξελιγωθεί η μπαταρία τελείως, πόσες φορές θα βάλεις το καλώδιο στην πρίζα μεσα στην μέρα??? Ερώτηση γιατί το γυροφέρνω για την γυναίκα μου μπας και...

Αποσυνδεδεμένος nais

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #67 στις: Μαρτίου 10, 2016, 18:52 »
@e-spy
Καλοδεχούμενα τα σχόλια φυσικά!
Προτιμώ τα χαμηλά βατ έως 10-12 το πολύ, οπότε 2 γεμίσματα σε KMv3 τα καταφέρνει μια χαρά ίσως και λιγάκι παραπάνω.
Το power button είναι εύκολο να πατηθεί στην τσέπη (πχ στενό τζιν) ή σε άσχετο χρόνο - δεν λέω ότι συμβαίνει συχνά αλλά αν συμβεί και ειδικά αν μείνει πολύ ώρα πατημένο πάπαλα βαμβάκι, αντίσταση τουλάχιστον. Εμένα πάντως με βόλεψε το power off!
Το καουτσούκ για κάποιο λόγο σε μένα δεν άντεξε. Το έχω αρκετή ώρα στο χέρι και γενικά το χρησιμοποιώ αρκετά (μιας και νέος ατμιστής κάνω 6-8ml μέσα στη μέρα).
Με τη χρήση αυτή ίσως και τα κουμπιά να άρχισαν να παίζουν αλλά είναι ελάχιστο και δεν ενοχλεί καθόλου.
Γενικά τα "θεματάκια" πιστεύω πως πρέπει να λέγονται μιας και μιλάμε για μια σοβαρή εταιρεία.

Για μένα πάντως είναι μια πολύ καλή συσκευή η οποία δικαίως πήρε την πρώτη θέση στο χέρι μου!

@savo
Με την παραπάνω χρήση άντε μια φορά μέσα στη μέρα να χρειαστεί επιπλέον στη πρίζα αν ξεκινήσεις με γεμάτο το πρωί.
Και passthrou μπορείς να ατμίζεις αλλά με μέτρο και σίγουρα αφού έχει φορτίσει λιγάκι η μπαταρία.




Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #68 στις: Μαρτίου 10, 2016, 19:23 »
@savo:
Σε πραγματικές συνθήκες, εξαρτάται πάντα από το πόσα ml κάνεις (ή μάλλον κάνει η κυρία savo) και σε πόσα watt.
Όπως είπε και ο nais, αν ξεκινήσεις το πρωί με φουλ φορτισμένο θα χρειαστείς το πολύ μία φόρτιση (για 4-5ml).
Και μιας και δουλεύει με passthrough, δεν έχεις πρόβλημα (εκτός αν η κυρία savo δουλεύει στα χωράφια που ως γνωστόν δεν έχουν μπρίζες και USB...)  ;)


Εγώ πάντως θα σκεφτόμουν και αυτό εδώ για την κυρία savo.
Δείξτης την φωτό κι αν δεν σου πει το επόμενο δευτερόλεπτο να της πάρεις αυτό αντί για το mini volt εμένα να μη με λένε spy.  8)

(επίσης, πέρα από εμφάνιση, 1300mAh το Mini Volt, 3600mAh το άλλο, σα να λέμε: μη μπερδεύουμε το βόλεϋ με το τρόλεϋ... αυτονομία χωρίς φόρτιση ακόμα και στο κρεβάτι μετά τη δουλειά, το φαϊ, το πλύσιμο των πιάτων, τη μπουγάδα, τις ειδήσεις, το House of Cards, το βραδινό κρασάκι, και ότι άλλο κάνετε στο Savo Mansion...)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 10, 2016, 19:32 από e-spy »

Αποσυνδεδεμένος icedreamoeo

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #69 στις: Μαρτίου 11, 2016, 13:26 »
Παιδια καλησπέρα.αγορασα κ εγω το μοντακι λόγω μεγέθους.το πρόβλημα ειναι μου κανει ´´διακοπεσ´´ αρκετές φορές.τραβαω τζούρα κ κόβεται στη μέση,κ αν συνεχίσω να πατάω το κουμπί συνεχίζει ξανά.το παθαίνει κανένας άλλος;όσο για τα οhm,στον ναυτιλο μίνι την 1.6 την διαβάζει 1.68-1.74 κ στον gs air ms την 1.5 ,την διαβάζει 1,57-1.6..κ παιζει συνεχεια.λετε να ειναι προβληματικό;ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #70 στις: Μαρτίου 11, 2016, 13:49 »
Αυτές οι αποκλίσεις στις τιμές των αντιστάσεων δεν είναι τεράστιες, αλλά και μικρές δεν τις λες σίγουρα.
Αυτό με τις διακοπές όμως είναι σημαντικότερο θέμα.
Θα σου πρότεινα να το πας στο κατάστημα που το αγόρασες, να τους δείξεις το πρόβλημα ώστε να το διαπιστώσουν και μόνοι τους
και να ζητήσεις αντικατάσταση.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #71 στις: Μαρτίου 11, 2016, 23:30 »
MINI VOLT 40W

Xρωστούσα κι εγώ μια μικρή παρουσίαση, μια και έχω το μοντ στα χέρια μου εδώ και λίγες μέρες, από το esmokers, μετά από "προτροπή" του Kostas44, πριν ακόμη δημοσιεύσει τη δική του παρουσίαση. 
Το πήρα, το τεστάρισα, το δούλεψα και μεταφέρω τις εντυπώσεις μου, παραλείποντας τα πολλά τεχνικά, που ήδη γνωρίζετε από την παρουσίαση του Κώστα και προσθέτοντας ένα μίνι συγκριτικό με ανταγωνιστικά μοντ της αγοράς. 
Καταρχήν, ιδού το θηρίο, συγκρινόμενο με το istick40, το istick 10 και το vamo box 25W (18350). Η σύγκριση αφορά μοντάκια του ίδιου μεγέθους και μοντ ίσης "ισχύος" που θεωρείται μινι μοντ, άρα μιλάμε για μοντάκια που απευθύνονται σε ατμιστές που επιθυμούν διακριτικά μοντ. 




Ιδού κι ένα γενικότερο τεχνικό συγκριτικό
Στήλη1istick40istick10vamo box25mini volt 40
διαστάσεις77.3X22.3X36.252X21X32.556Χ23.8Χ41.556X22X35
ισχύς1-40watt3.3-5.0volt (10W όριο)7-25W5-40W
μινιμουμ ohm0.15-3.5/0.05-1ohm1.0 ohm0.2-2.0ohm0.2 ohm
μπαταρία2600mah1050mah183501300mah
λειτουργίεςVW/TC ni200/TC tiVVVV/VWVW
εξτρά ενδείξεις/ λειτουργίεςμετρητής puffsoft/standard/power
χρώματαμαύρο, ασημί, φούξια, μπλεμαύρο, ασημί, φούξια, μπλεμαύρο, κόκκινο, σιελ μπλεμαύρο με : μαύρο, gunmetal, red, white
εξτράκαλώδιο φόρτισης με ego-510 adapterκαλώδιο φόρτισης με ego-510 adapterκαλώδιο φόρτισηςκαλώδιο φόρτισης
τιμή49 ευρώ28 ευρώ16$ από Κίνα43-45 ευρώ

Καλοί οι πίνακες, αλλά η ουσία είναι στις εντυπώσεις του χρήστη. 
Με λίγα λόγια, τα άλλα 2 ίσου μεγέθους μοντ υπολείπονται πολύ σε ισχύ - το vamo μάλιστα ποτέ δε δούλεψε καλά στα χέρια μου, οπότε η ουσιαστική σύγκριση γίνεται με το istick 40, από το οποίο υπολείπεται σε λειτουργίες, ρυθμίσεις και αυτονομία. 

Κοντολογίς, το Mini volt είναι ένα πολύ απλό και εύκολο στη χρήση του μοντ (5 κλικ ανοίγει - 5 κλικ σβήνει - fire&+ για αυξομείωση watt, fire&- για εναλλαγή standard/soft/hard. 
Ρυθμίζουν μόνο τα βατ και τα ρεύματά του είναι συμπαθητικά, χωρίς κάτι τρομερό. Στα θετικά του οι λειτουργίες soft/standard/power (hard) που επιτρέπουν να δέχεται στιγμιαία περισσότερη ισχύ όταν πατάτε το fire. Σε λειτουργία standard το βρήκα λίγο αδύναμο, σε λειτουργία Power δίνει ικανοποιητικό ρεύμα. 
Το δούλεψα με χαμηλή αντίσταση 0.7 ομ χωρίς προβλήματα, σημειώνω μόνο ότι στη στανταρντ ρύθμιση μια αίσθηση πιο αδύναμου ατμίσματος την είχα στα τελευταία της μπαταρίας. Με μεγάλη αντίσταση και hard λειτουργία, μόνο όταν αναβοσβήνει η άδεια μπαταρία καταλαβαίνω ότι άδειασε. 
Το θεματάκι με την αυτόματη απενεργοποίηση είναι λίγο σπαστικό, στον αντίποδα, ναι προστατεύει το μοντ στην τσέπη από τυχαία πατήματα του κουμπιού. 

Η ποιότητα κατασκευής μου φαίνεται πολύ καλή. Τα κουμπιά άψογα και σταθερότατα, το καουτσούκ με το "carbon" όμορφα και βολικά στο χέρι, δυστυχώς όμως το καουτσούκ δεν επιτρέπει επένδυση με αυτοκόλλητο. Το δοκίμασα και δεν έπιανε καλά η κόλλα. 
Δυστυχώς επίσης, δεν έρχονται Ελλάδα και τα 4 χρώματά του, παρά μόνο το μαύρο.
Σε αντίθεση επίσης με τα κινέζικα άλλα 3 του "τεστ" (2 eleaf-1 kangside) η COV είναι αμερικάνικη, οπότε αγορά από Κίνα με δωρεάν μετφορικά αποκλείεται. Το φτηνότερο που το βρήκα σε Αμερική είναι 30$ συν βαρβάτα μεταφορικά, οπότε η αγορά απο εξωτερικό για λόγους χρώματος είναι μάλλον δύσκολη. 

Τελευταίο και πολύ σημαντικό:
Η αυτονομία της μπαταρίας. Είναι μικρή, αλλά υπάρχει τρόπος να αυξηθεί. Αν το θέλετε για καθημερινή χρήση και όχι μόνο για κάποια έξοδο, ΜΗ ΒΑΖΕΤΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ. Παίξτε άφοβα με μεγάλες. Κι όταν λέω μεγάλες, εννοώ πολύ μεγάλες. Από τη στιγμή που πέταξα την 0.7 κι έβαλα 2.5 ομ, η αυτονομία του έγινε εξαιρετική. Χτες έκανα χαλαρά 2 και πλέον τανκ με τον φαινόμενο νάνο μέχρι να φορτίσω. 
Στα 15 βατ με 0.7 ομ, οι απαιτήσεις είναι 4.5 Α σύμφωνα με το steam engine και το υπολογιστήρι του δίνει επίσης 15' συνεχόμενου ατμίσματος ή 177 τζούρες. 
Στα ίδια βατ με 2.5 ομ, τα αντίστοιχα νούμερα είναι 2.44Α, 28', 341, νούμερα που εμπειρικά επιβεβαίωσα. 


Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #72 στις: Μαρτίου 12, 2016, 09:47 »
στα προσεχώς και το μικρό σε κόκκινο στο osmoshop στην Τσιμισκή

ας φέρει κάποιος και το άσπρο ρε παιδιάαααα (ο καθένας με τον πόνο του)

Αποσυνδεδεμένος SpirosK

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
    • Το famousvapors.gr είναι μια ιστοσελίδα για το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Παρουσιάσεις - Κριτικές και τις καλύτερες προσφορές στο εμπόριο για το ηλεκτρονικό τσιγάρο.
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #73 στις: Μαρτίου 13, 2016, 09:31 »
Σε όλους το γνωστό και πιο μικρό ηλεκτρονικό mod στην αγορά.....το mini volt από τη Council Of Vapor
Δείτε την παρουσίαση μου εδώ: Mini Volt by Council Of Vapor
Αν σας άρεσε κάντε μια εγγραφή στο κανάλι μου.
Σας ευχαριστώ πολύ...και καλή συνέχεια
Δεκτά οποιαδήποτε σχόλια....


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: MIni Volt 40 watt by Council Of Vapor
« Απάντηση #74 στις: Μαρτίου 13, 2016, 09:57 »
Γιατι δε γραφεις και λιγα λογια; καποια highlights....καποιες φωτο; ενα ξερο βιντεο μονο; 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103484 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176901 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 545 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 374 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285615 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209612 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315839 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126999 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem