vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

184 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, lounik, antiklitos140, chkontog

Tilemahos v2 clone

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1305 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:22 »
@kostasmoke αν εισαι τισ πνευμονικής δεν ξέρω αν μπορεί να σε καλυψει ο V2που είναι? και ποιο αερατοσ  ο plus είναι  ποιο σφιχτός ακόμα λίγο με τι ατμιζησ τώρα ίσως κατανοήσο  ποσο αερατο ζητασ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1306 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:28 »
τωρα ατμιζω με λεμο2 αλλα ειναι αρκετα αερατος.καλος αλλα οχι για ολη μερα.τον V2 τον εχω δοκμασει απο φιλο και μου αρεσει και ειδικα σε καποια καπνικα ειναι τρομερος γιαυτο και αποφασισα να τον παρω απλα ηθελα και μια γνωμη απο καποιον που τους ξερει και τους 2..αρα συμφωνα με τα λεγομενα σου να τεινω προς τον απλο ε?
υ.γ ειμαστε και συντοπιτες αποτι ειδα!!!

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1307 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:38 »
Κώστα αν των έχεις ατμιση θα ξέρεις πανω κάτω τι περιμένεις στο θέμα ποσο αέρατος είναι αν κάνεις των κόπο να πάσ μια σελιδα πίσω έχω ποσταρη και τα 2 husing του Τηλέμαχου και αναγράφο  και μετρήσεις   τώρα αν ήμαστε και  συντοπίτες  δλδ απο την ίδια πόλη θα χαρώ να σε γνωρίσω και απο κοντά και αν έχεις κάποιες απορίες ευχαρίστως αν μπορω να σου  πω

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1308 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:43 »
λιγο παραπανω απτο καφενειο του κουτουζου ειμαι.χαχαχαχα,,καταλαβες πιστευω που μενω..ευχαριστως να βρεθουμε να τα πουμε..οσο αφορα τον ατμοποιητη ναι ξερω τι περιμενω απλα ηθελα μια γνωμη μηπως αξιζε να παρω καλυτερα τον πλας αλλα απτην στιγμη που ειναι πιο σφιχτος πιστευω περισσοτερο θα μου σπασει τα νευρα παρα θα με βολεψει,παντως τον απλο που εχει ο φιλος μου τον ζηλευω

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1309 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:44 »
8)Φιλε Αλεξη Καλησπέρα και Χρόνια πολλά!!!
Το vcc προσωπικά το χρησιμοποιώ μόνο σε ντριπερ !!!
Έχει τα θέματακια  του σε τανκατους ..εάν έχεις χρησιμοποίησε gdo ή cotton bacon !!!θα μείνεις ικανοποιημένος  :yes:
Φιλε μου αυτο κανω πλεον.Το βαζω μονο στον magma.Αλλα τζαμπα τα λεφτα που εδωσα.Τωρα χρησιμοποιω μονο cotton bacon.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1310 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:51 »
Αφού ήμαστε κοντά έλα θα σεταρω και τα 2 husing και του V2 και του   plus  και μετα αποφασίζεις 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1311 στις: Μαρτίου 25, 2016, 21:53 »
καλως...ευχαριστω πολυ γιωργο!!

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1312 στις: Μαρτίου 26, 2016, 13:04 »
 καλημερα τι μ@@@@ κανω και δεν εχω γευση στον τηλεμαχο εφτιαξα ενα 10μελο ry4 απο λικουιντ φρανς με 1μλ αρωμα και δεν..
ισα που μου ερχεται η γευση, καμμενο δεν εχω και ντουμανι αφθονο 1,37 ωμ microcoil στα 11 βατ και οσο ανεβαζω βατ εχω συννεφα αλλα γευση την ιδια? να θελει και αλλο αρωμα η κατι παιζει με την αντισταση? υψος κ.τ.λ καπου ειχα δει κατι στησιματα αλλα δεν το βρισκω ειναι και μεγαλο το νημα..

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1313 στις: Μαρτίου 26, 2016, 13:13 »
Κατεβασε την αντισταση πιο κατω, οσο πιο κοντα στην εισαγωγη αερα τοσο περισσοτερη γευση.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1314 στις: Μαρτίου 26, 2016, 13:21 »
Αν θέλεις δοκίμασε με ανοιχτές τις σπείρες. :yes:

Αποσυνδεδεμένος higraf

  • ***
  • 853
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1315 στις: Μαρτίου 26, 2016, 13:30 »
Βασικά δοκίμασε το υγρό που έκανες και σε άλλον, μπορεί το υγρό να έχει το θέμα και όχι το στήσιμο σου.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1316 στις: Μαρτίου 26, 2016, 13:36 »
Αρη λεσ έφτιαξα ενα υγρό ωρίμανση έχει γίνει? σε άλλο ατμό δοκίμασες το ίδιο υγρό να δεισ αν παίρνεις καλύτερη γεύση ?...  στο θέμα γεύση δεν μπορω να δώσω  βοήθεια  ο μόνος κατάλληλος πανω σε αυτό είσαι εσύ και μονο..τώρα στο τεχνικό θέμα δεν κάνω ποτε κολλητές σπείρες παντα 6με 7 και παντα ανοιχτές με σχεδόν ισόποσα κενά αν δεν κάνω λάθος σου ποσταρα και φωτο και σου είπα τι και πώς κάνω εγώ αν θέλεις ακολούθησε την συμβουλή μου και αν σου αρέσει το καθιερώνεις αν όχι κάνεις όπως νομίζεις εσύ καλυτερα ..

Δεν νομίζω εγώ ο Μάκης και τόση συνατμιστεσ που κάνουμε αυτό το στήσιμο  να παίρνουμε γεύση και εσύ τίποτα ...θα σε συμβούλευα ακόμα να των δοκίμαζες με έτοιμα υγρά κάποια που σου αρέσουν με εναλλαγή το ίδιο άρωμα και σε άλλο ατμό 

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1317 στις: Μαρτίου 26, 2016, 14:13 »
Χρήστο και Γιώργο συμφωνώ με όλα μαζί σας και ειδικά για το υγρό. :thumpup:

Αρχικές δοκιμές κάνουμε σε καινούργιο ατμοποιητή πάντα με υγρό που έχει δοκιμαστεί σε άλλους παλιότερους ατμοποιητές και ξέρουμε ακριβώς την γεύση του για να έχουμε και μέτρο σύγκρισης. ;)

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1318 στις: Μαρτίου 26, 2016, 14:21 »
αρα απο στησιμο ειμαι οκ,θα δοκιμασω λιγο το κατεβασμα αλλα και αλλα στησιματα με ανοιχτες σπειρες.
το σκεφτηκα να αλλαξω ατμο να δω αν φταιει το υγρο αλλα ηταν γεματοι ολοι, και μου ηταν ποιο ευκολο να ρωτησω πρωτα (βαριομουν να αδειαζω,να αλλαξω βαμβακι)
ωριμανση οχι γιωργο ξερω οτι θελουν, το μεγαλο ωριμαζει απλα εφτιαξα ενα 10μελο να το δω, αλλα οσο να ναι την σπιρταδα του αρωματος θα την παρεις πιστευω .
απο δευτερα οι δοκιμες με ετοιμα, εχω ξεμεινει με βασεις και οτι εχει μπει στο ντουλαπι για ωριμανση.
ευχαριστω boys.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Χρήστο και Γιώργο συμφωνώ με όλα μαζί σας και ειδικά για το υγρό. :thumpup:

Αρχικές δοκιμές κάνουμε σε καινούργιο ατμοποιητή πάντα με υγρό που έχει δοκιμαστεί σε άλλους παλιότερους ατμοποιητές και ξέρουμε ακριβώς την γεύση του για να έχουμε και μέτρο σύγκρισης. ;)

εχω ξεμεινει απο ετοιμα χαχαχαχα ειναι πολλα τα λεφτα μακη.ατιμο pico

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Tilemahos v2 clone
« Απάντηση #1319 στις: Μαρτίου 26, 2016, 14:51 »
Ποιον Τηλέμαχο πήρες Άρη, τον απλό v2 ή τον plus?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190716 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1151990 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11238 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345830 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147483 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8213 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545509 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33053 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52692 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600704 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361163 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed