vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

105 επισκέπτες, 6 χρήστες
Buliwyf, sakissalonika, Sergios, nightdream, Milarepa, maprix

Twitter

Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;

Αποσυνδεδεμένος nickstam

  • **
  • 233
  • Φύλο: Άντρας
  • Μην καθυστερείτε άλλο . . αναβάλλετε ΤΩΡΑ !
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #435 στις: Μαΐου 17, 2019, 00:49 »
Και οι ξένοι reviewers και οι Έλληνες reviewers και τα φόρουμ, όλα κάτι έχουν να δώσουν.

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #436 στις: Μαΐου 17, 2019, 01:09 »
Για έλεγχο θερμοκρασίας σε mod τα reviews του djlsb είναι κορυφή.
Για ατμοποιητες πιστεύω καλύτερη πληροφορία θα πάρεις από φορά, μιας και οι YouTubers έχουν σχεδόν όλοι "συμφαιροντα"

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #437 στις: Μαΐου 17, 2019, 02:35 »
Από Έλληνες τους παρακολουθώ όλους...
Από ξένους κανέναν...Πλέον έχουν γίνει κατασκευαστές ατμοποιητών...
Ίσως να αδικώ λίγο τον DJLsb Vapes...
Έγραψα το παραπάνω σχόλιο σε ένα νήμα που ήταν 5 μήνες σε αδράνεια.
Αφορμή στάθηκε ο kylin2. Πρόσφατη αγορά, με ταλαιπώρησε με διαρροές την 1η βδομάδα. Είδα όλα τα στησίματα στο youtube.
Μα πώς τα καταφέρνουν αυτοί??!!  Τα ίδια πράγματα κάνουμε κι εγώ έχω διαρροές..
Την βρήκα την άκρη τελικά με τον kylin, μόνος μου, μετά από πολλές δοκιμές .Μεγάλη απόλαυση ο συγκεκριμένος, θεόστεγνος πλέον...
Αξιολογώντας πλέον τα video που παρακολούθησα τα χαρακτηρίζω τραγικά, άρπα-κόλα τα reviews τους, και τα ελληνικά και τα ξένα...
Στο forum δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι για τον συγκεκριμένο, οι όποιες αναφορές υπάρχουν , κυρίως από τον makis206,αναφέρονται στο πρόβλημα που αντιμετώπισα κι εγώ στην αρχή...
*ο DJLsb Vapes εξαιρέθηκε γιατί είναι ο πιο ''ψείρας'' στα mod reviews...

Αποσυνδεδεμένος apva

  • **
  • 383
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #438 στις: Μαΐου 17, 2019, 15:26 »
Συμφωνώ απόλυτα, τα περισσότερα YouTube reviews ατμοποιητών, ειδικά στο κομμάτι του στησίματος/βαμβακώματος είναι από κακά έως απαράδεκτα.
Με αποκορύφωμα τον γελωτοποιό Jai Haze όταν προσπαθεί να στριμώξει τα τεράστια coil του σε μικρά ντεκ, στήνοντας και βαμβακώνοντας κυριολεκτικά με τον κώλο.

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #439 στις: Μαΐου 18, 2019, 12:58 »
Παρεμπιπτόντως, τον Morten Oen τον ξέρει κανένας; Δυστυχώς έχει σταματήσει να ασχολείται με ατμοποιητές, αλλά τα βίντεό του τα βρίσκω άκρως χαλαρωτικά. Έχει και πολύ ενδιαφέρουσα προσέγγιση στο πώς είναι το σωστό στήσιμο ενός ατμοποιητή.

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #440 στις: Μαΐου 18, 2019, 15:17 »
Αν θυμάμαι καλά, πριν αρκετό καιρό είχε γίνει ενας ψιλοχαμούλης εδώ στο φόρουμ για πάρτη του...
Σε ποιο νήμα δεν θυμάμαι.

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #441 στις: Μαΐου 18, 2019, 16:00 »
Τα καλύτερα χάνω :))

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #442 στις: Φεβρουαρίου 14, 2020, 18:18 »



Το τζάμπα πέθανε λέει ... Δεν βγαίνει οικονομικά το παιδί :idiot1: :idiot1:
Στο καλό και να μας γράφεις!...  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος margo

  • **
  • 276
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #443 στις: Φεβρουαρίου 14, 2020, 22:48 »
Τελικά όλοι οι reviewers Έλληνες και ξένοι είναι απαράδεκτοι. Οι κριτικές τους από συμφέρον, διαφημίζουν έμμεσα ή και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων, με το αζημιωτο κι ας το αρνούνται, καταστηματα- πάλι με το αζημιωτο , κτλ κτλ. Αυτό όμως που με ξεπερνά είναι ότι όλοι καβάλησαν το καλάμι. Έχουν σε ένα live 200 εκεί γύρω άτομα ( πολλά απ' αυτά φίλοι και επόπτες), και το είδαν αλά Σακς Ρουβά. Επιπλέον έχουν αισχρό λεξιλόγιο (εκτός του mermicon ευτυχώς),  είναι είρωνες και απαιτούν...σεβασμό....
Εντάξει οι όμοιοι τους μπορεί να το απολαμβάνουν αλλά ας μην προκαλούν κι ας μη ζητούν κλάδους τιμής. Και το κερασάκι στη τούρτα είναι τα μικροδωράκια στα live για τα οποία σφάζονται στη ποδιά οι ...φανατικοί 200 θεατές ενώ οι live συμμετοχές ξεπερνούν τις 400...( αριθμητικό άλυτο φαινόμενο),  κι αν τύχει το δώρο να είναι κάποιας αξίας...ε..μαντεύουμε που πέφτει.  όχι δεν με πείθουν ότι οι κληρώσεις είναι τυχαίες σ αυτά.
Σπάσιμο μεγάλο και οι διαφημίσεις καταστημάτων ή των ξαφνικά ατμέμπορων παραγωγών snv..
Βαρέθηκα τους μαϊντανούς, τα παιδαρελια καλεσμένους  των 20-25 ετών που τα ξέρουν όλα, την "έτσι είμαι εγώ" χαζοκουλτούρα που πουλάνε, τρώγοντας πίνοντας και βλακολογώντας. Φίλε αν θες αυτά κάνε τα με τη παρέα σου και όχι ζωντανά. Και μη περιμένεις να σε σεβαστεί κάνεις όταν δεν σέβεσαι εσύ κανέναν. Ένας ψυχαγοποιός της κακιάς ώρας είσαι. (απευθύνομαι σε όλα ανεξαιρέτως τα ελληνικά live των reviewers).
Για τους ξένους κάτι από τα ίδια θα έλεγα, με ποιο αυξημένο τον ρόλο του show!
Κι άντε μετά να μας πουν σοβαρούς εμάς τους ατμιστές.
Τώρα να μη μιλήσω για ομάδες γιατί θα είμαι οφφ τοπικ.
Προσωπικά το παρόν forum είναι ότι πιο τίμιο και κατατοπιστικό υπάρχει. Με βοήθησε πολλές φορές κι όλα τα μέλη είναι ευγενεστατα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #444 στις: Φεβρουαρίου 14, 2020, 23:15 »



Το τζάμπα πέθανε λέει ... Δεν βγαίνει οικονομικά το παιδί :idiot1: :idiot1:
Στο καλό και να μας γράφεις!...  :laugh1:
O Jai Haze  θα γίνει ο Μίκης Θεοδωράκης του ατμίσματος.
Θα κάνει καμιά δεκαριά αποχαιρετιστήρια live το χρόνο για καμιά σαρανταριά χρονάκια ακόμα, και θα πουλήσει σε live streaming το θάνατο του, σε όσους πληρώσουν από τώρα.

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος margo

  • **
  • 276
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #445 στις: Φεβρουαρίου 14, 2020, 23:24 »
Όχι Λόρνα, εδώ θα πεθάνω στο new jersey, εδώ Λόρνα Μ ακούς Μ ακούς?
Κοίτα τα δάκρυα μου Λόρνα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαγραφή άμεσης παράθεσης


« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 15, 2020, 09:39 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #446 στις: Φεβρουαρίου 15, 2020, 00:00 »
Τελικά όλοι οι reviewers Έλληνες και ξένοι είναι απαράδεκτοι. Οι κριτικές τους από συμφέρον, διαφημίζουν έμμεσα ή και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων, με το αζημιωτο κι ας το αρνούνται, καταστηματα- πάλι με το αζημιωτο , κτλ κτλ. Αυτό όμως που με ξεπερνά είναι ότι όλοι καβάλησαν το καλάμι. Έχουν σε ένα live 200 εκεί γύρω άτομα ( πολλά απ' αυτά φίλοι και επόπτες), και το είδαν αλά Σακς Ρουβά. Επιπλέον έχουν αισχρό λεξιλόγιο (εκτός του mermicon ευτυχώς),  είναι είρωνες και απαιτούν...σεβασμό....
Εντάξει οι όμοιοι τους μπορεί να το απολαμβάνουν αλλά ας μην προκαλούν κι ας μη ζητούν κλάδους τιμής. Και το κερασάκι στη τούρτα είναι τα μικροδωράκια στα live για τα οποία σφάζονται στη ποδιά οι ...φανατικοί 200 θεατές ενώ οι live συμμετοχές ξεπερνούν τις 400...( αριθμητικό άλυτο φαινόμενο),  κι αν τύχει το δώρο να είναι κάποιας αξίας...ε..μαντεύουμε που πέφτει.  όχι δεν με πείθουν ότι οι κληρώσεις είναι τυχαίες σ αυτά.
Σπάσιμο μεγάλο και οι διαφημίσεις καταστημάτων ή των ξαφνικά ατμέμπορων παραγωγών snv..
Βαρέθηκα τους μαϊντανούς, τα παιδαρελια καλεσμένους  των 20-25 ετών που τα ξέρουν όλα, την "έτσι είμαι εγώ" χαζοκουλτούρα που πουλάνε, τρώγοντας πίνοντας και βλακολογώντας. Φίλε αν θες αυτά κάνε τα με τη παρέα σου και όχι ζωντανά. Και μη περιμένεις να σε σεβαστεί κάνεις όταν δεν σέβεσαι εσύ κανέναν. Ένας ψυχαγοποιός της κακιάς ώρας είσαι. (απευθύνομαι σε όλα ανεξαιρέτως τα ελληνικά live των reviewers).
Για τους ξένους κάτι από τα ίδια θα έλεγα, με ποιο αυξημένο τον ρόλο του show!
Κι άντε μετά να μας πουν σοβαρούς εμάς τους ατμιστές.
Τώρα να μη μιλήσω για ομάδες γιατί θα είμαι οφφ τοπικ.
Προσωπικά το παρόν forum είναι ότι πιο τίμιο και κατατοπιστικό υπάρχει. Με βοήθησε πολλές φορές κι όλα τα μέλη είναι ευγενεστατα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με το που διάβασα το post σου το μυαλό μου πήγε αμέσως στον μεσήλικα++ που στα γεράματα αποφάσισε να βάλει σκουλαρίκι και να κάνει τατού μανίκι τρομάρα του.
Δεν ξέρω αν είχες αυτόν στο μυαλό σου όταν πόσταρες αλλά τον έχεις φωτογραφίσει απόλυτα.
Εννοείται πως προσυπογράφω το post σου...

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #447 στις: Φεβρουαρίου 15, 2020, 00:26 »



Το τζάμπα πέθανε λέει ... Δεν βγαίνει οικονομικά το παιδί :idiot1: :idiot1:
Στο καλό και να μας γράφεις!...  :laugh1:
να πω την αληθεια τον παρακολουθουσα.αλλα οταν ειδα οτι εστηνε αλλα τι αλλον τον ιντεγκρα και τον εθαβα ,δεν τον ξαναειδα.

Αποσυνδεδεμένος iliaspcw

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #448 στις: Φεβρουαρίου 15, 2020, 00:33 »
Έχω δει αρκετούς όπως και ενίοτε βλέπω , και συγκρίνοντας το πως ήταν τα βίντεο , η ενημέρωση , οι συμπεριφορές ,ο σκοπός ύπαρξης των βίντεο όπως ισχυρίζονταν οι ίδιοι κ.τ.λ στο παρελθόν σε σχέση με το παρών , βλέπω μια πραγματικά άλλα ντα άλλων κατάσταση .Και θεωρώ ότι σχεδόν όλοι και όλες καταλαβαινουμε όπως  και λόγω του ότι διάβασα αρκετές απόψεις ,οι οποίες με έχουν καλύψει απόλυτα ,δεν θα επεκταθώ πολύ , και στο φινάλε δεν γίνεται τόσος κόσμος να έχει τις ίδιες παραισθήσεις , η τις ίδιες  εμπάθειες η να ζει στην ζώνη του λυκόφωτος  κ.τ.λ .

Θεωρώ ότι φόρουμ σαν αυτό εδώ έχουν πραγματικά να προσφέρουν πολλά , σε όλα τα επίπεδα  , και σε όλες τις κατηγορίες ατμιστων .Πχ εδώ ένας άνθρωπος [και είναι πολλοί αυτοί]που ατμιζει με υψηλή νικοτίνη και με 2ml ημερησία κατανάλωση θα μάθει ότι μπορεί να αγοράσει π.χ έτοιμα δεκαμελα από αξιόλογα υγρά της flavourart στα 3 ευρώ ακόμα και στα 18 mg , έτσι ώστε, και να μην ταλαιπωρείται ,και πιο φθηνά να του έρθει .Και πολλά άλλα που αφορούν τα πάντα , και όπου έτσι όπως είναι τώρα τα πράγματα στα κανάλια , από εκεί δεν πρόκειται να τα ακούσει πότε .

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #449 στις: Φεβρουαρίου 15, 2020, 02:33 »
Σαν μέλος του φόρουμ για αρκετά χρόνια, σαν από εκείνους που ψυχαγωγουνται καθημερινά από αρκετούς reviewers στο YouTube, σαν μέλος αρκετών ομάδων στο Facebook αλλά και ενεργός διαχειριστής μιας εξ αυτών, έχω καταλήξει.

Σαν το φόρουμ τίποτα για όποιον θέλει πραγματικά να μάθει. Φυσικά και εδώ παίζουν υπερβολές σε κάποια παρουσίαση, κι από εμένα τον ίδιο δεν το αρνούμαι. Όχι εσκεμμένα αλλά από μεγάλο ενθουσιασμό θα έλεγα.
Για όλα τα υπόλοιπα θέματα όμως, όποιος θέλει να μάθει ας εμπιστευτεί το φόρουμ. Γιατί ο γραπτός λόγος αν και απροσωπος και άχρωμος κάπως, καταφέρνει να σε κρατάει περισσότερο στην ουσία και όχι στο φόντο και τις λοιπές φανφάρες.

Το YouTube απ'την αλλη σου δίνει την ζωντανή εικόνα, την κίνηση, ένας έμπειρος μπορεί να δει και να κρίνει από μόνος του. Δεν περιμένω πια τον Jai Haze να με πείσει ή να με αποθαρρύνει από την αγορά ενός mtl rta όταν ο ίδιος θα τον στήσει με σύρμα για Kennedy 25άρη.
Όμως θα δω την κινούμενη εικόνα, τη τζούρα, θα ακούσω το airflow και τελικά θα έχω μια πιο σφαιρική άποψη ώστε να κρίνω αν θα μου κάνει η όχι το προϊόν. Φυσικά μπορεί να αποκλίνει το αποτέλεσμα στην πράξη αλλά οκ, καταφερα να μαζέψω τεράστια πληροφορία κι απλώς κάποια πράγματα τα κατάλαβα λίγο διαφορετικά. Δεν ισχύει πάντα όμως, τις περισσότερες φορές ο έμπειρος ατμιστής καθοδηγείται πολύ σωστά ακόμα κι αν ο reviewer είναι σαν τον Haze.
Δεν μπορώ να παραβλεψω επισης το γεγονός ότι την πρώτη μου αντίσταση την έστησα στον Kayfun lite plus παρακολουθώντας πολύ προσεκτικά τον Ρένο εν ετοι 2013.

Οι ομάδες του fb.. ασ' τα να πάνε. Κι ας ανήκω πολύ ενεργά σε μια από αυτές. Πολύ κατινιά, κλίκα, θεαθήναι, οπαδισμός, ντίβες.. Αν αρχίσω να ξεδίπλωνω το τι έχουν δει τα μάτια μου τόσα χρόνια δεν θα τελειώσουμε ποτέ. Υπάρχουν κι εκεί τα θετικά όπως γνωριμίες, παρέες, καφέδες (ειδικά εδώ στην επαρχία πάμε πολύ δυνατά σε αυτό το κομμάτι ) αναγνωρισιμότητα. . Αλλά από πραγματική μετάδοση γνώσης περιορισμένα πράγματα.
Αρκετές φωτό και βίντεο μεν, τα περισσότερα δε είναι του στυλ "δείτε με τι ατμοποιητάρα κυκλοφορώ" ή "πάρτε ένα ντουμάνι για την ομάδα και καμαρώστε δύναμη που αντέχουν τα πνευμόνια μου"..
Τα κάνω και εγώ ενίοτε χαβαλεδιάζοντας με τους γνωστούς μου, κι ας το μισώ αυτό το πράγμα το κάνω για να μη χαλάω "την παρέα" που λένε.
Αμ η μόδα με τα Vape Models.. Ναι ναι αυτή που κάποια καταστήματα δωρίζουν υγράκια στα ομορφοκόριτσα με σκοπό να πάρει η σελφυ σβάρνα τις ομάδες με το υγράκι στο χέρι. Αφού φυσικά το στήσιμο και το μακιγιαρισμα θα σε κάνει να σταθείς έτσι κι αλλιώς για ώρα μπροστά στο συγκεκριμένο ποστ..
Πάντως ακομα και αυτές γίνονται ανετα μέρος της καθημερινότητας ενός ατμιστή εφόσον το επιθυμεί. Αν γυρεύει για εμπλουτισμό γνώσης ας στραφεί όμως αλλού για αρχή..

Αναφέρθηκα στα παραπάνω με τη σειρά της προσωπικής μου προτίμησης.
Σίγουρα όλα κάτι έχουν να προσφέρουν σε όποιον θέλει να μαζεύει εμπειρία. Γνώση, ψυχαγωγία, κλπ κλπ. Κάποια λιγότερο και κάποια περισσότερο εστιάζοντας ανάλογα στον τομέα που μας ενδιαφέρει.
Κάποια τράβανε τους σοβαρούς ανθρώπους, κάποια τους πιο χαβαλεδιάρηδες, κάποια αλλά πάλι τους πιο "πονηρούληδες - με όποια έννοια της λέξης" για να το θέσω κόσμια σχετικά.

Αλλά δυστυχώς όπως κάθε χώρος έχει κι αυτός τους καλούς και τους κακούς του. Όπου κι αν κοιτάξεις τελικά.
Και ευτυχώς από την άλλη, οι οθόνες μας διαθέτουν πλέον άπειρες επιλογές για τον καθένα από εμάς ξεχωριστά.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8821 1113774 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:56
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 505562 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8692 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 153986 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 567929 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243101 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293276 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1486 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762049 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 918 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3824 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13770 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios