vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

265 επισκέπτες, 2 χρήστες
Razor.QQ15, maprix

Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3448
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #90 στις: Μαρτίου 28, 2016, 14:22 »
Ευχαριστώ για την προσφορα απλα με ενδιαφερει κατι σε σφικτη τζουρα (δεν ειμαι της αερατης) 

Αποσυνδεδεμένος Tribal

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #91 στις: Μαρτίου 28, 2016, 15:29 »
Το goblin mini θα με ενδιεφερε και εμένα αν δεν το πάρει κάποιος άλλος.  :)

Αποσυνδεδεμένος iakinthos

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #92 στις: Μαρτίου 28, 2016, 17:56 »
@Tribal εσύ τι προσφέρεις στο νήμα για να πάρεις?......Διάβασε λίγο το πρώτο πόστ.....Μη παρεξηγείσεις τη κουβέντα μου ;)

Αποσυνδεδεμένος skelos

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #93 στις: Μαρτίου 28, 2016, 18:48 »
Ευχαριστώ για την προσφορα απλα με ενδιαφερει κατι σε σφικτη τζουρα (δεν ειμαι της αερατης)

Το όλο εγχείρημα θα έχει κάποιους κανόνες. Ο πρώτος ήδη αναφέρθηκε. Θα τους γράψω όμως αριθμητικά ώστε να είναι πλήρως κατανοητοί.
1. Όποιος θέλει να πάρει αυτό που χαρίζει ο προηγούμενος, πρέπει και ο ίδιος με τη σειρά του να χαρίσει κάτι στον επόμενο.



διαφορετικά θα έγραφα ότι ανταλλάσσω αυτά τα 2 με οποιονδήποτε εργοστασιακό .

Αποσυνδεδεμένος dimifoti

  • **
  • 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Slow ride, take it easy
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #94 στις: Μαρτίου 28, 2016, 19:05 »
Έχει δίκιο ο @skelos, δεν πρόκειται περί ανταλλαγής αλλά περί διάθεσης του προϊόντος σου προς χάρισμα  επειδή ενδιαφέρεσαι για κάποιο προηγούμενο προϊόν και όχι επειδή ψάχνεις την καλύτερη προσφορά στα μελλοντικά ποστ. Έλεος δηλαδή με αυτή τη συμφεροντολογία του Έλληνα επιτέλους. 
Η διαδικασία είναι ξεκάθαρη πως γίνεται.
Ο @skelos ενδιαφέρθηκε για κάτι που ήταν δημοσιευμένο στο νήμα και με τη σειρά του προσέφερε κάτι άλλο στο νήμα.
Με τη σειρά μου εγώ ενδιαφέρθηκα για αυτό που προσφέρει ο @skelos και προσέφερα κάτι άλλο στο νήμα.
Έτσι δουλεύει το πράγμα.
 Εφόσον κύριε @pngtszs1976 δεν ενδιαφέρεσαι για αυτό που προσφέρει ο skelos δεν χρειάζεται να γράψεις τίποτα, αλλά από τη στιγμή που έχεις κάνει διαθέσιμο τον aero mega μπορεί να στον ζητήσει ο καθένας, γιατί τον έχεις κάνει διαθέσιμο στο νήμα.
Έλεος πια.

Αποσυνδεδεμένος Tribal

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #95 στις: Μαρτίου 28, 2016, 19:21 »
Εντάξει ρε παιδιά χαλαρώστε,μην βαράτε,δεν διάβασα απ'την αρχή το νήμα και ο τίτλος λέει "χαρίζονται διάφορα".
Έλεος πια λέει ο άλλος λες και έκανα κάτι τραγικό....
Anyway,καινούριος ατμιστής είμαι και το μόνο που έχω και κάθετε είναι ο vivi nova. Τον δίνω λοιπόν και δηλώνω ενδιαφέρων για τον golbin mini

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #96 στις: Μαρτίου 28, 2016, 19:21 »
Έλεός με το έλεος. Το ενδεχόμενο να μην είχε καταλάβει ο άνθρωπος το σκεπτικό το νήματος το σκεφτήκαμε καθόλου?

Αμέσως να τον πούμε συμφεροντολόγο αυτόν και όλους τους έλληνες μαζί...

Αποσυνδεδεμένος dimifoti

  • **
  • 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Slow ride, take it easy
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #97 στις: Μαρτίου 28, 2016, 19:29 »
Δεν αναφέρθηκα στον tribal και δεν ξερω γιατι μου απαντησε , ισως νομισε οτι αναφερομουν σε αυτον αλλα εχω κανει tags κιολας οποτε δυσκολο το βρισκω να μην καταλαβει καποιος σε ποιον αναφερομαι προφανως. Μιλαω για τον απο πανω που αναφερει οτι δεν ειναι της αερατης και αποριπτει την προσφορα.
Μα δεν ειναι θεμα προσφορας. Αυτο εξηγησα και παραπανω αλλα με παρεξηγησατε, καθως δεν αναφερομουν σε κανεναν απο τους δυο σας αλλα στον pngtszs1976
Αν καποιοι βαριουνται και δεν θελουν να διαβασουν τους κανονες του νηματος καλυτερα ας αποχωρησουν και να μην το χαλανε καθε τρεις και λιγο για τους υπολοιπους που θελουν να συμμετασχουν.
 Γιατι εχει γινει κι αλλες φορες το σκηνικο αλλα οχι εκει να γινεται και να ξαναγινεται.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #98 στις: Μαρτίου 28, 2016, 19:31 »
Δεν σε παρεξήγησε κανείς. Και δεν εξήγησες, έκραξες χωρίς λόγο. Χαλάρωσε.

Αποσυνδεδεμένος dimifoti

  • **
  • 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Slow ride, take it easy
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #99 στις: Μαρτίου 28, 2016, 19:45 »
Έκραξα γιατί έχει γίνει το ίδιο σκηνικό πολλές φορές και συνεχίζει να γίνεται ξανά και ξανά.
Και είναι κρίμα να χαλάει ένα τόσο ωραίο και πρωτότυπο νήμα, επειδή κάποιοι βγάζουν τα δικά τους συμπεράσματα καθώς αρνούνται πεισματικά να διαβάσουν 5 γραμμές κανόνες λειτουργίας, οπότε να χρειάζεται συνέχεια να διακόπτεται η ροή του νήματος και να εξηγούμε ξανά και ξανά τα ίδια πράγματα.
Αν με το "χωρίς λόγο" εννοείς πως έχει καταντήσει το νήμα αυτό, να έχει τα μισά μηνύματα επανάληψη κανόνων και τα άλλα μισά επί της ουσίας διάθεση προϊόντων (που είναι και ο σκοπός του νήματος), τότε ναι ίσως να μαι παράλογος και όντως να μην υπάρχει λόγος να κράξει και κάποιος έναν από όλους αυτούς που θέλουν να συμμετάσχουν σε κάτι αλλά δεν ψήνονται να διαβάσουν τους κανόνες.
Λυπάμαι αν η φρασεολογία μου θίγει κάποιους ή σου δημιουργεί συναισθήματα έλλειψης χαλαρότητας, αλλά σε διαβεβαιώ είμαι απόλυτα χαλαρός και κυρίως έχω το αναφαίρετο δικαίωμα, να εκφράσω την άποψή μου όπως εγώ πιστεύω ότι πρέπει να εκφραστεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 28, 2016, 20:11 από dimifoti »

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #100 στις: Μαρτίου 28, 2016, 19:50 »
Μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τα αναφαίρετα δικαιώματα σας όμως. Όσο δικαίωμα έχεις εσύ να γράφεις το μακρύ σου, άλλο τόσο έχουν και όλοι οι άλλοι να το κρίνουν όταν το κάνεις δημόσια.
 
Και όχι δεν έχεις κανένα δικαίωμα να εκφράζεσαι άσχημα προς άλλα μέλη χωρίς σοβαρό λόγο. Και το να έχει κάνει λάθος κάποιος σε αυτό που έγραψε, ή να παρανόησε το νόημα ενός thread, δεν είναι σοβαρός λόγος.

Και αλλού ρωτάνε τα ίδια και τα ίδια και έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να τα λέμε και να τα ξαναλέμε. Δεν κάναμε έτσι.

Αποσυνδεδεμένος dimifoti

  • **
  • 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Slow ride, take it easy
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #101 στις: Μαρτίου 28, 2016, 20:01 »
Ναι και αλλού ρωτάνε τα ίδια και τα ίδια γιατί είναι νήματα ερωτήσεων και αποριών. Δεν είναι νήματα με πρωτότυπο σκοπό όπως αυτό.
Μα προφανώς να με κατακρίνεις δημόσια. Σου είπα εγώ να κάνεις διαφορετικά ή σου απαγόρευσα να το κάνεις?
Ή μήπως το θεωρείς παράλογο το να δέχομαι την κριτική σου πάνω στην άποψή μου, όσο και αν συμφωνώ ή διαφωνώ.
Άσχημα δεν εκφράστηκα κατά την άποψή μου, απλώς εξίσταμαι σε πρώτο χρόνο με τη συμφεροντολογία και σε δεύτερο χρόνο, αν δεν πρόκειται για ίδιον συμφέρον, με τον ωχαδερφισμό ορισμένων για τους κανόνες.
Δεν πρόκειται να ασχοληθώ παραπάνω ούτε και να σου απαντήσω ξανά καθώς απασχολώ βλακωδώς το νήμα αυτή τη στιγμή, αλλά το μόνο για το οποίο λυπάμαι, είναι το γεγονός ότι σου τα κάνουν τσουρέκια τα δικαιώματα των άλλων και εκνευρίζεσαι όταν κάποιος εκφράζει μία άποψη που σε ενοχλεί ή διαφωνείς.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #102 στις: Μαρτίου 28, 2016, 20:27 »
 :peace1: :OnTopicPlease: :peace1:
 

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #103 στις: Μαρτίου 28, 2016, 20:40 »
Εντάξει... peace και στο θέμα μας αλλά λίγη αυτοσυγκράτηση και προσοχή με τις εκφράσεις που χρησιμοποιούμε δε βλάπτει.

Αποσυνδεδεμένος skelos

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χαρίζονται διάφορα (Ανοιχτό νήμα)
« Απάντηση #104 στις: Μαρτίου 28, 2016, 21:31 »
αποσύρω την προσφορά μου .... δεν έχω όρεξη να γράψω τις σκέψεις μου  

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355010 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10395 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191276 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 727 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 606 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589024 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797220 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7263 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6720 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12013 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13259 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711